Локомотив Сф - Литекс-19.10.08 16ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Окт, 2008 8:15    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

demode написа:
абе вие нещо май не сте в час. Я ми кажете друг защитник който да е обезличил "голямата звезда" Том. Кичо си игра много добре, просто защото трябваше да стои непрекъснато до ония циганин, нямаше възможност да слиза по крилото и да центрира /може би най-добре от целия отбор/ Показателно е, че Том беше сменен доста рано


Тук определено гаджетата стават капацитети :lol: :wink: :D ....Не за да влизам в безсмислени полемики, НО: Том? Звезда? Кичо? Обезличил? Според мен тия 4 неща някак си не се връзват по между си... :lol: 8) Но иначе евала, Цвете за желанието да коментираш и да се включиш..... :wink:
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Окт, 2008 8:49    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

fortinbras написа:
demode написа:
абе вие нещо май не сте в час. Я ми кажете друг защитник който да е обезличил "голямата звезда" Том. Кичо си игра много добре, просто защото трябваше да стои непрекъснато до ония циганин, нямаше възможност да слиза по крилото и да центрира /може би най-добре от целия отбор/ Показателно е, че Том беше сменен доста рано


Тук определено гаджетата стават капацитети :lol: :wink: :D ....Не за да влизам в безсмислени полемики, НО: Том? Звезда? Кичо? Обезличил? Според мен тия 4 неща някак си не се връзват по между си... :lol: 8) Но иначе евала, Цвете за желанието да коментираш и да се включиш..... :wink:


Нещо само не ми стана ясно какво общо имаше Цветето тук :roll:
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 22 Окт, 2008 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

форти е загорел като цигански тиган за яйца :lol: за тоя ма4 се въздържах от коментар, но дузпа пи4ове нямаше.ина4е литекс са толкова слаби 4е трее6е да ги ебем как си трее.нападател неаме.пи4ка му лелина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum