ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА - събота 15.11.08 14-30ч.ст.Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 0:56    Заглавие: Отговорете с цитат

добър съпорт ,благодарско на всички ултрас групи !!!
Мача беше мъжки и видяхме ,че този тренер има стил на игра и досега дерби не е загубил ,ако се коригираме с по - слабите може би ни очаква едно много интересно лято!!! Дузпа имаше ,но това е чорбата за тях нищо не важи - правилници , данаци и феар плей!!
Важното е само едно САМА НИЕ САМО ЛОКО !!!!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

невероятен мач на Локомотив,
мисля че всички сме супер доволни от играта на отбора,

Окука и на мен определенно ми харесва в дербитата,може би в по слабите мачове липсва мотивировката...

Големо евала на всички момчета с червено-черни фланелки,след домакинствата на Левски и Цска има за какво да се гордеем с тях 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote][quote="fortinbras"][quote="Black&Red or DEAD"]Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

На кратко-перфектен мач. Без забележки. Може би само Дънди нещо разхожда фланелката. Даже трябва да призная нещо: силен мач и за Зоран и за Бонджулич. И двамата играха супер. За мен най-добри бяха Прасковата и Бандаловски!!!! Проблемът е отборът да почне да играе всеки мач по този начин!!! Сега се надявам да биеме Спартак и Евреите. За мен Окука е супер треньор-отборът му в този мач игра футбол!!! За съдията мога да кажа, че за мен от години по-обективно съдийство не съм виждал!!!! Нищо че не ни даде дузпата и червен картон на Електричаря, общо взето се спреви перфектно!!!! Повече такива съдии и футболът ще върви нагоре.....Поздравявам целия отбор-супер игра!!!!![/quote]
[/quote]

[quote]Съгласен с коментара, с една добавка...Богданович беше безобразно слаб и цял мач заради него играхме с 10 човека,яд ме е че не дава повече шанс на Златински... А Пасков и Рендето бяха над всички-ей на тва му викам ветерани дето да ПОВЕДАТ ОТБОРА !!! [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [/quote]
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Ra4mO"]http://media.abv.bg/img.phtml?id=293241

"Топката ме удари в ръката и аз си признах това още на терена. Но ударът беше от един метър, нямаше как да реагирам, а и ръката ми беше пред тялото, не встрани. Няма никаква дузпа

От един метър ама централно влизаше във вратата ... В много мачове съм виждал да дават такава дузпа ...

Но според мен съдията свири много добре ! Евала ![/quote]



Добре, добре, ама тва си беше дузпа, при 0:0....кво щеше да стане...А миналата година на Армията помниш ли каква дузпа ни дадоха и червен картон-без ръка, без никъкво съприкосновение даже...що сега да не я даде...ТОВА СЕ ДАВА-ИГРА С РЪКА В НАКАЗАТЕЛНОТО Е ДУЗПА, това пише в правилника,другото е двоен стандарт или по-скоро подкрепяне/или ощетяване/на даден отбор. [0015-lokomotiv.gif] [0015-lokomotiv.gif] [0015-lokomotiv.gif]
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Ra4mO"][b]ЛОКО СОФИЯ БЕЗ АНТУНОВИЧ СРЕЩУ ЦСКА[/b]



ХАХА ... това ми е любимото заглавие ! :lol:[/quote]



И НА МЕН... :lol: :lol: :lol: Но щастието ми ще е пълно като до Гъзаша прибавят и №7... :lol: :lol: :lol: /сори Краси, но не мога да го понасям/
[0016-loko-shampion.gif] [0016-loko-shampion.gif] [0016-loko-shampion.gif]
Върнете се в началото
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
venci написа:
просто след такъв мач,каквото и да е каже за наще е малко!!!ПЕРФЕКТНИ!!!Много добра игра,тотално надиграхме грухащите свине.....ЖАЛКО,ЗА ИЗПУСНАТАТА ПОБЕДА....Мисля,че с един качествен нападател и един халф връзващ играта може да станеме шампиони....до края на тоя полусезон задължителни две победи!!!!



Венци, ние за Качествени нападател и халф си говориме вече 2 години,ама докато шефовете не развържат кесията и да попълнят зеещите дупки, ще гоним 3-4 място и това за съжаление ще ни е максимума... [0014-lokooo]

КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА ЦИТИРАШ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
... Богданович беше безобразно слаб и цял мач заради него играхме с 10 човека,яд ме е че не дава повече шанс на Златински... А Пасков и Рендето бяха над всички-ей на тва му викам ветерани дето да ПОВЕДАТ ОТБОРА !!! [0011-loko2.gif] [0010-loko.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]


Или си тъп като гъз или си гледал друг мач.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
Black&Red or DEAD написа:
Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!


На кратко-перфектен мач. Без забележки. Може би само Дънди нещо разхожда фланелката. Даже трябва да призная нещо: силен мач и за Зоран и за Бонджулич. И двамата играха супер. За мен най-добри бяха Прасковата и Бандаловски!!!! Проблемът е отборът да почне да играе всеки мач по този начин!!! Сега се надявам да биеме Спартак и Евреите. За мен Окука е супер треньор-отборът му в този мач игра футбол!!! За съдията мога да кажа, че за мен от години по-обективно съдийство не съм виждал!!!! Нищо че не ни даде дузпата и червен картон на Електричаря, общо взето се спреви перфектно!!!! Повече такива съдии и футболът ще върви нагоре.....Поздравявам целия отбор-супер игра!!!!!


еиииии форти най-накрая да сме доволни Smile да му еба майката чорбата отърваха разгром, РАЗГРОМ. А ЗА ПЕДЕРА РИСТИСКОВ Е ГА МУ СЕ ЕБЕ МАМАТА ...... за мен игра4 на ма4а беше Пасков Smile бандата и ки4о играха стабило, рендето безапелационен, дзафето изклю4а грешката безсмъртен. дяков незабележим но свърши много 4ерна работа, уникален богданови4 който направи на няколко пъти смешен машадо,страхотен димо през първата 4аст и бонджулката обра си4ки високи топки.4орбата са мега зле, един електри4ков имат и тва е.жалко много ме е яд трябваше да бием, просто ги надиграхме.......за подкрепата бехме Ок ,но си мисля 4е можеше още хора да дойдат еби му майката сме зна4и. кво става бе буфери къде сте по дяволите ????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
fortinbras написа:
Black&Red or DEAD написа:
Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!


На кратко-перфектен мач. Без забележки. Може би само Дънди нещо разхожда фланелката. Даже трябва да призная нещо: силен мач и за Зоран и за Бонджулич. И двамата играха супер. За мен най-добри бяха Прасковата и Бандаловски!!!! Проблемът е отборът да почне да играе всеки мач по този начин!!! Сега се надявам да биеме Спартак и Евреите. За мен Окука е супер треньор-отборът му в този мач игра футбол!!! За съдията мога да кажа, че за мен от години по-обективно съдийство не съм виждал!!!! Нищо че не ни даде дузпата и червен картон на Електричаря, общо взето се спреви перфектно!!!! Повече такива съдии и футболът ще върви нагоре.....Поздравявам целия отбор-супер игра!!!!!


еиииии форти най-накрая да сме доволни Smile да му еба майката чорбата отърваха разгром, РАЗГРОМ. А ЗА ПЕДЕРА РИСТИСКОВ Е ГА МУ СЕ ЕБЕ МАМАТА ...... за мен игра4 на ма4а беше Пасков Smile бандата и ки4о играха стабило, рендето безапелационен, дзафето изклю4а грешката безсмъртен. дяков незабележим но свърши много 4ерна работа, уникален богданови4 който направи на няколко пъти смешен машадо,страхотен димо през първата 4аст и бонджулката обра си4ки високи топки.4орбата са мега зле, един електри4ков имат и тва е.жалко много ме е яд трябваше да бием, просто ги надиграхме.......за подкрепата бехме Ок ,но си мисля 4е можеше още хора да дойдат еби му майката сме зна4и. кво става бе буфери къде сте по дяволите ????


За ЦСКА съм съгласен ... освен електричката и капитана им (не се сещам името) друго не видях ... тея го карат на мускули - ако бяха с тоя отбор и не се казваха ЦСКА, а Беласица ... сигурно и 7 място нямаше да хванат ... но тва не е наша работа ... Ние играхме добре ... НО въпросът е защо не играем така във всеки мач - особено като гости ... ЯВНО трябва психика и нагласа ... както казва Окука върху това трябва да се работи ... ако играят така всеки мач ще съм много обнадежден. Ако вземем и нужните футболисти ще се борим за нещо повече от 4то място !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Червен" погром в Надежда
16.11.2008Спорт НетИнфо

Феновете на ЦСКА влязоха в още една класация след вчерашното им гостуване в района на столичните квартали Илиенци и Надежда, информира ДелтаНюз. Този път армията на Дучето е заявила сериозни амбиции за определянето й като най-ящна сред колегите, поддържащи другите отбори.
Очевидци твърдят, че стотици запалянковци с червени шалчета са осъществили истински погром над... складовете с месни деликатеси на капанчетата в района.
Съдържателите на заведенията регистрирали невиждани обороти, оформени главно от продажба на кебапчета и кюфтета. Любимата за прокарване бира също се леела в големи количества. Информациите за броя на традиционните деликатеси варират от 500 до 700 само в последните часове преди мача на "армейците" с Локомотив София.
Собствениците пък нееднократно впрягали персонала за допълнителна доставка на храна, за да не останат клиентите недоволни.



_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 18:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера трябваше да бием ,но и равеството е по-добре от загубата :wink:
бр на вс който покрепиха отбора :P ВЕЛИКИ СМЕ.... [0011-loko2.gif]
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportal.bg/news.php?id=142595 ...
КФИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ БЕ ???
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
http://sportal.bg/news.php?id=142595 ...
КФИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ БЕ ???



пърфект :idea: със лабия на неутрален терен :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

и кое му е перфектното ??
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 16 Ное, 2008 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен няма да се стигне до там ! ;)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum