Новините извън спорта ...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 06 Юни, 2011 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе,

Тия не мое се нарешат само некви тъпотии...
Македонци !
Македония това е България бе, нахуйници !

Иначе са първи за българско гражданство ,ама като го земат ни срамят само после, че и с най-голема наглост казват че им трябвало за ЕС.

Който види маке да го коли без да му мисли fool2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Юни, 2011 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че това не се случва реално,а е халюцинации от лепило

black_eye

Цитат:
Странно обяснение защо не може да бъде намален звукът от озвучителната уредба на джамията в София дадоха от Главното мюфтийство. Секретарят Хюсеин Хафъзов обясни пред БНТ, че уредбата на джамията "Баня башъ" е стара и затова звукът не може да е по-слаб. Затова след разговорите с кмета на София Йорданка Фандъкова и вътрешния министър Цветан Цветанов е било решено да се купи нова уредба.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 07 Юни, 2011 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Взрив за тия, мама им дееба! Че и повънка килими си изпъват, да дразнят и провокират хората. Нема такава гнусна и долна пасмина!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 07 Юни, 2011 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=207001
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bugi_93



Регистриран на: 24 Юни 2009
Мнения: 390
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Юни, 2011 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=920274
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 08 Юни, 2011 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

bugi_93 написа:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=920274


Не разбирам хората работещи в чужбина.

На мен ми се случвало полицаи да ми обесняват че понеже съм чужденец аз съм виновен незавидимо какво се е случило, защото аз просто не трябва да съм там ( случая е във Франция ) black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Юни, 2011 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
bugi_93 написа:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=920274


Не разбирам хората работещи в чужбина.

На мен ми се случвало полицаи да ми обесняват че понеже съм чужденец аз съм виновен незавидимо какво се е случило, защото аз просто не трябва да съм там ( случая е във Франция ) black_eye


и що ли точно на тебе се случват такива неща?
biggrin

а във Франция какс е разбираш с куки,ти ги питаш на английски,те ти кимат и ти отговарят на френски biggrin
нема такъв ужас,
Жу Льо ти еба майката biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Юни, 2011 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат



Голем респект за тия момчета!!! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 14 Юни, 2011 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Това не знам къде другаде по света би се случило... и кой би го търпял и толерирал. Върховенство на Злото, в чистата му първична форма, така бих го нарекъл. Гнусно, гадно, смрадливо... българско...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 14 Юни, 2011 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Това не знам къде другаде по света би се случило... и кой би го търпял и толерирал. Върховенство на Злото, в чистата му първична форма, така бих го нарекъл. Гнусно, гадно, смрадливо... българско...


пфф бати държавата....като цяло държавата трее го отнесе щото тя е виновна за катастрофата,който е минавал по тоя път знае за какво говоря, пълен срам. banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 14 Юни, 2011 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
pa®tci написа:
Това не знам къде другаде по света би се случило... и кой би го търпял и толерирал. Върховенство на Злото, в чистата му първична форма, така бих го нарекъл. Гнусно, гадно, смрадливо... българско...


пфф бати държавата....като цяло държавата трее го отнесе щото тя е виновна за катастрофата,който е минавал по тоя път знае за какво говоря, пълен срам. banned


Булгарист, къв път, кви 5лв. бе, ебати!!! Този кънкьор не трябва да излезе от затвора, а нашият съд дори му бута пари от пострадалото момиче!!! angry2 angry2 angry2 Като не може да пие, да не пие въобще, а той чак и кола ще ми кара, капут нещастен!!! Ама нашият т.нар. съд е за голямото ебане!!! angry2 angry2 angry2 banned banned banned
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 15 Юни, 2011 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Големият български спортен журналист Ричард Груев почина тази нощ след кратко боледуване, съобщи БНТ.

Той натрупа популярност като коментатор на Формула 1 през 90-те години.

През уикенда Груев е бил в Русе за състезание по рали. В събота той се почувствал зле в хотелската си стая. Вчера Съюзът на българските автомобилисти обяви, че има нужда от спешно преливане на кръв на Ричард Груев. През тази нощ обаче той е получил инсулт.

Ричард Груев бе доведен син на известния художник Дечко Узунов. Завършил е българска филология в Софийския университет. В периода 1968-77 г. е автомобилен състезател, но след тежка катастрофа слага край на кариерата си. След това Груев става коментатор на моторни спортове в националната телевия, където остава до 1999 г. Мести се в телевизия “Ринг”. Работеше като пресаташе на Асоциацията на българските автомобилисти, информира БЛИЦ.

R.I.P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 15 Юни, 2011 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
bulgarista написа:
pa®tci написа:
Това не знам къде другаде по света би се случило... и кой би го търпял и толерирал. Върховенство на Злото, в чистата му първична форма, така бих го нарекъл. Гнусно, гадно, смрадливо... българско...


пфф бати държавата....като цяло държавата трее го отнесе щото тя е виновна за катастрофата,който е минавал по тоя път знае за какво говоря, пълен срам. banned


Булгарист, къв път, кви 5лв. бе, ебати!!! Този кънкьор не трябва да излезе от затвора, а нашият съд дори му бута пари от пострадалото момиче!!! angry2 angry2 angry2 Като не може да пие, да не пие въобще, а той чак и кола ще ми кара, капут нещастен!!! Ама нашият т.нар. съд е за голямото ебане!!! angry2 angry2 angry2 banned banned banned


Цитат:
Максим Стависки отказа парите на Мануела

Максим Стависки и Албена Денкова са потресени от решението на Софийския градски съд и нямат претенции към парите на Мануела Горсова. Това обяви адвокатът на световния шампион по фигурно пързаляне Явор Нотев, след като вчера стана ясно, че състав на Софийски градски съд е отхвърлил иска на Мануела Горсова срещу застрахователната компания на световния шампион по фигурно пързаляне.

С постановеното от съда решение Мануела не само, че няма да получи пари, за да продължи да се бори за живота си, но и ще трябва тя да плати над 12 000 лева на компанията и близо 8000 лева на Максим Стависки за разноски по делото.

"Въпреки че аз не ги представлявам в този процес, Албена ми се обади по телефона и от нея научих, че такива пари те нито ще претендират, нито пък ще си позволят да получат от Мануела. Това е изричното намерение на Максим и Албена. Неприятното в случая е, че заради правна некомпетентност се стигна да искат пари от Мануела", заяви Нотев, според когото тази абсурдна ситуация се дължи на неправилно заведен иск.

Той обясни и за какво точно става въпрос. "Претендира се за направени разходи, за които има документи, че са изплатени със средства от дарения. И това вече поставя под въпрос дали трябва да бъдат възстановени, след като има изпълнена воля на дарителите. Те са предоставени за конкретна нужда и на нея е отговорено. Т.е. в този случай няма как втори път да бъдат платени пари за едно и също нещо.

Ако някой има претенции за имуществени вреди, които са от друго естество, трябва коректно да ги покаже и съответно да ги заяви по размер и основание. Тогава съдът би ги уважил, според мен", добави адвокат Нотев пред в. "Стандарт".

Юристът подчерта, че Стависки е платил с 25 000 лева повече от отсъденото му по гражданския иск за неимуществени вреди обезщетение.

Този петък, от 10:00 часа пред Съдебната палата в София ще се състои протест срещу решението на съда. Точно след месец, на 15 юли от 18:00 часа, се организара и друг мирен протест пред централното управление на застрахователната компания "Дженерали България".


не че защитавам Стависки, но не той, а съдът ни и цялата ни система са за голямото ебане, както казва Гената...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Юни, 2011 9:11    Заглавие: Отговорете с цитат

поне да се успокояваме че има по големи идиоти от нас
хаха

Цитат:
Скопие вдигна паметник на Александър Македонски
Паметникът на Александър Македонски, наречен просто "Войн на кон", вече е сглобен в центъра на Скопие. Скулптурата е висока 13 метра и ще бъде поставена върху 10 метров бетонен постамент. Паметникът, който струва 5.3 млн. евро, бе излят във Флоренция, негов автор е Валентина Стевановска.

Паметникът ще бъде поставен в средата на фонтан, който струва 4.1 млн.евро.


comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 23 Юни, 2011 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Закопчаха Българина и Негъра с дрога в София
22.06.2011 19:53
69
Трима са задържани с амфетамин, хероин, кокаин и канабис


Снимка: Булфото
Трима мъже са задържани в столицата за притежание на наркотици, съобщи МВР.

Криминалисти на Първо районно управление заловили 46-годишния К. Н., по прякор Българина, с 32 топчета с хероин.

В Пето РУП пък е задържан 24-годишният Х. А. с прякор Негъра.

При проверка в дома му са открити 14,13 грама хероин и 1,17 грама кокаин.

Третият задържан – 18-годишен столичанин, бил спрян за проверка, докато карал мотопед.

У него полицаите намерили три пликчета с марихуана с общо тегло един грам.

Мъжете са в ареста със 72-часова мярка „задържане под стража”, работата по случаите продължава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  Следваща
Страница 24 от 35

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum