Георги Пеев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 10 Яну, 2007 19:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев: Искам да се махна от Киев

10 януари 2007 | 18:10 | Агенция "Фокус"

Киев. Полузащитникът на Динамо Киев и българския национален отбор Георги Пеев, заяви на запитване от profootball.com.ua - Да, заминавам! Искам да се махна от Киев! Твърде много пропуснах, сега искам да играя. На високо ниво! – уверено говори Пеев. - Известен е варианта в Русия, където има сигурна оферта от Амкар, има шанс и в Англия, но с английския клуб още нещата не са ясни. За мен тови би бил оптималния вариант, но той не е сто процента сигурен. Възможно е да има интерес към мен, говорят че с този въпрос се занимава моя агент, но аз нямам такъв. Информацията тръгна от агента, с който се свързаха англичаните. Има още един вариант – Гърция. Той за мен е най-добрият. Отборът, в който мога да се окажа там винаги се бори за челно класиране. При това този вариант е реален, колкото и с Амкар. Не знам, точно, къде ще отида след Киев. Думата има и президента на Динамо. Той потвърди, че няма да ме спира. В близката седмица всичко ще се реши.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Яну, 2007 6:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев отрече да е нарушавал режима
11 януари 2007 | 03:31 | Агенция "Фокус"

Киев. Националът Георги Пеев опроверга публикация във вестник “7 дни спорт”, че е глобен за посещение на нощен бар по време, когато отборът се е събрал след отпуск и се е готвил да замине на подготвителен лагер. Полузащитникът на Динамо (Киев) и българския национален отбор заяви пред profootball.com.ua: "Не съм нарушавал дисциплината, въпреки че бях глобен за това. Когато ме срещнаха пред заведението, имаше цели 8 дни до мача, а ни е забранено да посещаваме заведения два дни преди мача. Най-важен всъщност е фактът, че това се случи преди повече от половин година. Съпругата ми позвъни и каза, че в българския вестник е излязла тази информация. Откъде са я взели, не знам. На всичко отгоре, в техния противен стил не са написали, кога се е случило това. Човек може да помисли, че това се е случило тези дни. Това стана не по време на лагерсбора, а между мачовете – играх за Купата, после беше мача за Шампионска лига, в който не участвах, а до мача на втория отбор на Динамо оставаха осем дни. Глоба имаше, но беше неправилна. Във всеки случай, това е период от миналото."
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 11 Яну, 2007 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Гръцки отбор също вариант пред Пеев



За Георги Пеев има оферта и от гръцки първодивизионен отбор. Това призна самият футболист в интервю пред украинския в. "Сегодня". Точно от Гърция е най-примамливото предложение, тъй като отборът бил от грандовете и постоянен кандидат за евротурнирите. Актуална била и офертата от руския "Амкар" (Перм), а тази от Англия била твърде неясна, по думите на халфа. Той обвини ръководството на "Динамо" (Киев), че спекулира с името му, като въвлича в сагата около трансфера му негов личен мениджър, а Пеев нямал такъв.
"Със сигурност напускам Киев. Твърде много време не играх. А искам да го правя на високо ниво", обясни българският национал. Той се оплака, че го глобили за посещение на дискотека, без да е пил или пушил, а и до следващия му мач имало цели 8 дни.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 12 Яну, 2007 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев: Най-добрият вариант за мен е да се махна колкото се може по-бързо от Динамо (Киев)

12 януари 2007 | 13:27 | Агенция "Фокус"

Киев. “Най-добрият вариант за мен е да се махна колкото се може по-бързо. За това сме говорили с президента отдавна, така че ми се търсеше отбор. Имаше известни варианти, но най-твърдо остава Амкар”. Това каза в интервю за Дарик радио футболистът на Динамо (Киев) Георги Пеев. “Аз лично още не съм разговарял с никой за лични условия. Клубовете са се разбрали за сумата. Предполагам, че договорът ще е за две години. Радващо е, че има толкова много сънародници в Амкар. Най-накрая ще има и българи в отбора, където играя”, каза още Пеев. “Приятно е, когато чуваш българска реч, не само по телефона. Разговарях с тях, бяха доста приветливи, разказаха ми подробно за града, за отбора, за колектива и условията на тренировки. За съжаление това не е отбор с амбиции като Динамо, но моето положение е такова, че след като толкова дълго не бях играл, това е единствения отбор, който е готов да ме купи веднага. Другите отбори, които бяха с по-големи амбиции, по-титулувани, искаха да отида под наем с опция за закупуване, а това не устройва президента. За съжаление няма да съм в Шампионската лига”, обясни българският национал. “Интерес имаше от Гърция, от Дания, разговарях с Португалия. Най-важното за мен бе да сменя отбора, за да заиграя и да имам игрова практика и да се завърна в националния отбор по-запомнящо се. Всичко е възможно, това са само преговори и всичко е възможно. Може и да не се стигне до подпис”, завърши Георги Пеев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 13 Яну, 2007 13:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев е подписал с руския Амкар (Перм)
Последна редакция: 12.01.2007, 17:49
Публикуване: 12.01.2007, 17:17


© Антон Узунов

Георги Пеев вече е играч на руския Амкар (Перм).

От Калоян Атанасов, Топспорт. бг
Размер на шрифта: a a a
Гребенюк: Тиаго Силва отпадна от нашите планове
Изпълнителният директор на руския Амкар Юри Гребенюк сподели , че българският национал Георги Пеев вече е подписал договор с клуба.

Пред интервю за кореспондент на вестник "Спорт сегодня" шефът на тима, в който играят българите Захари Сираков, Евгени Йорданов и Мартин Кушев споделя: "Днес на проби в нашия клуб пристигнаха четирима футболисти - вратаря Зарубин, нападателя Сиделников и защитниците Федотов и Млованович, а Георги Пеев от Динамо (Киев) вече подписа договор с клуба".

"Що се отнася до Тиаго Силва, чието име бе спрягано като ново попълнение за тима, той няма да играе за Амкар и напълно отпада от нашите планове", добавя босът.

Да припомним, че Амкар бе на път да привлече Силва и Димитър Телкийски. Освен от руския тим, Георги Пеев имаше оферта и от водещ гръцки отбор, като най-споменаваното име бе АЕК.

Самият Пеев коментира, че Амкар и Динамо (Киев) вече са постигнали договорка за трансферната сума, която руснаците ще платят за него, като договорът вероятно ще бъде за 2 години.

Остава само играчът да премине през задължителните медицински прегледи.


Отпечатване | Изпращане
:roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 13 Яну, 2007 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Дано тук му провърви повече и да си върне предишната форма.... 8) :?


Еми още некоя година да припечели некой лев и да се връща в надежда,даже и сега не беше зле да си го приберем,но предполагам,че парите си казаха думата...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 15 Яну, 2007 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Важното е че ше играе в червено черен клуб с яки фенове 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 16 Яну, 2007 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Пеев продаде колите си

Без кола остана българският национал Георги Пеев. След трансфера си от Динамо (Киев) в Амкар (Перм) той продаде и двата си автомобила, които ползваше в Украйна - "Субару" и "Ауди ТТ". Пеев едва ли ще остане дълго без кола в Русия. Очаква се той да си купи нова веднага след като подпише договор с новия си клуб. Халфът вече мина медицински прегледи в Амкар и ако резултатите от тях са добри, няма пречки да подпише с тима от Перм.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 16 Яну, 2007 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

"Амкар": первым настоящим новичком команды в нынешнем межсезонье стал Георгий Пеев.

Болгарский полузащитник Георгий Пеев стал первым настоящим новичком Клуба в нынешнем межсезонье. Напомним, ранее соглашения с "Амкаром" продлили земляки Пеева Захари Сираков и Мартин Кушев, а также Константин Парамонов и Алексей Попов.
Георгий Пеев родился 11 марта 1979 года. Игровую карьеру начинал в софийском "Локомотиве", однако известности добился, выступая за киевское "Динамо". Пеев - чемпион Украины 2001, 2003 и 2004 годов, обладатель Кубка Украины 2003 и 2005 годов. Кроме того, за спиной у новобранца Клуба игры за национальную сборную Болгарии и днепропетровский "Днепр", где Георгий Пеев выступал на правах аренды.
Контракт с Пеевым был подписан накануне вечером и рассчитан на 2 года.

http://www.amkar.ru/
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 17 Яну, 2007 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Пеев в “Амкар” за $500 хиляди
Георги Пеев вече официално е играч на "Амкар" (Перм). Халфът на националния отбор парафира за 2 години. Руснаците ще платят $500 000 на "Динамо" (Киев) за правата на Пеев. Той става четвъртият българин в "Амкар" след Мартин Кушев, Евгени Йорданов и Захари Сираков. Пеев имаше оферти от Гърция и английската Втора дивизия.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Яну, 2007 8:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев: Искам да играя и ще дам всичко, за да го постигна

18 януари 2007 | 05:33 | Агенция "Фокус"

Перм. Българският полузащитник Георги Пеев даде първото си интервю пред официалния сайт на новия си отбор Амкар (www.amkar.ru). Пред интернет изданието бившият футболист на Динамо (Киев) каза: “Искам да играя. Уверен съм, че в Перм ще имам шанс този шанс. Повярвайте, че ще направя всичко, за да не изпусна възможността. По принцип е грешно да се сравняват Динамо (К) и Амкар. Тук става дума за друга страна, за друг град. Киев завинаги ще остане в сърцето ми, аз съм влюбен в украинската столица. Сега обаче гледам напред. Колкото до престоя ми в Динамо – всичко беше наред при Лобановски и Михайличенко. Причината бе, че аз се чувствам най-добре като полузащитник. Мога да играя в центъра, зад нападателите или по фланговете. След това при Демяненко искаха от мен да играя в защитата. Това вече беше проблем”.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 18 Яну, 2007 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

След трансфера си в Амкар (Перм) българският полузащитник Георги Пеев даде обширно интервю за руския вестник "Спорт сегодня". В него българинът, за когото Амкар плати 500 000 долара на Динамо (Киев), сподели очакванията си за новия клуб и разкри интересни подробности от престоя си в Киев.
- Да преминеш в руски клуб от първенството на Украйна винаги се е смятало за престижно. Разбира се, ако футболистът не играе за Динамо (Киев) или Шахтьор (Донецк). От тази позиция сигурно смятате преминаването си в Амкар (Перм) като понижение?

- Вече казах, че не е уместно да сравняваме отбори като Динамо (Киев) и Амкар. Аз дойдох в Русия, защото смятам, че руското първенство е много по-силно от украинското. Интересно за мен ще е да се тествам тук и да проверя своите сили. Още повече, че в Амкар ще имам шанс за изява.

- В Динамо не ви ли предоставяха шанс?

- В Киев прекарах четири години, които бяха най-щастливите в живота ми. Но напоследък не играех и не попадах в основния състав на киевчани. Започнаха да ме преотстъпват на други клубове, като прекарах известно време в "Днепър". Такъв подход към мен не ме устройваше. Освен това президентът на Динамо ми даде ясно да разбера, че не съм му нужен. Така че, когато се появи вариантът за Амкар, бях много радостен.

- Бяхте ли чували нещо за този тим?

- Да, от приятели. В клуба има няколко мои сънародници, които ми помагат много в първите ми дни тук, за което съм им много благодарен. Но някои неща в новия ми отбор наистина ме притесняват.

- Като например?

- Не ми допада, че Амкар не преследва високи цели в руския шампионат. Амбициите не са такива, каквито бяха в Киев, нито пък целите. Надявам се, че клубът тази година ще стане много по-силен.

- И все пак, защо избрахте Перм? Само защото в отбора играят други българи ли?

- Не, но това е много важно за един футболист. Колкото по-бързо един спортист се адаптира към условията в новия си клуб, толкова по-полезен е той.

- Но от друга страна Урал е хладничко място...

- Преминаването ми в Амкар е сериозно предизвикателство, вие сте прави. Но не се страхувам от трудностите. Тук дойдох, за да играя футбол. Надявам се, че редовно ще излизам на терена за срещите от шампионата. Така бих се завърнал и в титулярния състав на българския национален отбор и в моето семейство ще се възцари спокойствие.

- Защо, имахте някакви семейни проблеми ли?

Цялата тази ситуация в Динамо (Киев) се отразяваше много зле на настроението у дома. Всички мои неудачи с тима рефлектираха в моето семейство. Не го исках, но така се получи, да, наистина имах семейни проблеми.

- Георги, за вас се говори, че обичате да нарушавате спортния режим и предпочитате не тренировките, а времето, прекарано в нощни клубове. Честно казано, това бе единственото, което се чуваше за вас през последната година.

-Това, което се говори за мен е пълна глупост. Да, бях глобен за една вечер, в която бях излязъл да се забавлявам. И не крия, че наистина го правех. Но вижте, през този сезон не бях заявен в състава за Шампионската лига, нито в този за украинското първенство. Изобщо, играех за втория отбор на Динамо. Смятам, че за наложената ми глоба причините бяха други. Дайте да изясним ситуацията. Охранителите на нашия клубен президент ме видяха, че се отлъчвам от клубната база на 22-ри вечерта. Не съм употребявал алкохол, нито цигари. До следващия ни мач оставаха 8 дни. Нито бях заявен в състава за мача от Шампионската лига на 26-ти, нито за следващия ни мач от шампионата на 31-ви. Предстоящият ми мач бе с втория тим на 30-ти.

- Значи наистина са били твърде строги към вас?

- След като имам цели 8 дни до следващия си мач, какво, не мога никъде да изляза ли? Аз съм млад човек и мога да се забавлявам както си искам. Но аз съм и професионалист и прекрасно разбирам, че трябва да се готвя за предстоящия ми мач. Естествено, ако до следващата среща остават 3 дни, няма да можете да ме видите никъде, спазвам режим.

- Да, вие можете да излизате насам-натам дори до навечерието на следващата среща. Въпросът е, това да не се отразява на спортната ви форма.

- Попитайте който искате треньор дали има някакви претенции към мен? Винаги съм показвал най-добри физически показатели от целия отбор на Динамо. Дори да съм се забавлявал до късно, това не ми се е отразило по никакъв начин. В гореспоменатия ден бях заедно с още един играч на Динамо. Но той не бе глобен. Значи, просто са искали умишлено да накажат само мен. Уверявам треньора на Амкар Рашид Рахимов, че няма повод за притеснения относно моята дисциплина.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 19 Яну, 2007 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев: “Динамо” бе на път да разбие семейството ми
Халфът Георги Пеев даде интервю за официалния сайт на "Динамо" (Киев) часове след като подписа двегодишен договор с руския "Амкар" (Перм). В него той обвини шефовете на украинския гранд, че са били на крачка да му развалят семейството. "Надявам се преминаването ми в "Амкар" да ми помогне да си върна мястото в националния отбор и тогава ще се върне и спокойствието в семейството ми. Имах семейни проблеми, които бяха породени от ситуацията в "Динамо". Лошото ми настроение се прехвърли и въкщи. Надявам се сега това да се промени - разказва Пеев. - Имам уверенията на треньорското ръководство, че ще играя редовно и така ще имам възможност да покажа качествата си. Не е без значение, че тук има още трима българи, което ще ми помогне да се адаптирам към към отбора и града."
Георги Пеев, който бе продаден на "Динамо" от "Локомотив" (Сф) през 2001-а година за 2, 1 милиона долара, обвини шефовете на украинския тим, че са действали тенденциозно спрямо него. "Наистина имаше един случай, когато бях до късно на дискотека - разкрива Пеев. - Охраната на нашата база ме видя как излизам към 22 часа, но аз не съм се крил. Аз съм млад човек и може да се забавлявам както искам, още повече, че не бях картотекиран в състава нито за мачовете от Шампионската лига, нито за първенството. Имах мач за втория отбор на 30-и ноември, а бях на дискотека 8 дни преди това. Нито съм пил, нито съм пушил. Шефовете обаче ме глобиха, въпреки че бях с един съотборник от първия отбор. На него обаче нищо не му направиха, а мен ме разнищиха. Просто търсеха най-малкия повод да ме накажат. Специално казаха на треньора на "Амкар" да не се притеснява за моя режим. Аз съм професионалист и знам как да се готвя за всеки един мач."
Според него проблемите в "Динамо" са започнали, след като е бил преотстъпен на "Днепър". "Това не ми харесваше. Исках да знам бъдещето си", разкрива Георги Пеев.
Футболистът признава още, че предложението от "Амкар" буквално го е спасило за големия футбол. "Много се зарадвах на поканата да играя в този отбор - казва юношата на тима от квартал "Надежда". - Вярно е, че тимът няма кой знае какви високи цели и това е смущаващо, но се надявам да постигна много успехи с него. "Амкар" не може да се сравнява с "Динамо", но пък първенството на Русия е доста по-силно от украинското и тук се играе по-качествен футбол."
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Яну, 2007 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев е повикан в националния отбор за турнира в Кипър 8)

19 януари 2007 | 11:16 | Агенция "Фокус"

Москва. Халфът на руския Амкар (Перм) Георги Пеев е получил повиквателна от националния селекционер Христо Стоичков за турнира в Кипър от 5 до 8 февруари, съобщи "Советский спорт". Пеев преди няколко дни бе продаден на Амкар от Динамо (Киев) за 500 000 долара.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 20 Яну, 2007 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Влюбих се в Киев, но за десен бек не ставам

Бившият играч на Динамо (Киев) Георги Пеев, който наскоро премина в руския Амкар (Перм), даде интервю пред в. "Спорт Експрес".




Руслан Мулагалиев

- Как се озовахте в Амкар?
- Можех да дойда в Русия още миналата година. Тогава имах оферта от един руски клуб, не беше Амкар. Тогава обаче нямах желание да напускам Динамо. После мина време и разбрах, че трябва да променя нещо. Основната причина беше отсъствието на игрова практика. Престанах да попадам в основния състав на Динамо и прецених, че 5 години в Киев са напълно достатъчни. А как съм привлякъл интереса на отбора от Перм, дори не знам. Най-вероятно ръководството на Амкар се е свързало директно с киевските си колеги.
- А защо се развалиха нещата в Динамо за вас?
- Аз съм халф, мога да играя и в центъра, и по крилата, и зад гърба на нападателите. При Валери Лобановски и Алексей Михайличенко правех онова, което умея. Но след като треньор стана Анатолий Демяненко, се опитаха да ме преквалифицират в десен защитник. Именно в това бе основният проблем. Сега дори съжалявам, че навремето продължих договора си с Динамо. Това беше грешка.
- Какво знаете за новия си клуб?
- В Украйна внимателно следят руското първенство. Смята се, че в Русия нивото е по-високо. Затова знаех какво представлява Амкар. Освен това в Перм играят трима мои сънародници - Сираков, Кушев и Йорданов. Много добре познавам Захари Сираков, с който заедно играехме в младежкия тим на България. Когато научих за възможността да продължа кариерата си в Амкар, веднага му се обадих и той ми разказа подробно за отбора, града, инфраструктурата. Уточни как се отнасям към изкуственото покритие. След като чух Сираков, разбрах, че ме кани един солиден клуб.
- Не мислите ли, че трансферът от авторитетен клуб като Динамо в Амкар е крачка назад?
- Много искам да играя. Сигурен съм, че в Перм ще ми предоставят такъв шанс, а аз ще направя всичко възможно, за да се възползвам от него. Пък и да се сравняват Динамо и Амкар не е коректно. Говорим за друга страна, друг град. Киев завинаги ще остане в сърцето ми. Влюбих се истински в столицата на Украйна, но не искам да живея с вчерашния ден, човек трябва да върви напред.
- Доколкото ни е известно, не идвате сам в Перм.
- Да, с мен пристигна и съпругата ми Боряна. Вече решихме, че ще живеем в Перм.


:!: Oправете ако обичате името на темата..... :shock:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 3 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum