Купа на България - Локомотив Сф - Левски 26.11.08 13-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Заспа не е лошо да засегнем и въпроса за световната банкова криза :D Иначе всеки кой както си го разбира.Да не се тюхкаме защо сме толкова малко и защо много хора ни се подиграват,след като доста голяма част от нашите привърженици са клесове.Преди не идваха,че не можем да бием лецки,след това не идват щото не им харесва играта,след това защото им е студено и накрая ще се окаже за всичко виновона световната финансова криза и международния тероризъм.Добре,че все пак имаме и 100-200 верни фена които няма от какво да се срамуват
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

hahahahahah....bih se izkazal ama nqma smi... pak kazvam seki si znae..


Ultras Loko for life [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво Тонев: Бием силните, а се мъчим със слабите


26.11.2008
Спорт НетИнфо

Изпълнителният директор на Локомотив (Сф) Иво Тонев сподели очакванията си преди дербито с Левски за Kупата на България. Той призна пред "7 дни спорт", че една от поставените цели пред тима е продължаване в следващата фаза на турнира.

- Господин Тонев, може ли Локомотив да победи за втори път Левски тази есен?
- Честно казано, не знам вече какво мога да очаквам. Ще бъде труден мач, Левски e добър отбор. До момента ние показваме, че срещу водещите тимове играем силно. Бихме вече Левски, бихме Литекс, категорично надиграхме ЦСКА. Надявам се отново да постигнем успех. Срещу по-преодолимите състави пък не показахме добра игра и не записахме победи.

- Какви са проблемите ви преди двубоя?
- Имаме проблеми, и то немалко. Георги Марков ще бъде наказан за този мач. Балдовалиев получи травма срещу Спартак и също няма да може да вземе участие. Иво Иванов е трайно контузен. В понеделник той ще претърпи операция в Щутгарт. Все пак ние разполагаме с доста футболисти. Сега е моментът някои от тях да докажат, че заслужават мястото си в Локомотив.

- Очаквате ли съперникът да излезе с мисълта да си връща за загубата в първенството?
- Е, какво значи да си връщаме. Левски е отбор, който винаги има много високи цели. Имат добри футболисти, прекрасна публика. В последните години ние също се наложихме като един от водещите отбори в България. За жалост се срещаме в твърде ранен етап в турнира за купата. Все пак когато имаш високи цели, рано или късно срещаш силните.

- БФС смени рефера Генов по обективни причини. Това притеснява ли ви?
- Не. Много пъти съм казвал, че съдиите трябва да бъдат незабележими. Те трябва да оставят двата отбора да играят на терена и да свирят това, което виждат.

- Фатално ли ще бъде отпадане от Левски?
- Не мога да го нарека фатално, но няма да бъде никак хубаво.

- Споделяте ли мнението, че първенството тази година е интересно?
- Толкова изравнени сили не е имало в нашето първенство от много дълго време и затова то е интересно. Причината обаче не е, че има 10 много силни отбора.




----------------------------------------

Цоко: Пак ще ги бием


Саша Антунович
26.11.2008
Спорт НетИнфо

"Пак ще бием Левски", убеден е нападателят на Локомотив (Сф) Саша Антунович, цитиран от "7 дни спорт".

Сърбинът, известен с прякора си Цоко, попадна за пръв път в групата на Локомотив от реванша с Борац (Чачак) в края на август.

"Ще спечелим отново. Дори да играем продължения и дузпи, пак ще бием Левски, независимо че Георги Петков ще е на вратата на Левски. Убеден съм, че няма да се стигне до продължения. Ще решим всичко в наша полза още в редовното време", каза Антунович. Той не се нае да прогнозира дали ще играе.

"Старая се винаги да се раздавам максимално. Дали играя, или не, не решавам аз", добави сърбинът.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Фортин,
ела на мача днес да повикаме ,
ако имаш желание ше ти дадеме едно знаме да вееш и да подкрепиме момчетата,

другото са лакардии и празни приказки

НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ [0015-lokomotiv.gif]
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Кур за лаладжийте и феновете на ТОПЛИВО! Ако щете идвайте. Ако бием днес ще си ядете гз от яд че не сте го видели. Ако паднем - няма да се гордеете че сте били с отбора до последно в бахъра и дъжда.
Гледайте си там играта и си разсъждавайте за Грьонинген! Истинските ултраси днес сме на стадиона, пък каквото стане.

АРЕ ЖЕЛЕЗНИИИИИИИИИ! [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif] [0009-acab.gif] [0015-lokomotiv.gif] [0016-loko-shampion.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко ми е притеснено преди малко ми звъня П...в и каза, че ще идва(на последните 2 мача го нямаше :wink: ) и почвам да ставам суеверен. Може да се наложи да го гоня по някое време. Вече съм предупредил, че съм на изследвания и засега като гледам ще успея да се измъкна. Дано предчувствието, което имам се сбъдне и говедата за си заминат наебани от Надежда.

МАЧКАЙ ЛОКО! НАПРЕД МАШИНИ! [0011-loko2.gif]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма какво да се ядете помежду си, не всеки може да дойде по това време, делничен ден и с тоя сняг, всеки различно но не обвинявайте всички отсъстващи в малодушие... Лично аз се чудих но реших все пак че след малко се вдигам :wink:


Само само Локоооооооо


[0014-lokooo] [0027-idolodellemasselok7qt.gif] [0011-loko2.gif] [0013-loko3]



Само само Локоооооооо


[0014-lokooo] [0032-1yks3sm.gif] [0016-loko-shampion.gif] [0010-loko.gif] [0013-loko3]



Софияяяяяяяяяяяяяяяяяя


[0009-acab.gif] [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif]
:D
Върнете се в началото
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 16:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съжалявам че не можах да дойда [smilie=grrrrrr.gif] свърших чак в 13 15 даскало и :( Много тежка загуба наистина в момента няма какво точно да се каже!очаква ни още една безсънна нощ [0016-loko-shampion.gif] [0010-loko.gif]
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Уфф не ми се говори след тоя мач направо, но все пак едно голямо браво на целия отбор за старанието, с което играха! Не мисля, че Левски ни надигра, но просто късмета беше с тях. Може ли накрая да вкарат. Аделино днес ни закла! Браво на Бонджулич, Прасковата отново на ниво, Ваня безгрешен, направо размаза Гонзо, Бандата защо не е в националния само ония плъх Марков знае, Дяков отличен, Савич също на ниво, абе като цяло игрха мъжки! Няма от какво да се срамуваме, жалко че отпадаме за поредна година рано рано, но поне е с чест!
Остава загадка с тия мачове от 1ч. докаде ще я докараме. Ако ще искат да се дават толкова мачове по телевизията да задължат всички отбори да си сложат осветление на стадионите, ебал съм й майката. Футбола за кой е в крайна сметка :?: Ще си загубим работите заради тия нещастници от БФС, Професионални лиги, ТВ 2. С говедата от 1 и 30 в сряда с овчарите понеделник от 2 часа :roll: Е как да стане бе да ви еба майката нещастна :twisted:

ГОРЕ ГЛАВИТЕ, ЛОКОМОТИВ ИМА СЪРЦЕ, МОЖЕ И ДА ПАДНАХМЕ, НО ГО НАПРАВИХМЕ ПРАВИ!

ЛОКО ДО ЖИВОТ!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 16:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОЛЕМИ ! ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ !

пс.

Смехотворна изява на главния рефер в 34-ата минута разбуни духовете на терена и трибуните. Получилият няколко минути по-рано жълт картон Георги Иванов - Гонзо се измъкна малко съмнително от защитата, а след това падна в наказателното поле с нескритото желание повече да търси дузпа, отколкото отиграване на ситуацията (Виж снимки 1,2,3,4). Стефан Спасов обаче не отсъди нито наказателен удар, нито жълт картон за симулация на нападателя, който щеше да извади "синята" деветка от игра.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
ГОЛЕМИ ! ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ !

пс.

Смехотворна изява на главния рефер в 34-ата минута разбуни духовете на терена и трибуните. Получилият няколко минути по-рано жълт картон Георги Иванов - Гонзо се измъкна малко съмнително от защитата, а след това падна в наказателното поле с нескритото желание повече да търси дузпа, отколкото отиграване на ситуацията (Виж снимки 1,2,3,4). Стефан Спасов обаче не отсъди нито наказателен удар, нито жълт картон за симулация на нападателя, който щеше да извади "синята" деветка от игра.


И с 10 човека мача става друг!!!! Ама кой ти ги гледа тия неща, нали това е о(т)бора на народа! Да им еба майката на всичките!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали са много отворени а легнаха на сливен а на нас там ни отмениха чист гол!Да им еба мамата говежда!А за мача слушах го по радиото и наистина според тва което чух трябваше да ги треснем пореден път ЛОКО ЗАВИНАГИ ПРИ ПОБЕДА ИЛИ ЗАГУБА СЪРЦЕТО СИ ОСТАВА ЧЕРВЕНО-ЧЕРНО! и отново се извинявам че не бях с вас там но 13 30 е прекалено рано аз откакто свърших училище до 13 30 сигурно още няма да съм хванал 12та! Да се позамислят тия от БФС дали трябва да бягяме от часове или от работа и после да си имаме проблеми :!: [0016-loko-shampion.gif] [0010-loko.gif]
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 17:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Уфф не ми се говори след тоя мач направо, но все пак едно голямо браво на целия отбор за старанието, с което играха! Не мисля, че Левски ни надигра, но просто късмета беше с тях. Може ли накрая да вкарат. Аделино днес ни закла! Браво на Бонджулич, Прасковата отново на ниво, Ваня безгрешен, направо размаза Гонзо, Бандата защо не е в националния само ония плъх Марков знае, Дяков отличен, Савич също на ниво, абе като цяло игрха мъжки! Няма от какво да се срамуваме, жалко че отпадаме за поредна година рано рано, но поне е с чест!
Остава загадка с тия мачове от 1ч. докаде ще я докараме. Ако ще искат да се дават толкова мачове по телевизията да задължат всички отбори да си сложат осветление на стадионите, ебал съм й майката. Футбола за кой е в крайна сметка :?: Ще си загубим работите заради тия нещастници от БФС, Професионални лиги, ТВ 2. С говедата от 1 и 30 в сряда с овчарите понеделник от 2 часа :roll: Е как да стане бе да ви еба майката нещастна :twisted:

ГОРЕ ГЛАВИТЕ, ЛОКОМОТИВ ИМА СЪРЦЕ, МОЖЕ И ДА ПАДНАХМЕ, НО ГО НАПРАВИХМЕ ПРАВИ!

ЛОКО ДО ЖИВОТ!



Супер пост!!! Много се кефя и независимо, че не съм гледал мача, а само репортаж, мога да кажа-ИЗПУСНАХМЕ ГОВЕДАТА!!!! И на репортажа е видно, че ги мачкаме!!! Ясно е едно: отбор има-трябва ни нападение!!!! ОКУКА за мен е стархотен треньор, който разбира как се играят тези мачове и знае как да си стегне отборът!!!!!! Локомотив, лично мен ме кара да се чувствам горд този полусезон!!!!! САМО ЛОКО!!!!!! :roll:
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 17:19    Заглавие: ТО Отговорете с цитат

РЕСПЕКТ ЗА ОТБОРА ГОЛЕМИ...
РЕСПЕКТ ЗА ХОРАТА КОИТО РИСКУВАХА ГЪЗА СИ И СЕ ЧУПИХА ОТ РАБОТА ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ...

КУР ЗА ЛЕВСКИ И КУР ЗА СКАПАНАТА ИМ ПУБЛИКА КОЯТО ОСВЕН СРЕЩУ ЦСКА и В ЕВРОПА Е ПЪЛНА СКРЪБ...

ИЗВАДИХА НЕВОРОЯТЕН КЪСМЕТ ТИЯ НЕДЪЗИ... НЕ БЕЗ ПОМОЩА НА СЪДИЯТА...

ГОРД СЪМ ЧЕ СЪМ ФЕН ЛОКОМОТИВ СОФИЯ,ГОРД СЪМ И ЗА ТОВА ЧЕ ИМА ХОРА КОИТО МИСЛЯТ КАТО МЕНЕ...

ЧАКА НИ САМО ДОБОРО БЪДЕЩЕ...



PPS:тамън бях готов да си подменям подписа...ама :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕВАЛАТА НА ПУБЛИКАТА !!!!

ЕВАЛАТА НА ИГРАЧИТЕ !!!!

Значи тази загуба не е срамна , срамно е че продължават съдийте да подкрепят "силните" или може би по точно "сините" !!! Ако му се беше показал на онова гов.о червен картон може би можеше всичко дас е реши в 90-те минути с разлика ... както и да е !!!

ЛОКОМОТИВЕЦ ДА СЕ НАРИЧАМ ПЪРВА ГОРДОСТ Е ЗА МЕНЕ !!!

ЛОКОМОТИВ ДО ВЕЧНИ ВРЕМЕНА !!! ЛОКОМОТИВ ДО КРАЯ НА СВЕТА !!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 8 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum