Da svalim Rumen Pyrvanov
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ultras_trebi4
Гост





МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 17:15    Заглавие: Da svalim Rumen Pyrvanov Отговорете с цитат

Cqloto rykovodstvo na fenkluba sa kradci
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 17:24    Заглавие: Re: Da svalim Rumen Pyrvanov Отговорете с цитат

ultras_trebi4 написа:
Cqloto rykovodstvo na fenkluba sa kradci


хахахахах :lol: добре дошъл първо приятелю/ко

част от правилата тука са да се пише на кирилица,просто е по готино пък и началниците ше те трият :wink:

Тука болшинството /90%/ не сме членове на фенклуба,повечето сме от Железни Бригади и гравитиращи околко тях,

поради обясними причини(с оглед на първото ти мнение)не членуваме във фенклуба......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ultras_trebi4
Гост





МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 17:33    Заглавие: Da smenim Rumen Pyrvanov Отговорете с цитат

Вие сте големи пичове. Ако не бяхте в Холандия вие от Железни бригади агитката щеше да прилича на банда старци отишли на театър
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааааааахахахахха! Е нема такъв цирк! :lol:

Защо ли подобен пост не ме изненадва особено след телефонните разговори които проведах сутринта.

Само ми е интересно, кой от наще хайлази се крие зад ника ултрас требич :!: :!: :!: :shock: :lol: :?:

А ако не е пунта бих казал - да си оправяте шефчетата. Ние има кой да оправяме.... 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
I_against_I
Гост





МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

пунта мара :D
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

I_against_I написа:
пунта мара :D


Мноо ясно! Абе който иска да си го сваля! Не е мой тип. :lol: :lol: 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ultras_trebi4
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е пунта мара Метъл.Аз съм реален фен.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 10:42    Заглавие: Отговорете с цитат

ultras_trebi4 написа:
Не е пунта мара Метъл.Аз съм реален фен.


Курчо ти ли бе, мама?! Аз уш познавам всичките ни ултраси ама не знам в Требич да има такиваSmile

Как да е. Дебелака е като бай Тошо. Сички му говорят зад гърба и го плюват, ама никой не смее да направи нещо да го свали. Само Ванката може би ама сам той кво може да направи. Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ultras_trebi4
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Я си мери думите.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ultras_trebi4 написа:
Я си мери думите.


Кво по-точно не ти хареса от това което казах!?!?! :shock:

Има два варианта - или да не се познаваме наистина, или ти да не знаеш какво е ултрас. :P

Ма не се засягай де. Само се шегуфкаме тука. Гледам че и Житен сега са се регнали, така че чАстито! :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 13 Дек, 2006 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ultras_Trebi4, като си толкова голям мъжкар, що не излезе на отчетното събрание на фенклуба с предложение за сваляне на Румен??? Или във форума е по-лесно? Не се впрягай на думите ми, но ако искаме реални дела и резултати, трябва да си казваме истината в очите! А за това, че сме старци и нищо не става от нас, ще си говорим / ако сме живи/, дали ти пак ще си на стадиона на нашите години???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeleznia
Гост





МнениеПуснато на: Съб 16 Дек, 2006 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам да те питам що искаш да сменим РYМЕН :?: :oops:
Върнете се в началото
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 16 Дек, 2006 13:30    Заглавие: Re: Da svalim Rumen Pyrvanov Отговорете с цитат

stefan-18 написа:
SME6KO ZA DA SVALIA6 KOGOTO I DA BILO REDNO E DA GO KAJE6 VUV O4ITE MU PO VUPROSA 4E RAKOVOTSTVO SA KRADCI MI ZVU4I MNOGO NESERIOZNO ZA DA PI6E6 IAVNI LUJI TRIABVA DA MOJE6 DA GI DOKAJE6 AKO MOJE6 GI NAPRAVI AKO LI PUK NE SI ZATVORI GOLIAMATA SELSKA USTA


Ша та замолвам като заначало да пишеш на БЪЛГАРСКИ. Ние сме българи. Второ да не пишеш с големи букви и трето да не даваш обидни квалификации за хора от нашият отбор. Ако имаш нещо против можеш да му го кажеш на лични. Почвам много да се дразня като гледам какви раздори има в наща публика. Мисля че е крайно време да се ошамари някой, за да се спрът простотиите. Това какво е написъл въпросният човек мисля че не му е мястото тука. Хубаво изразил си е мнението и е бил превъзбуден можем да му го простим. Но на теб първото ти мнение да е такова ми се струва леко нередно. Тук сме се събрали не да бутаме някой или да разваляме нещо, а да градим в името на любимя отбор. Повечето от форума се познаваме, така че винаги можеш да кажеш каквото и да е на срешите било на организацията било на фен клуба. Осевн ако не си някой пореден форумен боец. Айде успех с писането и ако искаш нещо да ми кажеш или покажеш пиши на лично да не занимаваме форума с глупости
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек, 2006 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло аман от хора дето се регистрират, пуснат едно мнение дето в 99% от случаите е псувня и повече не се чува за тях :evil:

Като е да правим мръсно сме много силни, ама за нещо градивно да е ни нема никви. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ultras_trebi4
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Дек, 2006 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита Коледа на всички червено-черни фенове и успешна Нова година за любимия отбор.ЛОКО
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum