Локомотив Мездра-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-24.10.08 15ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2008 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Мани това ами като излизахме и Манолков вика: "нали искате победи над левски, цска и литекс и ги имате", "какво сте направили вие за отбора, че искате повече", "да не си мислите че така помагате на отбора" и т.н.


Ама това Владо или Манолков баща? Копеле....просто не знам вече...В България футбол може и да има некъф, ама футболисти нема. Кур за све! :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2008 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"нали искате победи над левски, цска и литекс и ги имате"


а дано се сбъдне това

Цитат:
"какво сте направили вие за отбора, че искате повече"


какво ли даваме от личното си време и всеки един от нас милее за ЛОКОМОТИВ повече от всички наемници накуп, които гонят парите и не им пука дали ЛОКОМОТИВ ще го има утре, а ние се опитваме да запазим духа

Цитат:
"да не си мислите че така помагате на отбора" и т.н.


помагаме то е ясно, щото нефелни индивиди не ни трябват, ако някой ще изпада в летаргия да съблича фанелката и аут!
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2008 23:27    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote] "какво сте направили вие за отбора, че искате повече"[/quote]

какво ли даваме от личното си време и всеки един от нас милее за ЛОКОМОТИВ повече от всички наемници накуп, които гонят парите и не им пука дали ЛОКОМОТИВ ще го има утре, а ние се опитваме да запазим духа


Ултраси, ултраси...ей това е дето не ви харесвам... Пак май ще "търся разликите" между Фен и Ултрас... Е МНОГО СТЕ КРАЙНИ и в някой ситуации несправедливи !!!
Разбира се , че вие сте част от отбора, няма представление без зрители,всеки от вас подкрепя отбора с възможните му начини и средства, но признайте и това, че не е нормално, преди седмица да боготворите някой и след 1 грешна крачка-вече да го мразите. Всички ни боли от загубата /сигурен съм, че за футболистите срамът е най-голям/, но не може да ги "натоварвате във вагон", да ги псувате и унижавате... та нали още следващия кръг , дай боже да бият, пак ще ги целувате и подмятате във въздуха... Родител си обича детето с всичките му косури. Който обича прощава - другото е примативизъм. Животът не е черно и бяло... Мислете ЦВЕТНО !!! /с преобладаващо червено-черно/
Светът не е свъшил с една загуба... Спомям си преди години, по времето на Данко Роев, Локото в страхотна форма , със супер футболисти, гонеше рекорд от 13 срещи без загуба ... и на Васил Левски паднахме от говедата с 8:0....Гадно...но се случва. Не се ядосвайте толкова и не правете трагедии от един мач, не се карайте и не обиждайте момчетата,уважавайте ги, за да ви уважават и те! [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 7:31    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
... уважавайте ги, за да ви уважават и те! [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]


Май си изпуснал основното на темата :roll:


Цитат:
Жалка и грозна картина, феновете са прави

Жалка и грозна картинка бяхме в Мездра, не ми се говори въобще. Това бяха първите думи на Иво Тонев вчера. Изпълнителният директор на Локомотив (Сф) все още не можеше да си намери място от яд след безличната игра на неговия тим.
- Ще се наложи да изгледам още 1-2 пъти този мач и да се унижа допълнително. При всички положения ще има наказания, но първо ще обсъдя всичко с президента Николай Гигов - каза Тонев.
Според него феновете са в правото си да са недоволни от играта на любимците си.
- Агитката обича отбора си и преживява всичко много тежко. Жалко е, ако играчите не го осъзнават. Те всички трябва да си дадат сметка какво направиха в Мездра и колко се изложиха - продължи Иво Тонев.
Той ще разговаря във вторник с футболистите.
- Ще се постарая този мач да го запомнят за дълго време и да си дадат сметка къде играят. Нека не се подиграват с фланелката на Локомотив и да знаят какви велики хора са я носили - завърши Иво Тонев.


Май верно ще се окаже, че Тонев е най големия мъжкар в тая кочина :roll:


Цитат:
... За сигурността и спокойствието на стадиона имаше изпратени и патрулки с полицай, които не допуснаха произшествия. Единствено автомобилът на Иван Пасков - Прасковата бе ударен в опита му да бъде изведен от паркинга.
- Всички бяхме достатъчно изнервени. Не искаха да ни пускат и се наложи да си повишим тон един на друг, но нищо друго не е имало. Удариха по ламарините на колата - разказа вчера Иван Пасков...


Е тоя вече прекалено изнагля! :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Без да съм бил на мястото, мисля че много лайна се изсипаха на главата на Прасковата. Прасковата е един наистина чудесен футболист и най-важното - заменя струмянския селянин Марков, който много отдавна няма място в Локомотив. И освен това срещу Мездра се стара.

Че вече без изключения всички горчиво съжаляват за Бай Гроздан, това би трябвало да е ясно.

Аз мисля, че :
първо, резултатът не отговаряше на играта, разликата не беше чак такава.
второ, Джилас и Балдовалиев нямат нищо общо с футболната игра и
трето, от мен Окука няма повече кредит на доверие.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Май си изпуснал основното на темата



А аз си мисля,че най-основното в темата е :ЗАЩО ВЪОБЩЕ СЕ ИГРАЯТ МАЧОВЕ В ОЧЕВАДНО НЕУДОБНО ВРЕМЕ...?!?Ясно е ,че няма нормален човек който да седне пред тв-то в петък в 16 часа,работен ден !Че им сипаха некви стотинки на наште "ритнитопковци " и "ръководители" и сега кво ,ше се играе когато им скимне на ТВ незнам колко беше ?!?ТОЕСТ С ТОЗИ ХОД СЕ ПОКАЗВА ЯСНО ,ЧЕ НА НИКОЙ В Т.НАР. БГ ФУТБОЛ НЕ МУ ДРЕМЕ ЗА ДРАГИЯ ЗРИТЕЛ.... :twisted: :evil: Реакцията на Манолковци ,Праскови и други там също го доказва !Самият въпрос :КОИ СТЕ ВИЕ И КАКВО СТЕ ДАЛИ ПОКАЗВА КОЛКО НИ "УВАЖАВАТ" ТЕЯ ПОСРЕДСТВЕНИЦИ.... :twisted: :evil: :twisted: !
ТЕХ НЕ ИМ ДРЕМЕ,ЧЕ ИДВАТ 1000 ДУШИ НА МАЧ ,А ГИ БОЛИ САМО ДА СИ ПРИБЕРАТ ПРЕМИЙКАТА И ТРАНША !А там некви фенове,кучета ги яли ! :roll: :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

.....................................................[quote="unsworth"]Без да съм бил на мястото, мисля че много лайна се изсипаха на главата на Прасковата. Прасковата е един наистина чудесен футболист

първо, резултатът не отговаряше на играта, разликата не беше чак такава..........................................

[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]

Категорично НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН с прибързаната и необмислена реакция на феновете...от една загуба да правят такава трагедия,да псуват и налитат на футболистите,да пишат плакати тоя вън - оня вътре....Що не се сетят Прасковата само преди седмица как игра срещу Литекс...
ИМА ГРЕШКА -ИМА И ПРОШКА !!! СТИГА С ТИЯ ПРОСТОТИИ БЕ ХОРА, ТА ТОВА СИ Е НАШИЯТ ОТБОР, ДОБЪР -ЛОШ, ТАКЪВ Е ....
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Като не сте запознати с реално какво се е случило, недейте дава обективни :roll: мнения ;)
Фактът, че като излязохме да опънем тапетите се прибраха (след някое и друго ехидно изхилване), ясно показва, за що иде реч и кой кого колко уважава. Да не споменаваме изказвания и действия на легенди :roll: като Васев, след като сме си тръгнали от тренировката.

_________________


Последната промяна е направена от парци на Нед 26 Окт, 2008 11:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="pARTci"][quote="obektiven"]... уважавайте ги, за да ви уважават и те! [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif][/quote]

..............Май си изпуснал основното на темата :roll: [/i]..........


Парци,знам кое е основното на темата, но НАЧИНЪТ по който се развиха събитията не ми харесва.Много е грозно, примитивно и обидно.Има далеч по-културни начини агитката да покаже колко е разочарована от "любимците си"....просто не съм привърженик на просташкото отношение и не харесвам злобата и агресията във всичките й проявления.

.............Май верно ще се окаже, че Тонев е най големия мъжкар в тая кочина ...............

"Кочината"си е наша и всички сме в нея, а с изявлението на Тонев, дори не искам да се захващам, че ... Един мъдър пълководец,няма да си унижи войните си, защото утре пак ще му се наложи да ги праща в битка....Какъвто и разговор да е имало, каквото и да са си казали в съблекалнята- ТРЯБВАШЕ ДА СИ ОСТАНЕ ТАМ !!! За мен това е мъжко, другото е демагогия и първенющина.Може да е ръководител,но не е Пълководец!!!
Върнете се в началото
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

abe kak svur6i voleibola
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="pARTci"][i]Като не сте запознати с реално какво се е случило, недейте дава обективни :roll: мнения ;)
Фактът, че като излязохме да опънем тапетите се прибраха (след някое и друго ехидно изхилване), ясно показва, за що иде реч и кой кого колко уважава. Да не споменаваме изказвания и действия на легенди :roll: като Васев, след като сме си тръгнали от тренировката.[/i][/quote]

Парци, наистина не съм бил там, но от това което чета в пресата и във форума,не ми е приятно. Вие взехте да се съмнявате във всички колко са локомотивци...ква е тая параноя...кво е това напрежение...???Болно ми е като слушам изказвания като това на Ваня...така ли искате да се чувстват футболистите...па после ги чакайте да имат самочувствие и да стъпват здраво...Създаде се драма,без да имаше кой знае какви основания за това...И мен ме е яд за загубата, ама няма да ходя да пиша плакати и да крещя в лицата на футболистите обиди...Ваше право си е да реагирате както намерите за добре,мойто скромно и "необективно"мнение ,че прекалихте!
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
Цитат:
"какво сте направили вие за отбора, че искате повече"


какво ли даваме от личното си време и всеки един от нас милее за ЛОКОМОТИВ повече от всички наемници накуп, които гонят парите и не им пука дали ЛОКОМОТИВ ще го има утре, а ние се опитваме да запазим духа


Ултраси, ултраси...ей това е дето не ви харесвам... Пак май ще "търся разликите" между Фен и Ултрас... Е МНОГО СТЕ КРАЙНИ и в някой ситуации несправедливи !!!
Разбира се , че вие сте част от отбора, няма представление без зрители,всеки от вас подкрепя отбора с възможните му начини и средства, но признайте и това, че не е нормално, преди седмица да боготворите някой и след 1 грешна крачка-вече да го мразите. Всички ни боли от загубата /сигурен съм, че за футболистите срамът е най-голям/, но не може да ги "натоварвате във вагон", да ги псувате и унижавате... та нали още следващия кръг , дай боже да бият, пак ще ги целувате и подмятате във въздуха... Родител си обича детето с всичките му косури. Който обича прощава - другото е примативизъм. Животът не е черно и бяло... Мислете ЦВЕТНО !!! /с преобладаващо червено-черно/
Светът не е свъшил с една загуба... Спомям си преди години, по времето на Данко Роев, Локото в страхотна форма , със супер футболисти, гонеше рекорд от 13 срещи без загуба ... и на Васил Левски паднахме от говедата с 8:0....Гадно...но се случва. Не се ядосвайте толкова и не правете трагедии от един мач, не се карайте и не обиждайте момчетата,уважавайте ги, за да ви уважават и те! [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]



Веднага да кажа и аз няколко неща, за това какво се случва и как се случва и защо се случва, според мен. Първо да кажа на Обективния-брато, със спомени не се живее. И да те поправя малко: не с Данко Роев паднахме 8-0 от говедата, а с Ради ЗДравков, но това е без значение. И още нещо: въобще не си прав, че на играчите не трябва да им се търси отговорност-те трябва да занят къде са и чия фланелка носят...

За мен има два основни група проблеми в отбора: първият-идлизането на основни футболисти от състава, като на тяхно място играят определон по-слаби футболисти. И второ-тези по-слаби футболисти /понеже идват и от дълбокия прованс, и понеже бая са търкали пейката, и понеже не ги пускат да си отидат при "говеждо-свинярния обор" сега прават сечено на тима. В отбора има играчи, на които не им се играе АМА ГРАМ не им се играе за ЛОКОМОТИВ-и ще цитирам /не за да ги сочиме с пръст, а за да си го кажем честно/: това Димо-Павликенската Маруля, Иво Иванов-Плевенския Петел с Ориз, това Прасковата-това са едни неблагодарни наемници, дето се чудят на къде да се спасят, само като им замирише на дим в гората......Капитана-Кичо /а бе с цялото ми уважение, ама какъв капитан е тоя бе....Ами те всички го псуват в съблекалнята за какъв авторитет и какъв капитан става дума бе....Може да ЛОКОМОТИВЕЦ, но къде ще го сравняваме с Кайо Караджинов-можеше и да им крещи и да ги бие-всичко!!!! Е това е капитан!!/ Положението е следното: опредлено, се прави нов отбор, ОКУКА за мен е много добър треньор-дано да му дадат шанс да си подбере и направи селекция от тези играчи, на които ще разчита!!! Защото в момента има хора, които го бойкотират. И в този смисъл тези играчи трябва веднага, ама веднага да се продадат и да си отидат те където искат, а и в ЛОКОМОТИВ да играят хора, които с желание ще играят и ще ценят верната ни публика!!! Какво да кажа за Манолков /и бащата, и синът/ едни "дребни душици", по-точно "шушумиги", които винаги са "някак си оцелявали"-ОТБОРЪТ няма нужда нито от такива треньори, нито от такива вратари....Вместо да си мълчат и да си наведат гравите от срам, те излизат да спорят с публиката.....Нещастници-какво повече да кажа....На ръководството ще кажа-замислете се, господа!!! За 2 години излизат-Кайо, Марчо, Урош, Цоко, Коилката, и т.н. И техните "заместници" за нищо не стават - и като футболни умения, нито като сърца!!! Има ли нужда да ги държиме повече тези "заместници"??? НЕ!!!! Да си ходят и да дата възможност на ОКУКА да си направи отбора!!!! Това мисля аз. Приказката за курвите и бардака си е много вярна....
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
Без да съм бил на мястото, мисля че много лайна се изсипаха на главата на Прасковата. Прасковата е един наистина чудесен футболист и най-важното - заменя струмянския селянин Марков, който много отдавна няма място в Локомотив. И освен това срещу Мездра се стара.

Че вече без изключения всички горчиво съжаляват за Бай Гроздан, това би трябвало да е ясно.

Аз мисля, че :
първо, резултатът не отговаряше на играта, разликата не беше чак такава.
второ, Джилас и Балдовалиев нямат нищо общо с футболната игра и
трето, от мен Окука няма повече кредит на доверие.


Брато, не за да те нападам....НО Прасковата освен една игра с глава друго нема. А ЧЕ НЕ МУ СЕ ИГРАЕ В ЛОКОТО - НЕ СЕ СЪМНЯВАЙ!!! Още миналата година брат ми го срещнал в СИН СИТИ и му вика - "Евалата, Праскова...как е?" Ония се хилил и вика: "А бе, опитвате се и вие нещо да правите, ама не ни заслужавате-виж ЛОКО ПЛОВДИВ е друго-имат публика!!!" Това са му буквално думите на ШИбаната Праскова
Върнете се в началото
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Довечера в 21:00 ч. по Ринг Тв ще има предаване, в което ще бъдат засегнати и събитията около мача ни с Локомотив Мездра. Вероятно ще отразят и "сблъсъка" ни с футболистите и протестите срещу тях!
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 19:11    Заглавие: Отговорете с цитат

да кажа и аз няколко неща по въпроса:
1.миналата година правим корео със евреите,а те ни се изсират в лицето
2.думите на манолков-че нямаме право да искаме след като не сме дали нищо-Питам аз нищо ли е,за 1 месец 3 пъти да се освобождажаме от табота да ходим да ги гледаме как не им се играе,и може ли този мъж да излезе пред очите на всички,които си късат от свободно време и личния живот да я има тази агитка,хореографии и знамена и да каже той какво е направил освен това че няколко години си живурка на заплата в локомотив.друг е въпроса,ако иска и тези фенове да спрем да ходим,тогава на стадиона вярвайте ми ще бъде много ама много тихо
3.думите на прасковата-до оня ден го уважавах,и тук не става въпрос какво е играл,тук става въпрос за нещо много важно-какво сме ние за него.Този нагъл лъжец както се оказа,нито някой го е псувал,нито някой му е ритал колата.Аз бях най-отпред на живата верига и той как ли не даваше газ да ме згази,и като видя,че дойде полиция излезе от колата и думите му бях-ей капути мръсни ще ви еба майката,при положение че никой не го е псувал
4.може ли да изсерат точно тогава най-голямото лайно когато ние се дигаме да си защитим емблемата и да паднат от отбор който само допреди 2 години ни беше сателит и спаринг партниор,и на който сме му спасявали участията в Б група с резервните ни екипи и стари топки
Това като Локомотивец аз не мога да го изтърпя.Вие другите ако можете и не ви е срам търпете го
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum