Локомотив Сф - ЦСКА 29.03.08 15.30 ч. ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
Малеее... малее... Абе всичкото JEWрналя гледало някакъв друг мач бе :shock: Чорбите тотално ни били надиграли, дузпи, червени картони :shock: Тая държава е ебати палячовщината :roll:


абе надиграха ни ... повечко и положения имаха ...

а дузпи ... ем тва на Вили ... тоя ако можеше на 360 да се извърти - е тогава можеше да се свири ...

а за картоните не знам ...

но аз се радвам че излезнаха с желание и хъс ...

трябва ни само още малко за победата ...

като цяло съм доволен , но определено съм разочарован че не ги бихме за пореден път ...

нищо - остава Левски на Герена :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Парци, ти ако кажеш, че живеем в страна, то ти си тотално изостанал в развитието си!!! Не се обиждай, но това - България, отдавна е само едно понятие на картата на света, което няма никакви признаци и определения за държава. По-скоро сме нещо като резервата "Серенгети" в Африка, споменат с най-добри чувства!!! Не че нещо обиждам резерватите!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Рачмо, наистина за картоните, можеше да завършим мача с по-малко играчи, но като се вземе впредвид, че чорбата винаги така печели мачовете си, съм донякъде доволен, че този път не им се получи!!! А защо не коментират дузпата си на Армията, когато Велизар и Данчо Тодоров се самоконтузиха взаимно и оня палячо им свири дузпа в тяхна полза!!! Сега кво искат - да им я "компенсират" тази дузпа с нова - пак в тяхна полза!!! Ебати наглеците!!! Ама те - какъвто им е президента, такъв им е и шефа на фенклуба, такива и играчите, такива и феновете!!! АФРИКА - АФРИКА - АФРИКА!!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм доволен,играха момчетата.Евала на дедо Ицо,който е набор на Венци :lol:
Така ако играеме винаги срещу тея и онея другите глупаци в синьо ще е супер...

Сега имали повече положения,нали се сещате за колко пари им е селекцията ? :roll:
А от нас се очаква още да си напълним трибуната.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, Пила!!! Това в момента е най-големият ни проблем, но аз все пак съм оптимист, че хората ще се върнат на трибуните!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера се събрахме добра бройка като агитка! Но, за пореден път се забелязва намалелия ентусиазъм в хората и нещо не се получава добра подкрепа! Дано този проблем го отстраним, но явно това зависи и от отбора, защото мн хора се влиаят от играта, а за подкрепата това не е нужно! Иначе като цяло вчера доволно, пак ни замазаха очите и незнам докога трябва да се примиряваме на X-ове срещу тея смешни грандове!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasi"]Вчера се събрахме добра бройка като агитка! Но, за пореден път се забелязва намалелия ентусиазъм в хората и нещо не се получава добра подкрепа! Дано този проблем го отстраним, но явно това зависи и от отбора, защото мн хора се влиаят от играта, а за подкрепата това не е нужно! Иначе като цяло вчера доволно, пак ни замазаха очите и незнам докога трябва да се примиряваме на X-ове срещу тея смешни грандове![/quot
еми така е като има некой хора дето се сърдят на други без да знаят защо..............
трябва всички да сме заедно !
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Метух, явно манталитетът играе голяма роля в сегашно време. Ако вчера бяхме повели на чорбата, щеше да видиш в сектора какво става, и обратното - ако губехме в резултата, тогава много хора шяха да си тръгнат!!! Без съмнение - факт, който сме го наблюдавали много пъти в т.нар. дербита!!!
Аз бях поразен от нещо друго - преди мача запитах много хора, дали ще дойдат в Сандански. Отговорът на 50% от тях беше, че това ще зависи от резултатът срещу чорбата??? Тогава за какво говорим и за какво се хабим??? Та ние в голямата си фенска/калъфска/ част, сме като животинските агитки!!!
Все пак има много мъдри и достойни хора, които ще идват винаги, независимо от резултати, класиране, играчи, ръководство и т.н.!!!
И още нещо - не може Диди и още някои хора от фенклуба да викат цял мач като луди, а другите седнали до тях - чоплят семки и се правят на Пената!!! :shock: :oops: :twisted:
Може би, това беше за другата тема, но ще ми простите!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааа... абе я който ни снима снощи с Ларс да ми прати на лични снимките, без ленти, менти и брат му :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе Парц, то не беше любов, не беше чудо, вашето!!! :lol: :lol: :lol: Ама Ларс е голям пич!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 15:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам сега малоумника Крум Савов и на право ми се драйфа! Явно заради увеличените цени на тв правата за мачовете, тоя дебил храни всички и всеки. Цирка в Надежда, смешна продукция на двата отбора, колко слаб бил Локомотив и т.н. Дееба скапаният боклук такива тунеядци като Крум точно от тоя футбол живеят, а само знаят да хранят. Тотална палячовщина са всички бг журналисти.

Крум Савов, Ефрем Димитров, Зарков, Петър Василев, Георги Атанасов, Вальо Грънчаров, Тодор Шабански и всички други малоумници докато не умрат до един няма да има нормална спортна журналистика :evil:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно си прав Иво! И аз го гледах и мислех да се обадя да го питам тоя боклук Крум докога ще ни заблуждава, че е локомотивец като постоянно ни залива с помия! :evil: Но, се отказах няма никакъв смисъл! След мача ни с говедата есента му се обадих за дузпата дет ни о6тетиха, а той ми вика: гледай сега положенията на Левски и там техните си претенции и ме убеждава 5 минути как бил о6тетен отбора на народа! Това е положението боклуци са всички и няма оправия! Изкараха ги чорбата велики вчера как били с класи над нас тотално надмощие и си викам явно не съм бил на мача?! Всъщност може би не съм бил! Еба ли му майката! :D
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде евреите го изядоха 1:1 с Черноморец. Тоя кръг трябва да сме доволни, защото аз лично очаквах да паднем от Чорбата и си мислех, че и Славия и Литекс ще бият. Разликата в точките се запзва с чифутите, дръпнахме с 1 пред селяците, само кофтито е, че телетата ни изравниха в класирането.

Трябва задължително да бием в Сандански!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

бе вчера след мача и аз бях доволен,сега ме е малко яд,но те имаха повече положения от нас чорбетата...
А нашия футбол или е тотална Сашодиковщина-яко залози на Каймановите острови или се играе истински футбол :lol:
Иначе мился че няма да имаме проблем с класирането в Европа,но по ме притеснява какво ще правим там с чичарите :roll: :?:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Мар, 2008 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

плаката на фен-клуба:


http://sportni.bg/ph/pictures/2008.29.03lokosf-cska/
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum