Спартак Варна - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ Петък 21.11.2008-14ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

На им премии за ЦДНА, шибани гейчета. Прибрах се точно за да видя някои от пропуските и направо се сащисах. Ако кажа, че съм изненадан обаче, жестоко ще излъжа :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

кофти равенство :?

но да не почваме с храната щото са дай боже бие говедата и слабия и пак ше ги превъзнесеме :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе, просто съм на мнение, че тия пари дето ги взеха за мачо с ЦДНА не трябваше да ги взимат, понеже не си направиха седемте точки от тези три мача. Като се каже нещо трябва да се изпълнява. Ни съм го гледал мача ни нещо, обаче след този с чорбите трябваше да се надъхат и да бият Спартак без проблеми. Не може да изпускаш такива положения на празна врата и то не едно, ами 2, 3, 5. Къцаш докрахюй да се усетят, че трябва да се играе като с чорбите всеки мач и толкова.



ПП Дано поне тая точка се окаже спасителна за соколетата накрая на сезона...

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SemperFidelis
Гост





МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарим за подкрепата. Но спасението не се вижда

Поне вашите фенове се забавляваха Smile

успех срещу евреите и говедата
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

SemperFidelis написа:
Благодарим за подкрепата. Но спасението не се вижда

Поне вашите фенове се забавляваха Smile

успех срещу евреите и говедата


Виж сега живота ни е научил нас локомотивците, че НАДЕЖДАта умира последна :lol: Така че главите горе и подкрепа докрай!
За нас жалко за пропуснатите точки, но проблемите си ги знаем - задължително трябва да се вземе класен нападател. [0026-steinigung.gif]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина след такъв мач срещу умряло куче да не могат наще да вкарат поне един гол е мега излагация! То не бяха пропуски на Димо на Балдовалиев на Бандаловски и накрая кур! Не е истина това което гледах по Ринг и съм убеден, че всички гледали мача било на живо или по ТВ са вдигнали кръвно 190-100! И са полудели от яд и .........
Незнам докога ще продължава тая апатия като гости при положение, че доказаха, че могат да скачат и да играят добре срещу лидерите! :( Жалко, че неможаха да зарадват най-вече пичовете пропътували 1000 км, които ги подкрепяха нон стоп и Голямо Евалла за тях! Но, играчите явно не оценяват кой кви врътки прави да ги гледа след като и днес единици ги поздравиха! Бонджулич и Богданович видях, че отидоха към тях и евентуално Кичо!!! Дано поне сега успеят да изиграят двата мача на прилично ниво, без да ставаме свидетели на резили! Поне в "Надежда" имаме с кво да се похвалиме есентта и дано продължи така.... :!:
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Наистина след такъв мач срещу умряло куче да не могат наще да вкарат поне един гол е мега излагация! То не бяха пропуски на Димо на Балдовалиев на Бандаловски и накрая кур! Не е истина това което гледах по Ринг и съм убеден, че всички гледали мача било на живо или по ТВ са вдигнали кръвно 190-100! И са полудели от яд и .........
Незнам докога ще продължава тая апатия като гости при положение, че доказаха, че могат да скачат и да играят добре срещу лидерите! :( Жалко, че неможаха да зарадват най-вече пичовете пропътували 1000 км, които ги подкрепяха нон стоп и Голямо Евалла за тях! Но, играчите явно не оценяват кой кви врътки прави да ги гледа след като и днес единици ги поздравиха! Бонджулич и Богданович видях, че отидоха към тях и евентуално Кичо!!! Дано поне сега успеят да изиграят двата мача на прилично ниво, без да ставаме свидетели на резили! Поне в "Надежда" имаме с кво да се похвалиме есентта и дано продължи така.... :!:


поне апнаха на хапито после ...

:roll:

иначе доста добър трип ... 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2008 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ненормален трип :lol: [smilie=dunceblock.gif]
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 6:26    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
кофти равенство :?

но да не почваме с храната щото са дай боже бие говедата и слабия и пак ше ги превъзнесеме :!:


Тука не иде реч за равенството като такова, защото нито е сефте, ни ще е последно. Идеята е че цял мач се играе на една врата и нищо!!! Е докога? Значи или са ни кофти играчите, или играят куркапан. И в двата случая требе промяна и не знам само ние ли го виждаме? :shock: Там разни Дончо Донев ала бала кво праат? Аз ви казвам че на последния мач за годината в края треа да се дигне некъф плакат тип "Край на скучната лекция, време е за добра селекция"

Иначе кажете още нещо повече за трипа? Тия дебили пак ли само двама трима са дошли да поздрвят, да им еба мамата? :x :x :x Вече не знам какво да ги правим. А нещо снимки ала бала? :idea:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"]
PILATA написа:
кофти равенство :?
Тия дебили пак ли само двама трима са дошли да поздрвят, да им еба мамата? :x :x :x Вече не знам какво да ги правим. ала бала? :idea:


ега умрат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добра екскурзия.Лошото е че бяхме малко. Можеше да останем един по-малко, ако полицаите не се бяха отказали да свалят Дупницата от влака. На полувремето поздравихме Дончевите, като само Стефан се обърна и ни поздрави. Аз след малко ще кача снимките от моя апарат и ще ги пусна във форума.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

SemperFidelis написа:
Благодарим за подкрепата. Но спасението не се вижда

Поне вашите фенове се забавляваха Smile

успех срещу евреите и говедата


е успех все пак [smilie=coolup.gif]
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
кофти равенство :?

но да не почваме с храната щото са дай боже бие говедата и слабия и пак ше ги превъзнесеме :!:


Тука не иде реч за равенството като такова, защото нито е сефте, ни ще е последно. Идеята е че цял мач се играе на една врата и нищо!!! Е докога? Значи или са ни кофти играчите, или играят куркапан. И в двата случая требе промяна и не знам само ние ли го виждаме? :shock: Там разни Дончо Донев ала бала кво праат? Аз ви казвам че на последния мач за годината в края треа да се дигне некъф плакат тип "Край на скучната лекция, време е за добра селекция"

Иначе кажете още нещо повече за трипа? Тия дебили пак ли само двама трима са дошли да поздрвят, да им еба мамата? :x :x :x Вече не знам какво да ги правим. А нещо снимки ала бала? :idea:


Определено не е куркапан, и определено си играха добре играчите, но си няма нападение и това е!!!! Нито Балдо, нито Джилас....зле са момчетата и това си е!!!! Димо и Бандата могат и да изпуснат, НО не им е работа да вкарват, НО за Балдо и за Джилас-ебати и нападателите единия е мкарал 1 гол, другия -2....има ли такива нападатели въобще некъде в света???? Веднага ги продаваш и взимаш нови-нема кво да се лъжеме..... :roll: Отборът страда и се обезверява като цяло, като нема кой да я ритне...
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 17:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове, явно както каза преди време Метъла (който не разбира много-много от футбол :lol: :lol: :lol: ), тази година трябва да се примирим, че ще е нулева. Така че, по-спокойно възприемайте нещата! Аз само се моля точно тези играчи да останат и другата година, за да ги видим, дали вече са се сработили!!! Ако пак играят "Ганкиното", значи правят кур капан на тренера, респ. на ръководството!!! А точно такива играчи не ни трябват, да духат фенско шкембе чорба!!! :twisted: :twisted: :twisted: Затова, нека наистина не ги храним поне засега, след време нещата ще станат по-ясни!!! :shock: :x :roll:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 18:35    Заглавие: Отговорете с цитат

защо трябва да ги храним в момента?наистина и мен ме хваща яд като се замисля какви точки изпуснахме ,ама в интерес на истината ,не би трябвало да имаме чак такива претенции освен за мача в мездра.едва ли има някой от нас който да не е водил разговор от типа на "ейййй удари веднаж говеда прасета и чифути,пък ако щеш изпадни..."реално погледнато имамем не лош състав ,на който му лиспсват нападатели(просто нямаме ни един читав)ако се вземат един или двама халфа и луната спи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum