Локомотив Мездра-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-24.10.08 15ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Пасков ще си понесе последствията ... :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Мани това ами като излизахме и Манолков вика: "нали искате победи над левски, цска и литекс и ги имате", "какво сте направили вие за отбора, че искате повече", "да не си мислите че така помагате на отбора" и т.н.


Пу д'еба, как ме е яд че не съм бил там :evil: :evil: :evil:

Ебати наглеца, какво са направили феновете за отбора. Колкото и малко всеки един фен да е направил, то е повече от висчките там боклуци взети накуп, най-малкото защото ФЕНОВЕТЕ НЕ ВЗИМАТ ПАРИ за разлика от тези путки дето само гледат да лапнат кинтата.
Върнете се в началото
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Пасков ще си понесе последствията ... :arrow:


и как по точно....
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2008 23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

[


Веднага да кажа и аз няколко неща, за това какво се случва и как се случва и защо се случва, според мен. Първо да кажа на Обективния-брато, със спомени не се живее. И да те поправя малко: не с Данко Роев паднахме 8-0 от говедата, а с Ради ЗДравков, но това е без значение. И още нещо: въобще не си прав, че на играчите не трябва да им се търси отговорност-те трябва да занят къде са и чия фланелка носят...

За мен има два основни група проблеми в отбора: първият-идлизането на основни футболисти от състава, като на тяхно място играят определон по-слаби футболисти. И второ-тези по-слаби футболисти /понеже идват и от дълбокия прованс, и понеже бая са търкали пейката, и понеже не ги пускат да си отидат при "говеждо-свинярния обор" сега прават сечено на тима. В отбора има играчи, на които не им се играе АМА ГРАМ не им се играе за ЛОКОМОТИВ-и ще цитирам /не за да ги сочиме с пръст, а за да си го кажем честно/: това Димо-Павликенската Маруля, Иво Иванов-Плевенския Петел с Ориз, това Прасковата-това са едни неблагодарни наемници, дето се чудят на къде да се спасят, само като им замирише на дим в гората......Капитана-Кичо /а бе с цялото ми уважение, ама какъв капитан е тоя бе....Ами те всички го псуват в съблекалнята за какъв авторитет и какъв капитан става дума бе....Може да ЛОКОМОТИВЕЦ, но къде ще го сравняваме с Кайо Караджинов-можеше и да им крещи и да ги бие-всичко!!!! Е това е капитан!!/ Положението е следното: опредлено, се прави нов отбор, ОКУКА за мен е много добър треньор-дано да му дадат шанс да си подбере и направи селекция от тези играчи, на които ще разчита!!! Защото в момента има хора, които го бойкотират. И в този смисъл тези играчи трябва веднага, ама веднага да се продадат и да си отидат те където искат, а и в ЛОКОМОТИВ да играят хора, които с желание ще играят и ще ценят верната ни публика!!! Какво да кажа за Манолков /и бащата, и синът/ едни "дребни душици", по-точно "шушумиги", които винаги са "някак си оцелявали"-ОТБОРЪТ няма нужда нито от такива треньори, нито от такива вратари....Вместо да си мълчат и да си наведат гравите от срам, те излизат да спорят с публиката.....Нещастници-какво повече да кажа....На ръководството ще кажа-замислете се, господа!!! За 2 години излизат-Кайо, Марчо, Урош, Цоко, Коилката, и т.н. И техните "заместници" за нищо не стават - и като футболни умения, нито като сърца!!! Има ли нужда да ги държиме повече тези "заместници"??? НЕ!!!! Да си ходят и да дата възможност на ОКУКА да си направи отбора!!!! Това мисля аз. Приказката за курвите и бардака си е много вярна....[/quote]


Фортин-БРАТО,принципно си прав... Мен ме възмущава начинът по който става този "диалог". Както ние с тебе можем да си коментирааме проблемите без да се псуваме и попръжваме, така и феновете, футболисти, треньори и ръководители би трябвало да обсъждат всяка една тема и всеки един проблем с цивилизовани средства. ЛИПСВА ПРАВИЛНИЯ ТОН, ЛИПСВА ДИАЛОГА.МНОГО ЛИ Е ТРУДНО ??? ИЛИ ПЪК ГРЕШНО ??? Нали уж всички сме за едната кауза - Локомотив, що тогава се движим в различни коловози ???
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 1:09    Заглавие: Отговорете с цитат

бре, голем ма4 големо 4удо, паднахме 4-0 !!! напрао не мога да повервам що простотии сте направили за два дни ?! след ма4а си тръгнах прото зашото с тия футбалери аз нема кво да си кажа ......... от година и половина нищо не играеме и който твърди друго на4и пълен идиот. Понеже уж ултраси го даааме требва да се разбере 4е резултатите и играта на отбора трее да е на БОКЛУКАА ! от тия путки нишо не стаа, ние сме буквално да си зашитаваме емблемата.зада4ата е да се работи за феновете, трее да имаме пое4е фенове ,трябва ни тълпа ,хора от които са излезат некви ултраси, такива като " клонираните ".у4илища ли са кво ше са ебали му майката. ние сме и майката и бащата тва е . като умреме кой ше ходи на ма4ове , буквално се питам !!!!!! нема кой, уя ми янко . обктивен и форти , зву4ите някак оакано на метено ,некси прекалено от високо ги гледата нещата и иЧ понятие от футбол, макар 4е съм съгласен с някои неща, НО НЕ ГИ ЧУВАСТВАТЕ НЕЩАТА ПО ТОЯ НА4ИН, е така вътршно....ли4и 4е ви боли кура...ама има хора дет не ги боли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

доста странен отбор сме ние за последната календарна година това е сигурно към десета загуба от разни смешни отборчета/бели пеперуди,Ботев за купата пирин, латекс, мездра сръпските туристи от борац и доста други/, а когато играем с по силни отбори от нас на книга /левски две победи, ловеч , чорбата равен,черно море 4 на 3 /играем с по голяма концентрация и имаме що годе добри резулттати
Явно нещо куца в нагласата за мачовете братчеди, трябват яки глоби а не да взимат по 3 бона за победа и след това да се крият като малки прасенца в слама
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
бре, голем ма4 големо 4удо, паднахме 4-0 !!! напрао не мога да повервам що простотии сте направили за два дни ?! след ма4а си тръгнах прото зашото с тия футбалери аз нема кво да си кажа ......... от година и половина нищо не играеме и който твърди друго на4и пълен идиот. Понеже уж ултраси го даааме требва да се разбере 4е резултатите и играта на отбора трее да е на БОКЛУКАА ! от тия путки нишо не стаа, ние сме буквално да си зашитаваме емблемата.зада4ата е да се работи за феновете, трее да имаме пое4е фенове ,трябва ни тълпа ,хора от които са излезат некви ултраси, такива като " клонираните ".у4илища ли са кво ше са ебали му майката. ние сме и майката и бащата тва е . като умреме кой ше ходи на ма4ове , буквално се питам !!!!!! нема кой, уя ми янко . обктивен и форти , зву4ите някак оакано на метено ,некси прекалено от високо ги гледата нещата и иЧ понятие от футбол, макар 4е съм съгласен с някои неща, НО НЕ ГИ ЧУВАСТВАТЕ НЕЩАТА ПО ТОЯ НА4ИН, е така вътршно....ли4и 4е ви боли кура...ама има хора дет не ги боли.


Отново БУЛГАРИСТА на първа линия... :lol: вече беше почнал да ми липсваш, тук във форума :D Това с "рекруитването" на нови "буфери" става единствено по един НАЧИН: отборът бие, печели, става шампион, играе футбол със силни футболисти и ще видиш, че буферчета ще има-с тая игра, с тия нещастници, които сега се подвизават по терена-НЕМА КАК ДА СТАНЕ!!! виж само, че ние не сме щастливи, та камо ли некви лапета дето още не са отбити от майките си и още сучат....Не ми харесва, БУЛГАРИСТ, че пак почваш с квалификациите-кой се оакал и кой се изсрал на метеното-мисля, че най-малко в момента трябва да се изясняваме кой кого харесва и кой не. Да не говориме, че е малко тъпо някой да казва на другия: ""Не е така-ти си лайно"! Просто няма смисъл от това. И последно: недей да правиш изводи кой колко го боли за отбора, защото не си прав.......Пак казвам: всеки страда тия дни-не си мисли, че ти си най-многострадалната Геновева тука.... :wink: Айде със здраве....
Върнете се в началото
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен проблемите в отбора идват от ръководството.както се казва рибата се вмирисва откъм главата.не може гигов само дапродава а да не взима никои и дачака някои измислен герой да доиде без пари.и тоя окука с тоя антифутбол не виждам докъде може да стигне.тва срещу левски и литекс си беше късмет ако трябва аси говорим честно,то и самият кичо си го каза пред феновете.за мене нямаме никва игра никъв почерк,разчитаме само на некви центрирания и на див късмет,ако може съперника а си вкара гола ида биеме 1 на мъка.няма нападение няма класен халф а се вижда че един дзаферович не стига отзад.аз съм на мнение че трябва да доиде човек в клуба които да има цели и амбиции и да налива пари,щото с е вижда че в тва измислено първенство без пари не става.а що с еотнася до феновете-трудно без успехи ще растат млади локомотивчета.а и с тази гадна изтерия дето е само левски и цска,не може дас епробие и за тва футбола ние на такова ниво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

ами форти какво да ти кажа , то ако гледаме тая част на монетата за последните 25 години имаме два периода за по две-три години на4енки на отбор, през останлото време сме трагедия. Аз не държа на 100 % да станеме шампиони или нз си кви там звезди да имаме......отдавна съм спрял да се интересувам какви резултати праиме, ква ни е играта и т.н. ,просто защото от година и половина не играеме НИЩО ! ама нищичко ! съгласен съм 4а на окука требва да го остаиме да опита да си свърши работата, защото дори и той да се махне футболистите си остават същите и най-кофтито е 4е тези ше седят миниму още поне 1 година. така 4е ,да се псуват игра4и, да им търся обяснения е просто много наивно. а за лайната батка ела веднъж и се наври, казвам го съвсем приятелски :wink: отдели време, опитай се да преглътнеш некои несъвместимости и ела на гостуване.....няма нищо срамно...ако не се връщаш от Мездра разбира се....и тогава бих желал да 4уя коментара ти :o
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
ами форти какво да ти кажа , то ако гледаме тая част на монетата за последните 25 години имаме два периода за по две-три години на4енки на отбор, през останлото време сме трагедия. Аз не държа на 100 % да станеме шампиони или нз си кви там звезди да имаме......отдавна съм спрял да се интересувам какви резултати праиме, ква ни е играта и т.н. ,просто защото от година и половина не играеме НИЩО ! ама нищичко ! съгласен съм 4а на окука требва да го остаиме да опита да си свърши работата, защото дори и той да се махне футболистите си остават същите и най-кофтито е 4е тези ше седят миниму още поне 1 година. така 4е ,да се псуват игра4и, да им търся обяснения е просто много наивно. а за лайната батка ела веднъж и се наври, казвам го съвсем приятелски :wink: отдели време, опитай се да преглътнеш некои несъвместимости и ела на гостуване.....няма нищо срамно...ако не се връщаш от Мездра разбира се....и тогава бих желал да 4уя коментара ти :o


Прав си, какво да ти кажа....Прав си-отборът нищо не играе, и за другото си прав-че ОКука трябва да се остави да работи...Няма какво да кажа. За гостуванията-не знам...аз съм ходил едно време по Перник, по Кюстендил....тогава нямаше толкова буфери-бехме единици....Сега е много по-добре съпорта, според мен...за което ЕВАЛАТА!!! Не знам, много съм обиден на играчите-нямат морал, нямат отношение, няма нищо.....Мизерия!!! Докога??? Докато ръководството не покаже на някои хора, че ЛОКОМОТИВ е институция в БГ Футбола и БГ Спорта!!! А това става не само като се дават на 13 ритнитопковци по 3000 лева за победа над Латекса, нали????
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

.............. и ела на гостуване.....няма нищо срамно...ако не се връщаш от Мездра разбира се....и тогава бих желал да 4уя коментара ти..................


Българисте, мойте уважения към всички които намират време да пътуват с отбора при гостуванията,но намирам за доста пуберско да го изтъквате непрекъднато и на базата на "активна дейност" да изчислявате процентите привързаност към отбора.Аз отдавна не ходя по гостувания,имам си ред причини и разбирания за това,но не те коментирам и не си меря с вас /с теб / "локомотивизма"... Уморих се от тия спорове кой е по-по-най...най-важното в този форум е да споделяме мнения и впечатления за отбора .В този смисъл постовете на Фортин и постовете на Пилата или Метъла са еднакво важни и по своему правилни. [smilie=thatworks.gif] [smilie=thatworks.gif] [smilie=thatworks.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

А това става не само като се дават на 13 ритнитопковци по 3000 лева за победа над Латекса, нали????[/quote]


Фортин, тва с парите го подлагам на огромно съмнение.... дали взимат по 3000...или някой се изхвърля...??? Но не е там въпросът... това пак е грешка на ръководството - ти да си прочел другите отбори за какви премии играят всеки мач ???А наще още не е свършил мача и почват да говорат за премии... нещо ми е гнилоч тая работа... Много говорят, малко вършат и затова като се издънят -сума ти народ потрива доволно ръчички и злорадстват....И други отбори са падали грозно, но не мога да разбера защо всички толко се кефят на наща издънка и няколко дни сме в центъра на медииния интерес...Първо разлайваме помярите, после що ни джавкат....е за тва,щото с тези скандали сами се набихме в шамарите и дадохме хляб на много злобари да видят как за един мач всичко се обърна с краката нагоре...
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааа, ето го прическата ве!!!
Вместо да ръсите мозък във форума, елате в неделя на мача пред кафето на Бойко!!! Ще се съберем достатъчно буфери и ще решим кво да правим нататък. Защото наистина нещо трябва да се предприеме, иначе сме ебати овците!!! Дали срещу ръководство, дали срещу играчи, и/или срещу двете, това трябва НИЕ - ЛОКОМОТИВСКИТЕ ФЕНОВЕ ДА ГО РЕШИМ!!! И стига ронили сълзи от кой сме загубили, кой е треньор, кои футболисти са за гонене!!! Тук смисълът е съвсем друг - ТАЗИ ФЛАНЕЛКА Е СВЕЩЕНА ЗА НАС!!! ТЯ ТРЯБВА ПО СЪРЦЕ И ДУХ ДА СТАНЕ ТАКАВА И ЗА ВСЕКИ ИГРАЧ, КОЙТО Я ОБЛИЧА!!!
В неделя всички на стадиона!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 22:58    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:

В неделя всички на стадиона!!!


[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2008 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
fen53 написа:

В неделя всички на стадиона!!!


[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]


само дето някой са на ба4кане :oops: :cry: :oops: :cry:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum