Култови гостувания ...яки спомени
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2009 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

кой беше класика който събра една мешка с царевица за вкъщи,за да си я свари?а ние будалите си изпотрошихме зъбите да гризем...и пиенето беше свършило ,абе въобще психопатия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2009 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

помня,че бехме изчемрели от глад
а помните ли Бургас,мача беше с истинския Черноморец,дето ги бихме сензационно накрач.Бехме 11 души,и после в кръчмата с маймунката се направихме на животни
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2009 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

^ Нее, човече, това беше на (първата) екскурзия за Белацица, кога се връщахме цела нощ, дето некакъв беше блъснал една каруца и гонихме коня/магарето из нивите (брахме кукуруз), после някои, изтрещели от глад, пекоха царевици на запалки. Таман тръгнахме и след дваесетина километра на автобуса му почина предна дясна възглавница (бех на войнишко изпращане на един приятел, отидох у два нощеска, му го тура).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2009 19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
^ Нее, човече, това беше на (първата) екскурзия за Белацица, кога се връщахме цела нощ, дето некакъв беше блъснал една каруца и гонихме коня/магарето из нивите (брахме кукуруз), после някои, изтрещели от глад, пекоха царевици на запалки. Таман тръгнахме и след дваесетина километра на автобуса му почина предна дясна възглавница (бех на войнишко изпращане на един приятел, отидох у два нощеска, му го тура).


e именно за това става въпрос де... acute

помна само че се прибрах се едно съм бил година и половина в окопите край Дойран biggrin .

А в БлагоевСело помните ли една година след мача рейса тътри по некви утрепани преки и изкачат некви аборигени от един двор ,единия толко беше надъхан да ни счупи рейса,че така се изсили че го прехвърли и прасна една къща отзад джама bye
хаха.
По дивия югозапад май са най големире веселби,а най дивите и безпаметни напивания са по морето acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Юли, 2009 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Нема да забравя една екскурзия до Перник с влак 1990(леле половината тук не са били родени)бех много бледолик юноша.
И още на стадиона кюмюрите ни обградиха.Тогава немаше полицаи,клетки и тем подобни.Некви големи минават и викат-Ще има храна за жълтите гъби.След мача аз и още двама малки,единия даже е 4 години по-малък от мен се закачихме за некъв чичко да ни закара до гарата,и на тоя на 200 метра от гарата като му се разтрепераха краката,майка плаче,а зад нас едно 50 човека веднага ни надушиха
Имахме уникален късмет че се качихме в движение.другите водени от Румборак нямаха такъв.Като ги чакахме на гарата едни се връщат посинени,други целите оцапани от въглища(крили се в някакви скаладове)а Румборак тогава беше тарикат,при боя който станал му изпаднал некъв плик с 1350 долара(оборота на плод зеленчука в който работеше тогава)и на гарата почна да се вайка.После се върна с некво такси до Перник и сензационно ги намерил пак там,захвърлени като боклук
Още тогава кюмюрите ни пееха-локо,локо струма е дълбоко....
ех колко вода изтече от тогава
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 11 Юли, 2009 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin biggrin biggrin хахахаххахахха biggrin biggrin biggrin
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 11 Юли, 2009 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко се заговорихме с чичо ви пила за едно от култовите ходения до бургас.За съжеление не помня точно коя година беше ,ама беше в най-голямата криза на отбора в Гигсанови времена ,когато се говореше за изпадане.Бихме най-неочаквано с 2-1 с голове на Маджо и Митко Дамянов.Въпросната екскурзия беше първата на Дедо,който цъфна мортал още на сборния пункт и успя да подържа това добро ниво 24 часа.Трагнахме с едно жълто бусче (набор на прадедите ни) и една кола.Пътуването до там мина с обичайните литри водка и не е чак толкова интересно но...ние взехме че бихме лелеееееееее.неадекватни стигнахме до нова загора,където една местна девойка реши да ни води в най-хубавата кръчма,която се оказа клуб на Левски(и естествено ние нечленоразделно но решително отказахме)Заведоха ни до друга кръчма в която под палмички и поточета седяха няколко влюбени двойки и изгледаха с див ужас нахлуването на 15 изкривени лумпена.Същите тия 15 лумпена поръчаха 8 бутилки ракия(като двама все пак бяха шофьори),а не безизвестния дядо се изкрещя "ама вие няма ли да пите"Справихме се геройски,заредихме с нови бутилки за изпът и потеглихме ...тук разбрахме че на буса му работят само габаритките.Това беше най-веселото влачене в аварийната лента по магистралата в живота ми.Бутилка водка за мен и пилата ,гарнирана с една торба кренвирши и БОЗА за разредител.Постепенно народа изпонакапа но ние с Пи не се дадохме ,пяхме някакви рап парчета ,а за капак решихме че има НЛО над магистралата....уфффффф почва да ме лови махмурлук само по спомени
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Юли, 2009 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Много яки премеждия biggrin biggrin
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера имах дежавю, флашбек и не знам си кво...Видех големия Волуяк на гостуване...Те понякога се завръщат... bye bye bye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 09 Окт, 2009 0:57    Заглавие: Отговорете с цитат

are be dartite menzisi v agitkata neshto vi zamrakna temata
ae kajete neshto da se pohilime acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 09 Окт, 2009 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам момчета, но по-култово гостуване от това във Франция срещу Рен, аз лично не съм имал. Вечерта преди мача в центъра беше некво чудо, пияни хора навсякъде, песни и яко бъзици с франсетата. После в метрото онова момче дето учеше във Франция как им взе алкохола на тия неприятни френски младежи comando хахаха. След това няма да збравя как ни водеше към хотела Мон Жермон ли кво беше там, и през цялото време разправя близо сме бе ей тука е, няма нужда от таксита, аз по едно време виждам че се движим по магистрала и табела Нант на еди колко си километра comando направо щях да припадна. Прибираме се след незнам си колко време благополучно в хотела и от там нататък такава вакханалия настана, че просто като се сетя се хиля сам дори и в момента. След като изпихме всичко в стаята в която бяхме се промъкваме в стаята на lokoman да вземем някакво уиски. Бяхме като от тайните служби....свърши и тая бутилка, както и всякакви други субстанции, но "сърце юнашко не търпи" та излезнахме навън да се пораздвижим около хотела...от този момент нататтък стана нещо страшно. Все още съм благодарен на Господ че не спахме в някое районно... Такава група за демонтаж се оформи, че просто не ми се мисли. Моята паметна битка със знак СТОП съм сигурен че и до момента разсмива всички присъствали на паркинга пред онзи Мол както и мерцедеса, който го превърнахме във сцена за концерт и имаше едва ли не пого върху него. УЖАС!!!! На другия ден собственика на въпросното возило като ни видя с каква опулена физиономия ни гледаше, досещайки се кой е танцувал, върху колата му...хахаха. Култови спомени - сигурен съм че всички, които бяха там ще го помним дълго време този мач с Рен. А за разговора на plehan4o с баща му до ден днешен ме напушва смях като се сетя. Криви муцуни! Имаше некъде и снимки ама не ми се търсят сега. biggrin

В общи линии от турнирите има култови спомени....Ротердам, Галац, Рен....яката работа. congratulate
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 09 Окт, 2009 20:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуснете си Sportal.bg и вижте Ларнака от птичи поглед!!! Там кацнаха дъртите разбойници, а в Агия Напа е най-великото преживяване, заедно с отбора!!! Връх, който се съмнявам някога да се повтори, но през февруари, ще се пробваме пак!!! Сигурен съм, че ще изкачим още един осемхилядник!!! 0014-lokooo 0035-00004 a0553 0038-00007 viannen_01
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 10 Окт, 2009 17:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама следващия път си вземето знамето,за да се знае кои сте,що сте и т.н. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное, 2009 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа като пътувахме за Варна си превъртахме старите култови гостувания и се сетихме за един култов мач в Несебър, преди който си правихме плаж с едно родопско одеало, което после искахме да метнем по вратаря на домакинир да видим дали ще може да го хване. Аз за себе си спомням че преядох с маслини и препих яко с бира. bad comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Фев, 2010 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно гостуване в Ловеч с коли преди това минахме през Троян и надраскахме целия град.Помня че немаше свестна кръчма за 20+ човека и накрая се напихме в кръчма на ВМРО с червено черни знамена.Култовото беше че слязохме в коритото на реката да мацаме със спрей П.....а цопна в един вир и беше като водолаз.Дойде некво ченге да ни се кара,а един от наще държи спрея и вика:"бе не сме го писали ние тва бе" biggrin .Тогава ми се прееба старера и палеше само на бутане и бехме такъв цирк,не е истина-некви мъртво пияни се търкалят и бутат кола с изкривени мутри biggrin .

А най кривия ми спомен е от едно гостуване в Плевен-главата им беше треньор,супер силен снеговалеж с вятър,напарво станахме на шушулки,на връщане беше най големия кошмар.Помня че се прибирахме 5 часа и никога няма да забрава как се носеше рейса по мостовете на Витиня. black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum