Локомотив Пд - Локомотив София-03.10.08 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 03 Окт, 2008 17:12    Заглавие: Отговорете с цитат

С една дума - да му еба майката!!! Немам си нападение и тва си е. Дееба...тая година ще я пишем нулева май. :oops: :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Амедик
Гост





МнениеПуснато на: Пет 03 Окт, 2008 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то не може да играете всеки кръг с Левски :lol:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 05 Окт, 2008 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
С една дума - да му еба майката!!! Немам си нападение и тва си е. Дееба...тая година ще я пишем нулева май. :oops: :x


Не е до нападението .... в този мач Рендето, Дзафето и Бандалото-направо ги немаше!!!! Ужас!!!!! Нещо липсва желание и концентрация.....Идва мач с Литекс-и дано да бием!!!! :wink: :roll:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 05 Окт, 2008 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямаме селекция и това си е. Не трябва да го крием.Чудя се дали има сми тая година да се пънем за турнирите.... :oops: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен този отбор има бъдеще, само малко обиграване и самочуствие и вс ще е ок! Специално с Локо ПД бяха разсеяни защитниците и допуснаха елементарни голове (най-вече Рендето не беше в час)! Иначе имаме добър отбор и ще ни радват занапред! Като гледам и ЦСКА и Славия и Ловеч мисля, че сме по-добри от тях! :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе то само с гледане не стаа. Гледах записа по Ринг и не съм твърде обнадежден. Много ни се събраха загубите навънка... :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе то само с гледане не стаа. Гледах записа по Ринг и не съм твърде обнадежден. Много ни се събраха загубите навънка... :?


ем поне навътре да бием :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе то само с гледане не стаа. Гледах записа по Ринг и не съм твърде обнадежден. Много ни се събраха загубите навънка... :?


Така е, НО е доста равен шампионата-всички падат и губят точки. Няма фаворити. В момента вземем ли победи на Литекс и ЦСКА ти гарантирам, че ще сме в тройката и тази година. Изключително изравнени са силите. И това идва защото големите отбори, за първи път от 15 години може би спряха да купуват така брутално всички мачове. Аз съм оптимист и твърдя, че треньорът ни върши супер работа, но се нуждае от мощни и добри играчи....Вече всички го знаем и си го дъвчем като дъвка де.... :lol: Smile Оптимист съм!
Върнете се в началото
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм оптимист ,
като гледам другите отбори направо се кефя.май верно грандовете са спрели да купуват мачове насляпо и си падат като стой та гледай.
още е рано да се дават оценци на изгубеният г-н.БЕН-ОКУКА.
личното ми мнение е че човека си върши работата но е нужно още търпение и време за сработване на колектива.убеден съм че годината няма да е нулева и пак ще сме в европа за четвърти -ПОРЕДЕН -път.
то е ясно че всеки мач не може да се спечели но едно постоянство с победи в пролетният полусезон ще ни е много полезно .
в пловдив марков според мен си игра колкото си може той все пак е вече почти изпята песен и трябва скоро да си стяга багажа .
в общи линий съм непоклатим оптимист.
честно да ви кажа за 30 години по стадионите с ЛОКО това са ми 5 най романтични и емоционални сезони.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 18:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе чекайте вие нещата да са се променили. Май скоро ще си дойдат на мястото и пак ще си гледаме смешните грандове, гарнирани с малко блажни селяни пред нас... :oops: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не мога да разбера как така изведнъж почнахме да се вълнуваме от класиране и т.н! Преди години, когато се клатушкахме в средата и по надолу пак си ходехме и беше купон дори и със свити сърца! Сега свикнахме да биеме и да сме в 3-ката в крайното класиране, но аз предпочитам тази игра пред тази миналият сезон дет разчитахме само на Урош и Марчо! Вижда се облик и нещо което трябва да се развива! То не може да биеме всеки мач, но и във Варна и с Локо Пд можеше дори и да биеме! Нека се хвърлят здраво всеки мач пък.......не е важно класрането! Баба ви едно време все евротурнири е гледала? Приказката ще продължи с този отбор и няколко нови, ако Гигов вземе да извади добри пари за голаджия и още един халф! :!: :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт, 2008 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе тва пък Метушче се изказа. На кой му дреме за класирането бе...Ама нали се сещаш, че некои хора могат да не изтраят кредита на доверие на чичо Кука и пак да почнат да викат думата с "О" и всичко да си ебе мамата. И после пак наново. Спомни си кво стана с бай Гроздань (егати пауър-а) :x :?
А че си треат поне трима нови качествени играчи е повече от ясно. :!:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 07 Окт, 2008 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Medala"
личното ми мнение е че човека си въроще търпение и време за сработване на колектива.убеден съм че годината няма да е нулева.......




Принципно съм съгласен с теб,но това с колектива ми звучи много "клиширано"... Да поразсъждаваме - кои толкова са "новите",№7, вратаря и Дяков, всички други отдавна са се сработили, опознали, та дори са имали време и да се понамразят... Ядрото си е същото, ако сме имали при бай Гроздан колектив, то едва ли тия тримата са го оплескали... Значи, причините вероятно са някъде другаде, дали новия треньор, дали ръководството... някъде има грешка, но ще изчакаме и ще видим...
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт, 2008 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички тука плюят я нападение,я защита,я тренер....а никой се не замисля,че проблема е в средата просто няма кой да връзва играта и да създаде едно положение...до сега на мач правиме средно по три положения...и вкарваме мах.1 гол...еми как да стане :cry: трябват си трима поне нови халфа...тва Иво,Димо,Ицо и т.н. са си вечните таланти и дарования и тъй ще си и идат все недоказани и мрънкащи :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт, 2008 23:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Дублиращият отбор на Локомотив Пловдив загуби второто издание на „железничарското” дерби, след като отстъпи с 0:4 при гостуването си на Локо София.


„Черно-белите” бяха равностойни на своя съперник само през първото полувреме, когато пуснаха едно попадение.


След почивката домакините се разиграха и вкараха още три безответни гола. В 85-ата минута реферът отсъди дузпа за „смърфовете”, след като капитанът Ангел Йошев бе съборен в наказателното поле. Герасим Заков обаче пропусна да се разпише от бялата точка.


Головете за столичното Локо отбелязаха Преслав Йорданов – два, Кристиан Величков и Румен

:D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum