Купа на България - Локомотив Сф - Левски 26.11.08 13-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Вто 25 Ное, 2008 23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Очаквам труден мач и за 2-та отбора-
(като се има в предвид,състоянието на Българският футбол като цяло)!
Няма да давам прогноза-трудно е!
Успех на Локото утре,ще стискам палци за победа!
8) [smilie=coolup.gif]
Върнете се в началото
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Ное, 2008 23:45    Заглавие: Отговорете с цитат

много сам притеснен за утре. Дано да ги отстраниме, но реално не виждам как може да стане това /продължения и тн./. Дано да излезем със самочувствие и да не позволим да ни отбележат бърз гол.
"И нека Бог да бъде милостив..." , защо да няма БОГ!ДАНННННННН Again?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 1:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Jiten boys написа:
Очаквам труден мач и за 2-та отбора-
(като се има в предвид,състоянието на Българският футбол като цяло)!
Няма да давам прогноза-трудно е!
Успех на Локото утре,ще стискам палци за победа!
8) [smilie=coolup.gif]


А що не земеш да си употребиш ръцете по-целево и да попляскаш малко на стадиона??? С тия палци...кой го грее... :evil: :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 8:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано Локото бие, ама напоследък са доста слаби :roll: Явно е, че това е поредната загубена година в мега-ултра посредствен футбол!

При това дъждовно време едва ли ще има много хора на стадиона! Ма и за какво ли да ходят - ем нема кво да видят, ем само да мръзнат, па и пари да дават!

Ще стискам палци на топло в офиса! Вие пляскайте и за мен! А който не го грее, да ходи някъде и да се сгрее, щото и мен не ме грее кой какво го грее :D [smilie=coolup.gif] [smilie=gt-happyup.gif] [smilie=superkewl.gif]
Върнете се в началото
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако не ни грее нямаше да има сайт и доста други неща!! Но това е друга тема !!
Вчера гледах тъп мач по телевизията МАН Ю - Виляреал , блъскане и кюскане на топката през целия мач !! Направих си един паралел!! Роналдо - Димо Атанасов - 2 безмислени тартонетки мешат,бягат и само някой друг им е виновен ! Единия просто е имал късмета да се роди в Португалия и сър Алекс да го вземе под крилото си , да играе на нормален стадион и пред публика ! За другия давам ви задача вие да си помислите ?
Вчера си говорих с Растата от Холандия и се чудехме как отбор като Грьонинген (5м. през цялата си история ) от 150 000 град има средна посещаемост от 18 000 на сатдиона. А тук в 2 милионен град ходят по 500 - 1000? Моята теза е следната :
1. Докато си седим натопло у дома , офиса и вилата - Няма как да стане !!!
2. Докото сме вечните чуждопоклоници- привърженици на Ман Ю , Челси и др. - Няма как да стане !!!
3. Докато не си обичаме отбора не защото играе хубав футбол и е шампион , а защото сме си го избрали! Няма как да стане !!

До тогава ще си седим в къщи , ще зяпаме телевизията, ще псуваме държава , Гигов , съдии , тем подобнии и ще чакаме да ни огреее слънцето на Ханана !!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ДЪЖД ВАЛИ, ДЪЖД ВАЛИ, ДЪЖД ВАЛИ, ЛОКО ПАК ЩЕ ПОБЕДИ :!: :!: :!: :!: ЕГА ВЪРЖЕ В ТФА ЕБАНО ВРЕМЕ :!: :!: :!:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

добре казано

нека всеки направи всичко възможно да подкрепим момчетата,

на мен например каца братчед ми от Канада :lol:



АЙДЕЕЕ ЛОКООООО [0011-loko2.gif]
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

секи си знае кой по офиси кой по вили кой по улиците 5 за 6.. :lol:


обичайните заподозрени сме там и е време за поредна победа над шибаните говеда....били във форма каква форма че биха Миньор ли хаххаах Не въ бива говедца...



слаби ще сме като агитка но и от страната на говедата няма да е по различно.....


ай че нямам търпение...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

аз ще бягам от работа за да дойда.кажете ква е организацията там билети хореографии и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
аз ще бягам от работа за да дойда.кажете ква е организацията там билети хореографии и т.н.


организацията обяснена с една дума: " СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКС"

НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ ! :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dupnicata
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
аз ще бягам от работа за да дойда.кажете ква е организацията там билети хореографии и т.н.
alo fen53 4akam te vav kafeto kam 12 10h za po edno maiko [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

много добро горно мнение на чико,и аз бягам от работа и даскало!трябва да си подкрем отбора!пък който не го грее да си седи по офиси и вкъщи на топло и да чака,да паднат на господ цървулите
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Ако не ни грее нямаше да има сайт и доста други неща!! Но това е друга тема !!
Вчера гледах тъп мач по телевизията МАН Ю - Виляреал , блъскане и кюскане на топката през целия мач !! Направих си един паралел!! Роналдо - Димо Атанасов - 2 безмислени тартонетки мешат,бягат и само някой друг им е виновен ! Единия просто е имал късмета да се роди в Португалия и сър Алекс да го вземе под крилото си , да играе на нормален стадион и пред публика ! За другия давам ви задача вие да си помислите ?
Вчера си говорих с Растата от Холандия и се чудехме как отбор като Грьонинген (5м. през цялата си история ) от 150 000 град има средна посещаемост от 18 000 на сатдиона. А тук в 2 милионен град ходят по 500 - 1000? Моята теза е следната :
1. Докато си седим натопло у дома , офиса и вилата - Няма как да стане !!!
2. Докото сме вечните чуждопоклоници- привърженици на Ман Ю , Челси и др. - Няма как да стане !!!
3. Докато не си обичаме отбора не защото играе хубав футбол и е шампион , а защото сме си го избрали! Няма как да стане !!

До тогава ще си седим в къщи , ще зяпаме телевизията, ще псуваме държава , Гигов , съдии , тем подобнии и ще чакаме да ни огреее слънцето на Ханана !!!!


Без да искам да влизам в полемика ще кажа: не си прав, брато. Нещата са несравними. Първо-ти имаш ли представа какъв е бюджета на Грьонинген? Второ-Грьонинген, ако играе в момента в нашата А група ще е първи на полусезона с 15 точки разлика, Трето-Грьонинген ако играе една година в нашата А гпупа, сред това веднага ще почне да го бие всеки кой къде го хване. Футболът ни е адска пароди, без камествени играчи, без всякакава игра-е, ами за какво хората да ходят на стадиона????? От друга страна-през 60 години е имало много рокомотивци и публика, НО червено-синята мъгла е ебала майката на всичко. Това е истината.......Ние никога няма да сме като Райо Валекано-мадридски отбор на едно предградие, и целото предградие ходи на мачовете!!!! Това е истината....Като прибавим и вечния нихилизъм на българина и тъпото овчедушие, което цари в обществото-каквото посееш, това и ще ожънеш, както е казал народа..... :wink:
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
Дано Локото бие, ама напоследък са доста слаби :roll: Явно е, че това е поредната загубена година в мега-ултра посредствен футбол!

При това дъждовно време едва ли ще има много хора на стадиона! Ма и за какво ли да ходят - ем нема кво да видят, ем само да мръзнат, па и пари да дават!

Ще стискам палци на топло в офиса! Вие пляскайте и за мен! А който не го грее, да ходи някъде и да се сгрее, щото и мен не ме грее кой какво го грее :D [smilie=coolup.gif] [smilie=gt-happyup.gif] [smilie=superkewl.gif]


Много обичам, когато дами коминтират спортно-техническата част...Винаги ми мирише на вкусен кекс и хубави спагети.... :lol: Цвете, според мен за играчите си права-не са това, за което сме мечтали...НО като игра-сме много по-добре от Бай Гроздан, който днес се чу че ПОЕМА ЕВРЕЙСКАТА СГАН!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
lokoman написа:
Ако не ни грее нямаше да има сайт и доста други неща!! Но това е друга тема !!
Вчера гледах тъп мач по телевизията МАН Ю - Виляреал , блъскане и кюскане на топката през целия мач !! Направих си един паралел!! Роналдо - Димо Атанасов - 2 безмислени тартонетки мешат,бягат и само някой друг им е виновен ! Единия просто е имал късмета да се роди в Португалия и сър Алекс да го вземе под крилото си , да играе на нормален стадион и пред публика ! За другия давам ви задача вие да си помислите ?
Вчера си говорих с Растата от Холандия и се чудехме как отбор като Грьонинген (5м. през цялата си история ) от 150 000 град има средна посещаемост от 18 000 на сатдиона. А тук в 2 милионен град ходят по 500 - 1000? Моята теза е следната :
1. Докато си седим натопло у дома , офиса и вилата - Няма как да стане !!!
2. Докото сме вечните чуждопоклоници- привърженици на Ман Ю , Челси и др. - Няма как да стане !!!
3. Докато не си обичаме отбора не защото играе хубав футбол и е шампион , а защото сме си го избрали! Няма как да стане !!

До тогава ще си седим в къщи , ще зяпаме телевизията, ще псуваме държава , Гигов , съдии , тем подобнии и ще чакаме да ни огреее слънцето на Ханана !!!!


Без да искам да влизам в полемика ще кажа: не си прав, брато. Нещата са несравними. Първо-ти имаш ли представа какъв е бюджета на Грьонинген? Второ-Грьонинген, ако играе в момента в нашата А група ще е първи на полусезона с 15 точки разлика, Трето-Грьонинген ако играе една година в нашата А гпупа, сред това веднага ще почне да го бие всеки кой къде го хване. Футболът ни е адска пароди, без камествени играчи, без всякакава игра-е, ами за какво хората да ходят на стадиона????? От друга страна-през 60 години е имало много рокомотивци и публика, НО червено-синята мъгла е ебала майката на всичко. Това е истината.......Ние никога няма да сме като Райо Валекано-мадридски отбор на едно предградие, и целото предградие ходи на мачовете!!!! Това е истината....Като прибавим и вечния нихилизъм на българина и тъпото овчедушие, което цари в обществото-каквото посееш, това и ще ожънеш, както е казал народа..... :wink:


pi4 6te idva6 li na ma4a dnes? ako nqma ne mi se raztegai teorii za bruten vytre6en produkt i kolko e poskypnal petrola v svetoven ma6tab..get out
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum