Купа на България - Локомотив Сф - Левски 26.11.08 13-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Със сигурност знам ,че преместен мача!
тегав жребий и всички трябва да се стегнем и публика и отбор !
Имаме своите шансове и по- добре ,че го преместиха за да не се случи следното в 6 дни до приключим сезона !! Познато е на всички това развитие на нещата дълги години сезона в Локомотив приключваше зимата и се доиграваше през есента !! А сега има мното опции - победа на д Сливен и Цецка - дава спокойствие в този мач и всичко може да мине нормално , но при кофти развитие в първенството купата може да придобие важност и да се хвърлим по яко , както се каза по нагоре в други постове от този мач можем само да спечелим!!!!!


Брато, за кво доиграване говориш??? Ние ако бием евреите и завършим равен с ЦСКА и Сливен, втория полусезон може да направим с 25% повече точки от сегашния полусезон....Със сигурност ако си играем нормално и си вземем лесните мачове навън-ще сме в тройката!!! За какво доиграване става въпрос. Второ-за мен тоя мач за купата нищо не решава и тая купа общо взето е като "утешителна награда"-това е мойто мнение..... :wink:
Върнете се в началото
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

не съм съгласен с тебе.са ше видиш като некои селски отбор стигне финал за купата и играят те за уефа а не ние,щото смятам че ше завършиме 4 тая година.прав си 2 полусезон имаме по лесни мачове ама на всички лидери ще гостуваме.тоя мач с левски е много важен защото така ще нис еотвори голям шанс за трофей
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

от новия сезон само носителя на купата играе в уефа финалиста който и да е той духа супата
и да бием левски после ще се издъним срущу ботевв криводол например и язък за всичко.
ако отпаднем и цецка латекса или лефски вземат купата а те вероятно ще са в челните места 4 ще играе за уефа дано пак да ни споходи това
да обръщаме повече внимание на мачовете до края на сезона за купата каквото стане важно да е достойно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Че то досега и финалистите ли ходеха по Европата!?! [smilie=huh-ani.gif] Аз пък съм доволен от жребия.Това домакинство трябва ние да го превърнеме в плюс,така че... [0014-lokooo] [0015-lokomotiv.gif] [0016-loko-shampion.gif]
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

нека не се изхвърляме със "супер жребие" :lol: :lol: ако обичате...

тука вече трябва да се покаже добрия треньор(ако е такъв де) щото тея в момента са супер ташак и с нищо не ни превъзхождат освен името което са окупирали на апостола...
една мъдра тактика,яко доза шанс и като нищо имаме реални шансове да ги отстраним...

са последно ква дата е мача?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

26 И НА СПЕЦИАЛИСТИТЕ ОСПОКОЙТЕ ТОПКАТА !!! НЯМА ДА СПОРЯ С ВАС ВРЕМЕТО ЩЕ
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

АБЕ ДА ГО ЕБА И ТЪПИЯ ИВО ТОНЕВ !!!! ТОЛКОВА ЛИ МУ ПРЕЧИШЕ ДА СИ ИГРАЕМЕ НА 12 И ДА СЪМ СПОКОЕН ЧЕ ШЕ БЪДА НА МА4А А НЕ ДА СЕ ЧУДЯ КАК ДА СЕ СМЕНЯ ЗА 1 СЕДМИЦА 2пъти :evil: :evil: :evil: НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ !!!! КУР ЗА СМЯНАТА НА МАЧОВЕ !!!!!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2008 22:58    Заглавие: Отговорете с цитат

ее верно бе ... той Иво забрави че си на работа ...

утре ще звънна на Платини да напраи нещо по въпроса...

това не се търпи !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 8:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая прословута купа на България дет уж всяка година се бориме за нея и ни се пада лесен жребий и накрая го духаме за мен лично не е важна за нас на този етап! В смисъл, че трябва да си гледаме първенсвото! Но, при така стеклите се обстоятелства няма да се разсърдя на ДИЕГО АРМАНДО БОГДАНОВИЧ отново да ги шие рогатите говедааааа! Както казва Андро, сега е ред на Списич да бележи! На "Герена" вкара номер 6, в "Надежда" номер 7, сега е ред на Виктор Списич НОМЕР 8! :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 8:35    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
не съм съгласен с тебе.са ше видиш като некои селски отбор стигне финал за купата и играят те за уефа а не ние,щото смятам че ше завършиме 4 тая година.прав си 2 полусезон имаме по лесни мачове ама на всички лидери ще гостуваме.тоя мач с левски е много важен защото така ще нис еотвори голям шанс за трофей


ОК. Приемам мнението ти, но по отношение на "големия шанс за трофей" не съм сигурен-дори и да бием Говедата, остават Латекса, Прасететата, Попайците от Варна и още 3-4 отбора дето могат да създават проблеми, така че е твърда рано да се говори....Миналата година беше много по-реален шанса за купата и виде кво стана.....
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
от новия сезон само носителя на купата играе в уефа финалиста който и да е той духа супата
и да бием левски после ще се издъним срущу ботевв криводол например и язък за всичко.
ако отпаднем и цецка латекса или лефски вземат купата а те вероятно ще са в челните места 4 ще играе за уефа дано пак да ни споходи това
да обръщаме повече внимание на мачовете до края на сезона за купата каквото стане важно да е достойно


Прав си... :lol: едно време имаше един полуфинал за Купата на съветската армия....с Марица-Изток-некой да го помни????
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 8:41    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
не съм съгласен с тебе.са ше видиш като некои селски отбор стигне финал за купата и играят те за уефа а не ние,щото смятам че ше завършиме 4 тая година.прав си 2 полусезон имаме по лесни мачове ама на всички лидери ще гостуваме.тоя мач с левски е много важен защото така ще нис еотвори голям шанс за трофей


ебати и гостуванията, ебати и "лидерите"-ще видиш, че от "гостуванията в софия " 2 полусезон пак ще си вземем 6 точки.... :lol:
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Едва ли и ти го помниш мача с Марица Изток защото съм убеден, че не си бил в Раднево! А, иначе по радиото ми се еба майката! Биха ни 2-1 и играха финал с чорбата тея селтици! Това беше пролетта на 1989 година! Лелеееее, колко сме стари, заеби! :D
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя сезон се очартава сезона на домакинствата за Локо, дано и мача с Левски да е късметлииски за нас,въпреки че ще е МНОГО ТЕЖКО,защото на Герена вече сигурно учат на изуст "Епопея на забравените" и по-точно "Обесването на Васил Левски"........знаят кво ги чака ако отпаднат.......
[0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2008 23:29    Заглавие: Отговорете с цитат

БАЖДЕКОВ: ИМАМЕ ДА СИ ВРЪЩАМЕ НА ЛОКОМОТИВ

Изпълнителният директор на Левски Константин Баждеков определи като цяло жребия с Локомотив София за Купата на България като тежък. Босът изрази съжаление, че на толкова ранен етап от надпреварата се срещат по-силните отбори.

„Гости сме, ще се борим да продължим. Имаме и да връщаме на Локомотив. Жалкото е, че толкова рано се срещат отборите, които са с по-големи възможности да продължат напред. Но това е жребият, който е по-добър ще продължи напред”, заяви Баждеков.

„По принцип домакинството винаги дава известно преимущество. Макар че в София, при домакинството на Локомотив, нашата публика е повече от тяхната. Все пак единственият плюс е че няма да пътуваме”, продължи той.

„Обмисляме вариант да не играем сега – на 12 ноември, а към края на месеца. Проведохме кратък разговор с Иво Тонев. Всичко ще бъде доуточнено от щабовете ни по-късно днес”, потвърди шефът на „сините”.

„Не е по наше искане преместването, остава да се консултираме с Боримиров, и със старши треньора”, каза още Константин Баждеков.

„Неприятен жребии. Ако искаш да се бориш за Купата, трябва да минеш през силни отбори, нека минем сега и да видим дали заслужаваме да продължим напред. Аз мисля, че сме по-силният отбор от Локомотив и заслужаваме да преминем в следващата фаза :D ”, завърши изпълнителният директор на Левски.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 3 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum