ст.Никола Котков-какво мислите,за-против?????
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм против!Колкото е дал Котето толова и Начко за това не съм съгласен да се оповаваме само на Котето като име за нашия стадион....
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
Аз съм против!Колкото е дал Котето толова и Начко за това не съм съгласен да се оповаваме само на Котето като име за нашия стадион....


Ти май бъркаш емблематична с легендарна личност. Щото Котков точно е легендарна. До него не може да се докоснеш, да ги видиш на живо...само може да слушаш за него и да го идеализираш.
За съжаление с Начко не е така, но това е друга тема... :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2006 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
LOKO1929 написа:
Аз съм против!Колкото е дал Котето толова и Начко за това не съм съгласен да се оповаваме само на Котето като име за нашия стадион....


Ти май бъркаш емблематична с легендарна личност. Щото Котков точно е легендарна. До него не може да се докоснеш, да ги видиш на живо...само може да слушаш за него и да го идеализираш.
За съжаление с Начко не е така, но това е друга тема... :cry:





E човек трябва да почине за да го идеализираш ли?
За мене Начко е номер 1------И Котков де,ама цифрите са си цифри! :wink:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 16 Сеп, 2006 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля си,че по принцип сега е момента да разпърдим нещата около тая идея.

Сега е повишено вниманието към отбора ни,на гребена на вълната сме-тряя се използва тая инерция........

Предлагам първо да се започне с подписка,която ще я правим ние и фенклуба заедно,
после се дава на кмета и така.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Съб 16 Сеп, 2006 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Мисля си,че по принцип сега е момента да разпърдим нещата около тая идея.

Сега е повишено вниманието към отбора ни,на гребена на вълната сме-тряя се използва тая инерция........

Предлагам първо да се започне с подписка,която ще я правим ние и фенклуба заедно,
после се дава на кмета и така.....

да така е най-добре :wink: :wink: :wink:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 16 Сеп, 2006 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе то че е добре, добре е. Ама първо искам да проверим законово как стоят нещата, да се посъветваме с фенклуба и тогава да се действа. Слагаме една книга при Бойко и почват да се събират подписите. 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 16 Сеп, 2006 21:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Sa6o, s podpisite e po-lesno. Posle idva trudnoto. Moeto mnenie e za Koteto, za6toto e legenda s goljamo "L". Sy6toto vazi i za mnogo drugi igra4i na Lokoto, kato Bate Na4ko. No Kotkov e edin SIMVOL na emblemata "LOKOMOTIV SF". SAMO LOKO SF!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

ако ще се сменя името, залагам на Начко Smile
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ZmEiaT написа:
ако ще се сменя името, залагам на Начко Smile



А аз залагам да те ебем у гъзо! Помислете малко бе хора. При всичкото ми уважение към бате Начко и всичко което е направил, ама това е все едно говедата да си кръстят стадиона на Наско Сираков.... :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
ZmEiaT написа:
ако ще се сменя името, залагам на Начко Smile



А аз залагам да те ебем у гъзо! Помислете малко бе хора. При всичкото ми уважение към бате Начко и всичко което е направил, ама това е все едно говедата да си кръстят стадиона на Наско Сираков.... :oops:

МОЛЯ?
Принизяваш Начко до наско педераско????????????????????????
Гъзьо може само да си мечтае да е обичан толкова от сините говеда колкото е обичан НАЧКО от феновете на ЛОКО СФ!!! Дали щяхме да обсъждаме тази тема ако Котето беше прикючил карирета си в левски или ако беше вкарал толкова голове за говедата колкото е вкарал за нас????Съдбата не пожела да видим..........
Стадиона на ЛОКОМОТИВ СФ трябва да се казва ЛОКОМОТИВ както и си е.................
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

А дали щяхме да я обсъждаме ако беше жив?! :shock:

Историята е наука която не позволява експретименти така че тва са глупости. Но пак казвам че всичко се крие в образа на двамата играчи който имат сред феновете - единия е по-мистичен и някакси недосегаем, а другият по-земен и човешки.

Да не говорим че ЛОКОМОТИВ е комунистическа измислица наложена изкуствено,която се е наложила с годините за добро или зло , а и стадиона да се казва така е доста ретроградно. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам да питаме нещо бате Начко дали има против стадиона да носи името на Котарака.

Убеден съм какъв ще му бъде отговора,много добре знам неговото отношение към Котков,

Начко е ученик на Котето,учил го е на почти всичко от занаята,за което му е много признателен и до днешни дни,може да се каже,че му е бил като наследник...

Все пак секи си има мнение и аз го уважавам,

аз сгреших трееше да кръста темата ст.Локомотив vs ст.Никола Котков :roll:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А дали щяхме да я обсъждаме ако беше жив?! :shock:

Историята е наука която не позволява експретименти така че тва са глупости. Но пак казвам че всичко се крие в образа на двамата играчи който имат сред феновете - единия е по-мистичен и някакси недосегаем, а другият по-земен и човешки.

Да не говорим че ЛОКОМОТИВ е комунистическа измислица наложена изкуствено,която се е наложила с годините за добро или зло , а и стадиона да се казва така е доста ретроградно. :roll:



Прав си!И точно защото историята е такава наука стадиона на Локо СФ не трябва да се казва Н.Котков!
За мене Начко е по недосегаем от който и да е било друг.....аз обичам лоялността верността и я виждам точно в АТАНАС МИХАЙЛОВ!
Лично мое мнение!
Аколкото до кумонизма и тн. на мене не ми дреме просто защото името си ми харесва!
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей умници с умници,стига с тия спорове кой е по-голям!!!И двамата са дали много(ако трабва да съм точен НАЧКО ВСИЧКО на ЛОКОМОТИВ).А самият ЛОКОМОТИВ Е НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ.И тая СУПЕРГЛУПОСТ за комунистически измислици...Тогава за КОЙ ДА ВИКАМЕ във всеки мач,а ???За стадиона съм съгласен с Пилата ,че сега наистина е добър момент да се натисне тук-там щото май го НЯМА НА ДОКУМЕНТИ???Обаче кой е заинтересован от това:ГИГОВ...???АВРИОНОВ...???Въобще от къде може да се вземе верна информация за к,во иде реч? :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokomansf
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 20:48    Заглавие: здравейте Отговорете с цитат

Според мене няма никакьв смисьл в тва да сменяме името на стадиона..както си е в момента да си остане така завинаги

Само локо-сф е истинатаSmile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum