Мачовете с Динамо Киев

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> История на "Локомотив" София
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну, 2009 0:14    Заглавие: Мачовете с Динамо Киев Отговорете с цитат



Отстраняването на Динамо Киев. Локомотив е първият български отбор "позволил си" да отстрани тим от СССР в епохата на комунизма.

Един от най-великите моменти в историята на клуба е отстраняването на Динамо Киев - нещо немислимо за времето на тоталитарния режим.

ЛОКОМОТИВ - ДИНАМО КИЕВ (СССР) - 1:0

Състави:

ЛОКОМОТИВ: 1.Донев, 2.Желев, 3.Димитров, 4.Бонев, 5.Стойков, 6.Арсов, 7.Колев (81 - Василев), 8.Стефанов, 9.Б.Величков, 10. Ат.Михайлов, 11.Спасов

ДИНАМО:1. Роменски, 2. Конков, 3. Бессонов, 4. Журавльов, 5. Демяненко, 6. Лозински (89 - Балтача), 7. Буряк, 8. Хапсалис, 9. Колотов, 10. Беремеев (66 - Блохин), 11. Бережкой

Голмайстори: 1:0 - Михайлов/39/

Стадион: "В.Левски" – 10 000 зрители

Съдия: Адолф Прокоп (ГДР)



12.12.1979 - 1/8 финал (реванш)

ДИНАМО КИЕВ - ЛОКОМОТИВ - 2:1

Състави:

ЛОКОМОТИВ: 1.Донев, 2.Желев (32 - Дойчев), 3.Димитров, 4.Бонев, 5.Стойков, 6.Арсов, 7.Спасов, 8.Стефанов, 9.Б.Величков, 10.Ат.Михайлов, 11.Дангов (76 - Василев)

ДИНАМО: 1.Роменски, 2.Конков, 3.Бессонов, 4.Журавльов, 5.Демяненко, 6.Лозински, 7.Буряк (75 - Слободяк), 8.Хапсалис, 9.Колотов, 10.Беремеев (88 - Балтача), 11.Блохин

Голмайстори: 1:0 - Блохин/41/, 2:0 - Хапсалис/43/, 2:1 - Дойчев/72/

Червени картони за Стойков и Димитров (Локомотив) и Хапсилис (Динамо К.)

Стадион: "Динамо" – 20 000 зрители

Съдия: К.Палотай (Унг.)





Информация за мача от сайта на украинците:

12 декабря 1979г., в 18.00, 1/8 финала, г.Киев, стадион "Динамо", +8°, моросящий дождь, во втором тайме туман, 18 000 зрителей, судьи: Палотаи, Мартон, Ружа (все Венгрия).
"Динамо" (Киев) - "Локомотив" (София, Болгария) 2:1 (2:0, 0:1).
голы: 1:0 Блохин (40), 2:0 Хапсалис (42), 2:1 Дойчев (70).
"Динамо": Роменский, Коньков, Бессонов, Журавлёв, Демьяненко, Лозинский, Буряк (Слободян, 76), Хапсалис, Колотов, Веремеев (Балтача, 85), Блохин.
"Локомотив": Донев, Желев (Дойчев, 31), Димитров, Бонев, Стойков, Арсов, Спасов, Стефанов, Величков, Михайлов, Дангов (Василев, 67). Тренер В.Методиев.
Предупреждены: Буряк - Арсов, Димитров, Василев.
Удалены: Хапсалис (45, за удар Стойкова рукой) - Стойков (45, за удар Хапсалиса по лицу локтём), Димитров (79, после второго предупреждения).
Отчёт еженедельника "Футбол-Хоккей":
Разные бывают победы. Случаются и горькие. Сегодня речь именно о такой. Проиграв в Болгарии матч "Локомотиву" 0:1, киевские динамовцы тем не менее сохраняли реальные шансы на выход в следующий круг Кубка УЕФА (как это случилось с ними по сумме двух матчей с чехословацким "Баником"). Перед игрой 12 декабря тренер динамовцев В.Лобановский сказал: - Соперник заслуживает самого серьёзного отношения. Хотя "Локомотив" играет внешне не слишком красиво, однако современно, и именно это позволило ему выбить из турнира такую классную команду, как "Монако". Вот и всё. Тренер болгар Василь Методиев был настолько озабочен предстоящим матчем, что даже таких скупых слов не обронил: "Потом, потом…". Несмотря на осенний дождь, трибуны стадиона "Динамо" были заполнены до отказа. И как в добрые старые времена, ещё за несколько кварталов до стадиона люди просили "билетик". Словом, Киев ждал этого матча, ждал реванша. Перед началом игры капитан "Локомотива" Михайлов со своими товарищами Стойковым и Димитровым возложили цветы к памятнику киевским динамовцам, погибшим после матча смерти в годы оккупации. И это тронуло присутствующих. Игра началась бурным натиском киевлян, и сразу обозначилась защитная группа болгар - вместе с вратарём восемь человек. Тем самым гости показали, что считают своей главной задачей удержание счёта первого матча. И в самом деле, выдвинутые в линию нападению Данчев, Михайлов и Величков и в первые минуты поединка, и на протяжении почти всего тайма не тревожили киевского вратаря Роменского. Однако у киевлян не всё ладилось в атаке. С одной стороны, несмотря на принятые меры (поле сохранялось под матами), всё-таки было скользко, что мешало привычным скоростным действиям. С другой стороны - "Локомотив" показал себя командой грамотной, умеющей вести плотную, жёсткую силовую борьбу. Настойчивый прессинг на своей половине поля позволил гостям ровно сорок минут выдерживать настойчивые атаки хозяев поля. Лишь постепенно, когда начала сказываться усталость, в действиях болгар стало проскальзывать отставание. Именно этим в течение трёх минут дважды воспользовались динамовцы. Сперва после точного паса Веремеева быстрый Хапсалис и Блохин завершили острый прорыв, а затем тот же Веремеев передачей за спины защитников вывел на ударную позицию Хапсалиса, и молодой форвард аккуратненько отправил во второй раз мяч в сетку ворот железнодорожников. Казалось, вопрос решён. Тем более что динамовцы уже диктовали свои условия, и не было видно, каким образом болгары могут изменить ход поединка. Но... Ох, уж это вечное роковое "но"! После второго мяча Хапсалис и Стойков затеяли потасовку, и судья Палотаи обоих удалил с поля. Для киевлян это было серьёзной потерей, поскольку Блохин после длительной болезни всё ещё не может найти себя. Вторая неожиданность: едва начался второй тайм, стадион за несколько минут окутался таким плотным туманом, что приходилось лишь догадываться, где мяч и где партнёры. И всё же у киевлян было много моментов для того, чтобы провести ещё хоть один, решающий мяч. Но Блохин, Бессонов, Журавлёв, Веремеев раз за разом посылали мяч мимо цели. А Демьяненко даже ухитрился не попасть в пустые ворота с нескольких метров. Зато одна из редких атак "Локомотива" под покровом тумана увенчалась точным дальним ударом Дончева, и счёт стал таким, какой полностью устраивал болгар - 2:1. Итак, матч выиграли киевляне, а победили соперники. Так закончился последний в этом году официальный матч нашего календаря. И словно только этого и ждала зима - ночью она нагрянула во всей силе. Тренер "Локомотива" был вне себя от нежданно свалившегося на него счастья. Так и не удалось переброситься с ним хотя бы двумя словами. Тогда я решил взять интервью, образно говоря, у кромки трибун. Инженер Александр Потапенко: "Больше всего меня возмутила безответственность наших игроков. В какое положение поставил своих товарищей Хапсалис. Когда же кончится у нас такое пижонство? Или кто-то надеется на милость и близорукость судей? Три удаления и четыре жёлтые карточки - вот что такое современный судья!". Врач Любовь Рылова: "Когда до ворот всего несколько метров, а игрок всё-таки не попадает, не знаю, как судить о мастерстве". Студент Ярослав Слюсар: "Сколько помню "Динамо", это самая обидная победа. Ну что ж, поделом! Будем ждать лучших времен". М.Михайлов.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков


Последната промяна е направена от ЖСК СОФИЯ на Чет 29 Яну, 2009 1:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну, 2009 0:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София - Динамо Киев



Киевският тим на легендарния треньор Валерий Лобановски, който според футболната статистика е най-силният състав от бившия соцлагер, е надигран от силния отбор на столичният Локомотив.

Може би най-значим за футболната ни история е успехът срещу "Динамо" на софийския "Локомотив" в турнира за Купата на европейските шампиони през сезона 1978/79 г. По онова време "Локомотив", който се води от Васил Методиев-Шпайдела, има отличен отбор начело с Атанас Михайлов, Бойчо Величков, Венцислав Арсов и вратаря Горанов. Преди "Динамо" столичани успяват да отстранят "Ференцварош" и "Монако", като френският шампион е победен с 4:2 в София, а на реванша локомотивци удържат минимална загуба с 1:2. И петте гола срещу французите бележи Атанас Михайлов. "Когато жребият определи да играем с "Динамо", всички ни бяха ни отписали, разказва бившият голмайстор на "Локомотив". Но в София ги победихме с 1:0, като аз отбелязах гола от пряк свободен удар. В този мач ме пазеше съветският национал Бессонов, чиято задача беше да ме контузи и успя. Тогава бях на 30 години и получих лекарска забрана да играя в реванша."

Отначало Михайлов е включен в групата за реванша в Киев само като турист. Влиза в тренировката преди мача, но не я завършва заради силни болки. "Накрая се прие рисковият вариант да играя с обезболяваща инжекция", добавя Михайлов. Герой на мача обаче става никому неизвестният футболист Нако Дойчев, който преди разбора споделя със съиграчите си, че е сънувал как вкарва гол на "Динамо". "Стана точно така, свидетелства Михайлов. Пуснах на Дойчев пас в центъра на терена. Той тръгна сам и от границата на наказателното поле и би точно под гредата. Голът наистина беше решителен, тъй като загубихме с 1:2, но излязохме крайни победители заради попадението на чужд терен."

Михайлов твърди също, че съветските шампиони тогава са се държали изключително арогантно. "Олег Блохин ме провокираше няколко пъти. В средата на срещата техният вратар Роменски контузи непоправимо в слабините нашия играч Борис Дангов, наложи се да го откарат в болницата. На вечерята след мача домакините ни сервираха само по една тъмна бира и ни отказаха по още една. Докато чакахме самолета на летището, което беше блокирано заради снежна буря, видяхме главния съдия на мача. Той носеше огромен телевизор, очевидно подарен от домакините преди срещата", разказва още бившият голмайстор. Той твърди също, че "преди реванша се чуваха приказки, че може би ще трябва да бъдем отстранени от "Динамо" по политически съображения, но в крайна сметка двубоят се игра." Четири дни по-късно обаче без всякаква причина "по нареждане отгоре" е уволнен треньорът на "Локомотив" Васил Методиев.[img][/img]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков


Последната промяна е направена от ЖСК СОФИЯ на Чет 05 Фев, 2009 22:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну, 2009 0:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Отзиви за мача с украинците:

БЕССОНОВ МИ УВЕЛИЧИ ОБИКОЛКАТА НА КРАКА
Най-кървав беше мачът с “Динамо” - Киев. Този отбор спечели КНК, в него играеше носителят на “Златната топка” Олег Блохин. Тука бихме с 1:0. Украинците тъй се скупчиха около мен, че нямаше къде да падна, щом ме спънат. Разбутвах ги с ръце, за да се просна и съдията да свирне. Успях да им го вкарам от фаул. Пазеше ме Бессонов. Той така ме прасна, че десният ми крак увеличи обиколката си с 10 сантиметра.
Лекарите ми забраниха да играя и тренирам. В “Пирогов” докторите казаха пред нашето ръководство: “Тоя човек пуснете ли го, ще го осакатите.” Шефовете ме помолиха да замина с отбора, за да му вдигам духа. Тръгнах като на екскурзия. Даже не си взех екипа.

ВИДЕНИЕТО НА НАКО
Вечерта преди мача ме накараха да тренирам. Оказа се, че нашите са ми донесли тайно екипа в Киев. Загрях 15 минути, заболя ме зверски и спрях. Всички видяха, че не мога да играя.
Но на другия ден точно преди да започне мачът, ме обявиха в състава.
Лекарят на отбора дойде при мен и вика: “Ела да ти бия инжекция.” Бях на 30 години. Кариерата ми вървеше към края си. Сложих си главата в торбата и легнах на кушетката. Удариха ми една много силна инжекция, с която подсилват ставите на каратистите. Пратиха ми дебютанта Нако Дойчев за кураж. Да ми пазел страх.
Младокът се изцепи: “Днес аз ще реша мача!” Викам му: “Как ще го решиш, като няма да играеш, бе?” Той тогава беше дълбока резерва. Новобранецът каза: “Сънувах, че ще ги накажа.” Изтръпнах. Туй е лоша поличба. Присъни ли ти се нещо преди мач, става обратното. Помислих, че Нако ще си вкара автогол. Ала Шпайдела го включи в състава.

ПРЕСТЪПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ
В началото деснячката ме болеше зверски. После изтръпна така, че не я чувствах. Играх като щъркел на един крак. Бессонов ме пазеше пак. Знаеше къде ми е травмата и ме целеше по болното място. Стисках зъби и траех. Бях сигурен, че ще ме изпусне веднъж. “Динамо” поведе с 2:0. Аз се молех да не вкарат трети гол. Знаех, че ще ги накажа.
Украинците се назобиха. Личеше им, че са допингирани. Приличаха на дрогирани. Срещу нас играеха неестествени на вид хора. В 77-мата минута прекарах Бессонов. Подадах на Нако. Изведох го зад отбраната. Видях, че Дойчев излиза очи в очи с вратаря. Той беше много бърз и украинците спряха да го гонят. Аз започнах да му крещя: “Сам, сам!” Исках да му кажа да влезе на 5-6 метра до врата и да вкара спокойно.
Ала Нако не ме чу и я набабани със страшна сила от границата на наказателното поле. Шутът му щеше да скъса мрежата. С гола на чужд терен елиминирахме “Динамо”. След мача дойде при мен и заяви: “Казах ли ти, че ще ги накажа?”

НЕ ДОЙДОХА НА БАНКЕТА
В София се пусна гаден слух. Уж сме дошли на банкета един час предварително. Излъгали сме охраната, че сме премръзнали. Изпили сме и изплюскали всичко и сме си заминали, преди да дойде съперникът.
Според мълвата сме оставили на украинците само огризките. За тази гавра били наказали Шпайдела.
Не знам кой разпространяваше тази лъжа, но стана обратното. Ние дойдохме навреме. “Динамо” - Киев не се яви изобщо на банкета! Не преглътнаха загубата. Приемът беше на най-високо ниво и се състоя. Даде го шефът на спорта на Украйна, който бе с ранг министър. Явно домакините изобщо не предполагаха, че ще загубят от нас.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 05 Фев, 2009 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато футболистите на столичния Локомотив отстраняват на Кримския полуостров в турнира за купата на УЕФА не кого да е, а Динамо Киев всички масмедии по света отбелязват събитието като куриоз. След злополучната за Динамовци среща, прочутият нападател и капитан на "Сборная" Олег Блохин се приближава до колегата си Начко Михайлов, поздравява го за победата и пита как се казва авторът на победния гол Нако Дойчев.
- Момчето е отскоро в отбора и не му зная името - повдига рамене Бате Начко - но съотборниците ни го наричат Блохин...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 26 Дек, 2009 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо София-Динамо Киев

Един от най-великите моменти в историята на клуба е отстраняването на Динамо Киев - нещо немислимо за времето на тоталитарния режим.

ЛОКОМОТИВ - ДИНАМО КИЕВ (СССР) - 1:0

Състави:

ЛОКОМОТИВ: 1.Донев, 2.Желев, 3.Димитров, 4.Бонев, 5.Стойков, 6.Арсов, 7.Колев (81 - Василев), 8.Стефанов, 9.Б.Величков, 10. Ат.Михайлов, 11.Спасов

ДИНАМО:1. Роменски, 2. Конков, 3. Бессонов, 4. Журавльов, 5. Демяненко, 6. Лозински (89 - Балтача), 7. Буряк, 8. Хапсалис, 9. Колотов, 10. Беремеев (66 - Блохин), 11. Бережкой

Голмайстори: 1:0 - Михайлов/39/

Стадион: "В.Левски" – 10 000 зрители

Съдия: Адолф Прокоп (ГДР)



12.12.1979 - 1/8 финал (реванш)

ДИНАМО КИЕВ - ЛОКОМОТИВ - 2:1

Най-кървав беше мачът с “Динамо” - Киев. Този отбор спечели КНК, в него играеше носителят на “Златната топка” Олег Блохин. Тука бихме с 1:0. Украинците тъй се скупчиха около мен, че нямаше къде да падна, щом ме спънат. Разбутвах ги с ръце, за да се просна и съдията да свирне. Успях да им го вкарам от фаул. Пазеше ме Бессонов. Той така ме прасна, че десният ми крак увеличи обиколката си с 10 сантиметра.
Лекарите ми забраниха да играя и тренирам. В “Пирогов” докторите казаха пред нашето ръководство: “Тоя човек пуснете ли го, ще го осакатите.” Шефовете ме помолиха да замина с отбора, за да му вдигам духа. Тръгнах като на екскурзия. Даже не си взех екипа.

ВИДЕНИЕТО НА НАКО
Вечерта преди мача ме накараха да тренирам. Оказа се, че нашите са ми донесли тайно екипа в Киев. Загрях 15 минути, заболя ме зверски и спрях. Всички видяха, че не мога да играя.
Но на другия ден точно преди да започне мачът, ме обявиха в състава.
Лекарят на отбора дойде при мен и вика: “Ела да ти бия инжекция.” Бях на 30 години. Кариерата ми вървеше към края си. Сложих си главата в торбата и легнах на кушетката. Удариха ми една много силна инжекция, с която подсилват ставите на каратистите. Пратиха ми дебютанта Нако Дойчев за кураж. Да ми пазел страх.
Младокът се изцепи: “Днес аз ще реша мача!” Викам му: “Как ще го решиш, като няма да играеш, бе?” Той тогава беше дълбока резерва. Новобранецът каза: “Сънувах, че ще ги накажа.” Изтръпнах. Туй е лоша поличба. Присъни ли ти се нещо преди мач, става обратното. Помислих, че Нако ще си вкара автогол. Ала Шпайдела го включи в състава.
ПРЕСТЪПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ
В началото деснячката ме болеше зверски. После изтръпна така, че не я чувствах. Играх като щъркел на един крак. Бессонов ме пазеше пак. Знаеше къде ми е травмата и ме целеше по болното място. Стисках зъби и траех. Бях сигурен, че ще ме изпусне веднъж. “Динамо” поведе с 2:0. Аз се молех да не вкарат трети гол. Знаех, че ще ги накажа.
Украинците се назобиха. Личеше им, че са допингирани. Приличаха на дрогирани. Срещу нас играеха неестествени на вид хора. В 77-мата минута прекарах Бессонов. Подадах на Нако. Изведох го зад отбраната. Видях, че Дойчев излиза очи в очи с вратаря. Той беше много бърз и украинците спряха да го гонят. Аз започнах да му крещя: “Сам, сам!” Исках да му кажа да влезе на 5-6 метра до врата и да вкара спокойно.
Ала Нако не ме чу и я набабани със страшна сила от границата на наказателното поле. Шутът му щеше да скъса мрежата. С гола на чужд терен елиминирахме “Динамо”. След мача дойде при мен и заяви: “Казах ли ти, че ще ги накажа?”

НЕ ДОЙДОХА НА БАНКЕТА
В София се пусна гаден слух. Уж сме дошли на банкета един час предварително. Излъгали сме охраната, че сме премръзнали. Изпили сме и изплюскали всичко и сме си заминали, преди да дойде съперникът.
Според мълвата сме оставили на украинците само огризките. За тази гавра били наказали Шпайдела.
Не знам кой разпространяваше тази лъжа, но стана обратното. Ние дойдохме навреме. “Динамо” - Киев не се яви изобщо на банкета! Не преглътнаха загубата. Приемът беше на най-високо ниво и се състоя. Даде го шефът на спорта на Украйна, който бе с ранг министър. Явно домакините изобщо не предполагаха, че ще загубят от нас.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2012 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Най-героичният ни успех в Европа – 2:2 за Локо (Сф)
Озлобените играчи на Динамо (Киев) едва не откъсват пениса на Иван Дангов

Паметна снимка: Начко Михайлов сам срещу 8 от Динамо Киев!

На 12 декември 1979 г. в българския футбол се случва истинско чудо. За първи път наш тим отстранява съветски клуб в европейските турнири. Прави го вечният дисидент на "А" група – Локомотив Сф. След 1:0 в София и 1:2 в Киев, червено-черните изхвърлят знаменития Динамо, в чиито редици е най-големият съветски футболист по онова време - Олег Блохин!

"Озверелите украинци ни ритаха като кучета през целия мач. При едно от касапските им влизания, цепнаха половия орган на Иван Дангов. В самолета за София Ванката беше с катетър, после направо го откараха в "Пирогов", спомня си Бойчо Величков, който по онова време е една от звездите на Локомотив. Софиянци стигат до 1/4-финал в турнира на УЕФА, където отпадат от Щутгарт. "Ние всъщност отпаднахме от най-слабия отбор. Тогава ни закла един сръбски съдия, а немците непрекъснато му напомняха, че е време за дузпа. И той ги слушаше...", ядосва се и днес Бойчо Величков.

За Иван Дангов съдбата е жестока. След операцията в София са отстранени тестисите му. Няколко месеца по-късно нападателят на Локомотив загива по време на лов. "Смъртта на момчето винаги ще си остане мистерия. Пострада при изстрел с ловна пушка. Дали е по случайност, или е нарочно, никой не можа да каже", разказва с тъга Бойчо Величков. Другата версия е, че крилото на Локомотив се самоубива, защото се чувствал вече непълноценен мъж.

Партията пък направо "отстрелва" треньора на железничарите Васил Методиев. Шпайдела е изхвърлен от професията за две години, защото има наглостта да посегне на съветски клуб. За пример е посочен "лоялният" ЦСКА. Само два месеца по-рано в двубой от същия турнир, червените свалят гащите и в двата мача с Динамо Киев, загубени с общ резултат 1:3.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Дек, 2012 2:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко само ,че не мога да намеря никакъв видеоматериал от двата мача с украинците.... black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 24 Яну, 2013 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

След много ровене намерих само това... http://www.youtube.com/watch?v=EJHbvK6IjKg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 1:03    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=5t5HVrXIFL0
http://www.youtube.com/watch?v=_9hhIW_PDk4
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала баце ! chicken chicken chicken
ГОЛЕМ СИ !!! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> История на "Локомотив" София Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum