Сливен-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-08.11.08 14:30 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VOIVODATA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:


:shock: :roll: Ебаси майката ти си някаква сериозна машина значи :lol: Айде само ако обичате мерете си пишките във вашия си форум - стига сте спамили тука. Ако не се правите на мъже, няма кой да се занимава с вас, така че споко. Гледайте си отбора и си му се радвайте и не се занимавайте с глупости, че иначе смях. Колкото за мача днес, много ме е яд, че не мога да отида до Сливен, но така или иначе отбора ще има подкрепа от момчеатат, които вече пътуват, Много е важно да бием днес!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="VOIVODATA"]АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:[/quote]



Казва се "НА КЮП" ,бе байрактар,а не "НА КАЛЪП".......
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="VOIVODATA"]В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ



Уверявям те ,имай ми доверие,вервай ми ,ама АКО ВИДИШ НА ЛЕЧКОВ ЖЕНА МУ ,НЕМА КАК ДА НЕ СЕ УПЛАШИШ !!!
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 16:09    Заглавие: Отговорете с цитат

МНООООООООООГО МЕ Е ЯД !!!!!!! ОТМЕНИХА НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ НА ПРАСКОВАТА !!!! НАЩЕ ДА ПИСНАТ ЯКООООООООООО!!!!
[0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя гол никой не разбра защо го отмени палячото в жълто.
Сигурно му е блеснало от на Плешков кубато, да га Е [smilie=thumbsdown2.gif]

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOIVODATA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
МНООООООООООГО МЕ Е ЯД !!!!!!! ОТМЕНИХА НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ НА ПРАСКОВАТА !!!! НАЩЕ ДА ПИСНАТ ЯКООООООООООО!!!!
[0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]

ХАХА ГОЛ КАКЪВ ГОЛ БЕ ОНЯ МАНГАЛ НЕАДЕКВАТЕН СЪДИЯТА НАДУ СВИРКАТА ПОЛОВИН МИНУТА ПРЕДИ ДА ПОПАДНЕ У ПРАСКОВАТА :!: :!: :!: А ИНАЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СВИРЕШЕ ЗА ВАС :!: :!: :!: ЕДИН ФАЛ НЕ ДАДЕ ЗА НАС ТОЯ

ИЗТЪРВАХМЕ ВИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

[0032-1yks3sm.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 17:40    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
obektiven написа:
МНООООООООООГО МЕ Е ЯД !!!!!!! ОТМЕНИХА НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ НА ПРАСКОВАТА !!!! НАЩЕ ДА ПИСНАТ ЯКООООООООООО!!!!
[0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]

ХАХА ГОЛ КАКЪВ ГОЛ БЕ ОНЯ МАНГАЛ НЕАДЕКВАТЕН СЪДИЯТА НАДУ СВИРКАТА ПОЛОВИН МИНУТА ПРЕДИ ДА ПОПАДНЕ У ПРАСКОВАТА :!: :!: :!: А ИНАЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СВИРЕШЕ ЗА ВАС :!: :!: :!: ЕДИН ФАЛ НЕ ДАДЕ ЗА НАС ТОЯ

ИЗТЪРВАХМЕ ВИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Селски вие ли точно дето сте най-съдийския отбор ще се оплаквате? Вземи се стегни малко ,че ставаш смешен.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
obektiven написа:
МНООООООООООГО МЕ Е ЯД !!!!!!! ОТМЕНИХА НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ НА ПРАСКОВАТА !!!! НАЩЕ ДА ПИСНАТ ЯКООООООООООО!!!!
[0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]

ХАХА ГОЛ КАКЪВ ГОЛ БЕ ОНЯ МАНГАЛ НЕАДЕКВАТЕН СЪДИЯТА НАДУ СВИРКАТА ПОЛОВИН МИНУТА ПРЕДИ ДА ПОПАДНЕ У ПРАСКОВАТА :!: :!: :!: А ИНАЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СВИРЕШЕ ЗА ВАС :!: :!: :!: ЕДИН ФАЛ НЕ ДАДЕ ЗА НАС ТОЯ

ИЗТЪРВАХМЕ ВИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Аз за тва че ни е подпирал - ем на стадиона не останах с такова мнение ... нз в кои положение и какво ни е подпирал ... според мен свири мн добре ...

иначе че ние сме си слаби ... си е така... но и 10 човека почти цял мач ...

иначе доста добра агитка ... за наще стандарти Smile

50-60 човека ... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив устиска 0:0 с тимчето на Лечков

Локомотив София устиска 0:0 при визитата си на отбора на Йордан Лечков в Сливен. Вместо дерби, на стадион "Хаджи Димитър" зрителите видяха постна продукция с малко положения и много брак. Традиционно за мачовете под "Сините камъни" и съдиите помагаха на новака в "А" група.

Двубоят започна с хаотична игра и безидейно разиграване на топката. В 12-та минута Иван Стоянов от Сливен бе изведен на удобна позиция, но би в аут. В 26-та минута Миндев не бе съобразителен в наказателното на Локо София и пропиля нова добра възможност. В същото време гостите не си помагаха един на друг и не достигаха до завършващи удари.

В този момент съдията Радослав Станев реши да разреди столичани на терена и изгони Дарко Савич едва в 39-та минута за две нарушения в лице и в центъра на игрището. След като останаха с 10 души, играчите на Локо София се мобилизираха и можеха да вкарат в продължението на първото полувреме. Тогава Иво Иванов стреля от дъгата, топката рикошира в гърба на противник, но не изненада стража на Сливен Здравко Чавдаров.

След почивката двата тима продължиха с равностойната слаба игра, но домакините стигнаха до по-сериозните опасности. Въндев, Миндев и Ямуков не показаха голов нюх и последователно пропиляха положенията на своя отбор.

В 75-та минута се случи и най-странното събитие в мача. Иван Пасков вкара топката в мрежата, но голът му бе отменен поради незнайни причини. Малко по-късно Балдовалиев стреля опасно от фаул, но ударът му премина встрани от вратата.

Малко преди края на редовното време численото равенство на терена се възстанови, след като Костадин Стоянов бе изгонен с директен червен картон за удар без топка.

Веднага след края на мача спортно-техническият директор на Сливен Драголюб Симонович пробяга целия терен, преследван от трима полицаи, за да търси сметка от рефера Радослав Станев. Симонович бе много невъздържан и по време на двубоя, но така и не бе отстранен от пейката на Сливен.
----
Среща от 12-тия кръг на А-футболна група:

Сливен - Локомотив София - 0:0

Стадион: Хаджи Димитър
Зрители: 1000

Главен съдия: Радослав Станев
Жълти картони: Киков, Ямуков (Сливен), Атанасов, Савич (Локо София)
Червени картони: Дарко Савич (Локо Сф) в 39-та минута и Костадин Стоянов (Сливен) в 89-та минута

Състави:

Сливен: Чавдаров, Костадин Стоянов, Ямуков, Янев, Въндев (Бакалов в 88-та минута), Миндев, Иван Стоянов, Киков, Велев, И. Янев (Иса в 74-та минута), Динев (Миронов в 76-та минута)

Локомотив София: Бонджулич, Бандаловски (Джилас в 90-та минута), Дзаферович, Марков, Добрев, Савич, Иванов, Атанасов, Богданович (Митев в 72-та минута), Балдовалиев, Шпишич (Пасков в 60-та минута)

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOIVODATA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
VOIVODATA написа:
obektiven написа:
МНООООООООООГО МЕ Е ЯД !!!!!!! ОТМЕНИХА НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ НА ПРАСКОВАТА !!!! НАЩЕ ДА ПИСНАТ ЯКООООООООООО!!!!
[0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]

ХАХА ГОЛ КАКЪВ ГОЛ БЕ ОНЯ МАНГАЛ НЕАДЕКВАТЕН СЪДИЯТА НАДУ СВИРКАТА ПОЛОВИН МИНУТА ПРЕДИ ДА ПОПАДНЕ У ПРАСКОВАТА :!: :!: :!: А ИНАЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СВИРЕШЕ ЗА ВАС :!: :!: :!: ЕДИН ФАЛ НЕ ДАДЕ ЗА НАС ТОЯ

ИЗТЪРВАХМЕ ВИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Селски вие ли точно дето сте най-съдийския отбор ще се оплаквате? Вземи се стегни малко ,че ставаш смешен.

НИКАКЪВ СЪДИЙСКИ ОТБОР НЕ СМЕ БЕ СМАЧКАН
ОТ МАЧА С ЦСКА ВСИЧКО СИ Е ТОЧНО ПРИ НАС ОТ СЪДИЙСКА ГЛЕДНА ТОЧКА

КОЛКО ФАЛА ДО ПЕНАЛА НЕ НИ ДАДЕ ТОЯ МАНГАЛ.....
Върнете се в началото
VOIVODATA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
иначе доста добра агитка ... за наще стандарти Smile

50-60 човека ... :roll:

НАШАТА ЛИ ... МИ 50-60 АМА ГЛАСОВИТА
КАЧЕСТВОТО Е ВАЖНО НЕ КОЛИЧЕСТВОТО :!: :!: :!: :!: :!:
ХОРА КОИТО СА ГЛЕДАЛИ МАЧА ПО ТВ 2 КАЗАХА ЧЕ СМЕ БИЛИ 10 ПЪТИ ПО-ГЛАСОВИТИ ОТ ВАС
НЕ ЧЕ СЕ ЗАЯЖДАМ АМА ВИЕ ВСЕ ПАК СТЕ ОТБОР КОЙТО НЕ Е ИЗПАДАЛ ОТ ДЕСЕТКИ ГОДИНИ ОТ А ГРУПА А НИЕ СЕГА ВЛИЗАМЕ
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 21:28    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
Ra4mO написа:
иначе доста добра агитка ... за наще стандарти Smile

50-60 човека ... :roll:

НАШАТА ЛИ ... МИ 50-60 АМА ГЛАСОВИТА
КАЧЕСТВОТО Е ВАЖНО НЕ КОЛИЧЕСТВОТО :!: :!: :!: :!: :!:
ХОРА КОИТО СА ГЛЕДАЛИ МАЧА ПО ТВ 2 КАЗАХА ЧЕ СМЕ БИЛИ 10 ПЪТИ ПО-ГЛАСОВИТИ ОТ ВАС
НЕ ЧЕ СЕ ЗАЯЖДАМ АМА ВИЕ ВСЕ ПАК СТЕ ОТБОР КОЙТО НЕ Е ИЗПАДАЛ ОТ ДЕСЕТКИ ГОДИНИ ОТ А ГРУПА А НИЕ СЕГА ВЛИЗАМЕ



:lol: :lol: :lol: ЕЙ мършо айде марш на село да пасеш овцете :!:
Върнете се в началото
VOIVODATA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

АВЕ ЕЙ ПЛЮНКО МРЪСНА МАЙКА ТИ ДА УМРЕ ОТ РАК ВЪШЧИЦЕ МАЛКА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

2 ДУЗПИ НЕ НИ ДАДОХА ЧИСТИ ДНЕСКА :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ШЕ ЕБА БУФЕРИ ОТЕПАНИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ДА УМРЕ :!: :!: :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum