ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА - събота 15.11.08 14-30ч.ст.Локомотив
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 9:55    Заглавие: ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА - събота 15.11.08 14-30ч.ст.Локомотив Отговорете с цитат

напред Железни [0015-lokomotiv.gif] [0014-lokooo] [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif]


"Локо" (Сф) отказа да отложи мача с ЦСКА


Димитър Пенев отново нападна съдиите след 1:1 срещу "Черно море"

Ръководството на "Локомотив" (Сф) отказа да бъде отложен шампионатният мач с ЦСКА, насрочен за 15 ноември. "Армейците" поискаха двубоят да бъде преместен, тъй като през предстоящата седмица имали още 2 срещи - една на дубъла с "Черно море" във Варна и за Купата на България в сряда срещу "Локо" (Пд). Столичните "железничари" обаче категорично не са съгласни на този вариант, въпреки че вече се съгласиха да отложат мача си с "Левски" за Купата, който трябваше да се играе на 12 ноември.
"На този етап няма никаква причина да отложим мача с ЦСКА - заяви изп. директор на "Локо" (Сф) Иво Тонев. - Ако на "червените" двубоите им тежат, да си отложат този с "Локомотив" (Пд) за Купата. Сигурен съм, че от ПФЛ и БФС няма да имат нищо против. Нашият мач с ЦСКА няма да бъде отлаган и ще се играе по програма".
Все пак от ЦСКА са готови да играят срещу столичния "Локо" по програма. Това каза треньорът Димитър Пенев, след като тимът в събота загуби първи точки на собствен терен, завършвайки 1:1 с "Черно море". "Ако колегите не са съгласни, ще играем", каза Стратега
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо се опъна на шампионите

Локо (Сф) не е съгласен с искането на ЦСКА шампионатният двубой между двата отбора, който е тази събота, да бъде отложен. Това заяви изпълнителният директор на "червено-черните" Иво Тонев. "Няма никаква причина да местим мача с ЦСКА. Ако им е тежко, да си отложат този с Локо (Пд) за купата. Искаме да играем с ЦСКА по програма в събота от 14,30 часа", категоричен беше Тонев. Веднага след мача с Черно море Димитър Пенев заяви, че ще иска отлагане на мача с Локо (Сф) заради това, че футболистите му трябва да изиграят три мача за 6 дни. Дубълът на ЦСКА гостува днес на Черно море, а в сряда посреща Локо (Пд).
Според Тонев основната причина за отлагането на двубоя с Левски за купата е лошото състояние на теренa в "Надежда".
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОБЕДАТА Е НАША !

:roll: 8) :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 14:51    Заглавие: Re: Локо София-Цска Отговорете с цитат

PILATA написа:
напред Железни [0015-lokomotiv.gif] [0014-lokooo] [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif]


"Локо" (Сф) отказа да отложи мача с ЦСКА


Димитър Пенев отново нападна съдиите след 1:1 срещу "Черно море"

Ръководството на "Локомотив" (Сф) отказа да бъде отложен шампионатният мач с ЦСКА, насрочен за 15 ноември. "Армейците" поискаха двубоят да бъде преместен, тъй като през предстоящата седмица имали още 2 срещи - една на дубъла с "Черно море" във Варна и за Купата на България в сряда срещу "Локо" (Пд). Столичните "железничари" обаче категорично не са съгласни на този вариант, въпреки че вече се съгласиха да отложат мача си с "Левски" за Купата, който трябваше да се играе на 12 ноември.
"На този етап няма никаква причина да отложим мача с ЦСКА - заяви изп. директор на "Локо" (Сф) Иво Тонев. - Ако на "червените" двубоите им тежат, да си отложат този с "Локомотив" (Пд) за Купата. Сигурен съм, че от ПФЛ и БФС няма да имат нищо против. Нашият мач с ЦСКА няма да бъде отлаган и ще се играе по програма".
Все пак от ЦСКА са готови да играят срещу столичния "Локо" по програма. Това каза треньорът Димитър Пенев, след като тимът в събота загуби първи точки на собствен терен, завършвайки 1:1 с "Черно море". "Ако колегите не са съгласни, ще играем", каза Стратега


Поредно дерби, поредно предизвикателство!!! и все си мисля, че ще намжем прасетата този път!!! Нашите играят силно и мотивирано при такива дербита и мисля, че ще се справят!!! Можем да победим, макар и трудно!!! 8) :D
Върнете се в началото
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 16:57    Заглавие: Re: Локо София-Цска Отговорете с цитат

fortinbras написа:
PILATA написа:
напред Железни [0015-lokomotiv.gif] [0014-lokooo] [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif]


"Локо" (Сф) отказа да отложи мача с ЦСКА


Димитър Пенев отново нападна съдиите след 1:1 срещу "Черно море"

Ръководството на "Локомотив" (Сф) отказа да бъде отложен шампионатният мач с ЦСКА, насрочен за 15 ноември. "Армейците" поискаха двубоят да бъде преместен, тъй като през предстоящата седмица имали още 2 срещи - една на дубъла с "Черно море" във Варна и за Купата на България в сряда срещу "Локо" (Пд). Столичните "железничари" обаче категорично не са съгласни на този вариант, въпреки че вече се съгласиха да отложат мача си с "Левски" за Купата, който трябваше да се играе на 12 ноември.
"На този етап няма никаква причина да отложим мача с ЦСКА - заяви изп. директор на "Локо" (Сф) Иво Тонев. - Ако на "червените" двубоите им тежат, да си отложат този с "Локомотив" (Пд) за Купата. Сигурен съм, че от ПФЛ и БФС няма да имат нищо против. Нашият мач с ЦСКА няма да бъде отлаган и ще се играе по програма".
Все пак от ЦСКА са готови да играят срещу столичния "Локо" по програма. Това каза треньорът Димитър Пенев, след като тимът в събота загуби първи точки на собствен терен, завършвайки 1:1 с "Черно море". "Ако колегите не са съгласни, ще играем", каза Стратега


Поредно дерби, поредно предизвикателство!!! и все си мисля, че ще намжем прасетата този път!!! Нашите играят силно и мотивирано при такива дербита и мисля, че ще се справят!!! Можем да победим, макар и трудно!!! 8) :D



Да,и аз мисля така 8) :!:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 17:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
ПОБЕДАТА Е НАША !

:roll: 8) :lol:


ЗАГУБАТА ВАША! :twisted: :twisted: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Бихме говедата,латекса,а защо не и чорбарите? [0011-loko2.gif] Време е да ги бием не сме ги били от 12 години! [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

АЙДЕ НАМАЛИ МАЛКО... :shock: ОТ 2002 ДВАНАЙСЕТ ЛИ МИНАХА..?!? :wink: :roll: :o
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно е, че не сме били ЦСКА от много време, но не и от 12 години! Последната ни победа бе6е 2002, ако не се лъжа с гола на Бадема! Вярно е, че много дълго стана без победа над прасетата, а преди редовно си ги шляпахме! В събота ще видим дали наистина ще покажат отново дух наще и ако се хвърлят здраво може и да затвориме устите на някои хора, които винаги ни отписват! :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

е сега това че няки от нас не могат да смятат не е толкова важно.По-важното е това да сме в събота там и да подкрепим отбора да ги бием
тия свине [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2008 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

всички отбори в столицата трябва да бъдат в краката на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ (един вече е) да ги направим два и малко по нататък три [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2008 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Съветвам ви малко да успокоите топката! Много труден мач с един амбициран отбор и с толкова по- амбицирана публика!
Всичките буфери трябва да се съберем ,че от тук минават много пътища към Европа и дори колкото и безумно да звучи към титлата!!!
Трябва подкрепа и ми писна да чувам тези думи ,,Ние да бием говедата , пък чорбата кво стане" Почвам да се зачудвам!! 2 отбора прасета и говада мразя еднакво !!! Трябва да ги смачкаме и 2 иначе шанс за оцеляване и съдаване на нови ултраси почти никакъв!!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2008 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

За този мач съм се сменил от сега. Кур за работата. до края на сезона поне 90% присъствие. Последния месец ме хвана срам да съм член на бригадите и да следя мачовете на Локо във futbol24.com!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2008 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

МАЛКО СТАТИСТИКА
СЛЕД ЛЕФСКИ НИЕ ИМАМЕ ЗАЕДНО С БОТЕВ ПЛОВДИВ ПО 26 ПОБЕДИ НАД ПРАСЕНЦАТА ОТКАКТО Е А ГРУПА
КАКВО СЛЕДВА ОТ ТОВА
ЧЕ ДОПРЕДИ ПЕТНАЙСЕТИНА ГОДИНИ РЕДОВНО СИ ГИ УШИВАХМЕ ИМАШЕ И ПО ЧЕТИРИ И ПО 3 И ПО ПЕТ ПРЕДИ 13 ГОДИНИ САМО БОЙ /И ДВА ПЪТИ ПО ТРИ НА ТРИ/
В ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ СЕ ГЪЗИМЕ ЯКО НЕ САМО НА ТЕРЕНА НО И ОСНОВНО ИЗВЪН НЕГО
ДАНО В СЪБОТА ПАКА ДА НЕ КАЗВАТ ДА ЛЯГАМЕ ЩОТО ВЕЧЕ ПОЧВА ДА НИ ПИСКА НА НАС ФЕНОВЕТЕ ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО ЗА ПАРИ ИЛИ БЕЗ ДА ДУХАМЕ СУПАТА
ВСИЧКИ ПРАСЕТА НА МЕЗЕТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2008 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

aide LOKO ! shte gi biem 100 % 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum