Левски-Локомотив(София)-11.04.2009-ст.Г.Аспарухов,15:00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Преди верно е имало такъв лаф - "Локо Левски все едно на чорбата у гъзо" ... 80те, 90те години ...

поне така са ми казвали biggrin

... вече няя такова нещо ... bye chicken connie_29 biggrin


90 те не е имало,
'78 като сме ставали шампиони завършваме 3:3 с тех се е викало...

тва е acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

евала и от мене
най- великия мач срещу левски, който съм гледал от края на 80 те , които помня!
има ли сме много срамни загуби срещу говедата, но сега мъката е в подуене biggrin biggrin clapping clapping
отличен синхрон между отделните звена! пиша го за да не отличаваме само камбуров
мене лично ми харесаха списич и димо, както и добрата игра в защита
мисля , че и вратаря ни беше на ниво
тази победа ще остане в историята като една от най- великите срещу подуенци и една от най- болезнените за тях! 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0010-loko э0010-loko 0010-loko
Върнете се в началото
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Велико!!!Не знам какво да кажа, честно казано преди мача се бях настроил за загуба а то пък взехме че бихме с 3:0 О_О Когато кажа пък че ще биеме говедата обикновено ни разгромяват...Важното е че това е една велика победа, а да видиш Гейарена да мълчи и да се чува само "Локо clapping Локо" няма цена!! 41259_808 666
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:


chicken chicken chicken


Еййй, дойде и времето и на тая скица, от днес (или от събота?) се кръщавам "Вангалесте". biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи клесинга си е ебал майката angry2 angry2 angry2 angry2 Както и предполагах е имало немалко наш клес у А и В сектори на Герена. Дори на головете е имало шанс да ги пляскат и са се хващали за главите да се преструват. Неам думи просто.... boast boast boast boast comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

КОИ СА ТИЯ КЛЕСЯЦИ.Я ДАЙ ИНФО
Е АМА ТО СЕГА АЗ СИ СЯДАМ В А ИЛИ В,ТА ДА ИМА И ТАМ ЛОКОМОТИВЦИ,ПЪК И СЕ ВИЖДА ПО-ДОБРЕ angry2
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Нема да споменавам имена щото не си заслужава, ма некои от тях даже се въртят покрай агитката на домакински мачове. Оправданието е "ееее ми аз бях колегите,тооо цената е една и също... да се вижда по-добре" comando comando comando comando bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bad
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно сме много зле като публика, как може да шибаш говедата на герена и да седнеш у А и В сектор, да не се радваш на головете. Неискам пак да съм краен но такива хора немога да ги разбера
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Както каза Дедо ,над площад Славейков се стеле ,,СИНЯ ТИШИНА"
Е баси ,не истина спомних си един мач дето говедата почнаха да напускат още на полувремето Васил Левски , а някъкъв пощурел дядка почна да ни гони нас малките 14 годишни хлапета ! Давам задача на олдскулите тук да кажат кой е мача - само ще кажа резила им , бихме ги 4:1 .
Но това вчера беше извънземно , ебаси този отбор ме крепи като човек , тези оргазми ги сравнявам само с раждането на детето си , както писах по нагоре идва рано или късно Видов ден !!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2009 18:38    Заглавие: Отговорете с цитат

да викаш "още" на Герена - безценно!
за всичко останало си има ... Венци Стефанов/Вихрен/Беласица и сие

пренощувах (предната нощ не я броя, че главата ми беше другаде) и пак не мога да го осъзная...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
1914
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 0:45    Заглавие: Отговорете с цитат

flag_of_truce
Върнете се в началото
kakata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 14:35    Заглавие: ! Отговорете с цитат

Привет на всички!Да ви призная аз съм от ЦСКА,обаче мачът ви срещу говедата беше най-хубавият,който съм гледала по българските терени.Тея сини,куци коне не знаеха къде се намират.Харесва ми играта на Локо срещу Левски в последните 2 сезона-страхотни сте.А с тая тройка в събота ги отминахте като бързия ЕКСПРЕС.Есента също имахте много положения,ама за съжаление не ги вкарвахте.А сега пък не можете да спрете.Пожелавам ви победи във всички мачове до края,освен с нас.Там направете равен,въпреки че ако играете по-добре от нас заслужавате победата.Той Лупи ни разби,така че срещу по-силните отбори като вас не знам какво може да се случи.Яд ме е,че и ние и вие отпаднахте от Купата на България,а говедата продължиха.Ама то съдията си ги подпираше.Дано ЦСКА стане шампион,а вие сте втори.Говедцата не ги броя,щото в петък ще се издънят сигурно и не заслужават торото място.Дано догодина с вас да се борим за титла.
П.П. Успех срещу моряците в събота.Дано ги удавите!
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 17:32    Заглавие: Re: ! Отговорете с цитат

kakata написа:
Привет на всички!Да ви призная аз съм от ЦСКА,обаче мачът ви срещу говедата беше най-хубавият,който съм гледала по българските терени.Тея сини,куци коне не знаеха къде се намират.Харесва ми играта на Локо срещу Левски в последните 2 сезона-страхотни сте.А с тая тройка в събота ги отминахте като бързия ЕКСПРЕС.Есента също имахте много положения,ама за съжаление не ги вкарвахте.А сега пък не можете да спрете.Пожелавам ви победи във всички мачове до края,освен с нас.Там направете равен,въпреки че ако играете по-добре от нас заслужавате победата.Той Лупи ни разби,така че срещу по-силните отбори като вас не знам какво може да се случи.Яд ме е,че и ние и вие отпаднахте от Купата на България,а говедата продължиха.Ама то съдията си ги подпираше.Дано ЦСКА стане шампион,а вие сте втори.Говедцата не ги броя,щото в петък ще се издънят сигурно и не заслужават торото място.Дано догодина с вас да се борим за титла.
П.П. Успех срещу моряците в събота.Дано ги удавите!


ЛОКО, Левски все едно на ЧОРБАТА У ГАЗО !!! аре бегай си към Анкара bye
Върнете се в началото
vil78
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 18:55    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
Явно сме много зле като публика, как може да шибаш говедата на герена и да седнеш у А и В сектор, да не се радваш на головете. Неискам пак да съм краен но такива хора немога да ги разбера

Никога не ме е срам да ходя на мач на ЛОКО и не съм по малък запалянко от теб. На мача с левски бях в сектор А на стадиона подкрепях отбора си и за това на почивката доиде един полицаи и ме "помоли" да напусна за да не станел инцидент. Тръгнах си не защото ме беше страх а защото не искам неприятности.На всички голове на отбора се кефех без да се съобразявам кои как ще реагора. Около мен други локомотивци не видях.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 8 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum