ст.Никола Котков-какво мислите,за-против?????
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 21:39    Заглавие: ст.Никола Котков-какво мислите,за-против????? Отговорете с цитат

Как се отнасяте към идеята името на стадиона да бъде преименувано от "Локомотив" в името на клубната легенда.
Според мен лично най малкото е чест да кръстим стадиона си в името на най добрия футболист за всички времена,носил червено-черната фланелка.
Кажете вие какво мислите?
Чувал съм от по стари локомотивци,че Локомотив е над всичко и така трябвало да си остане,което според мен е тъпо меко казано,ст."Локомотив" има в Мездра,Каспичан,Ст.Загора,а ст."Никола Котков" ще бъде уникален.
Разбира се реализирането на тая идея е много далечно и хипотетично,но по принцип да видим какво смятаме ние....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво за идеята но лично за мен(макар и недоказано)най-добрия футболист на Локомотив е Атанас Михайлов.За мен по-подходящото име за стадиона е това но това си е лично мое мнение :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично съм за идеята и мн пъти съм се чудила защо не се преименува стадиона!!! Никола Котков е голяма легенда на Локомотив и заслужава стадиона да носи неговото име!!! Но не съм наясно какви са възможностите това да стане! Май нема да е мн лесно :( А дали изобщо е възможно да стане?! :?: :!:
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди време при цялата мъгла около Локомотив бях чул за подобна инициатива,но нищо не се получи.При повече настоятелност може и да стане.Иначе Локомотив има много славни футболисти и Начко е един от тях,но си мисля,че котето е с малко над всички и ако трябва да сменяме името именно така трябва да се казва той!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

мии на мене ли4но ми зву4и и ми харесва пове4е - "Локомотив" !!! аз сам Против тфа
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

не мисля че сега може да се промени...нали знаете че общината разполага със стадиона и прочие...иначе и преди съм казвал че е мн по добре да се кръсти така стадиона...както каза пила чудумиров ще е уникално име... ;) :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Твърдо зад тази идея съм :!: Стадиона трябва да носи името на най-великия играч в историята, въпреки че и Начко Михайлов също заслужава. Лично за мен най-подходяшо е името на Никола Котков-това със стадион Локомотив е доста тъпо. Преди години в началото на 90-те имаше такава идея, но заради Апостол Чачевски и още едно лице, чието име неискам да споменавам нещата не станаха. Тогава даже публиката на Локото на шега предложи двете трибуни да носят иманата на Чачевски и дръгия идиот обявили се против предложението. Друг аргумент е, че по този начин окончателно ще покажем на господата в синьо, които в последните години направиха всичко възможно да си присвоят името на Котето(не без помощта и на нашето ръководство), че Котков е символ на ЛОКОМОТИВ и името му ще остане завинаги в червено черните сърца!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

тази идея съществува от страшно много години.
няма нищо по-нормално стадиона да бъде кръстен на наи-ярката легенда на локомотив :!: проблема произлиза от тва 4е пак не се знае кои всъщност е собственик кои отговаря за този стадион и аджеба дали тои съществува въобще на документи ще се запо4не едно невероятно разтакаване МОЖЕ БИ ЗА МОМЕНТА Е ПО-ПОСТИЖИМО ПОСТАВЯНЕТО НА МАЛЪК ПАМЕТНИК ИЛИ ПАМЕТНА ПЛО4А НА ВИДНО МЯСТО НА СТАДИОНА защото събирането на пари за това зависи пряко от нас и няма на4ин които и дае да се оправдава с неуредици с документите :idea: :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 6:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то това за паметната плоча и т.н. е мегастара идея. Ако не помниш правихме една акция за събиране на пари, улица щеше да се кръщава на негово име ама като цяло нищо не стане.

Що се касае за преименуването - от години повтарям че това трябва да стане на всяка цена и възможно най-скоро. Просто това безлично име в момента не става за нищо.
И според мен сега е перфектният момент да се създаде кампания по въпроса. Защото сме актуални, защото се шуми около нас покрай турнирите и добрия старт на първенството и т.н. Само остава някой да провери законово как стоят нещата и може да направим една кампанийка. Говорех в една друга тема за акция с плакати, листовки и т.н., така че може да го пробваме напрактика... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми бате,дай да действаме

+тва трее се използва,че сега се шуми около нашия отбор

пърдът медии,отбора върви пове4е от добре.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен мен Кайчо ЕВЕНТУАЛНО би го препкръстил стадиона ако си беше негов (опазил ни господ :x ); неведнъж е показвал че недолюбва Котков и това му се струва... кощунствена идея :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

наистина сега е момента ама трябва да се проверят как стоят нещата с документите защото там ни е големия проблем ако не си варжем гащите от страна на документи ще вдигнем шум ,ще направим кампаниика и ще овиснем във въздуха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не може ли да се говори с И.Т. за да се разбере как стоят нещата и дали има такава възможност ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Ми не може ли да се говори с И.Т. за да се разбере как стоят нещата и дали има такава възможност ???


То не пречи да се говори ама виждам отсега дежурния отговор: "Стадионът не е наш. Сега имаме други проблеми...бля,бля, бля"

Според мен механизмата е друга. Да се хванат някои от по-дъртите шапки, да дръпнат 2-3 ветеранчета и да направят един инициативен комитет. Останалото е наша работа. Барем преименуване ако не стане, един паметник да дигнат поне....а не на Аврионов катедралите... :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

ми да се направи инициативен комитет но ако тва си остане у форума ше го знаят 40 човека така че треа да се деиства!!!!!!!!!!!! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum