ЛОКО (СФ) - Левски 21.09.08 17.00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов: Момчетата удържаха на думата си, сега ще ги почерпя

Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов бе в отлично настроение след днешната победа на железничарите над Левски с 1:0. "Доволен съм от момчетата. Те удържаха на думата си и аз сега ще ги почерпя, както им бях обещал. Трябва ни още малко време, за да изградим до край нашия тим. Радвам се, че днес победихме", коментира Гигов пред медиите на стадион "Локомотив". По неофициална информация обещата премия за успеха днес на "червено-черните" е две хиляди лева.




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов почерпи ни :twisted: :lol: [0004-durzakira.gif] [0021-a0553.gif] [0020-marc3.gif] [0017-bierfass00.gif]
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Като знам този творец на неръкотворните блага какъв е, сеа ще ги почерпи по една баклавичка и една боза и толко. :lol: :lol: :lol:

А като говорим за черпаване, снощи скивахте ли ги НФК-то как се беха олепили? Не можели да пеят, а? Тия ако така зяеха на сектора, както на Неда Украден, щеше да падне козирката. И не можели да подготвят ни корео, ни нищо, а? А снощи ебати софрата, та и с певица отгоре...

Ех мила родна фенска действителност... :roll: :roll: :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИЯНСТВОТО НА ЕДИН НАРОД

........това е нашия миг, дали е истина,дали не, радостта в очите на привържаниците бе инфатилна и "първа",нещото, което не се бе случвало в историята на Локомотив досега...... А именно първа победа в Надежда срещу Левски.Хора, сложете край на пораженското мислене, отърсете се от чорбаро-говеждите комплекси, повярвайте в идеята ЛОКОМОТИВ.Сега е моментът да растем нагоре ! Повече компромиси ,повече оплаквания не са допустими !!! Всеки истинки фен, всеки истински ултрас СЕГА е ДЛЪЖЕН да рапортува на стадиона и да бъде до отбора! става ли се шампион или не ! ще излезем ли от дупките си или не ? като нещете ,недйте идва, недейте подкрепя,но недейте и псува тези хора които вчера изпълниха сърцето и мечтата ми......да ги бием по всички показатели левскарите.Никога няма да бъдем като тях и трябва да се стремим да стоим далеч от тях и да ценм идеята и вярата в иституцията Локо.всичко зависи само от нас пичове, вие решете и застанете твърдо зад решението си ! ! ! а сега .........нека пиянството на един народ да продължи ..........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Булгаристе, виждам още имаш от здравата жожоба. :lol: :lol: [0019-rasta2.gif] [0030-clapfermofu8gl.gif] [0028-rorrisokg1.png]

Без да искам да ви приземявам - тоя полусезон доволно проверки на верността и активността ще има. Съвсем скоро идва ново дерби и време за ново корео и т.н. Тогава пак ще си говорим... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
ПИЯНСТВОТО НА ЕДИН НАРОД

........това е нашия миг, дали е истина,дали не, радостта в очите на привържаниците бе инфатилна и "първа",нещото, което не се бе случвало в историята на Локомотив досега...... А именно първа победа в Надежда срещу Левски.Хора, сложете край на пораженското мислене, отърсете се от чорбаро-говеждите комплекси, повярвайте в идеята ЛОКОМОТИВ.Сега е моментът да растем нагоре ! Повече компромиси ,повече оплаквания не са допустими !!! Всеки истинки фен, всеки истински ултрас СЕГА е ДЛЪЖЕН да рапортува на стадиона и да бъде до отбора! става ли се шампион или не ! ще излезем ли от дупките си или не ? като нещете ,недйте идва, недейте подкрепя,но недейте и псува тези хора които вчера изпълниха сърцето и мечтата ми......да ги бием по всички показатели левскарите.Никога няма да бъдем като тях и трябва да се стремим да стоим далеч от тях и да ценм идеята и вярата в иституцията Локо.всичко зависи само от нас пичове, вие решете и застанете твърдо зад решението си ! ! ! а сега .........нека пиянството на един народ да продължи ..........



евала бе пич [smilie=coolup.gif]
ти прасна мнението точно и на място 8)
нека наистина да загърбим всички глупости и интриги помежду ни и да сме твърдо зад отбора 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам за вас, но лично за мен големият победител вчера за Локомотив се казва Окука! Такава игра, такова биткаджийско поведение на терена срещу Левски се дължи изцяло на постройката на треньора. Вчерашната победа над Левски ми се струва по-ценна от тази на Герена, по простата причина, че вчера говедта бяха надиграни по всички показатели!



Доктор Лектър кърти!!!!!!!! :lol:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето мнение е, че и друг път сме надигравали говедата, но все нещо ни пречеше.Я съдията дузпа ще даде,я някой от наще ще бъде пробит.Вчера големо евала на целия отбор.НАИСТИНА ГОЛЕМИ.Но нека не се самозабравяме,идват уникално тежки мачове в която може и тима ни да не е на нужното ниво.Но трябва подкрепа.ВСЯЧЕСКИ ТРЯБВА ПОДКРЕПА.МАКАР ДА НИ НАЕБАХА ТАКА С ПРОГРАМАТА,ВСЕКИ ДА СИ НАПРАВИ СМЕТКАТА АКО ДА СИ ВЗЕМЕ ПО НЕКОЙ ДЕН ОТПУСКА.ПОНЕ ЗА ДВА ОТ МАЧОВЕТЕ.И БЕЗ ОПРАВДАНИЯ,ЩОТО АКО СЕ БЕХМЕ КЛАСИРАЛИ ЗА ТУРНИРИТЕ ВСЕКИ ОТ НАС ЩЕШЕ ДА СИ ВЗЕМЕ
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 19:17    Заглавие: LOKO Отговорете с цитат

Айдеееееееееее ЛОКО!!!
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
... Доктор Лектър кърти!!!!!!!! :lol:



_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе някой може ли да намери клипчето от гола ама в хубаво качество.Кледах в Zazz ама е гадно качеството.В спортал не мога да го дръпна.Ако можете помагайте. Smile
Върнете се в началото
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
Абе някой може ли да намери клипчето от гола ама в хубаво качество.Кледах в Zazz ама е гадно качеството.В спортал не мога да го дръпна.Ако можете помагайте. Smile


http://www.red-blackpride.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=173560&df=186910&dflid=3

в страницата десен бутон на свали файла и след това запиши като

тия дни ще направя една компилация от всичко и ще я кача и нея
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2008 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала пич супер си! 8)
Върнете се в началото
bufibuf
Гост





МнениеПуснато на: Вто 23 Сеп, 2008 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита победа момчета, искрено ви завиждам за радостта, която изпитвате. Само фен на Славия може да знае(от много години да предполага само) какво е усещането при победа над омразните животни. Дано и ние го изпитаме скоро :?
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 23 Сеп, 2008 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:
Честита победа момчета, искрено ви завиждам за радостта, която изпитвате. Само фен на Славия може да знае(от много години да предполага само) какво е усещането при победа над омразните животни. Дано и ние го изпитаме скоро :?


Успех!!!Вярвам,че и вас скоро ще Ви споходи радостта :wink: Конкретно за мача успеха 90% е благодарение на Окука!!!!Тоя е много голям,страшен тактик....такъв тренер не помня да сме имали от времето на Данко Роев!!!Така е затегнал защитата,че не е истина за 6 кръга само два гола в наща врата и то единия от дузпа :roll: :roll: Ако и нападателите се постегнат не ми се мисли :wink:
_________________


Последната промяна е направена от venci на Вто 23 Сеп, 2008 11:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum