Пирин-Благоевград-Локомотив(София)-13.03.2009-15:30 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОКОООООО ЛОКОООООО
0011-loko2 0010-loko 0011-loko2
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Пирин кои? biggrin 0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

за първи път пиша тука в този форум
най- добрия мач на локото за този сезон
голямо ЕВАЛА agree clapping clapping
Върнете се в началото
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

АЕ ЧЕСТИТО JC_hurrah
ЛОКО НАПРЕД ! 0011-loko2
Вс мач така да бием ..... clapping
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

пила нема ли да питаш пирин кой? 0038-00007 ааааа добринка ...проспах първото ,ама гледам и без мен са се справили 0005-sho-sho
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 18:08    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
пила нема ли да питаш пирин кой? 0038-00007 ааааа добринка ...проспах първото ,ама гледам и без мен са се справили 0005-sho-sho


Пилата поне да беше питал "Пирин кой" четири пъти, та да има някаква логика, а сега гадаем какво е имал впредвид!!! clapping А бе пичове, ще се черпаваме ли при Чавката или не??? Този въпрос изключително ме вълнува!!! 0038-00007 0038-00007 a0553 [/i]
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

давайте снимки Smile

евала на момчетата подкрепили отбора днес acute

останалите пазиме патрони за "Театъра на мечтите" и "Сан Сиро" biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Нз ама ... супер добър трип, супер добра подкрепа от НАС ! Наще си хора не бяхме много но тотално се раздадохме , адска добрина ...

а за хората на терена ... ПРОСТО, УНИКАЛНИ ! ...

МНОГО ДОВОЛЕН ! clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

dickielokosofia написа:
за първи път пиша тука в този форум


Ега ти стане постоянен навик.Както и идването на мачове. boredom

Какво да се каже за тоя мач? Аз не разбирам от футбол,но днес просто ги смазахме. Буквално.Отдавна тоя отбор не съм го виждал да играе толко идейно,надъхано,комбинативно и агресивно. Просто в началото си повярваха, а после се забавляваха. Само с картоните нещо още ще си имаме ядове. Дано продължаваме напред все така да мачкаме.

За съпорта - може да се каже само че ако не сме ултрасите, тази публика по-добре да я няма. comando connie_29 Само че този път се представихме много на ниво и нека сега да ги е яд тези които не си направиха нещата така че да дойдат. boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

як трип!! добър транспорт- мисля ,че намерихме буса !! с тъмни стъкла просторен , абе по 15 кинта ама все едно с кола!
Съпорта на ниво за 23 човека които бяха на мача!! за другите нямам думи да биеш път 2 часа, да чоплиш цял мач семе , да се сетиш да викаш чак при 3 гол. Хора все съм искал да бъда умерен до сега , но въпроса напира - ЗА КВО СЕ ХАБИТЕ ? МАЧА ГО ДАВАТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА !! НЕ МОЖЕ 0Т 80 ЧОВЕКА В КЛЕТКАТА НАД 50 ДА ЧОПЛИТЕ СЕМЕ ЦЯЛ МАЧ И ПРИ 3 : 0 ДА ПСУВАТЕ БАЛДО И ДИМО angry2
За футбалерите ебаси 20 мача имам в македонското столица , аз такова мачкане не бях виждал !! продължавайте с този хъс карате ме да се чуствам горд !! Марто майсторе евала и кура ти е играч !! Кайо мъжкар!! Димо абе момче ти взе да ме очудваш , за една подготовка си израснал в пъти !! За професора нямама каво да кажа !!
И НАКРАЯ САМО НИЕ САМО ЛОКО !!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2009 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

От много време не бяха правили толкова силен мач наще футбалери,голямо ЕВАЛА за играта.Яд ме е че не можах да дойда и аз било е уникално преживяване good good
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2009 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

много силен мач вечерта гледах повторението яко се чуваше НАЩА АГИТКА А ИНАЧЕ СЕ МОЛЯ НА МАРТО ОТБОР НО СЪРЦЕТО ДА МУ СТАНЕ ЛОКО clapping clapping clapping А И ГОЛОВЕТЕ ОТ ТИЯ 2 МАЧА СА ДВЕ ТРЕТИ ОТ МИНАЛИЯ ПОЛУСЕЗОН МАЧКАЙ ЛОКО
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2009 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо се подигра с Пирин




Камбуров вкара два за разгрома с 4:0 в Благоевград


Пирин изигра най-трагичния си мач от 1973 г. насам и загуби с 0:4 от Локомотив (Сф). Без да се изпотят, гостите напълниха кошарата на Пирин, като изпуснаха още дузина голове. Още в първите минути се видя, че Пирин не върви добре. Домакините бяха тромави в средата на терена, боязливи в атака и трагични в защита. След няколко пропуска на Балдовалиев, Камбуров и Караджинов логичното стана в 32-ата мин. Шпишич проби отдясно, центрира, а Камбуров вкара на смешния в този мач Чавдаров. Две минути по-късно Балдовалиев би фаул от 27 метра, Чавдаров се пльосна на тревата и топката влезе в мрежата му.
През втората част, въпреки направените смени, Пирин наподобяваше още по-селски тим, чиято игра нямаше никаква мисъл. Това максимално улесни гостите, които имаха идеалния шанс за контри. Класическото 3:0 направи Камбуров в 74-ата минута. След центриране от фаул цялата защита на домакините отново задряма и нападателят се разписа отблизо. След този гол обидената публика се изнесе от стадиона. Хубаво попадение на Пасков в 84-ата минута довърши домакините.
Феновете коментираха, че Пирин никога не е бил толкова трагичен, толкова беззъб и безидеен в досегашната си история на стадион "Христо Ботев".






Мартин Камбуров ликува със съотборниците си след първия гол в мача

Петър Михтарски, треньор на Пирин

Трудно е да се говори след такъв резултат и такава игра. Трябва да си извадим поука. Явно мачът с ЦСКА ни е заблудил сериозно. В този мач имаше само един отбор - Локо (Сф). Те ни показаха как се играе футбол. Безобразна игра от наша страна. Без дух, без организация, не знам на какво се дължи това, но ще трябва да си извадим поука. На разбора говорим едно, на терена се получава съвсем друго. Това бе най-слабият ни мач от 4 години насам. Явно още летим във въздуха след мача с ЦСКА, но Локомотив ни приземи бързо. Първите два гола ни пречупиха. Ръководството има право да вземе мерки.
Драгомир Окука, треньор на Локомотив (Сф)

Камбуров е отличен играч, който в първите два мача показа защо е в тима. През есента изпускахме много положения, но сега всичко е наред, защото имаме подходящи изпълнители в атака. Има обаче още работа да свършим, за да играем по-добре и да заслужим място в Европа. Трябва да играем мач за мач. Не трябва да се отпускаме, имаме опитен отбор, който трябва да играе всеки мач на върха на възможностите си. Единственият проблем е, че разполагаме с малка група от футболисти. Когато двама-трима са контузени, е трудно да се играе. Съдията показа много картони, а мачът не беше толкова груб. Доволен съм, че се справихме днес без Дзаферович, Митев и Добрев. Все пак не очаквахме да победим толкова лесно. Съдията Ангелов ни отмени два гола в Сандански през есента, а сега поне даваше картони, без да ни отменя попадения.

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2009 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИРИН - ЛОКО (СФ) 0:4 Пирин - малка гара за Локо (Сф)

„Червено-черните“ газят с 4:0 в Благоевград



Столичният Локомотив премина транзит през Благоевград, нанасяйки незапомнено поражение с 4:0 на Пирин. Избраниците на Драгомир Окука не се натовариха дори наполовина за разгромната победа срещу демотивираните домакини. Още след третия гол феновете на „орлетата“ започнаха да се изнасят към изходите, а при четвъртия - трибуните съвсем се изпразниха.

Двата отбора започнаха двубоя предпазливо, очевидно проучвайки се взаимно. Затишието продължи до 32-рата минута, когато прецизно центриране отдясно на Савич, намери непокрития в малкия пеналт Камбуров, който с глава опъна мрежата пред безучастния поглед на Чавдаров. Само след две минути пиринският страж пусна нов евтин гол от 25-метров фаул, изпълнен от Балдовалиев. До почивката на отсрещната страна колегата му Галев едва не се схвана от скука с изключение на ситуацията в 22-рата минута, в която Пеев нахлу сам срещу него, но го улесни максимално с несръчно отиграване. Мъката за „зелено-белите“ продължи и през втората част. Епизодичните проблясъци в играта им приключиха с уникалния пропуск в 59-ата минута на Делев, който със странична ножица от 5 метра не улучи рамката. Локомотивци действаха уверено в защита, а халфовете им правеха каквото си поискат. Четвърт час преди края резервата Златински с далечен пас намери Камбуров и нападателят само подложи глава и продължи пътя на топката към мрежата. Срамът за Пирин стана пълен в 84-тата минута с мощния удар от упор на Пасков. Малко след това Златински разтърси напречната греда.

30-ината запалянковци на Локото изпаднаха в делириум и скандираха едно по едно имената на любимците си при влизането им в съблекалнята. Ултрасите на "орлетата" пък дотолкова бяха шокирани, че дори не поискаха сметка от любимците си за безобразната игра.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2009 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

мноо як трип, добра организация и една победа директно влизаща в аналите........прилична подкрепа от нас на фона на многото отсъствщи.
не си спомням кога за последно съм напускал стадиона с такава голяма усмивка Connie_click-me
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum