Локомотив (СФ)- Черноморец Бс- 4.04.09 13.00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Вто 31 Мар, 2009 18:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
очертава се веселие.а и нашата публика обича да ходи точно на тия мачове.
не ме излъга предчувствието,че юбилея трябваше да се направи точно за този мач,ама нейсе


Айде...братовчедът на баба Ванга. JC_tongue crazy Мене пък не ме излъга предчувствието че до тоя мач всеки ще се почесва и нищо нема да стане за юбилея. biggrin

А ние купонът ще си го направим на трибуната. Стига да има яко народ. Дори мога и да се навия да водя ако слушкате.... clapping clapping clapping clapping





ИСКАМЕ ТИ ДА ВОДИШ - ТАКЬВ АВТОРИТЕТ ИМАШ ЧЕ ВСИЧКИ ТЕ СЛУШАТ ИНАЧЕ НЕ СЕ ПОЛУЧАВА .
всеки има некакво предназначение -Краси трябва да е в средата да пали хората .Чико отпред а ти си си ЛИДЕР за микрофона
нема сарказам това е реалноста ти си ЛИДЕРА -САШО. ти требва да водиш.............
само ЛОКО-оле...........
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.


Последната промяна е направена от Medala на Сря 01 Апр, 2009 16:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Апр, 2009 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Феновете на Черноморец организират екскурзия до София
Фенклубът на Черноморец "Сини акули" организира екскурзия за срещата от 20-ия кръг на "А" група Локомотив (София) - Черноморец. Срещата е в събота от 13 часа на стадион "Локомотив". Бургаските фенове ще пътуват за столицата рано в събота сутринта.




само ми е итересно,на ква цена пътуват акулите? bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

как на каква?аванта то се знае
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕРНОМОРЕЦ ЩЕ ИГРАЕ ЗА ПОБЕДА В МАЧА С ЛОКО СФ

Красимир Балъков се надява програмата за новия шампионат на страната да излезе навреме, за да може да се планира отрано подготовката на тима. За момента треньорският щаб се е спрял на две възможности за подготвителни лагери. Първият ще се проведе в България, а вторият в Германия и ще продължи около 10 дни.

По време на втория лагер ще бъдат изиграни контролни срещи със силни съперници, за да се подготви отборът по-добре за предстоящите изпитания във вътрешния ни шампионат. Балъков подчерта, че отборът няма подписани предварителни договори с конкретни състезатели, но в същото време изтъкна, че се работи много сериозно по бъдещата селекция.

Групата за мача с Локомотив София ще бъде съставена от 19 футболисти, като днес се очаква към нея да се присъедини и македонския национал Ванчо Траянов. Красимир Балъков подчерта, че отборът на домакините в предстоящия мач е един от тези, които напълно закономерно са на водещи позиции, но независимо от това, Черноморец Бургас излиза за победа в съботния двубой. Въпреки кадровите проблеми и отсъствието на някои от играчите, мениджърът е готов с варианти за техните заместници.

На въпрос за победата над Кипър, бившият капитан на националите заяви, че се вижда подемът в отбора след като начело са застанали Станимир Стоилов и Наско Сираков. Той смята, че футболистите са показали ново лице, мотивация и желание за победа, а това не може да не доведе до успехи. Балъков е оптимист за класирането ни на второто място в групата, което ще ни даде право за участие в бараж.

Журналистите не спестиха на наставника и въпроса с положението на вратаря Владислав Стоянов. На този въпрос Балъков отговори, че Стоянов тренира с дублиращия тим, а решението за санкцията, която ще му бъде наложена, ще бъде взето до седмица и ще бъде обявено пред медиите.

Отборът направи днес последна тренировка в Бургас на стадион Черноморец, след което замина за София. Утре – 3 април, от 11.00 в часа „Парк – хотел Витоша” в студентски град, Красимир Балъков и Фреди Бобич ще дадат пресконференция за столични журналисти.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jozefin
Гост





МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Jozefin написа:
А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??


Ега и никога не бъдеш. И в "А" сектор не стъпвай...той е прокобен... connie_29 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jozefin
Гост





МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Jozefin написа:
А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??


Ега и никога не бъдеш. И в "А" сектор не стъпвай...той е прокобен... connie_29 chicken


За кво говориш така ??? .. Искам да гледам мача ти говориш .. просто питам инфо че няма да съм сам искам да гледам мач на любия ми отбор .. но просто не съм бил тази година и незнам кви са цените ;)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 22:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Цените са обидно ниски,народни и т.н. 3 кинта ли са колко са. Идвай при нас във "В" сектор и си изплюй дробовете от викане. Всичко друго е плява.... viannen_89 41259_808 0011-loko2 0014-lokooo 0009-acab 0010-loko 0010-loko 0016-loko-shampion
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jozefin
Гост





МнениеПуснато на: Чет 02 Апр, 2009 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цените са обидно ниски,народни и т.н. 3 кинта ли са колко са. Идвай при нас във "В" сектор и си изплюй дробовете от викане. Всичко друго е плява.... viannen_89 41259_808 0011-loko2 0014-lokooo 0009-acab 0010-loko 0010-loko 0016-loko-shampion


Да аз ще съм в В сектор питам за другите че незнам дали ще искат да са с мен в В .. аз ще викам Smile
Върнете се в началото
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 7:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Jozefin написа:
А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??

интересно как не са почнали да те зарибяват станеш от фен клуба? banned banned banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

рядко ходя на мачовете на локото срещу средняци или отбори , където няма интрига
този път идвам , защото ми хареса играта на отбора от началото пролетния полусезон
и естествено , че сме във в сектор 0014-lokooo
айде утре мачкаме яко!
пс дано морето не бие лефски!гадно е да го кажа никога не съм бил за тях срещу др отбори ама тоя път май ше требва......
blum2
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Jozefin написа:
Metala написа:
Jozefin написа:
А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??


Ега и никога не бъдеш. И в "А" сектор не стъпвай...той е прокобен... connie_29 chicken


За кво говориш така ??? .. Искам да гледам мача ти говориш .. просто питам инфо че няма да съм сам искам да гледам мач на любия ми отбор .. но просто не съм бил тази година и незнам кви са цените ;)


не го ли виждаш къв е бордюр ! абе метал фани се стегни малко като некав нервк звучиш ,чоека си пита най-културно ти му отговаряш кат първия селяк boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ми билета най-вероятно (според мен ) ще да е между 3 и 5 лева ... по-вероятно 3 Smile
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Булгарист утре си нови патериците! Крайно време е да те пребия за да се научиш!!! acute acute aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 03 Апр, 2009 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Jozefin написа:
А колко лева горе доло ще е билета за мача за А сектор че не ми дават евтините билети щото не съм още от Фен Клуба ;) ??


Ега и никога не бъдеш. И в "А" сектор не стъпвай...той е прокобен... connie_29 chicken


Подкрепям!!!
0016-loko-shampion
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum