Локо София - Берое-17.05.08 събота,18:00ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 18 Май, 2008 17:25    Заглавие: Re: d Отговорете с цитат

findo-loko написа:
вчера по канал3 иво тонев каза че марчо остава и мн други футболисти ще останат поне така каза па незнам колко е сигурно :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Марчо и да остане ако ще се държи като примадона и ако ще играе като последните 5-6 кръга-не ни трябва!!!! Ако ще играе, да играе!!! А не да си мисли за Турция и Анадола и да ми разхожда фланелката. Последните 6-7 кръга все едно играхме без него....
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 18 Май, 2008 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Метух,ти па кво си недоволен от Бандата... :shock: ???Най-добър със Слабия,вчера пак си беше на ниво и като се знае че не беше играл сумати време ?Той си е една инвестиция за бъдещето при това безплатна...! :wink: Иначе Галев си е титулярче,Савич,Бандата,Прасковата(нужен ни е в момента),Иво Иванов и...напред май сме вир -вода,требват ни много хора !Дано върнат Преслав и Румен и тоя Дънди да се поразиграе,че нещо слабичък ми се вижда дотука.Евала на Малинката(вчера влезе много добре),Коилов но те май спират с футбола,Марчо май ще си ходи а с Балдо-Джила ще има да чакаме голове до пенсия... :roll: Бе чака ни трудна година и много работа за нов отбор !


Галев титулярче???? Малииии.........не занм, баце-нещо не съм оптимист ако е той!!!Честно!!!! Разберете-стига с това-тоя е локомотивец!!!! Виж, че нито знае къде е вратата, нито знае кога да излезе, нито къде му е защитата.....
Върнете се в началото
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Нед 18 Май, 2008 20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:

Галев титулярче???? Малииии.........не занм, баце-нещо не съм оптимист ако е той!!!Честно!!!! Разберете-стига с това-тоя е локомотивец!!!! Виж, че нито знае къде е вратата, нито знае кога да излезе, нито къде му е защитата.....


тва пък как го реши, виж колко мача е пазил и колко допуснати гола има и двамата с Тинков са таланти
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 8:47    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
... Изключително съм разочарован от Балдовалиев-той няма никакава психика и става единствено да играе в провинциални отбори!!!! Никакво самочувствие и никакво сърце няма това момче-нищо че Берое си вкараха два автогола чрез него!!! ...


Добре, не мога да разбера... навсякъде го посочват като играч на кръга, а тука се храни като таковата :? В кой телевизор е проблема?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Оня петрички боклук (не искам да му споменавам името) се извини на Локомотив 8) Сбъркал бил нз си кво :evil: Гледах го по канал 1 нещо се обясняваше! Ега догодина изпаднат :lol: :lol: :lol: 8) 8) :twisted:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
fortinbras написа:

Галев титулярче???? Малииии.........не занм, баце-нещо не съм оптимист ако е той!!!Честно!!!! Разберете-стига с това-тоя е локомотивец!!!! Виж, че нито знае къде е вратата, нито знае кога да излезе, нито къде му е защитата.....


тва пък как го реши, виж колко мача е пазил и колко допуснати гола има и двамата с Тинков са таланти


Ами ако си гледал мача с Берое-не ти трябва повече. Те имаха един удал от 25 метра-спомни си как реагира. След това му гледах две-три излизания...а в началото на мача берое имаха един диагонален удар, дето тръгна да излиза да пресича паса и се върна....а бе не ми вдъхва доверие-да не говорим, че няма физика на вратар. :roll:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 10:26    Заглавие: Отговорете с цитат

pARTci написа:
fortinbras написа:
... Изключително съм разочарован от Балдовалиев-той няма никакава психика и става единствено да играе в провинциални отбори!!!! Никакво самочувствие и никакво сърце няма това момче-нищо че Берое си вкараха два автогола чрез него!!! ...


Добре, не мога да разбера... навсякъде го посочват като играч на кръга, а тука се храни като таковата :? В кой телевизор е проблема?


Балдо играч на кръга!??? Е това само трябва да ти показва колко разбират журналистие от футбол, а ако на теб ти е харесал-няма какаво повече да ти кажа....Виж, че головете му бяха ултра смесшни и късметлийски....да не говорим че нямаше едно вярно отиграване преди тях, да не говорим че Берое са изпадащ отбор, да не говорим че не може да мине човек, и т.н. Балдо си беше за смяна още на полувремето ама айде....Голове на Марек и Берое доста нападатели ще вкарат-но този който вкарва на евреи, свине и говеда е истинския показател за добър играч. Няма да забравя преди години Марчело Липи как освободи Андреас Мьолер от Юве след като ония беше вкарал 12 гола през сезона като халф и го попитаха: "Защо?" И Марчело каза: "на мен не ми трябват играчи, които вкарват на Пиаченца и Месина, а такива които бележат на Интер и Милан". За същото говоря..... :wink: :shock:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
pARTci написа:
fortinbras написа:
... Изключително съм разочарован от Балдовалиев-той няма никакава психика и става единствено да играе в провинциални отбори!!!! Никакво самочувствие и никакво сърце няма това момче-нищо че Берое си вкараха два автогола чрез него!!! ...


Добре, не мога да разбера... навсякъде го посочват като играч на кръга, а тука се храни като таковата :? В кой телевизор е проблема?


Балдо играч на кръга!??? Е това само трябва да ти показва колко разбират журналистие от футбол, а ако на теб ти е харесал-няма какаво повече да ти кажа....Виж, че головете му бяха ултра смесшни и късметлийски....да не говорим че нямаше едно вярно отиграване преди тях, да не говорим че Берое са изпадащ отбор, да не говорим че не може да мине човек, и т.н. Балдо си беше за смяна още на полувремето ама айде....Голове на Марек и Берое доста нападатели ще вкарат-но този който вкарва на евреи, свине и говеда е истинския показател за добър играч. Няма да забравя преди години Марчело Липи как освободи Андреас Мьолер от Юве след като ония беше вкарал 12 гола през сезона като халф и го попитаха: "Защо?" И Марчело каза: "на мен не ми трябват играчи, които вкарват на Пиаченца и Месина, а такива които бележат на Интер и Милан". За същото говоря..... :wink: :shock:


абцилютно ...

балдовалиев още ... от първите му мачове забелязах че беше твърде прехвален ... нз си колко гола вкарал... дрън дрън ...че вкарва голове не е признак че е добър футболист и тн ...

нито има дръбъл/скорост, нито удар , нито десен крак (само за подпиране е , като бербатов ама той е с левия така... ) , нито физика ...

той е нападател за отбор от ранга на беласица,спартак варна ... и тн ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

и кво някои хора оревахте форума !!!! Вкарахте доста хора в яки филми и кво накрая даже и не стана кеф от медалите!!!!
Ползвам правото си на тартор ,, сиромах" определен от някои да ви кажа няколко думи !!
1. Честито на всички ,,заподозрени " ! Голям поклон и респект, и тази година 10 човека изнесохме тежеста да сме агитка на отбор в 3 -та , много перипети и проблеми но : ,,Железни Бригади" са си фактор във фенския живот в България и сред буферските среди. Това се дължи на вас и на няколко момчета от ,,Прайд"
2. На вечните песимисти и мрънкачи ще дам няколко данни ,които най - после трябва да затворят вечно плачещите ви усти - това са факти ,а както се казва - ,, когато фактите говорят и боговете мълчат" - а те са следните :
Ерата Грозданов даде проредния си плод - отбора воден от него и после от човека обучен от него - Мито Васев постигна следните добри резултати : 2 г подред бронзови медалисти , НОВ РЕКОРД В КЛУБНАТА ИСТОРИЯ 3 ГОДИНИ ПОДРЕД В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ - ДОРИ И ПО ВРЕМЕТО НА НАЧКО И КОТКОВ НЯМАМЕ ТАКОВА ПОСТИЖЕНИЕ , на 2 място сме по най - малко загуби в първенството - 5 като сме след цска и пред говедата и литекс !! Само това може да ни кара да сме горди ,че сме пивърженице на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
3 Чака ни поредната Европа нека да се организираме от рано и пътуванията да са добре стиковани ,защото кавото и да се лъжем във високопарни амбиции и слова медалите и европоходите дърпат маладите да са фенове на един отбор
4 . Призовавам всички заспали локомотивци вече бихме левски ,кога пак ще се върнете на стадиона на любимото локо или това е поредния мит?
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре ако ще правим разбор на сезона да е в отделна тема, защото така разводняваме нещата , а и далеч не съм съгласен с дадената тук оценка.

Иначе за мача в събота - евала че най-после нашия клуб се показаха като мъже и играха за себе си. Нормално е хората да се съмняват след като имаме, такава дълга история на кръводарители, а и играта от първото полувреме яко миришеше на театро.... :lol: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 13:58    Заглавие: Отговорете с цитат

това е форум и това е моето мнение което аз няма да променя ! местото му е точно тук и е отговор на многото глупости с които сте осрали форума и респективно тази тема !
Не знам каква е била играта , но аз бях сигурен че няма да се продаде този мач , единствено слабата ни форма и неумението да бележим голове показано през пролетния полусезон можеха да са фактор за загуба или равен !! масовото ви самоубийство се отложи пазете сили за друг удобен момент! Извода е само един - ЗАГУБИХМЕ ДОСТА БИТКИ ,НО СПЕЧЕЛИХМЕ ВОЙНАТА ! И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ПРЕДИ ГОДИНИ ПРИКЛЮЧВАХМЕ СЕЗОНА ОЩЕ НА КРАЯ НА ПЪРВИЯ ПОЛУСЕЗОН , ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА СЕГА Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБЪР ЗАВЪРШЕК! ВЗЕХМЕ ВИЗАТА СИ ЗА ЕВРОПА С ПОБЕДА НА ГЕЙ АРЕНА И РАВЕН НА БОЖИ ГРОБ - ТОВА АКО НЕ Е ДОБЪР СЕЗОН ,НЕ ЗНАМ КОЕ Е ? ИЛИ ТРЯБВА ДА СТАНЕМ МЕЖДУ ГАЛАКТИЧЕСКИ ШАМПИОН ? НА МИЛАН НИКОЙ НЕ ИМ ГЛЕДА ИГРАТА ,А ИМ СЕ ГЛЕДАТ ТРОФЕИТЕ , СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА И СЕ ЗАРАДВАЙТЕ НА ПОСТИГНАТОТО!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА


Последната промяна е направена от lokoman на Пон 19 Май, 2008 14:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам за каква спечелена война говориш...Не всичко е само черно и бяло и адски ме е страх тази "победа" да не се окаже пирова. И пак казвам - колкото по-критично се отнася една публика към клуба си, толкова по-добре. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

явно доста си се отдаличил от действителноста и тази сашодиковщина ходи из мозаците ви яко. една публика освен критична , трябва да е голяма ,подкрепяща до край отбора си и благодарна. как така нашата публика не е нито голяма , нито подкрепяща до край и рядко благодарна ?е туй ме тревоже пък мен . Но пък сме големите критици и трениори?
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Публиката не ме интересува. Ние нямаме такава. Но виж агитка все още имаме и тя се раздава.Отделен е въпросът как и доколко. Оценявам усилията на ръководството да движи клубът, но има още мНОООго да се желае. И това не са сашодиковщини, а дългогодишни недъзи, над които трябва да се обърне внимание. И е хубаво да подкрепяме ръководството в неговата политика, ако тя е в правилната посока, но адски трябва да се пазим от казионност... :roll: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 19 Май, 2008 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Метушка, поздравявам те с това парче ;)

lokoman написа:
това е форум и това е моето мнение което аз няма да променя ! местото му е точно тук и е отговор на многото глупости с които сте осрали форума и респективно тази тема !
Не знам каква е била играта , но аз бях сигурен че няма да се продаде този мач , единствено слабата ни форма и неумението да бележим голове показано през пролетния полусезон можеха да са фактор за загуба или равен !! масовото ви самоубийство се отложи пазете сили за друг удобен момент! Извода е само един - ЗАГУБИХМЕ ДОСТА БИТКИ ,НО СПЕЧЕЛИХМЕ ВОЙНАТА ! И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ПРЕДИ ГОДИНИ ПРИКЛЮЧВАХМЕ СЕЗОНА ОЩЕ НА КРАЯ НА ПЪРВИЯ ПОЛУСЕЗОН , ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА СЕГА Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБЪР ЗАВЪРШЕК! ВЗЕХМЕ ВИЗАТА СИ ЗА ЕВРОПА С ПОБЕДА НА ГЕЙ АРЕНА И РАВЕН НА БОЖИ ГРОБ - ТОВА АКО НЕ Е ДОБЪР СЕЗОН ,НЕ ЗНАМ КОЕ Е ? ИЛИ ТРЯБВА ДА СТАНЕМ МЕЖДУ ГАЛАКТИЧЕСКИ ШАМПИОН ? НА МИЛАН НИКОЙ НЕ ИМ ГЛЕДА ИГРАТА ,А ИМ СЕ ГЛЕДАТ ТРОФЕИТЕ , СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА И СЕ ЗАРАДВАЙТЕ НА ПОСТИГНАТОТО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
Страница 12 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum