Сливен-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-08.11.08 14:30 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЛЮНКО МРЪСНА МАЙКА ТИ ДА УМРЕ ОТ РАК ВЪШЧИЦЕ МАЛКА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

2 ДУЗПИ НЕ НИ ДАДОХА ЧИСТИ ДНЕСКА :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ШЕ ЕБА БУФЕРИ ОТЕПАНИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ДА УМРЕ :!: :!: :!: :!: :!:


Виж сега травмиран селяк като тебе е нормално да бъде превъзбуден виждайки жалкия си о(т)бор от цигански град в А група, затова се опитваме да ти влезем в положението на полуграмотен копач, насилван от циганета дишащи лепило, който изживява своите 5 минутки слава, но вече почна да прекаляваш. Ходи малко на мегдана, пий една бира и ни освободи от присъствието си. Сигурно има и нормални хора в Сливен, фенове на тоя отбор, ама заради такива земеделци като тебе и те си патят. Аре бегай :arrow:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно трипа беше УБИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЦ 8) 8) 8) Няма такава екскурзия :lol: :lol: :lol: :twisted:
Върнете се в началото
zebra
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2008 23:31    Заглавие: Отговорете с цитат

НАДВИКАЛИ СТЕ НИ !?!?!?!?!?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ТИ СИ БИЛ НА ДР МАЧ ГЕЙО
Върнете се в началото
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 0:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Бан за тоя
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей. човече не кълни така грубо, че всичко на този грешен свят се връща! Иначе за подкрепата отново ние Локо Сф бяхме домакини! Евалла на всички които подкрепиха любимото ЛОКО и пропътувха 600 км! А. на домакините ще им кажа да се скрият и да млъкнат! Те са отбор на Лечков и се радвам, че цяла България е видяла това съдийско клане! Преди нарушението на Дарко има 100% фаул за нас, но тоя капут не го дава! След това чист гол на Прасковата, но не го зачита! И накрая онази гадна подлога на Лечков Дуци Симонович иска обяснение от съдията! За какво? Трябваше може би той да вкара гол за циганите ли? Нямам думи! Иначе като цяло готин трип изпълнен с много емоции и забрана на собственика да вкарваме факли! И сака със знамената го взеха и............офф яко Селска Чест от Маскани!!!! Неам думиии!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 3:31    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ей. човече не кълни така грубо, че всичко на този грешен свят се връща! Иначе за подкрепата отново ние Локо Сф бяхме домакини! Евалла на всички които подкрепиха любимото ЛОКО и пропътувха 600 км! А. на домакините ще им кажа да се скрият и да млъкнат! Те са отбор на Лечков и се радвам, че цяла България е видяла това съдийско клане! Преди нарушението на Дарко има 100% фаул за нас, но тоя капут не го дава! След това чист гол на Прасковата, но не го зачита! И накрая онази гадна подлога на Лечков Дуци Симонович иска обяснение от съдията! За какво? Трябваше може би той да вкара гол за циганите ли? Нямам думи! Иначе като цяло готин трип изпълнен с много емоции и забрана на собственика да вкарваме факли! И сака със знамената го взеха и............офф яко Селска Чест от Маскани!!!! Неам думиии!!!


САМО НИЕ, САМО ЛОКО !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 8:58    Заглавие: Отговорете с цитат

VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЛЮНКО МРЪСНА МАЙКА ТИ ДА УМРЕ ОТ РАК ВЪШЧИЦЕ МАЛКА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

2 ДУЗПИ НЕ НИ ДАДОХА ЧИСТИ ДНЕСКА :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ШЕ ЕБА БУФЕРИ ОТЕПАНИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: МАЙКА ВИ ДА УМРЕ :!: :!: :!: :!: :!:

аре отивай да вдиш картофите бе, скъсаняк пробит! Вижте се, че сте изпокъссани двулевки с анцузи бе, бедняк! Не се занимавайте с нас, а отивайте да правите свирки на плешивия наркоман!!!
P.S. КОПАЧ, цял живот на село!!!


Последната промяна е направена от amorkata на Нед 09 Ное, 2008 12:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Изненадващо малко изрители имаше на ст. "Хаджи Димитър" в Сливен. Очакванията бяха за поне 7000 фенове, но в крайна сметка в студения ранен следобед дойдоха не повече от 4000. Причината за това е по-скоро директното излъчване на мача по TV2, отколкото първата загуба на домакините ввъв Варна с 0:3 миналия уикенд.
Агитката на гостите, наброяваща не повече от 30-ина души, се държа много коректно през целия мач подкрепяше любимците си и не даде никакъв повод за агресия.







ПП Заебете ги тия селяняци, не им обръщайте внимание на мизерното съществуване
[smilie=gunhappyyank.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

4000 :?:

ХАХА !

Ние тогава сме били 500 :roll: :lol:

пс. 30 :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:




Казва се "НА КЮП" ,бе байрактар,а не "НА КАЛЪП".......


Аз ще взема отношение само по спортно-техническата част, като само преди това КАЖА ДВЕ ДУМИ НА ШИБАНИЯТ СЛИВЕНСКИ ЦИГАНИН: ДА ТИ ЕБА, ЦИГАНСКАТА МАЙКА МЪРШАВА!!!! ТАка.....Сега за мача: гледах го целия по ТВ2. Определено се набиват няколко неща на очи: първо-аз не знам какво трябва да стане, за да заиграят нормално халфовете-от там идват проблемите и в защита, и в нападение...второ-нападение ние просто си нямаме-особенно противен с ламерщината ми е Балдовалиев /това е жестоко недоразумение за мен/...най-лошото е че и Дънди свали яко формата...а бе с две думи: нападение няма. Трето: в защита бая "прозрачна дантела" бяхме и само късметът се каза думата да си остане този резултата....Това е мойто мнение, колкото и да ми е неприятно на мен самия-си го казвам.....Инаме: Сливен са недоразумение, и само съдиите и Данчо Педерасчо ги държат в челото на таблицата....един нормален отбор тия ще ги бие на почивки...едно бегане имат и нищо повече. Иначе за пореден път ще кажа: жал ми е за Окука-супер кадърен треньор, обаче обречен да играе с бездарни футболисти...-това е истината. :roll: 8)
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 19:36    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
obektiven написа:
VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:




Казва се "НА КЮП" ,бе байрактар,а не "НА КАЛЪП".......


Аз ще взема отношение само по спортно-техническата част, като само преди това КАЖА ДВЕ ДУМИ НА ШИБАНИЯТ СЛИВЕНСКИ ЦИГАНИН: ДА ТИ ЕБА, ЦИГАНСКАТА МАЙКА МЪРШАВА!!!! ТАка.....Сега за мача: гледах го целия по ТВ2. Определено се набиват няколко неща на очи: първо-аз не знам какво трябва да стане, за да заиграят нормално халфовете-от там идват проблемите и в защита, и в нападение...второ-нападение ние просто си нямаме-особенно противен с ламерщината ми е Балдовалиев /това е жестоко недоразумение за мен/...най-лошото е че и Дънди свали яко формата...а бе с две думи: нападение няма. Трето: в защита бая "прозрачна дантела" бяхме и само късметът се каза думата да си остане този резултата....Това е мойто мнение, колкото и да ми е неприятно на мен самия-си го казвам.....Инаме: Сливен са недоразумение, и само съдиите и Данчо Педерасчо ги държат в челото на таблицата....един нормален отбор тия ще ги бие на почивки...едно бегане имат и нищо повече. Иначе за пореден път ще кажа: жал ми е за Окука-супер кадърен треньор, обаче обречен да играе с бездарни футболисти...-това е истината. :roll: 8)


виж хронологията на писаните от теб мнение ... тва сиг се препокрива поне с половината...

блах блах
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да благодаря на всички за перфектно организирания трип и за подкрепата, която беше на ниво. За пореден път се доказа, че като сме дружни, не си мерим пенисите :lol: :lol: :lol: и стоим и пеем рамо дорамо нещата се получават. Само ме е яд на това че адски много народ отпадна в последния момент и не пътува. Чух някакви мрънкания че им били много скъпо. Ами който 20-30 лева са му много за Локото да си стои у тех. :x

Що се касае за играта - наистина нападение нанай. Как ще го избутваме нататък тоя сезон с тия ялови крави не знам. То ни острота има,ни фантазия, ни статични положения кой да ти вкрара. При една атака имахме три поредни преди свободни и ненапразно народът се развика "Марчо Дафчев" :roll: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 09 Ное, 2008 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато сме единни се получава! Много се изкефих на последните 10 минути когато така викахме все едно току що започва мача! Ми можеме много повече, ако бяха дошли още поне 15 човека от твърдите щеше да се получи още по яка лудница! Кога ли ще се съберем на макс без да има хора дали фира?!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

доволен трип се получи ,

ако всеки е такъв ше е перфектно 8)

иначе смешен футбол,още по смешен съдия...важното е квото можем ние да помогнем на Локото пък каквото стане :P
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
fortinbras написа:
obektiven написа:
VOIVODATA написа:
АВЕ ЕЙ ПЪРВО СЕ ПОКАЖИ ДА ТЕ ВИДЯ И ТОГАВА МИ СЕ КАНИ ЗА БОЙ ЛАПЕНЦЕ :!: АНОНИМНО Е МНОГО ЛЕСНО
АЗ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ 3 МЕТРА И 600 КИЛА НО БОЙ НИКОГА НЕ СЪМ ЯЛ УВЕРЯВАМ ТЕ :wink: В СЛИВЕН НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА МЕ ИЗПЛАШИ ПОВЯРВАЙ МИ :wink: ДАЖЕ И ЛЕЧКОВ И ДЖАМОВ НА КАЛЪП . :wink: :!:




Казва се "НА КЮП" ,бе байрактар,а не "НА КАЛЪП".......


Аз ще взема отношение само по спортно-техническата част, като само преди това КАЖА ДВЕ ДУМИ НА ШИБАНИЯТ СЛИВЕНСКИ ЦИГАНИН: ДА ТИ ЕБА, ЦИГАНСКАТА МАЙКА МЪРШАВА!!!! ТАка.....Сега за мача: гледах го целия по ТВ2. Определено се набиват няколко неща на очи: първо-аз не знам какво трябва да стане, за да заиграят нормално халфовете-от там идват проблемите и в защита, и в нападение...второ-нападение ние просто си нямаме-особенно противен с ламерщината ми е Балдовалиев /това е жестоко недоразумение за мен/...най-лошото е че и Дънди свали яко формата...а бе с две думи: нападение няма. Трето: в защита бая "прозрачна дантела" бяхме и само късметът се каза думата да си остане този резултата....Това е мойто мнение, колкото и да ми е неприятно на мен самия-си го казвам.....Инаме: Сливен са недоразумение, и само съдиите и Данчо Педерасчо ги държат в челото на таблицата....един нормален отбор тия ще ги бие на почивки...едно бегане имат и нищо повече. Иначе за пореден път ще кажа: жал ми е за Окука-супер кадърен треньор, обаче обречен да играе с бездарни футболисти...-това е истината. :roll: 8)


виж хронологията на писаните от теб мнение ... тва сиг се препокрива поне с половината...

блах блах


Докато отборът "меца" по терена по този начин, не препокриване, а направо еднакви постове ще пиша и не виждам нищо лошо в това!!! Абсолютно трябва да сме критични-играчите не играят нищо, особено халфове и нападатели.... :shock: :idea:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum