Локомотив София - Пирин Благоевград:17.08.08 Неделя 18:00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 0:13    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм оптимист Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 8:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
аз съм оптимист Smile


Добре че си ти. :P

Иначе кажете нещо за съпорта как беше, тия правиха ли се нещо на интересни. :?: :idea:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
аз съм оптимист Smile


Добре че си ти. :P

Иначе кажете нещо за съпорта как беше, тия правиха ли се нещо на интересни. :?: :idea:


съпорта беше доста приличен ! Smile

САМО ЛОКО ! :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Е честита 2 победа за сезона ! [0014-lokooo]
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
... съпорта беше доста приличен ! Smile ...


Страаашен :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 9:46    Заглавие: Отговорете с цитат

pARTci написа:
Ra4mO написа:
... съпорта беше доста приличен ! Smile ...


Страаашен :roll:

:roll: :lol: :roll:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Medala написа:
победа !
да ама ме беспокой че вече трети мач подред както ги гледам наште футболисти през второто полувреме ги няма никакви !
незнам господин Бен (от сериала изгубени )на какво ги учи ама нещо с Ф.П-то им куца !
иначе добри бързи и далечни пасове,раздвижена игра ,масирана атака и шутове много ама за жалост само за едно полувреме !
иначе -ЧЕСТИТА- ПОБЕДА !


Честита победа на отбора и от мен!!! Само нещо да вметна по повод хубавата реплика на Медала. Да, прав си за 2-то полувреме, НО това идва и малко от липсата на тактика и сработеност. Ти ако имаш вариативност в нападението да вкараш примерно 2-то полувреме играч от типа-Дончо Донев или Мукаси, примерно ще ги разкостиш от голове отбори като Пирин, Сливен, Миньор и т.н. Проблемът е в липсата на подобна вариативност в нападение. А и малко с извеждащите дълги пасове сме зле-няма кой да даде хубав 30-40 метра пас от дълбочина вече....
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Това, което видях през първото полувреме на фона на футбола който се играе в България беше доста прилична игра! И подкрепата отговаряше на стабилното представяне!
През втората част нашите не мога да си обясня защо, решиха да не си дават зор и .........добре, че биха! Пирин нямаха чисто голово положение благодарение на Гошо Марков и Дзаферович! Аз мисля, че този отбор има бъдеще и ще се обоснова! Бандаловски, Златински, Списич и Джилас миналото първенство бяха резерви, а сега са титуляри и според мен се справят не лошо! Само дет на Джилас мястото му е в дефанзивен план , там ще е по полезен според мен де! Като сложиме и вратарят Бонджулич и Дяков които имат качества говориме за 6 нови изпълнители в новият ни тим! Времето ще покаже какво ще направят, но ние трябва да сме зад тях! САМО ЛОКО СФ!!! :!:


Братле, за Бонджулич не съм съгласен-ебати и ламята е.... :wink:
Върнете се в началото
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Играха половин час и после си помислиха че Пирин ще си вкарат сами още 2 гола!
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато наще играеха (тоест първите 30мин) наистина имаше огромна разлика в сравнение с играта при Грозданов.Играта беше някак по-раздвижена и по-динамична.Джилас вчера го немаше никъв иначе на контролата срещу Своге игра много добре и мисля че има потенциял.А за Списич просто нямам какво да кажа... 8) Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

за шписич знаех че стига да се оправи на 100%от контузията ще стане страшно :twisted: дано не му мине черна котка път...
за вратарчето много ни е рано да го прецениме,ама нешо с тези центрирания не ми харесва...дано да ме опроваргае
а за джилас оооооооох ох джилас...явно има хора които още вярват че той има нещо общо с футбола(казвам го с огромно съжеление,но това е футболист който не е научен на елементарни неща във футбола)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/video.php?video_id=7980
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2008 20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
аз съм оптимист Smile


Добре че си ти. :P

Иначе кажете нещо за съпорта как беше, тия правиха ли се нещо на интересни. :?: :idea:


тея не помна кои беха..

а колко до съпорта,по добре беше 100 пъти от предишния мач с тех когато паднахме с 3:0 :oops:
мноо интересно животно сме 4естно,е аз хода от 100 години не научих психологията на буфера,

а иначе с 2 ръце само да гостуваме,да си ходиме най верните и да си пееме до последно! 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Авг, 2008 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
за шписич знаех че стига да се оправи на 100%от контузията ще стане страшно :twisted: дано не му мине черна котка път...
за вратарчето много ни е рано да го прецениме,ама нешо с тези центрирания не ми харесва...дано да ме опроваргае
а за джилас оооооооох ох джилас...явно има хора които още вярват че той има нещо общо с футбола(казвам го с огромно съжеление,но това е футболист който не е научен на елементарни неща във футбола)


За съжаление си прав, мнооооого прав..... :roll: Уви! Това ни е материала....
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Авг, 2008 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Пирин победи с 3:1 Локомотив (София) при дублиращите отбори

20-8-2008 00:03
Отборът на Пирин записа първа победа през новото първенство, макар победата да бе постигната при дублиращия отбор, предаде репортер на радио "Фокус - Пирин". На стадион „Христо Ботев” в Благоевград възпитаниците на треньора Васил Петров се наложиха с 3:1 над Локомотив (София) в мач от втория кръг при дублиращите отбори. Благоевградският отбор излезе на терена с трима футболисти от Аржентина и доста играчи, които до скоро бяха неизменни титуляри в представителния тим. Срещата освен за обиграване на отбора бе използвана и за да се видят в игра дошлите на проби аржентински попълнения Емилиано Капела и Матиас Арсе. Първият игра цял мач, докато Арсе бе заменен в началото на второ полувреме от юношата Вакареев. Двубоят започна добре за домакините, които откриха резултата още в 8-ата минута. Тогава триходова комбинация преминала през Веселин Стойков и Борислав Хазуров позволи на Даниел Младенов да открие резултата за 1:0. Натискът на Пирин продължи и след гола и логично се стигна до втори гол във вратата на столичните „железничари”. В 24-ата минута след изпълнение на корнер Борислав Хазуров се извиси над отбраната на Локомотив и с глава покачи за 2:0. Все пак гостите върнаха едно попадение в 53-ата минута, чрез опитния Румен Рангелов, а крайното 3:1 за Пирин оформи отново Борислав Хазуров в 70-ата минута, след като навърза защитата на софиянци и направи безпомощен вратаря Галев. След мача двамата треньори на Пирин Петър Цветков и Петър Михтарски, казаха, че пробите на двамата „гаучоси” ще бъдат удължени с няколко дни за да може да придобият по-добра представа за тях.

Състави:

Пирин: Макенджиев, Капела, Златков, Георгиев, Мартинес ( 65-Шимантов), Наков (75-Огнянов), Коцев, Хазуров ( Петров), Стойков, Арсел (55 Вакареев) , Младенов ( 57-Милев)

Локомотив (Сф): Галев, Симеонов, Кошев, Георгиев, Генов, Кочинов, Павлов, Димитров, Величков, Рангелов.

Голмайстори: Д.Младенов (8), Б. Хазуров (24, 70), Р. Рангелов ( 53)

Football24
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum