Левски-Локомотив(София)-11.04.2009-ст.Г.Аспарухов,15:00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

vil78 написа:
... Бях в сектор А не защото не съм солидарен с агитката а защото ми е кофти да слушам подмятания как сме шепа хора един трамваи и така на татък говедата а и всички трябва да знаят че локомотив не е само една агитка ЛОКО има фенове които не се съобразяват с нищо и никои. Пожелавам успех на ултрасите винаги съм с вас !!!


Човеко, говориш пълни глупости! Никой не е казал, че всичко трябва да е агитка, но докато такива като теб "официално" се делят от общата маса фенове, ще ти се смеят и ще ти "пилят", че сме "един трамвай фенове". Като си винаги с нас, идвай ако не в, то поне около агитката, ще дойдеш ти, ще дойде някой твой приятел, ще дойде някой друг приятел. На нас ни е ПИСНАЛО да провлачваме крак всеки път, за да има "обединение" на феновете на Локомотив. Направете и вие нещо в тая посока, стига сте се крили като путенца.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
1914
Гост





МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

абе малко не е по темата ама така като чета оставам с впечатление, че ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ е една организация, а отделно от нея има и НФК ? Може ли някой да разясни как стоят нещата при вас JC_ThankYou
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

1914 написа:
абе малко не е по темата ама така като чета оставам с впечатление, че ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ е една организация, а отделно от нея има и НФК ? Може ли някой да разясни как стоят нещата при вас JC_ThankYou


О Боже! И ти страдаш от тази огромна заблуда от която и 90% от българската фенска общност.
Значи I.B.U.U. - IRON BRIGADES ULTRAS UNION или ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ няма нищо общо с НФК.ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ е най-голямата, най-стара и влиятелна фен организация на Локомотив.Но тя е ултрас групировка - със строги правила, символи и идентичност. За повече инфо:

http://ibuu.org/bg/About
http://ultrasloko.com/page.php?11

Както и I.B.U.U. не са единствената ултрас група на нашата трибуна. Има ги още и R.B.P и D.H.V.

А НФК не искам да ги коментирам,щото те са извън коментар и не знам напоследък дали и те знаят какво са... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

абе то да бием говедата още два пъти на Герена с по 3-0 и ще си говорим за публика......просто си има едно постоянно ядро от 5000-6000 фена които като пеперудки хвърчат от отбор на отбор....днес от Левски,утре от ЦСКА.....другиден от Локо.....ай мерси за такива фенове..
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
абе то да бием говедата още два пъти на Герена с по 3-0 и ще си говорим за публика......просто си има едно постоянно ядро от 5000-6000 фена които като пеперудки хвърчат от отбор на отбор....днес от Левски,утре от ЦСКА.....другиден от Локо.....ай мерси за такива фенове..

Няма ги вече тия пеперудки, хората избегаха от стадионите, интересуват ги други неща, не футбола. Сега на мен лично ми е малко притеснено да не се изложиме като публика срещу Черно Море, защото след такъв мач срещу Левски отбора заслужава пълен стадион. Ние естествено неможем да напълним стадиона, но като агитка всичко под 300 човека ще означава само едно- СМЕХ!!!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
venci написа:
абе то да бием говедата още два пъти на Герена с по 3-0 и ще си говорим за публика......просто си има едно постоянно ядро от 5000-6000 фена които като пеперудки хвърчат от отбор на отбор....днес от Левски,утре от ЦСКА.....другиден от Локо.....ай мерси за такива фенове..

Няма ги вече тия пеперудки, хората избегаха от стадионите, интересуват ги други неща, не футбола. Сега на мен лично ми е малко притеснено да не се изложиме като публика срещу Черно Море, защото след такъв мач срещу Левски отбора заслужава пълен стадион. Ние естествено неможем да напълним стадиона, но като агитка всичко под 300 човека ще означава само едно- СМЕХ!!!


Еми значи ще се посмееш от сърце. Такива "чудеса"...нема такъв филм вече. Който иска да идва...който е истински фен ще дойде, който е клес ще си измисли оправдание. banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dupnicata
Гост





МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 19:26    Заглавие: Отговорете с цитат

По вестниците пише че чакат 3000 дано им се сбъднат техните прогнози 0011-loko2
Върнете се в началото
1914
Гост





МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
1914 написа:
абе малко не е по темата ама така като чета оставам с впечатление, че ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ е една организация, а отделно от нея има и НФК ? Може ли някой да разясни как стоят нещата при вас JC_ThankYou


О Боже! И ти страдаш от тази огромна заблуда от която и 90% от българската фенска общност.
Значи I.B.U.U. - IRON BRIGADES ULTRAS UNION или ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ няма нищо общо с НФК.ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ е най-голямата, най-стара и влиятелна фен организация на Локомотив.Но тя е ултрас групировка - със строги правила, символи и идентичност. За повече инфо:

http://ibuu.org/bg/About
http://ultrasloko.com/page.php?11

Както и I.B.U.U. не са единствената ултрас група на нашата трибуна. Има ги още и R.B.P и D.H.V.

А НФК не искам да ги коментирам,щото те са извън коментар и не знам напоследък дали и те знаят какво са... boredom


Ми кой нормален може да приеме, че агитка от 100 човека може да е разделена на 4 wacko2 То това деление и при нас пречи дето сме малко повече, а незнам вие защо имате толкова групировки. НФК-то ви явно е като нашето to_become_senile А кой ви мисли хореографиите, доста силни неща , жалко че ги няма хората, както при вас, така и при нас.. кур за феновете на чужди отбори banned
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да отговоря на vil78.Човече не мога да я разбера твоята идеология,аз съм 3 години по-голям от теб и не мога да си спомня нашата публика 80те,камо ли 90 те да е ходила масово на дерби срещу един от двата отобра от синьо-червната мъгла.не помня,ако искаш ти ми припомни с факти.и така като сядаш при другата публика с нищо не допринасяш за подкрепата към любимия отбор.и ти не си един има още поне 50 души като теб,за които знам,че са били във В,които ако бяха при нас,по 1 път да беха викнали щеше да се чува по-силно.Но за съжаление,като на нашата публика друга няма
Добре,че все пак си бил на стадиона,защото болшинството от нашите така наречени привърженици,тези мачове по принцип ги отсвирват,а обичат да идват с вихрен,беласица и берое да казват какви локомотивци са.но всичко е въпрос на гледна точка.всяка публика си заслужава участа
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 23:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде престанете с тия глупости бе хора. Някой пише мнение във форума разлинчо от вашето и се почва клес, семкар, незнам си какъв ...ебати ултрасите дето се изкарвате. Не мога да разбера какви са тия глупости, на всяка манджа меродия. Ами като ви е такова мнението ясно разбрали сме го вече - нема нужда да се хабитe
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 16 Апр, 2009 6:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък съм на 34 почти и дочаках своя ден !! Не да бъда анонимка , а да се радвам на Локо когато мачка в исторически мач!! За юнака в А сектор ,точно поради тази причина ти се подиграват ,че сме маршрутка!!

Иво, това е форум в Ultrasloko.com , ако сте сбъркали форума да ви подсетя lokomotivsofia.com. Точно това пораженческо мислене на човека който защитаваш докара нашата публика до това дередже , след 5 поредни мача с 17 гола да не дойде на герена . Ако се кефиш на това си e твой проблем, не ни карай ниe да го правим ,не членуваме в пионерски хор , а в ултрас организация . Парци правилно написа по горе стига само ние сме правили компромис за обединение на публиката ни ,нека това да подемат като инициатива и т.н. нормални фенове. Че ако не се трудихме вече 10 години в тази насока , нямяше кой да подкрепи отбора в събота.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 16 Апр, 2009 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм на мнение че не трябва да сме секта,ясно е че основните сме супер малко banned а други откъде да доидат?

Иначе Железни Бригади направиха/ме поне да отидем агитка на Армията,Герена или Варна организирано и отбора да има съпорт,ако не бяхме ние хората щеха да се крият в В или А сектор както беше навремето. Иначе защо сме 4 групи,ми те и петте пръста на ръката ти са различни трудно дори малка бройка фенове от рода на 150 човека могат да имат еднакви разбирания и идеали congratulate

иначе аз съм за да има всякакви фенове,ако може в агитката да са повечето...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Апр, 2009 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги съм бил краен в отновението си към овчедушните ни фенове и това няма да се промени. Защото те са виновни да сме на такова дередже като публика. И да, колкото и на някои хора да не им е кефа открито ще влизам в конфронтация с тях,защото за мен те са си престъпници спрямо клубът ни. banned

Кореотата ние си ги мислим, и ние си ги правим. Основно хора от Бригадите, ама и другите понякога помагат. И да - бройката ни е основния проблем.Винаги съм казвал че ако имахме едно 500 човека ултраси като макс, щяхме да сме най-добрата агитка в България. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
1914
Гост





МнениеПуснато на: Чет 16 Апр, 2009 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Иначе защо сме 4 групи,ми те и петте пръста на ръката ти са различни трудно дори малка бройка фенове от рода на 150 човека могат да имат еднакви разбирания и идеали congratulate

Welcome to Bulgaria.. Тука не може да се обединим заради отбора си, а каму ли като стане нещо по-сериозно.. много вожд, малко индианец.. сигурно и при вас има "къв е тоя, че ще ми казва какво да пея и какво да правя"..
Metala няма начин всичките фенове да идват и да пеят.... примерно ние като играхме във Варна от 1500 наши пееха 150... другите викаха "свали знамето да гледам мача" bye Толкова сме далече от някой съседи, че ми се плаче... ама там ако не пееш или не изпълняваш, това което ти се казва в сектора следва 0035-00004
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Апр, 2009 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно за съседите щеше да ми е думата. Ама тука верно всички са "свали знамето,намали барана".Смех,смех и пак смех. Но това не значи че трябва да се примиряваме с това. Аз си рия,дори за собствен кеф и поне ще знам че съм се опитал. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 10 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum