Вихрен - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 05.04.08/17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Фреза аз те записах.И Тандема се записа...ама дайте по-активно бе дееба.То е ясно че два рейса нема как,ама рейс и коли....защо не? :?

А мене и медала някой записалини ? :roll:
ЧЕ нямаме време да отидеме до стадиона :oops: :cry:
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:23    Заглавие: Отговорете с цитат

1 много добре знаеш ,кой го е пуснал ! имам майллист на вс сайтове и пускам стилизирано съобщение вече за всеки мач !
2. тука да се организира записване - всеки който ще идва да се запише тук за да може ние с търо да прозваним после хората
3. Да няма после изцепки от рода що не викате и тем подобни ! ЛОКО СЕ БОРИ ЗА ЕВРОПА И ЗА СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ ! А НЕКОЙ ЩЕ МИ ХОДЯТ НА ВОЛЕЙБОЛ СЪС СИКОНКО ?????? АЛО ВИЕ СТЕ ИЗТРЕЩЕЛИ !
НЯМАМ ДУМИ !
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:28    Заглавие: Отговорете с цитат

чей са ,кой ше ходи на волейбол?кои хора?
спираме да говориме повече. :wink:
иначе мача с вихрен е троен,хич не ги подценявайте,а ние имаме цифра контузени и
отделно сме такъв отбор,който може да бие Рен като гост(за некой журналя Оксер :lol: )и да паднеме от Видима да го еба :x :evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:30    Заглавие: Отговорете с цитат

И Цвети и Медала съм ги записал. Споко. Това за медийте е ОК.Лошото е обаче че пътуват все едни и същи лица. Трябва сериозно да се замислим как да мобилизираме нови хора, които си ходят по мачове,но не идват в прованса... 8) :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
И Цвети и Медала съм ги записал. Споко. Това за медийте е ОК.Лошото е обаче че пътуват все едни и същи лица. Трябва сериозно да се замислим как да мобилизираме нови хора, които си ходят по мачове,но не идват в прованса... 8) :?

хе,хе мерси :D
това е малко трудно... мисля ,че ще стане след година :?: :roll:
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз вече писах в частния, че от D.H.V. сме се записали до момента 11 души, като се очаква да се запишат още 4-5, като 3-ма от тях са сигурни. И пак ще се изпсувам, хора, не разбрахте ли, че отборът има крещяща нужда от нашата подкрепа!!! После пак ми ходете на евротурнири, ама на волейбол и на куково лято!!! И се обръщам точно към тези, които най-много суфлираха на събранието на фен-клуба!!! Алооооу, значи можем да правим скандали и да псуваме на воля на събранието, изтъквайки факта че ходим по Европата за без пари, а тук скатаваме гостуванията???!!! :twisted: :evil: :shock:И точно тези хора бяха най-активните в покупките в Европа и в суфлажите, ама когато опре да се отиде до Сандански - КУР ??? СРАМ, СРАМ И ПАК - СРАМ!!! :roll: :evil: :twisted:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

И лична покана към Fortinbras, който е Hamlet - пич, заповядай на гостуването в Сандански, хем ще се опознаем, хем ще подкрепяме нашия любим отбор, хем ще се почерпим!!! Аз ще бъда със суичер, с черна тениска D.H.V. и с два шала на бригадите!!! Лесно ще ме познаеш, айде чакам с нетърпение да се запишеш!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

А аз няма да идвам по лични причини, което е предпоставка да се върнеш цял. Така че се замисли да идваш.

Значи като гледам дотук към 20 човека сигура. Е значи мисля че рейса ще е готов, ама не е зле и да има 2-3 коли фандък.

ПИЛАТА, като министър на Транспорта да види какво е положението там. :arrow: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Бройте ме и мен, само че няма да имам възможност да дойда до стадиона да се запиша. Ще говоря и с Пешката, мисля че и той ще дойде. Божо отпада със сигурност.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия трябва да ги бием на всяка цена за да може да излезем с настроение срещу отбора на селската фирма. Вихрен тая година имат много добро отборче и със сигурност няма да бъде никак лесно :!: Все пак мисля, че логичното е да победим, все пак играем успешно като гост срещу отбори от техния ранг. Доколкото знам имат и няколко наказни основни играчи.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Задължителна победа! :twisted:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А аз няма да идвам по лични причини, което е предпоставка да се върнеш цял. Така че се замисли да идваш.

Значи като гледам дотук към 20 човека сигура. Е значи мисля че рейса ще е готов, ама не е зле и да има 2-3 коли фандък.

ПИЛАТА, като министър на Транспорта да види какво е положението там. :arrow: :wink:


Значи, Сашо само да ти кажа: най-малко се притеснявам от теб...Не виждам защо отново тръгваш с рогата напред-"щял съм да се върна цял"...Даже няма да те коментирам повече-другите тук да си направят изводи ти как се държиш с привържениците от сектор "В", които са сред Железните и подкрепят отбора. Това ли ти е адекватното отношение към привържениците на отбора, които искаш да идват с теб по мачове??? Аз не мисля, че поведението на Сашо е адекватно. Лично към мен отношението от самото начало беше изпълнено с някакъв излишен негативизъм. Уважавам поканата на D.H.V. и fen53, за съжаление, заминавам на почивка извън страната до 14 Април-обещавам, като се върна да се включа с пълна сила по мачовете и да се запознаем. Не се плаша от никого и по никакъв повод, винаги съм гледал хората в очите и в сектор "В" се чувктвам най-добре. САМО ЛОКО и дано до 14 април отборът бие във всички мачове. След това всички заедно САМО ЛОКО-ХЕЙ, ХЕЙ :idea: :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 16:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Тогаа що си смени ника и обърна плочата? Нещо преди много хранеше и плашеше, ама дано барем ти дойде акъла. А това как и с кой се държа ти не бери грижа. Не съм от вчера на тоя стадион, така че едва ли ще се променя.

И айде стия с тия почивки. Сеа е време за мачове. Ще почивате лятото.! 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

samo ЛОКО-оле !
всички на мача в сандански -иииииии!
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр, 2008 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

пишете и плешивия баща :!: за мене утре ще потвърдя... :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum