Вихрен-Локо-СФ-22.08.08 18ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Авг, 2008 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Пичове, що се ядосвате??? Толкова си могат. Що не ривахме, когато ритаха Цецо Генков, Цоко, Марчо, Урош, Малинката, Дидо и т.н.??? Аре сега нека се обади Форти, за да го попитам, като се прави на голям разбирач и спец, че този не ставал, другият му го крепял и т.н. и т.н. Ами съвсем нормално е, като се сменя поколението да има срив. Само че, така не се прави!!! :twisted: :twisted: :twisted: АААААААААААА щях да забравя най-важното - ами то Грозданката е най-виновен бе!!! Къде сте ве разбирачите от фен-клуба дето ни сменихте треньора и зяехте най-много срещу него, защото нямал амбиции!!! :evil: :evil: :evil: А сега този, като има големи амбиции, да не съм станал по-щастлив от мачовете, които гледам!!! :x :x :x


Ето ме-нали ме искаш? Ето ме! :lol: :shock: Сега, веднага някои бързи съображения, които май си повтаряме винаги и забравяме. Некой да ни е казал, че няма да падаме в първенстовото или какво??? Или някой е очаквал, че без селекция ще сме машини??? Или някой може би е очаквал, че без класа селските отбори сами ще лягат??? Поне аз никога не съм се заблуждавал, а тези които се заблуждават не сме нито ти -Фен53, нито аз, повярвай ми. Но да започна отначало:

Фактите. Грозданов не спечели нито едно столично дерби-факт. Биеше селските отбори без проблем-факт. В съблекалнята Марчо го псуваше и го правеше луд-факт. Не му су дадоха пари за селекция-факт. Какво беше направено-сменен беше с един нов, чуждестранен треньор. Окука е с добра визитка-факт. Отборът играе много добре, в рамките на първото полувреме-факт. Вторите полувреме са доста по-слаби от първите-факт /това е нещо, което и аз не мога да си обясня/. Отборът играе доста по раздвижено и с движение от при Бай Гроздан-факт. Отборът е страдал дълго време от това, че 3 години се разчиташе на следната тактика: Ритаме я напред, и там Цецо си знае работата. Като си отиде Цецо, започна времето на Марчо с фаловете и головете от статични положения-факт. Тъпо е сега да плачеме за Грозданов-бесмислен смешен плач за един добър треньор, който беше загубил доверието и на футболистите, и на ръководството. ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ Е РЪКОВОДСТВОТО, ПАК ЩЕ ГО ПОВТОРЯ: Кайчо си е намерил перфектния "послушко" И.Т. и докато тези двамата "се упражняват" върху отбора така ще е...КАЙЧО е за убиване! Той си живее в собствен свят-той си мисли, че е взел супер играчи и им трябва само треньор, което не е така. От друга страна, Кука за мен е добър треньор, ще видите, за мен му трябват двама супер нападатели и вратар!!! Повтарям го и кака ще го кажа: 3 играчи: 2 нападатели и вратар.Спешно!!!

За мача с Вихрен: определено ни е прецакал съдията-който е бил там ще каже. Но е ясно: два отменени гола, картони за нищо и т.н. аз лично не правя трагедии от това-просто Вихрен ще са като Пирин-като домакин ще разцепват всичко живо, което е и нормално!

За мача с Борац-определено, ако не се стегнат играчите и да разберат, че трябва да се атакува непрестанно, цял мач-ще береме ядове!!! Отборът трябва да е наясно, че когато не ти върви вкрването на голове, трябва два пъти повече движение, центрирания и пасове напред, за да станат нещата!!!! И да отпаднем от Болац-не се притеснявам. С този отбор -толкова, НО аз съм сигурен че ще ги бием. Нека да дадем време на Окука и отбора!!!! Не е станало нищо ннеочаквано. САМО ЛОКО!!!! :wink: :D
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Авг, 2008 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
тея смешни журналя пишат яки простотии сега трябваше да ви пиша от затвора , като един ОТ уч. в боя!!
Смешен съдя който опорочи мача, не знам за 1 ГОЛ, ама 2 гол няма никава засада ,развали ни якия кеф на края .
Само ще замоля не присъствалите да не правят изводи и да хулят треньор и играчи. Прилично 1 полувреме с по добра игра от нас и борба за всяка топка, ялови балдо и списич които пропиляха поне 4 чисти положения които можеха да решат мача. Слабо 2 полувреме още не можем да се нагодим към играта на Окука с тази преса, нашите гевезета спукват балона след 60 минута , добри смени на треньора вкара богданович и джилас които внесоха острота , но пак карък греда ,две добри спасявания на лучини и безумен гол за вихрен . И там доиде вече наглостта на копелето на Ангелови - безумен беше целия мач като ощети и 2 отбора ,но след техния гол вече беше уникален !!

СУПЕР ПОСТ! ЕВАЛА...
Но има мач в вторник сите БУФЕРИ НА ВАСИЛ ЛИВСКИ И ЯКО СЪПОРТ!! ВСИЧКО ДРУГО Е ТЪПО ! КАК ЩЕ ПРОМЕНИМ СТИЛ НА ИГРА ,КАК ЩЕ ИМИ НОВО ПОКОЛЕНИЕ В ЛОКО КАТО САМО ПЛАЧЕМ ?
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 23 Авг, 2008 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакам е сега по Диков да почне репортаж от мача. В анонса казва, че идвата ни гола били редовни, пък да видим. БДУ като слушам мачовете сега, тая година ще берем ГОЛЕМИ ядове :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 23 Авг, 2008 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах репортажа от мача по К1,гола на Богданович си беше напълно редовен :twisted: :twisted: :twisted: и не мога да разбера що плюете Окука,като човека ги учи да играят футбол,а не да разчитат на съдии,фалове и дузпи.....нещата няма да станат изведнъж,но с тоя треньор вървим правилно....иначе шампиона си е ясен и за това дребното помаче си е платило,вече :twisted: :twisted: :twisted: така че да гледаме мачовете в Европа и отбора да радва....очаквам с Борац победа с над три гола разлика :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Гледах репортажа от мача по К1,гола на Богданович си беше напълно редовен :twisted: :twisted: :twisted: и не мога да разбера що плюете Окука,като човека ги учи да играят футбол,а не да разчитат на съдии,фалове и дузпи.....нещата няма да станат изведнъж,но с тоя треньор вървим правилно....иначе шампиона си е ясен и за това дребното помаче си е платило,вече :twisted: :twisted: :twisted: така че да гледаме мачовете в Европа и отбора да радва....очаквам с Борац победа с над три гола разлика :wink:


И аз гледах репортажа и по канал 1 и по канал 3!!! Абсолютно и двата гола са редовни, като този на Богданович си е от всякъде редовен!!! За мен се почна номерата с купуване на рефери!!!! За мен: трябва да се поръчват чужди рефери за всички мачове навън и за делбитата, както преди 2 години и ще видиме тогава за какво идва реч. Искат да смажат Локомотив рано в шампионата, но не са познали!!! Само ЛОКО!!! Както виждате и от другите мачове, тази година шампионата ще е адски оспорван-бъдете сигурни.... :lol:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Гледах репортажа от мача по К1,гола на Богданович си беше напълно редовен :twisted: :twisted: :twisted: и не мога да разбера що плюете Окука,като човека ги учи да играят футбол,а не да разчитат на съдии,фалове и дузпи.....нещата няма да станат изведнъж,но с тоя треньор вървим правилно....иначе шампиона си е ясен и за това дребното помаче си е платило,вече :twisted: :twisted: :twisted: така че да гледаме мачовете в Европа и отбора да радва....очаквам с Борац победа с над три гола разлика :wink:


И аз гледах репортажа и по канал 1 и по канал 3!!! Абсолютно и двата гола са редовни, като този на Богданович си е от всякъде редовен!!! За мен се почна номерата с купуване на рефери!!!! За мен: трябва да се поръчват чужди рефери за всички мачове навън и за делбитата, както преди 2 години и ще видиме тогава за какво идва реч. Искат да смажат Локомотив рано в шампионата, но не са познали!!! Само ЛОКО!!! Както виждате и от другите мачове, тази година шампионата ще е адски оспорван-бъдете сигурни.... :lol:
Върнете се в началото
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

istinata e 4e sme mnogo slabi
dano ostranime tea sarbi pone
_________________
1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Форти, само ще те запитам, дали преди 2-3години, като изпадащи играехме по-зле??? Тогава вървеше игра, пасове, голове и.......мастики!!! :lol: :lol: :lol: Ама треньора ни ги е крив!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Две неща АМА НИКОГА!!!! колкото и да си вярвате няма да ме убедите!!!,че Бай Гроздан е треньор и ,че Урош Голубович е вратар,ако поне едно от двете беше верно да имаме вече 5 титли :idea: :idea: ...та мисълта ми е сега да се даде малко шанс на отбора,когато и треньор си имаме и всичко....бавно,но със сигурност нещата ще се получат!!!Отбора се подмладява,съдии ни режат,не подпират и така....ай стига с тия розови сънища за Цецо/ за жалост го няма / и великите стратези...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Кука за мен е добър треньор, ще видите, за мен му трябват двама супер нападатели и вратар!!! Повтарям го и кака ще го кажа: 3 играчи: 2 нападатели и вратар.Спешно!!!


[0011-loko2.gif]
Здрасти Фортин,за много неща съм съгласен с теб,за треньора все още нямам конкретно мнение... май по отношение на дисциплината в отбора/съдя от това което съм чел/има някъква промяна, но от дисциплината на терена не мисля че е постигнал накакъв видим напредък... а пък за това как ги е подготвил-тепърва ще предценяваме... ОТ ДВА МЕСЕЦА БЕСНЕЯ ,ЧЕ ИЗПУСНАХМЕ УРОШ !!! ФАКТ !!! С интерес следя изявите му в Литекс ...и знаеш ли...ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ ХВАЩА ЯД ....Жалко за загубените точки при Фолкпринтера,но той е поредния далновиден водач, който разбра, че в Б-я футбол се играе със съдии, а не с противник...
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 24 Авг, 2008 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Две неща АМА НИКОГА!!!! колкото и да си вярвате няма да ме убедите!!!,че Бай Гроздан е треньор и ,че Урош Голубович е вратар,ако поне едно от двете беше верно да имаме вече 5 титли :idea: :idea: ...та мисълта ми е сега да се даде малко шанс на отбора,когато и треньор си имаме и всичко....бавно,но със сигурност нещата ще се получат!!!Отбора се подмладява,съдии ни режат,не подпират и така....ай стига с тия розови сънища за Цецо/ за жалост го няма / и великите стратези...

И на Бай Гроздан Кура му е треньор, и на Урош Кура му е вратар!!! ДВЕ НЕЩА, АМА ВСЯКОГА!!! Ще се убедиш съвсем скоро!!! :shock: :shock: :shock:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Авг, 2008 8:14    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Форти, само ще те запитам, дали преди 2-3години, като изпадащи играехме по-зле??? Тогава вървеше игра, пасове, голове и.......мастики!!! :lol: :lol: :lol: Ама треньора ни ги е крив!!!


Фен, недей така ... :lol: :lol: :lol: Ще падна от смех. :D Преди 3 години не бехме изпадащи, но преди 4-да....И тогава, мога да кажа отборът играеше трагично за мен!!!! Въобще не може да се сравнява играта. Това е мойто мнение. Аз не споделям мнението и на Чави, че сме много слаби-според мен сме по-силни от при Гроздан. Естествено ти ги няма два от стълбовете-Урош и Марчо!!!! Е какво очакваме? Трябват си играчи - не може селекцията да е един Светльо Дяков и некакъв анонимник-вратар от Сърбия, дето не знае дори къде да застане ....!!!!!! Рано е за изводи....Но ръководството не вземе ли някакви играчи-ще се мъчиме......Гигов, ония ден го гледам-давал 7-8 милиона на сезон. А бе тоя тъп ли е или ни мисли за луди?? Ебати нещастника!!!
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Авг, 2008 8:21    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
Кука за мен е добър треньор, ще видите, за мен му трябват двама супер нападатели и вратар!!! Повтарям го и кака ще го кажа: 3 играчи: 2 нападатели и вратар.Спешно!!!


[0011-loko2.gif]
Здрасти Фортин,за много неща съм съгласен с теб,за треньора все още нямам конкретно мнение... май по отношение на дисциплината в отбора/съдя от това което съм чел/има някъква промяна, но от дисциплината на терена не мисля че е постигнал накакъв видим напредък... а пък за това как ги е подготвил-тепърва ще предценяваме... ОТ ДВА МЕСЕЦА БЕСНЕЯ ,ЧЕ ИЗПУСНАХМЕ УРОШ !!! ФАКТ !!! С интерес следя изявите му в Литекс ...и знаеш ли...ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ ХВАЩА ЯД ....Жалко за загубените точки при Фолкпринтера,но той е поредния далновиден водач, който разбра, че в Б-я футбол се играе със съдии, а не с противник...


Евалата, Обективен!!! Така е. Прав си, за Урош. Просто никой не си дава сметка, че ти излязохо двамата най-добри играчи в отбора-Марчо и Урош, и почва да се плюе!!!! Ами без играчи и селекция, няма как да са същите нещата, да не говорим пък да са по-добре. И сега се вижда и колко струват и Джилас, и Балдо-много зле са горките, НО най-лошото е че нямат ни дух, ни сърце. Е това е истината. Урош беше велик!!!! А нашто ръководство са тъпаци да не му дадат пари и да не остане при нас!!!! Но това е друга тема!!! За треньора-аз си казах мнението....-за мен отборът е по-подготвен в пъти от при Гроздан....
Върнете се в началото
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Авг, 2008 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:

А ти не се вози така прав на тоя роудстър че ако паднеш ше спукаш гумата с нос. :lol:


Mi benzina e cifra, zatowa se izprawqm, swalqm t-shirtkata i sym gone with the wind. Karam si platnohodka 8)
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Авг, 2008 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

ВИХРЕН БОРАЦ ВСЕ ЕДНО НА НАС НИ РАЗПОРИХА ТЕ ГЪЗО. :lol: :oops: :lol:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum