Локо София - Берое-17.05.08 събота,18:00ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
това е форум и това е моето мнение което аз няма да променя ! местото му е точно тук и е отговор на многото глупости с които сте осрали форума и респективно тази тема !
Не знам каква е била играта , но аз бях сигурен че няма да се продаде този мач , единствено слабата ни форма и неумението да бележим голове показано през пролетния полусезон можеха да са фактор за загуба или равен !! масовото ви самоубийство се отложи пазете сили за друг удобен момент! Извода е само един - ЗАГУБИХМЕ ДОСТА БИТКИ ,НО СПЕЧЕЛИХМЕ ВОЙНАТА ! И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ПРЕДИ ГОДИНИ ПРИКЛЮЧВАХМЕ СЕЗОНА ОЩЕ НА КРАЯ НА ПЪРВИЯ ПОЛУСЕЗОН , ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА СЕГА Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБЪР ЗАВЪРШЕК! ВЗЕХМЕ ВИЗАТА СИ ЗА ЕВРОПА С ПОБЕДА НА ГЕЙ АРЕНА И РАВЕН НА БОЖИ ГРОБ - ТОВА АКО НЕ Е ДОБЪР СЕЗОН ,НЕ ЗНАМ КОЕ Е ? ИЛИ ТРЯБВА ДА СТАНЕМ МЕЖДУ ГАЛАКТИЧЕСКИ ШАМПИОН ? НА МИЛАН НИКОЙ НЕ ИМ ГЛЕДА ИГРАТА ,А ИМ СЕ ГЛЕДАТ ТРОФЕИТЕ , СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА И СЕ ЗАРАДВАЙТЕ НА ПОСТИГНАТОТО!

Абе бате за Европа вече нали не требват визи :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 15:26    Заглавие: Re: d Отговорете с цитат

findo-loko написа:
вчера по канал3 иво тонев каза че марчо остава и мн други футболисти ще останат поне така каза па незнам колко е сигурно :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Да чух го това, няма да е лошо Марчо да остане :wink: обаче нещо намекна май че следващия треньор може да е Херо което ме притеснява малко :( Иначе днес в 7 дни спорт има интервю със Зоран :D Много ми е симпатичен веднъж го засякох в Арена и се снимах с него :P вярно напоследък ми се вижда малко бавен но според мен е добър футболист, както и да е на въпрос дали заслужаваше Берое да изпадне казва че му е криво за това тъй като са футболен град а мачовете се посещават от голям брой зрители но от друга страна се радва за Бела защото са от македонския край :wink: Съгласен съм с него, евалата на публиката на Берое, видяхме колко хора бяха дошли и как ги подкрепяха, но за последен път ще кажа (че иначе изглежда че говоря все за Бела а не за Локо) че все пак Берое са нелигитимни и ги оставиха малко по благоволение в групата на полусезона, после че май са си правили сметки без кръчмар като правят равен със Спартак е друго. Бекяров беше обвинен от Йеленкович май че е казал че трябва да спасява Берое за сметка на Бела.Спартак пък би Славия с 2:0 :shock: въобще не е както да е нямало странни резултати та сега беройци да не плачат, а не знам кой си след мача се правеше на интелигентно обиден, треньора им май, та се изказа че ако питал Коце маца колко прави една втора плюс една трета той нямало да може да му отговори!! Е и? не разбирам какво общо има и каво значение има изобщо...Иначе Зоран се изказва компетентно според мене и по още един въпрос - за смяната на Стефан Грозданов.Според него това си е било негово решение. Дал е много на отбора в последните три години, но е била необходима някаква промяна тъй като отбора не е играл на необходимото ниво.Това общо взето е и моята позиция по въпроса така че евала отново на Балдо.Личните му амбиции пък за следващия сезон са да стане голмайстор а Локото шампиони 8)
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

........ и да ви кажа ма4а го е взел Гигов .на полувремето е влязъл в съблекалнята и им ебал путката майчина , цитирам иво тонев който си призна това пред канал 3 колкото и да ми е наприятно.си4ки игра4и са били готови за хикс.влезнал е и им е казал 4е бел ден нема да видят........



ЧЕСТИТИ МЕДАЛИ НА ВСИЧКИ Ч/Ч !!!
Българисте, или аз съм с ясновидски способности ,или някои от тук пишещите са папагали. Явно бях прав в "прогнозата" си ,че ЛОКО този мач ИСКАТ да бият, и те го доказаха... Потвърди се и друга моя прогноза, че ако се класираме трети/което в един момент след мача с Пирин изглеждаше почти невъзможно/...някои хора ще започнат да се бият по гърдите и да дават интервюта по всички възможни медии....

Моето скромно мнение е че заслуга за класирането имат хората от Съблекалнята, а не от Кабинетите !!! Каква е тая тъпотия...еди кой си влязъл,казал" магическите думи", излязъл и ние ... биеме... Па то било много лесно ... що не ги казаха същите думички преди Пирин, преди Видима , преди ЦСКА ...... НЯМА КОЙ ДА ВКАРА ГОЛОВЕТЕ,ОСВЕН ФУТБОЛИСТИТЕ !!! Няма кой !!! Всичко друго е измама. Основната
работата на Канцелариите е преди сезона и в края на сезона - ето сега е момента да покажат каква работа ще свършат, какви футболисти ще вземат, какъв трен.екип ще сформират... А не да ми говорят простотии, че били влезнали, теглили по една майна и състава се "наредил" и тактически и психологически и физически и..."фактически"...
Всяка жаба да си знае гьола !!!
ЧЕСТИТО ТРЕТО МЯСТО !!! Радвам се ,че не Литекс ни прати в европа , а ние сами СИ Я ЗАСЛУЖИХМЕ !!! БРАВО НА МОМЧЕТАТА ,БРАВО НА ТРЕН. ЩАБ !!!
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 16:54    Заглавие: Re: d Отговорете с цитат

Марчо и да остане ако ще се държи като примадона и ако ще играе като последните 5-6 кръга-не ни трябва!!!! Ако ще играе, да играе!!! А не да си мисли за Турция и Анадола и да ми разхожда фланелката. Последните 6-7 кръга все едно играхме без него....


Напълно те подкрепям !!! Според мен на мача с Берое и Марков беше трагичен/най-вече първото/, но за Шпишич, Балдовалиев, Митев, ВАНЯ, Дарко не мога да кажа нищо лошо.
Това ,че първото полувреме не отбелязяхме гол, съвсем не значи ,че сме играли зле обаче !!! /Щото с Пирин първото като играхме по-добре от тях, след това не ни натресоха три гола ???/ НАШТЕ СИ ИГРАХХА СУПЕР С БЕРОЕ И ЗАТОВА ЗАСЛУЖЕНО СИ ГИ БИХМЕ
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

обективния ,

що не си ебеш майката !? кво ме цитираш половинчато ! сляп ли си къв си ,на мача беше ли ? първото полувреме БЕШЕ СРАМ ! И Иво Тонев каза в пряк текст как Гигов е влязъл в съблекалнята и им казал да бият шото ше гризнат дръвцето.ше тренират цела пролет никви заплати нема да земат и ше им се ебе майката .Мене на маймуна не могат да ме правят ! Второто излязоха и ги смачкаха шото им пареше под дупетата! Играчите беха готови за хикс !
И другото което ме подразни беше злорадството на некои за тва че берое изпадат.ХОРА СИ4КО СЕ ВРЪЩА НА ТОЯ СВЯТ ! СИИИИИИИИИ4кооооооо.много ни порасна работата напоследък некои хора тотааааално се самозабравиха.И накарая на ма4а проклетите футболисти ПАК ПИТАМ ШО НЕ ДОЙДОХА ДА НИ ПОЗДРАВЯТ ! ЕБАСИ 3 МЕСЕЦА НЕМА ДА ГИ ВИЖДАМ МОЖЕХА ПОНЕ ЗА ТВА ДА СИ РАЗМЪРДАТ ЗАДНИЦИТЕ !

хамлет , браточка, ти си опериран от футбол брато !

Слава богу сезона свърши ! Имаме две победи с които можем да се тупаме в гърдите - срещу Рен и уефски ! На останалото му слагам кръста и определям ръководство,публика и игра4и с една дума : СРАМ !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

и равния в ловеч след мача в рен. оргазмена седмица :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
СИИИИИИИИИ4кооооооо.много ни порасна работата напоследък некои хора тотааааално се самозабравиха.И накарая на ма4а проклетите футболисти ПАК ПИТАМ ШО НЕ ДОЙДОХА ДА НИ ПОЗДРАВЯТ ! ЕБАСИ 3 МЕСЕЦА НЕМА ДА ГИ ВИЖДАМ МОЖЕХА ПОНЕ ЗА ТВА ДА СИ РАЗМЪРДАТ ЗАДНИЦИТЕ !

хамлет , браточка, ти си опериран от футбол брато !

Слава богу сезона свърши ! Имаме две победи с които можем да се тупаме в гърдите - срещу Рен и уефски ! На останалото му слагам кръста и определям ръководство,публика и игра4и с една дума : СРАМ !


Айде стига с тия глупости. Тежък и доста труден сезон за нас. Изкарахме го на мускули, за което все пак евала на отбора, че се вдигна в тежък момент. Не дошли да ни поздравят, дрън дрън - момчетата се обърнаха към нас и ръкопляскаха до един, ти какво искаш да дойдат да те разцелуват ли? С тия позьорщини с ръкопляскането вече ми писна, искам да дойде само този който наистина го иска. Не някой да го кара на сила, а просто да усети подкрепата на феновете и да благодари - толкова. Айде стига с тези черногледи постове, целта е изпълнена и няма повод да се срамуваме от отбора си.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 0:32    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="bulgarista"]обективния ,

що не си ебеш майката !? кво ме цитираш половинчато ! сляп ли си къв си ,на мача беше ли ? първото полувреме БЕШЕ СРАМ ! И Иво Тонев каза в пряк текст как Гигов е влязъл в съблекалнята и им казал да бият шото ше гризнат дръвцето.ше тренират цела пролет никви заплати нема да земат и ше им се ебе майката .Мене на маймуна не могат да ме правят ! Второто излязоха и ги смачкаха шото им пареше под дупетата! Играчите беха готови за хикс !
И другото което ме подразни беше злорадството на некои за тва че берое изпадат.ХОРА СИ4КО СЕ ВРЪЩА НА ТОЯ СВЯТ ! СИИИИИИИИИ4кооооооо.много ни порасна работата напоследък некои хора тотааааално се самозабравиха.И накарая на ма4а проклетите футболисти ПАК ПИТАМ ШО НЕ ДОЙДОХА ДА НИ ПОЗДРАВЯТ ! ЕБАСИ 3 МЕСЕЦА НЕМА ДА ГИ ВИЖДАМ МОЖЕХА ПОНЕ ЗА ТВА ДА СИ РАЗМЪРДАТ ЗАДНИЦИТЕ !

и определям ръководство,публика и игра4и с една дума : СРАМ ![/quote]


БЪЛГАРИСТА,ТЪПО СЕЛСКО НЕДОРАСЛЯЧЕ ,
за да не ме обвиниш отново в "непълно цитиране",включвам и твоя пост /не че в него има какво да се прочете, и не че си "оригнал"нещо важно, но май си решил че си класик и супер компетентен.
Ако баща ти всеки ден те е посрещал в къщи с "ЩО НЕ СИ ЕБЕШ МАЙКАТА",явно те е заблудил, но ето аз ще те открехна, че това не е поздрав, а простотия и липса на елементарна култура и НЕ БИВА ДА ГО ПРАВИШ.
Не съм "кьорав",/това че не искам виждам такива едноклетъчни като теб-не ме прави сляп/ . КЬОРАВ СИ ТИ защото зрението ти е замъглено от злоба, агресия и примитивизъм.
Естествено ,че бях на мача и съм убеден, че съм подкрепял отбора повече и от теб. С тази разлика ,че не мразя футболистите и не им търся косури,а ги уважавам и аплодирам./и в Европа е така,не се изненадвай/
"...Мене на маймуна не могат да ме правят..." Точна ти, с твойто приматско мислене си от тези ,дето най-лесно ги манипулират и ги правят на маймуни, така че по този абзац от творението ти, отговорът е МОГАТ!!! Ти явно си от тези, които нямат акъла сами да видят истината, а тя трябва да им се тълкува и разяснява...
"...Играчите били готови за Х..."-пак мислиш първосигнално,щото резултата през първото беше О:О...,а не се сещаш, че много трудно този сезон бележим, че мача е с особено значение и за нас и за тях, има изчакване, доза предпазливост, притеснение...А ЧЕ НЕ СА ИГРАЛИ ЗА "Х" мога да си заложа главата- искали са да бият !!!!! И не са го искали след като са им теглеле по една , а доста преди това!!!ВЕРВАЙ МИ !!!!
Не видях някой да злорадства , затова че Берое изпадат, но ти с твоя болен мозък и "особен поглед" върху нещата си видял невидимото за нормалните хора. Дори нашите футболисти се държаха адски коректно и подтиснаха емоциите си /за медалите/ от уважение към колегите си .
Щом толко те е срам от всичко и от всички- СМЕНИ ОТБОРА и не се мъчи...
СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ НЯМА ДА ЛИПСВАШ НА НИКОЙ !!!! НА МЕН СЪС СИГУРНОСТ!!! И НЕ СЕ ЧУДИ ЗАЩО ФУТБОЛИСТИТЕ НЕ ТЕ ВИЖДАТ- НИКОЙ НЕ ОБИЧА ДА СЕ СРЕЩА ОЧИ В ОЧИ С....ПРОСТОТИЯТА !!!
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 0:49    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="amorkata"][quote="lokoman"]това е форум и това е моето мнение което аз няма да променя ! местото му е точно тук и е отговор на многото глупости с които сте осрали форума и респективно тази тема !
Не знам каква е била играта , но аз бях сигурен че няма да се продаде този мач , единствено слабата ни форма и неумението да бележим голове показано през пролетния полусезон можеха да са фактор за загуба или равен !! масовото ви самоубийство се отложи пазете сили за друг удобен момент! Извода е само един - ЗАГУБИХМЕ ДОСТА БИТКИ ,НО СПЕЧЕЛИХМЕ ВОЙНАТА ! И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ПРЕДИ ГОДИНИ ПРИКЛЮЧВАХМЕ СЕЗОНА ОЩЕ НА КРАЯ НА ПЪРВИЯ ПОЛУСЕЗОН , ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА СЕГА Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБЪР ЗАВЪРШЕК! ВЗЕХМЕ ВИЗАТА СИ ЗА ЕВРОПА С ПОБЕДА НА ГЕЙ АРЕНА И РАВЕН НА БОЖИ ГРОБ - ТОВА АКО НЕ Е ДОБЪР СЕЗОН ,НЕ ЗНАМ КОЕ Е ?
СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА И СЕ ЗАРАДВАЙТЕ НА ПОСТИГНАТОТО![/quote]


ЛОКОМЕН, съвършено си прав ,но ме дразни черногледството и агресивността в някои от феновете.... ТЕ ДОРИ НЕ МОГАТ ИСКРЕННО ДА СЕ ЗАРАДВАТ ОТ ДОБРОТО РАЗВИТИЕ НА НЕЩАТА !!! Тоя не ги поздравил, оня не го видял, що па Берое да изпаднат, що Беласица остана, първото полувреме било слабо, второто пък много силно... нема угодия...
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

не мога да разбера защо на сила си създавате емоции???след един тежък сезон наистина изигран на мускули(постигнахме нещо което 12 години чакахме)вие вместо да се радвате се плюете... :oops: факт е че гигов е влизал в съблекалнята,но е и факт че не ми дреме.както каза един от шефовете"какво ти пука нали догодина имаме 6 сигурни точки"оттук започва трудното...колкото и тъпо да звучи събота завърши една ера.много ме е страх как ще се развият нещата занапред :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдееееееее пак стана скандала. Я се осъзнайте малко бе хора!!! :roll: :x Тука има сблъсък на мнения, а да се псуваме е повече от нормално. Ултраси сме все пак. Не църковен хор. Ама е тъпо тия неща да се взимат на личностна основа. И аз си мисля че като агитка този полусезон втория особено имаме доста срамни моменти, ама като се караме и се съветвам кой какво да смени, няма да станем повече и по-добри. :? 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво на Локо и жалко за Берое ама такъв е живота.До година се надявам на титла на връх 80 годишнината.Също така очаквам и Берое да се върнат.Колкото до агитката на зелените,ГОЛЕМИ браво!
Айде маца идвай да въртиш миняги! :lol:
Върнете се в началото
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 10:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля че трябва да сме толкова черногледи, критични да защото на моменти през сезона имаше какво да се иска, но целта е постигната все пак а момчетата дадоха каквото можаха :? Иначе това обобщение кърти:
obektiven написа:
Тоя не ги поздравил, оня не го видял, що па Берое да изпаднат, що Беласица остана, първото полувреме било слабо, второто пък много силно... нема угодия...
:D
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

обективен,

първо, извинявай пич, бех под влиянието на силен афект и много рядко си изпускам нервите ...... не съм тръгнал да търся под вола теле . Радвам се .че в общи линии постигнахме целта си . Издразни ме факта ,че примерно гостите се отблагодариха за подкрепата ,толкова ли и наще не можаха да метнат ро една фланела да не са дифицит ! и определено ми стана гадно за хората най-долу.Все пак тва е последен мач , явно така трябва да се прави !
Наще първото не си даваха ама грам зор,грам.Мисля че нямахме точен удар във вратата,нито един !
В Европа сме ОК , само че там не ми се бере срам да ни дънят с по 5-6 гола.

Рекорди нерекорди в общи линии от мача с Литекс в Ловеч,джопе,не сме направили един свестен такъв.Както повечето казват на мускули на мускули ама така докога ?

Дано поне покрай Европата се увеличи малко бройката, шото там наистина трее яко и мощно дерене.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Май, 2008 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

БФС и ГЕРБ извадиха Берое от "А" група

Българският футболен съюз в лицето на Борислав Михайлов и кметът на София Бойко Борисов са били сред най-големите активисти за това Берое да отпадне от "А" група. Потресаващите факти съобщи пред фенове на Берое футболист на Локомотив (София). Той уточни, че на почивката на срещата Локомотив (София) - Берое (Стара Загора) (3:0), след която Берое изпадна в съблекалнята е влязъл президентът на Локомотив Николай Гигов и е заплашил, че ще глоби футболисите 7 000 евро ако не победят.
Случката в съблекалнята се е разиграла минути след въодушевения разговор на президентът на Беласица Костадин Хаджииванов с неизвестно лице, забелязан и от журналистите в Петрич. Бесен от представянето на отбора му Николай Гигов е влязъл в съблекалнята и е казал: "Или вземате мача, или ви глобявам по 7000 евро на човек. От сутринта съм си изключил телефона. Омръзна ми да ми звънят Борислав Михайлов и кмета (бел. авт. - футболистът визира кмета на София, Бойко Борисов) да казват, че трябва да бия Берое. Не искам да загивам заради вас."
След тези думи играчът е казал на треньора Димитър Васев, че иска смяна. "Разберете, че ние футболистите сме за вас, но Гигов ни заплашва. Дори и да ви бяхме дали мача Гигов ни каза, че Берое ще бъде пак в "Б" група", каза играчът на Локомотив.

Припомняме че на пресконференция преди срещата помощник-треньорът на Берое Ивко Ганчев заяви по повод решението на КОС да присъди служебна победа на Беласица за мача им с Марек, заради която се стигна до фарсът в последния кръг: "Не мога да разбера каква е тази агитация, която се води срещу Берое. Още във вторник преди да има някакво решение Коце Маца беше сигурен, че отборът му ще получи служебна победа от КОС. Комисията тогава още не се беше събрала. Той беше сигурен, че ще я има тази победа и че Локомотив трябва да играе честно, ама щели да дадат мача на Берое. Това го говори още във вторник, сигурен, че решението ще е в негова полза. Светът обаче е малък. Всеки един футболен клуб има хора и познати, че дори и връзки. Аз от сигурен източник знам, че в сряда сутринта решението е било в полза на Берое, в смисъл такъв, че мача няма да се печели служебно от Беласица. В 13:30 часа под натиска на една определена личност, която единствена може да даде такова становище е променено решението. Доста хора са изказали недоволство, но под натиска на най-висшестоящата личност в БФС (бел. авт. - става дума за президентът на БФС Борислав Михайлов) е взето решение да бъде присъдена тази служебна победа. Нека честният президент Коце Маца да излезе като пледира, че играел феърплей и да каже дали не са предлагани пари на Марек и дали не е дал 80 000 лв. на президента на Марек Андреев. Нека излезе пред прословутия детектор на лъжата и да каже наистина дали не е дал тези пари. Пред свършен факт се е наложило да прибягват до тези инсценировки и манипулации."

"Заседанието" на комисията също е било голям фарс. Не може да има комисия от 5 човека, да се явят двама, единия да носи пълномощно. Всичко си е нагласено. Имаме информация, че сутринта до 10 часа решението е било, че жалбата няма да бъде удовлетворена и в един и половина се обажда фигурата Х и казва, че тряба да се вземе решението в полза на Беласица", допълни тогава Ганчев.

Феновете на Берое подозират, че Берое е станал жертва на реваншистки акт на бившите собственици на отбора, на които Окръжен съд Стара Загора отне отбора заради свръхзадлъжнялост считано от 31.12.2006 г. В същото време председател на КОС на БФС, който предопредели съдбата на Берое с присъждането на служебна победа на Беласица над Марек в XXIX кръг е Цветан Цветанов, който официално е лидер на ГЕРБ. За първи път от много време насам той се яви на заседание на комисията, която ръководи и практически изхвърли Берое от елита.

Феновете съзряха и политическата конкуренция като възможна причина Борисов да е срещу Берое. Както е известно тимът е спонсориран от бизнесмени, мнозинството от които клонят към новата политическа формация ЛИДЕР, за чийто неформален лидер е сочен Христо Ковачки. "Явно Борисов се е уплашил, че може и да не спечели убедително изборите догодина", споделиха в Стара Загора. "Сега обаче си вкара голям автогол за региона, защото тук Берое означава много. В Стара Загора всичко започва и свършва с Берое. И няма да позволим на никой да се гаври с нас", допълни друг фен на Берое.

Борислав Михайлов пък бе издигнат за председател на Българският футболен съюз от Николай Банев през 2005 г. Мандатът на Михайлов изтича през 2009 г., а не са един и два клубовете, които искат и Извънреден конгрес, на който дошлите с добри намерения "четвърти в света" да бъдат освободени, заради пълния крах, който претърпяха. :roll:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща
Страница 13 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum