Култови гостувания ...яки спомени
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 10 Фев, 2010 7:38    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахха biggrin
вижте внимателно снимката biggrin
тука на Ботев гостуване,2:1 бихме с гол на Гошо Пеев-тогава на него шала си хвърлих,
но да се върнем на снимката:Карлос Валдерама с оригиналдъ прическа,култовия Волуяк с фанела на Фиорентина/Батистута/-как не я свали 4-5 години biggrin и не на последно место едно рижо момченце вляво-хахах
п.с. Метъл-хвани му покажи тая снимка!


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

99 година беше някъде гостуване на Левски Кюстендил във Враца,
тогава бехме 3 рейса,един рейс с малчугани от школата.Тогава направихме най запомнящото се гостуване за времето си.Въпреки че кюстендилци беха три пъти повече от нас(над 10 рейса) им показахме какво е агитка congratulate .Те повечето люпеха семе и кълняха. banned
По пътя обир на крайпътно заведение,побой между наши в рейса.На стадиона един полицай изгони К. от агитката да гледа мача отстрани зад врата,че мятал камъни biggrin (ебати и наказанието,сега отичаш една година забрана) biggrin .Врачани даже дойдаха да ни направат евала за хубавите знамена и агитка и искаха да им продаваме старото знаме IRON COMAND.Тогава дори врачани ни помагаха с мятането на камъни по съдията,то такова рязане още не съм гледал.
black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 20 Мар, 2010 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ловеч '99




хахха biggrin comando

п.с. comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 20 Мар, 2010 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила , първата снимка не е то Ловеч, а от Бела-си-цица. blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Апр, 2010 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

преди 4-5 години са станали вече тръгваме за гостуване в Смолян.
Пътуваме 4 човека с мойта кола,аз след нощна неспал от бившата ми малоумна работа,ма глеам на картата 250 км-нищо работа за 3 часа сме там.Основната група беше предния ден с коли отишла по некви вили и така.Пътуването нормално,само че 100 км в родопите не се изминават като 100 км. по магистралата и така се получи че стигнахме за началото на мача след като главата ти е станала хеликопетер от завойте преди Смолян.Влизаме ние ,сектора представлява един стръмен баир и повеждаме с 1:0,след около минута ни изравниха-ебати и филма.Мача така свърши 1:1,по време на който култовия Бисер никога няма да забрава беше там със цялото си семейство и крещи :''Ееееееей Петееееееееев /тогава играеше в Родопа/ ше те фанеееем на тесно у пицарията у Младоооост" и пак "Петеееввв,майката ше ти се ебе" хахах biggrin .
А още по култовия Метушев ни караше да викаме за Любо Божанков / някакъв футболист на ония гъбари/ щото му бил приятел black_eye biggrin . и още по култово изпълнение на същия,караше няква тиня продавачка на билети да идва с него на няква хижа и се цепи през целия стадион "Ама ше дойдееееееш лииии?Земи и некоя приятеееелкааааа" ааахаха biggrin
култ acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Окт, 2010 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи си говорихме за култовата серия гостувания в Сливен от преди няколко години..на връщант от което двама изявени дебили правиха драматизация на тройка с една мадама и беше толкова реално че щях да блъсна колата от смях. biggrin acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 13 Окт, 2010 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Снощи си говорихме за култовата серия гостувания в Сливен от преди няколко години..на връщант от което двама изявени дебили правиха драматизация на тройка с една мадама и беше толкова реално че щях да блъсна колата от смях. biggrin acute


дай по цветно и подробно бе,
в стил първата страница на "Скивайте смех" biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Окт, 2010 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва може да се повтори единствено и само от оригиналните изпълнители. Всичко друго ще е компромис с изкуството... bye connie_29

Тия всичките гостувания вече толко ми се мешат че са като една обща гмеч... blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 30 Май, 2011 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахааааааа....Време ли е да започнем да се връщаме към култовите полазвания по Европата...Започваме със скопските премеждия..

5 човека мъртво насрани се отцепваме от кордона и забиваме в кръчмето до стадиона...Заръчваме бири...аз отивам да изпикая каръка и предишните бирухи...излизам от кенефа и от тъмницата неква невидима ръка ме издърпва с все сила и ме транспортира към вратата...Гледам некъв македонски ушат с крива мутра ме блъска и нещо зяе...Мамка му бехме разкрити и само изгледах потните бири на масата, които дори и не платихме... biggrin bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 7:54    Заглавие: Отговорете с цитат

мани,оня наглец келнера искаше да му ги плАтиме black_eye
без да сме ги пили,отнесе 6 сосни псувни и си заминахме,

а кой ше си признае да видиме,пикаше на задната врата с наврян бахур в туба и спира рейса на някакво крайпътно и отваря още в движение вратите и се отваря чудна гледка пред някакви обядващи семейства
ахаха

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 17 Юли, 2013 23:22    Заглавие: Отговорете с цитат

айде ъп на темата:

Ловеч, гостуване преди десетина-дванайсе години,
повеждаме на тоя грнад за 20 минути с 2:0 (бойко величков вкара единия,та двата ли гола) наш виден привърженик почва произволно да звъни на няккави хора и крещи "не идвайтеееееееее,недейте да идвате,водимееееееееееееееееее'' та паднахме с 5:3.

Петрич,катастрофа с каруца, чупен рейс,печена царевица на запалки,прибиране 12-15 часа

Перник, бият Гого Марков при забранено пушене на стадиона (официално), забранено е да пушиш,гостите може д абиеш

Легендарния Бончук, победа над страшилището с 3:0, Мукаси с надпис под официалния екип Джъстис фор нига, донт протект расизъм biggrin
Гостуване на Пирин 1922 (симитли),пристигат някви индиянци да подкрепяме на къна бубата,с шутове навън от сектора
Гостуване на Пирин Бл преди 15на години, един от някакъв двор на къща се изсили да мята по рейса, та го прехвърли и чупи отсрещната къща
в Кюстендил замерване с яйца по рейсовете
Монтана,що псувате Локото майка ви дееба,дай тея парцали, итс нот феър плей biggrin
Сандански пробвахме да влеземе през главната им трибуна че скъпи били билетите, един от наще се преби по склона с денивелация 30 метра мъртвопиян, спират ни куките пред техние ложи,вие от къде сте, тука леля ми има вила и сме за Миньор Брежани biggrin по принцип....
Варна трип 70 човека на карадере ли е ,кво беше,две нощи и два дена удри мую
Бургас - Крайморие, пак толко хора в разгара на сезона, некви чички от Беларус с децата се сцепиха да снимат и да ни се кефят цял мач, 0:0 завършихме,изтрезняване с шоковите палки на куките.
Айтооооооооооооооооооооооос,Карнобаааааааааааааааааатт мухахахха


Бургас ноември на гости на нафтата,човек с дрехите в морето на минус 1 се метна,не измръзна на 3,78 промила, опостушаване на вагон,летящи врати, и припаданици...

Варна на връх великден 4 човека от София +двама местни буфери на Спартак, (винаги уважавам някакви фенове тръгнали на свои разноски на такива светли празници).

Естествено Ловеч 420 продадени билета в мач за титлата
300 човека там полуфинал за купата
и още и още////
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Юли, 2013 0:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам с наближаването на новата кампания/демек първенство/нещо си се разнежил по миналото героично и къде запомнено,къде не..

В тая връзка оня ден суперслучайно видях Вальо Красивия на една спирка.По-дъртите ще си спомнят кой е. Биеше тегели напред назад, с некви ключове в ръка и най-френетичния поглед на който е способен...Супер изпит, отслабнал...абе тъжна гледка bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Виждам с наближаването на новата кампания/демек първенство/нещо си се разнежил по миналото героично и къде запомнено,къде не..

В тая връзка оня ден суперслучайно видях Вальо Красивия на една спирка.По-дъртите ще си спомнят кой е. Биеше тегели напред назад, с некви ключове в ръка и най-френетичния поглед на който е способен...Супер изпит, отслабнал...абе тъжна гледка bad


кой тоя Вальо бе бате?
сред нас красиви няма... connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Мар, 2015 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
Виждам с наближаването на новата кампания/демек първенство/нещо си се разнежил по миналото героично и къде запомнено,къде не..

В тая връзка оня ден суперслучайно видях Вальо Красивия на една спирка.По-дъртите ще си спомнят кой е. Биеше тегели напред назад, с некви ключове в ръка и най-френетичния поглед на който е способен...Супер изпит, отслабнал...абе тъжна гледка bad


кой тоя Вальо бе бате?
сред нас красиви няма... connie_29


На Волуяка дясната ръка acute biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 18 Мар, 2015 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахаа.Ти къде ме върна... Този жив ли е???!!!!

Че не ми се рови назад по форумите.Прибиране от Бургас с някакво бусче (мой набор) на габарити по магистралата.Победа с 2 на 1 с гол на Маджо Стоев. Изпиване на осем бутилки ракия от десет души в Нова Загора, запасяване за буса с дамаджана боза( и до ден днешен не знам защо) и рапиране от мен и Пи до София "Масура запалете,възхода на кралете не можете да спрете"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum