Купа на България - Локомотив Сф - Левски 26.11.08 13-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Голяма агитка !! Учуден съм днес от добрата бройка и добрия съпорт при този студ!! Респект за всички заподозрени от болестта наречена ЛОКОМОТИВ!!!!!
Евала на отбора мъжки мач в този бахър !! Макар и да имаше 2 персонални грешки от които загубихме мача отличавам целия отбор - МОМЧЕТА ДНЕС ПАК СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БУФЕР!!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 18:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто отново след малка пауза класически мач с говедата. Надиграваш ги, повеждаш им, изравняват ти с измислена дузпа, спестяват им картони, правиш им някакви безумни пропуски и после калитарска грешка и те печелят. :x :x :x Този мач го гледам вече 15 години.
Е, поне наистина наще се постараха и се раздадоха яко.Не трябва да ни е срам от този мач. Мисля че повече заслужавахме да продължим, ОБАЧЕ нашите просто не си повярваха. А и неможенето си е неможене. Нямаме нито селекция,нито нападение.Иначе тези 2-3 фрапиращи пропуска второто полувреме можеха да приключат и другояче....Нека свикнем с мисълта че този сезон,ще е ходене по мъките,НО ако не се направи наистина качествена селекция зимата ще се борим за 6-8мо място.

Сега няколко думи за съпорта.Първо чета тука някакви кухи извинения на разни хора що не можели да дойдат, що не искали да гледат посредствен футбол, как щели да стискат палци пред вефа и т.н. На всички такива искам само да им кажа - ВИЕ НЕ СТЕ ФЕНОВЕ, А ЗЕЛЕНЧУЦИ!
На тези които все пак направиха всичко възможно да дойдат и браха студ искам поне да благодаря за усилието.Като цяло обаче съпорта мога да окачествя като посредствен. Не знам дали тия долу на терена си вярваха че ще победим, ама горе на трибуната в очите на всеки се четеше загубата. Просто вече тотално мога да кажа че сме се превърнали в кофти имитация на това което бяхме като агитка преди година две. :roll: :oops: Нещата от мач на мач стават все по-зле и не знам какво може да ни оправи в момента.... :evil: :evil: :evil: :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

РАДВАМ СЕ ЧЕ СЪН ЛОКОМОТИВЕЦ [0011-loko2.gif] [0015-lokomotiv.gif] ВИНАГИ ВЕРНИ НА ЛОКО СОФИЯ :!: :!: :!: :!: :!: :!: [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 19:06    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Голяма агитка !! Учуден съм днес от добрата бройка и добрия съпорт при този студ!! Респект за всички заподозрени от болестта наречена ЛОКОМОТИВ!!!!!


Май сме били на различни мачове. :roll: :roll: :wink: :shock: Следващия път преди да напишеш такова нещо застани за 10 минути отдолу пред всички с гръб към терена и ако не ти се дореве от това което видиш значи нещата са добре.

П.С. Мисля че сега е времето официално да обявя че това беше последният мач в който се опитвах да водя с мегафона. Ако има други желаещи - моля. :arrow: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

:?: :?: :?: :?: :?: :roll: :? защо последния мач
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ultrasjoreto написа:
:?: :?: :?: :?: :?: :roll: :? защто последния мач


Писна му на кура - ще става от Славия човека :lol:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

определенно трябва да се гордеем с този отбор.

ЕВАЛА ПИЧОВЕ [0015-lokomotiv.gif] ЕВЛАЛА НА О КУКА ТОЯ ТРЕНЕР ВАДИ ПОЧТИ ВСЯКО ДЕРБИ 8)

Прасковата голям,браво за гола и за реакциата му след него 8)

е такива мачове искам да гледам срщу левски и цска независимо от резултата.

Евала за болните мозъци които подкрепят отбора винаги (и в четвъртък на обяд) :shock: и при -10 градуса.

Жалко че няма други .....

колкото до думите на Метъла,
не е за тука ама престани да драматизираш братче,се едно преди 3 години бехме Ултарс Сур да го еба..

САМО ЛОКО,ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ [0011-loko2.gif]
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 21:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Дава път на младите айде Шанко изяви се като тартор прояви се! Истината е, че сме много много малко и въпреки, че днес голяма част от ядрто на агитката беше на линия пак като цяло не е задоволително! По едно време се чуваха само наши песни и олудях от кеф, но след дузпата сганта яко замуча и накрая пак се чуваха наши скандирания! Иначе за мача доволно! Играха мъжки и не си повярваха наще! Можехме да ги ушиеме имахме положения, но.....! :(
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
lokoman написа:
Голяма агитка !! Учуден съм днес от добрата бройка и добрия съпорт при този студ!! Респект за всички заподозрени от болестта наречена ЛОКОМОТИВ!!!!!


Май сме били на различни мачове. :roll: :roll: :wink: :shock: Следващия път преди да напишеш такова нещо застани за 10 минути отдолу пред всички с гръб към терена и ако не ти се дореве от това което видиш значи нещата са добре.

П.С. Мисля че сега е времето официално да обявя че това беше последният мач в който се опитвах да водя с мегафона. Ако има други желаещи - моля. :arrow: :wink:
абе матъл аз кадето не бях кат звъннах по тела ако знаеш как се чувахте
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Егати и мизерния мач не искам да го коментирам, евала на тези които бехме но като цяло ми се стори че липсва настроение [smilie=hrmm.gif] :evil:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

кур за мача, браво на наще ... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zebra
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

В началото на мача напълно съм съгласен за тва че в почти всички очи се виждаше загубата имаше група от 10 човека които не спряха да пеят цял мач, мен ме издразни това , че миналия път когато бихме левски пяхме всички и най-важното пяхме си песните за нашия отбор не се занимавахме с говедата а сега аз и финдо почваме песен и се чува УРСУЛА ...Ей говеда кзл и други е как да стане и НЕ СТАВА според мен да поучавате някой хора защо не са пяли .. то или ти идва да викаш с пълно гърло или не :oops:
Върнете се в началото
dupnicata
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 23:03    Заглавие: Отговорете с цитат

zebra написа:
В началото на мача напълно съм съгласен за тва че в почти всички очи се виждаше загубата имаше група от 10 човека които не спряха да пеят цял мач, мен ме издразни това , че миналия път когато бихме левски пяхме всички и най-важното пяхме си песните за нашия отбор не се занимавахме с говедата а сега аз и финдо почваме песен и се чува УРСУЛА ...Ей говеда кзл и други е как да стане и НЕ СТАВА според мен да поучавате някой хора защо не са пяли .. то или ти идва да викаш с пълно гърло или не :oops:
bez smexorii koi e bil ikoi ne e bil VAGNOTO E DA OBI4A6 LOKO I DA SI VINAGI VAV VSI4KI MOMENTI SAS NEGO.AZ PROSTO OBI4AM LOKO I VINAGI SAM SAS NEGO :D
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:


Евала за болните мозъци които подкрепят отбора винаги (и в четвъртък на обяд) :shock: и при -10 градуса.

Жалко че няма други .....

колкото до думите на Метъла,
не е за тука ама престани да драматизираш братче,се едно преди 3 години бехме Ултарс Сур да го еба..
[0011-loko2.gif]


Аз много дълго си траех с надеждата да се оправят нещата ама на! По-зле става. Просто го виждам - диагнозата е една и тя се казва АПАТИЯ. Няма го това чувство за принадлежност за нещо значимо. Няма ВЯРА. Имам чувството че хората идват на мачове за да отбият някакво досадно задължение, а не да да се докажат или забавляват. Като фана да водя виждам какво е положението и наистина ми писна на кура да се права на идиот и да ги подканям да викат, все едно викат за мен. То верно или ти идва или не.
А що се касае за приемственост - той Шанко не пее на мачовете и го прави демонстративно, а ти искаш да вика. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2008 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

а Шанко педераст але але ... :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum