Черноморец-ЛОКО-София.-13.09.09.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Гигов скочи на босовете: Не ми пука за споразумението, предприемам мерки14 септември 2008 12:37
Автор: Стойно Стойнов
„Искам чужд съдия за мача с Левски“, отсякъл собственикът на Локомотив София
Николай Гигов скочи на босовете в българския футбол часове, след като Локомотив София стана жертва на поредния съдийски произвол. Оръжеен бос номер едно у нас бил бесен на рефера Георги Йорданов, който отсъди спорна дузпа в 93 – ата минута за Черноморец, след която железничарите загубиха две точки.

Гигов е споделил пред шефовете в отбора, че не се интересува от никакви споразумения и етични кодекси и ще предприеме мерки срещу постоянните съдийски тесли, на които Локомотив София е жертва от началото на сезона.
От ръководството на железничарите са бесни, че съдийските гафове в тяхна вреда се превръщат в тенденция, като припомнят гостуването на Вихрен от третия кръг, когато два гола на Локомотив бяха отменени и отборът на Вихрен Сандански спечели с 1-0.

„Не ме интересува никакви срещи и договаряния. Ще взема мерки, подобни мишоци повече да не се гаврят с отборите в А група. Още утре ще уведомим БФС, че искаме срещу Левски да ни свири чужд съдия, защото българските са некадърни“, заявил Гигов пред ръководството на клуба


Конкретно в тоя случай евала на Гигата - трябва да се вземат мерки, щото така не може. За 5 кръга ни откраднаха 5 точки, ако погледнем класирането с тези точки нещата щяха да бъдат другояче. :evil:


Пичове, сигурно сте прави всички да се дразним и ядосваме!!! Но аз не знам защо не си викаме съдиите отвънка, както беше преди 2 сезона???? Ако някой може да ми каже защо не си викаме съдиите за нашите мачове отвън нека да ми каже???? Тук и ръководстовто може да се намеси, нали????
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

пари ,бе, човек, пари ...

и не ми казвай че 15000лв са малко ... като може да се мине и без да се дават

:roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

наебаха ни с тоя мач щот ако бяхме зели 3 точки са щяхме да сме 1 място :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
Black&Red or DEAD написа:
Гигов скочи на босовете: Не ми пука за споразумението, предприемам мерки14 септември 2008 12:37
Автор: Стойно Стойнов
„Искам чужд съдия за мача с Левски“, отсякъл собственикът на Локомотив София
Николай Гигов скочи на босовете в българския футбол часове, след като Локомотив София стана жертва на поредния съдийски произвол. Оръжеен бос номер едно у нас бил бесен на рефера Георги Йорданов, който отсъди спорна дузпа в 93 – ата минута за Черноморец, след която железничарите загубиха две точки.

Гигов е споделил пред шефовете в отбора, че не се интересува от никакви споразумения и етични кодекси и ще предприеме мерки срещу постоянните съдийски тесли, на които Локомотив София е жертва от началото на сезона.
От ръководството на железничарите са бесни, че съдийските гафове в тяхна вреда се превръщат в тенденция, като припомнят гостуването на Вихрен от третия кръг, когато два гола на Локомотив бяха отменени и отборът на Вихрен Сандански спечели с 1-0.

„Не ме интересува никакви срещи и договаряния. Ще взема мерки, подобни мишоци повече да не се гаврят с отборите в А група. Още утре ще уведомим БФС, че искаме срещу Левски да ни свири чужд съдия, защото българските са некадърни“, заявил Гигов пред ръководството на клуба


Конкретно в тоя случай евала на Гигата - трябва да се вземат мерки, щото така не може. За 5 кръга ни откраднаха 5 точки, ако погледнем класирането с тези точки нещата щяха да бъдат другояче. :evil:


Пичове, сигурно сте прави всички да се дразним и ядосваме!!! Но аз не знам защо не си викаме съдиите отвънка, както беше преди 2 сезона???? Ако някой може да ми каже защо не си викаме съдиите за нашите мачове отвън нека да ми каже???? Тук и ръководстовто може да се намеси, нали????

Ми давай вади пари и плащай на чужди съдии и ще ти свират и на ухо ако искаш.....
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 21:15    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Няма такава брадва срещу нас - може би най-голямата досега. Дори дузпата срещу Борац бледнее на фона на вчерашната. Първо за картона на Балдовалиев - оня го държи отзад, поне 5-6 метра нашият го влече и и опитва да се отскубне и съдията вместо веднага да свири фаул в наша полза, гледа сеир отблизо, и когато най-накрая го прави, черноморската пинтия се "срива" отзад и започва да вика/ега умре/. И тогава ПЕДЕРАСЪТ облечен в жълто /ега и той умре/, вдига жълт картон на противника и червен на нашият. ЕБАТИ КУРА!!! :evil: :evil: :evil: При което ХОМОСЕКСУАЛИСТЪТ ХЕРО, подивява от радост, защото вече знае, че поръчката се изпълнява успешно в полза на УЕЦКИ/ега отпаднат от Жилина/ и на неговият отбор, въпреки че "НИЕ СМЕ СЪДИЙСКИЯТ ОТБОР"!!! :evil: :evil: :evil:
Въпреки това повеждаме след кански мъки с 10 души, и когато очакваме всички последният съдийски сигнал, играейки целият сектор ламбадата на победата, този нещастен ПЕДЕРАСТ, ни ограбва радостта, като свири абсолютно несъществуваща дузпа в 96мин. на мача. Ако това не е углавно престъпление, здраве му кажи!!! И ако сега не се самосезира прокуратутата и да вкара този педераст в затвора, Господ да накаже целият му род до девето коляно!!! :evil: :evil: :evil:
Иначе трипа беше добър, но завърши с много мъка заради крадците!!!
ХЕРО, да ти го начукам в у....а!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Тоя ни кла кла баси кланието ,тотален некадърник.добра агитка бехме въпреки 4500006556 литра алкохол, да живей улрас локо

[0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Сеп, 2008 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
пари ,бе, човек, пари ...

и не ми казвай че 15000лв са малко ... като може да се мине и без да се дават

:roll:


Значи пари-я да сметнеме - трябват около 20 мача чужди рефери и не може да се извадят 300 000 лева????? Ай сиктир бе!!! За некъф Даксон-Факсон беха готови два пъти по толкова да дадат, а за това да ти свирят нормално не си готов да плащаш????? Нещо не ми се връзва логиката............... :roll:
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 15 Сеп, 2008 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
Ra4mO написа:
пари ,бе, човек, пари ...

и не ми казвай че 15000лв са малко ... като може да се мине и без да се дават

:roll:


Значи пари-я да сметнеме - трябват около 20 мача чужди рефери и не може да се извадят 300 000 лева????? Ай сиктир бе!!! За некъф Даксон-Факсон беха готови два пъти по толкова да дадат, а за това да ти свирят нормално не си готов да плащаш????? Нещо не ми се връзва логиката............... :roll:


Форти, а ве нали измислиха преди година, че и двата отбора трябва да са съгласни и чак тогава може!!! А КОГАТО НИ СВИРИХА ЧУЖДИ СЪДИИ, ПОЧТИ ВСИЧКИ МАЧОВЕ СИ ГИ ВЗЕХМЕ НОРМАЛНО!!! Ето затова промениха правилото за чуждите съдии!!! :evil: :evil: :evil: Да не мислиш, че Херо щеше да се навие на чужд съдия, след като знае че този ПЕДЕРАСТ, изпълнява поръчка на Уецки и Черноморец??? :evil: :evil: :evil: КУР ЗА ФУТБОЛНАТА НИ МАФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! :evil: :evil: :evil:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 15 Сеп, 2008 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво Тонев: Ще искаме само чужди съдии за нашите мачове [smilie=coolup.gif]
Пон, 2008-09-15 15:04

Ръководството на Локомотив София ще пледира за участие на чужди съдии на всички оставащи двубои на "железничарите" при положение, че не бъдат сменени управляващите хора в съдийската комисия.

Това разкри изпълнителният директор на клуба Иво Тонев, който бе гост в Актуално студио "Дерби". "Ние имаме силите и възможностите и ще настояваме за това нещо"

„Естествено, че ще останем поддръжници на етичния кодекс, който подписахме, защото така е редно. Трябва обаче с парите, които получи БФС за ТВ правата да вика чуждестранни съдии за дербитата. Явно те все още не могат да подготвят такива съдии, които да се справят по правилния начин”, смята Тонев, цитиран от агенция "Фокус".

„Бях песимистично настроен когато проведохме последната среща на футболните ръководители миналата седмица. Съдиите все още не се отнасят сериозно към работата си. Не може от 5 мача в първенството 3 от тях да се свири срещу нас. Вече няколко години говорим едно и също нещо и нищо не вършим”, жалва се още той.

Тонев не пропусна да отбележи, че в началото е търсил грешките в собствения си отбор, но се оказва, че това не е съвсем така. Грешките са от „разни малки хорица, които се борят и драпат, за да се доберат до някаква служба, за да могат да за почнат да си правят далавери и игри”, поясни бившият футболист.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum