ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА - събота 15.11.08 14-30ч.ст.Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОКО СОФИЯ БЕЗ АНТУНОВИЧ СРЕЩУ ЦСКА



Старши треньорът на Локомотив (София) Драгомир Окука определи група от 19 футболисти за дербито на 13-ия кръг в А група срещу лидера ЦСКА. Окука ще може да разчита на всичките си играчи, с изключение на Дарко Савич, който ще изтърпи наказание от една среща заради получения червен картон в предишния кръг. Извън групата остава нападателят Саша Антунович.

Ето и 19-те футболисти в групата:

Вратари: Игор Бондзулич, Валентин Галев

Защитници: Кристиян Добрев, Георги Марков, Ваня Дзаферович, Аделино Лопеш, Иван Пасков, Иван Бандаловски

Полузащитници: Христо Коилов, Димо Атанасов, Виктор Шпишич, Христо Златински, Иво Иванов, Светослав Дяков, Ивайло Димитров,

Нападатели: Зоран Балдовалиев, Владимир Джилас, Данаил Митев, Даниел Богданович

Извън групата освен Дарко Савич и Антунович остават вратарите Румен Тинков и Владимир Манолков, защитниците Даниел Генов и Ромео Георгиев, нападателите Румен Рангелов, Преслав Йорданов и халфът Кристиян Величков.



ХАХА ... това ми е любимото заглавие ! :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добър мач ! Тичане, борба по цялото игрище - перфектни нашите :!: Наистина както каза коментатора "Трябва да има повече такива мачове в България", за да се повишава нивото на "футбола" ни.Жалко, че не победихме ..... наистина жалко , изпуснахме си ги и дузпа не ни дадоха :!: Съжалявам, че не бях на мача, но просто не можах.За Славия да се надявам,че ще дойда и ще бием :wink: 8) САМО ЛОКООООО
[0011-loko2.gif] [0014-lokooo]
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 16:57    Заглавие: LOKO Отговорете с цитат

Тотално надиграхме червените буклуци!!!
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 17:35    Заглавие: Отговорете с цитат

просто след такъв мач,каквото и да е каже за наще е малко!!!ПЕРФЕКТНИ!!!Много добра игра,тотално надиграхме грухащите свине.....ЖАЛКО,ЗА ИЗПУСНАТАТА ПОБЕДА....Мисля,че с един качествен нападател и един халф връзващ играта може да станеме шампиони....до края на тоя полусезон задължителни две победи!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Загуба на жизнено важни 3 точки а не спечелена една!Тотално ги надиграхме,но важното е, че ЛОКО показа мъжка игра!БРАВО НА ТЕЗИ МОМЧЕТА! ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ФЕНОВЕ КОИТО ПОДКРЕПИХМЕ ОТБОРА НА СТАДИОНА!НАИСТИНА НАДВИКАХМЕ ПРАСЕТАТА! [0010-loko.gif] [0016-loko-shampion.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпуснахме победата - това е единствената истина! Който каквото иска да говори, бяхме по-добрият отбор, особено второто полувреме 8) [dhv]
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябваше да бием ... но не винаги това е най-важното ... надиграхме ги ... 8)

иначе ... малко бяхме от наща страна, но за сметка на това продуктивни ...

НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ !

Очаквам цял сезон без загуба в НАДЕЖДА !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 18:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!


На кратко-перфектен мач. Без забележки. Може би само Дънди нещо разхожда фланелката. Даже трябва да призная нещо: силен мач и за Зоран и за Бонджулич. И двамата играха супер. За мен най-добри бяха Прасковата и Бандаловски!!!! Проблемът е отборът да почне да играе всеки мач по този начин!!! Сега се надявам да биеме Спартак и Евреите. За мен Окука е супер треньор-отборът му в този мач игра футбол!!! За съдията мога да кажа, че за мен от години по-обективно съдийство не съм виждал!!!! Нищо че не ни даде дузпата и червен картон на Електричаря, общо взето се спреви перфектно!!!! Повече такива съдии и футболът ще върви нагоре.....Поздравявам целия отбор-супер игра!!!!!
Върнете се в началото
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 18:55    Заглавие: Отговорете с цитат

много яk maч [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

http://media.abv.bg/img.phtml?id=293241

"Топката ме удари в ръката и аз си признах това още на терена. Но ударът беше от един метър, нямаше как да реагирам, а и ръката ми беше пред тялото, не встрани. Няма никаква дузпа."



:roll: :roll: :roll:

От един метър ама централно влизаше във вратата ... В много мачове съм виждал да дават такава дузпа ...

Но според мен съдията свири много добре ! Евала !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ИВАН ИВАНОВ: ТОПКАТА СЕ УДАРИ В РЪКАТА МИ, НО ПРЕД ЛИНИЯТА

Иван Иванов: Топката се удари в ръката ми, но пред линията


Футболистът на ЦСКА Иван Иванов призна след равенството 1:1 с Локомотив Сф, че в една от спорните ситуации, през първото полувреме, топката действително му се е ударила в ръката, но това се е случило пред наказателното поле, а и не е имало умисъл.

„Топката ми се удари в ръката. Аз отидох, признах си пред съдията, но самата ръка ми бе пред линията - в това съм убеден. Има повторения. Ръката ми е до тялото, не е настрани, така че дали ще се удари в ръката или гърдите…” – сподели Иван Иванов.

„Мисля, че в този мач загубихме две точки, с оглед на играта която показахме, мисля, че бяхме по-стойностният отбор и можем само да съжаляваме”, каза още Иван Иванов.

„Нормално е да чувстваме леко напрежение. Но мисля, че в края на полусезона ще завършим първи. Виждате, че трети пореден мач допускаме гол от статично положение, което е плод на индивидуални грешки. Но това ние ще си го говорим в съблекалнята”, завърши бранителят на ЦСКА.


тва да си нагло прасе е наказание :lol: :lol: било го ударило пред наказат.поле :twisted: :twisted: тоя калмук сигурно не знае,че има малко/вратарско/ и нак.поле.....дееба и прасето,а зца тоя чичо Пенчо...що ли сме го направили човек,като е станал наш юноша....сега да си грухти с прасетата в Мировяне :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Димо Атанасов направи страхотно 1во полувреме както никога и като цяло много ме изкефи тоя мач!Но си личи, че Окука е много добър спец!До края на полу-сезона трябва 6 точки иначе много лошо!Колкото до Иван Иванов-Нагла руса свиня не знам как при очевадна дузпа която ще я свирят по цял свят тва чудо на природата Ристосков няма да я даде! [0010-loko.gif] [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Голям мач!!! Какъвто и да беше резултата, това според мен беше най-добрият ни мач срещу "грандовете"!!! Супер нахъсани играчи, без изключение, супер треньорско ръководство, супер агитка - с малки изключения!!! Ако така играем всеки мач и се раздаваме, не виждам отбор, който да ни излезе насреща!!! За огромно съжаление - отново един ПЕДЕРАСТ ни ограби!!! Ако това не е ДУЗПА 1000000%, не знам тогава какво е!!! А за свинята, която не знае, че има и малък пенал, евалла на чичо Митко!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Само не знам причината, заради която с грандовете играем като в европейски турнири, а с някакви смешни отборчета, им правим история??? :cry: :oops: :twisted: :shock:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2008 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Между впрочем, голямо евалла на Гигата!!! Така трябва да се постъпва с ПЕДЕРАСТИ!!!
"КОГАТО СИ СВАЛИШ ГАЩИТЕ - ИЛИ ЕБЕШ, ИЛИ ТЕ ЕБАТ"........ Ристосков, пак ли ще се извиняваш, копеле недоклатено??? Щом си си свалил вече гащите, ще бъдеш ебан, където те видим, педераст нещастен!!! :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum