Новините извън спорта ...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Съб 02 Май, 2009 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

OutragE написа:


air_kiss angry2

гледам , че и анархо боклуците и те носат нинджи crazy

a първата снимка без коментар просто ...



полвината са от ваще на тоя митинг не се прай acute

Ла веча Скула комуниста Санта Сеплисикас congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Май, 2009 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportal.bg/news.php?id=176110

http://www.vbox7.com/play:92b999a6


aggressive2 aggressive2
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 28 Май, 2009 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
http://sportal.bg/news.php?id=176110

http://www.vbox7.com/play:92b999a6


aggressive2 aggressive2


гръмнаха сички форуми и нет побойници яко .... след 100 години закъснение,в 21 век, нет,кабелни/цифрови телевизии,и зрители псуващи Вучков .... ви го тура comando

утре има пред полското посолство събор....митинг.....концерт....протест или еба ли мамата на ..... как да е....

не че ние нещо....заети сме.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Май, 2009 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

МАМА ИМ ДЕБА ПОЛЯКИНСКА ! ! ! ! ! ! ! !
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Май, 2009 23:23    Заглавие: Отговорете с цитат

http://bgpetition.com/drama-s-dvete-deca-v-asenovgrad/index.html
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Май, 2009 8:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле копелееееее....Аз тая бих я гръмнал. Много добре знам какво е щото преди година дъщеря ми я бях пуснал за национално издирване,защото имах съмнения че тая селска пача майка й се опитва да я изведе извън граница. Ама така е копеле, като в тая шибана държава ако си баща те ебат през гащите... angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Май, 2009 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

ДЕКЛАРАЦИЯ


"Национален клуб на привържениците на Левски" изразява дълбокото възмущение на всички свои членове, породено от скандалното еничарско поведение на няколко антибългари от Асеновград, които пред очите на цяла България най-безсрамно съдействаха за насилственото отнемане на две български деца и предаването им на един чужд гражданин.

Намираме за недопустимо лакейското усърдие, с което двете деца бяха откъснати от Българския си баща с цел да бъдат предадени на алкохолизирана полякиня, въпреки че и двете недвусмислено изразиха волята си да останат да живеят в България, която считат за своя родина.

Срам ни е, че в държавата на Балканджи Йово днес живуркат мижитурки, които с лека ръка отнемат на един Български баща най-ценното му и лишават нацията от най-голямото и богатство.

Обръщаме се с апел към държавния глава да предприеме всички необходими мерки за защита на двете български деца.

Настояваме за незабавна намеса на всички компетентни държавни органи и неправителствени организации, които сега трябва да докажат, че са Българи, а не съучастници в това позорно престъпление.

Нашата позиция и решимост да не допуснем този позор ще покажем ясно в неделя след мача с Миньор Перник.

Призоваваме всеки, който се чувства Българин, да ни подкрепи и по този начин да си спечели званието достоен родолюбец.

Нека в тези траурни за държавата дни всички да се обединим около една родолюбива кауза и по този начин да почетем паметта на загиналите край Ямбол, защитавайки бъдещето на родината им.

България загуби 16 човека, но ако спечелим две Български деца, надеждата, че сме народ, остава жива .

НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛЕВСКИ
28.05.2009г.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Май, 2009 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва ако беше истинска държава за секудни се събираше целата маала, куките на пастет, колата кабрио и децата у Балкана...Ама тука сеира и Азис са най-големите сили. aggressive2 aggressive2 boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Юни, 2009 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Кой спечели на евро изборите?Тея толко лъжат един вика имаме увеличение другите му викат имате кур пълна мъгла?
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала на тия момчета clapping Така трябва да се постъпва с крадците ! ! !

http://www.impulse.bg/videos/by/difak/view/h94ti2x91p6qfs74um95p4ladujf99zr
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Юни, 2009 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Освен това Ганди е съдружник на варненския представител на бившата "ВИС" - Христо Асенов-Бацата, в бургаската фирма "Остро" ООД, която е регистрирана още през 1991 година. Той е първият "работодател" на Митьо Очите през далечната 1991 г., когато назначава бъдещия бос на т. нар. несебърско-поморийска мафия като бодигард в "Дюни". А през 1992 г. Пламен Тимев отървава бъдещия създател на бившата "борческа" империя "ВИС" - Васил Илиев, от арест за убийство. В същата история се появява и името на неизвестния по онова време Стоил Славов-Телето, който години по-късно ще стане една от легендите на СИК и подземния свят.

Накратко историята, превърната от Ганди в истински театрален спектакъл е следната: на купон в неговата дискотека в "Дюни" пияният Васил Илиев в изблик на тежка ревност прерязва гърлото на някакъв навлек от ухо до ухо. В заведението настъпва масова истерия, а когато след час и половина е опразнена, Ганди и двама-трима от по-трезвите гости сядат и започват да умуват как точно да потулят инцидента. Полицията е пред вратите на дискотеката, а локвата кръв на убития все още е на пода.

Мозъкът на операцията по потулването на случая, Ганди пуска в игра Стоил Славов-Телето - бивш служител в УБО. Прилагайки различни номера, той разиграва ченгетата от РПУ-Созопол часове, докато вътре в заведението върви трескаво почистване. След напразни увещания да ги пусне созополските полицаи удрят на камък и викат на помощ заместник районен прокурор от Бургас. Той от своя страна изисква помощта на Специализираното подразделение за борба с масовите безредици към РДВР-Бургас. Телето не се предава и вади оръжие. Историята заплашва да се превърне в масова престрелка, когато призори Телето слага пищова на пода. Междувременно трупът на заклания е изнесен и откаран нанякъде, бъдещият бос на ВИС Васил Илиев е скрит в "Слънчев бряг", а дискотеката е почистена като за откриване. По-късно срещу Стоил Славов-Телето е образувано дело за оказване на съпротива на органите на реда и за притежание на незаконно оръжие. Две-три години по-късно това досъдебно производство потъва в нечие чекмедже и е забравено, въпреки че пищова на Телето се оказва картечен пистолет, който е откраднат от Специализирания отряд за борба с тероризма (баретите) и с него е извършено убийство.


connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 20 Юни, 2009 16:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
С цел предотвратяване на обявения за 27-ми юни гей-парад и заявяване на нежеланието на българското общество да приеме за нормални хомосексуалните взаимоотношения, както и всяка друга извратеност обявяваме, че на 21 юни 2009г.(неделя) от 11.30ч. ще проведем
литийно шествие за забрана на гей-парада



http://bg.altermedia.info/?p=10240
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 21 Юни, 2009 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.dnes.bg/crime/2009/06/21/dvoen-ubiec-v-mladost-3-hvanaha-go-da-prenasia-tialoto-na-maika-si.72985
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Юни, 2009 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
http://www.dnes.bg/crime/2009/06/21/dvoen-ubiec-v-mladost-3-hvanaha-go-da-prenasia-tialoto-na-maika-si.72985


тоя от неколко дена не бил спал и бая се бил умирисал... bad

ужас ,дано не стават такива трагедии повече. angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 22 Юни, 2009 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Zaspalan написа:
http://www.dnes.bg/crime/2009/06/21/dvoen-ubiec-v-mladost-3-hvanaha-go-da-prenasia-tialoto-na-maika-si.72985


тоя от неколко дена не бил спал и бая се бил умирисал... bad

angry2


тепърва го чакат безсънни нощи момчето connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Следваща
Страница 2 от 35

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum