Дончо Донев...легенда или един от многото?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 18:34    Заглавие: Дончо Донев...легенда или един от многото? Отговорете с цитат

Какво е мнението ви за Дончо Донев,футболист на Локомотив софия,помагаше на отбора в най тежките му сезони,сега е част от ръководството на отбора ни?Аз го уважавам много като футболист и голмайстор на Локомотив софия.Ето и едно интервю с него от 2003 година:

-Дончо как се чувстваш с 300 мача в А група?
-Все пак това е едно постижение,което не всеки футболист може да осъществи.Много бързо мина времето и тези срещи сякаш бяха вчера.Дано качеството е било повече от количеството.Имам и около 150 мача в турция,така че цифрата става значително по-голяма.
-Защо загубихте от спартак (вн)?
-Ще има и такива срещи,в които няма да можем да печелим трите точки.Такъв бе и двубоят срещу спартак.Противникът използва умело празните пространства в тима ни и надделя най вече с контраатаки.Искам да кажа,че гостите не са толкова слаби,колкото ги изкарват.Те направиха добри срещи навън и показаха стойностни игри.
-Заговори се отцепление от стари и млади?Има ли такова нещо?
-Не.Смятам,че твърде много зависим от младите,та те са преобладаващи в нашия тим.Но трябва да знаят,че ние имаме респект към тях и те трябва да се отнасят със същото уважение към нас по-старите.
-Ще има ли глоби в тима?
-Не смятам,че глобите ще решат проблемите в Локомотив,но дори и да има такива,те ще бъдат приети без възражения.Ръководството ни гласува доверие,а ние не отвръщаме със същото.
-Имали уговорка между Локомотив и спартак относно мачовете за първенството и купата на страната?
-Тази година г-н Гигов каза,че нашият отбор няма да продава и подарява мачове.ще играем феърплей и няма да влизаме в уговорени срещи.Ще разчитаме на собствени сили,за да стигнем до успеха.Можем да се гордеем,че играем честен футбол.

За мен Дончо Донев ще остане един от най важните ни футболисти,спасявал ни не в един и два мача.Но можем ли да го наречем легенда или той е един от многото наши футболисти вкарвали голове,а може би съдбата му изигра лоша шега и не му позволи да стане шампион с Локомотив,за да бъде оценен напълно? :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Естествено че е легенда!
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 19:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак пък легенда :shock: :shock: :shock: ЛЕГЕНДИТЕ СА ДВЕ И ВСЕКИ ГИ ЗНАЕ!!!!Добър футболист,заслужаващ уважение 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 19:21    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Чак пък легенда :shock: :shock: :shock: ЛЕГЕНДИТЕ СА ДВЕ И ВСЕКИ ГИ ЗНАЕ!!!!Добър футболист,заслужаващ уважение 8)

А Спиро Дебърски легенда ли е? :evil:
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

А Стойчо Стоев,Боко Димитров,Ангел Колев,Бойчо Величков и т.н. ще станем клуба с най-много легенди....има поне 50 по-велики от Дончо.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Дончо Донев Легенда ахахахахахах ша ме уморите ве :lol: :lol: :lol:

въпреки че не беше лош играч най-много нерви съм изхабил докато той играеше така че за мене е един футболист играл в Локото нищо повече :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон 25 Дек, 2006 23:21    Заглавие: Отговорете с цитат

и до днес не мога да забравя лафа му щом съм паднал зна4и е имало дуспа срещу левски(при положение 4е тони желков беше на 2 метра зад него) :evil: в локомотив са играли много велики футболисти а тои беше един от не лошите за времето си но в никакъв слу4аи легенда :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 2:59    Заглавие: Отговорете с цитат

И все пак беше част от голямото ни нападение преди 15-тина година: Гошо Борисов оре отляво, Дончо Донев бега отдясно, центрират и Владо Стоянов вкарва с квото топката го удари... Такова нападение дълги години нямахме...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 8:53    Заглавие: Отговорете с цитат

А,бе пич как ти хрумна тая идея????Май четеш много Меридиан мачове и 7 днени спортове...Самият въпрос издава че нещо не си просветен в историята на Локото.Как може да елегенда човек който 4(ЧЕТИРИ) пъти ни оставяше в трудно положение,заради парите я на брокери,я на Уефски(и после се кефеше че ни е вкарал хеттрик), я на Доко (Пд) ???И самото интервю дето си го набарал показва и че е лицемер пича.Нямало конфликт между млади и стари??!!Я стига бе.Всички знаеме за какво ставаше дума.Теке че и за мен е един от мнооооогото играли в нашия отбор. :shock: :o
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

чак пък легенда ? Но помогна доста когато отбора беше зле преди 3 г.и имаше реална опастност от изпадане! Интресно е футболното му дълголетие , аз мисля че досат добре се представи през последните сезони прекарани при нас. Сега мисля ,че ще е по полезен като футболен функционер и знам ,че доста помага на отбора .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз няма да говоря, защото виждам, че няма никаква полза??? Много ни е къса паметта, за да забравим набързо, кой съсипа / най-вече / златното ни поколение от 2003г. и кой е рекордьор по сменени отбори в БГ, та и вТурция??? Ква легенда, кви 5лева??? Утре ако ни дойде Гонзо или Топчо - и за тях ли ще правим анкети дали са легенди на Локо Сф, само защото са ги изгонили от Уески и са дошли при нас, за да не останат гладни ??? ЛОКО СФ е бил най-силен, когато отборът е бил съставен от собствени кадри, които имат локомотивски дух и които умират на терена за свещенната фанелка. Изключвам сегашното положение със сърбите - те са друга много по-силна ракия от такива като Дончо Дарадончо / егати лицемера синдикален/!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Легенди са Котков и Начко в тва число слагам и Стою Недялков и Спиро Дебърски!!! Тва са! Фреза ти нещо на пияно ли ги пишеш тия теми? Дончо беше добър футболист, но има много по заслужили от него да са легенди като Киро Метков, Стойчо, Бойчо и т.н...!!! Дори Сашо Бончев лично за мен е по велик от Дончо да не говорим за Владо Стоянов!!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да кажа,че за мен Дончо не е легенда,но не може да бъде и просто футболист,който е ритал с червено-черната фланелка.Нима толкова бързо забравихте годините когато той ни спасяваше от това резилите ни да не са чак толкова големи.Забравихте ли как губихме от села и паланки посред "надежда",а Дончо беше футболистът,който вкарваше и ни спасяваше в доста от мачовете,трябва да сме му благодарни,че няколко поредни години ни спаси от изпадане.Сега продължава да работи за Локомотив,на мен идеята ми беше,че той не е просто един от многото футболисти,които ритаха за нас,а е нещо повече,разбира се не легенда,но не и един от многото!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 17:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Че е помагал,помагал е въпроса на каква цена.....като замерваше с бутонки юношите в съблекалнята и им викаше:"Ей нещастници вие ли сте шампиони бе? :evil: :evil:
Че е предател тва е 100 % истина,са мога да изброявам до утре,
в основата на всички уговорени мачове,един мач с Черноморец тука като ги спасявахме се гъзеше пред вратата да не земе да вкара,
При шампионския сезон на Локо ПД цел мач им пляскаше на публиката и се пазеше от топката..................
като избега в лефзки и "големия играч"в надежда едни хубави средни пръсти ни показваше също никога нема да го забрава.............



Дарадончо легенда.............ааааааааааахахахахахахахаааааа :x

да приемем че Фрезата се е шегувал,а ние разбираме от майтап..... :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Дек, 2006 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаааа...дедо ви Дончо е една много противоречива личност в историята на Локомотив. Никой не може да отрече качествата му на играч и на суперпрофесионалист, ама както каза Плешивия някои реплики не се забравят, да не говорим че го подозират за серия от уговорени в наш ущърб мачове. Все пак си мисля че ще остане повече като положителен герой отколкото като анатемисан. :? :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum