Литекс-Локомотив(София)-25.04.2009(Събота)-18:00 часа.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Кур. Наш'те вече изпаднаха в дупка, като ги гледам. JC_doubledown Дейба каръщината, тоя Балдозавалиев на празна врата така да издъни...


Малко закъсня с удара към вратата и после го затвориха... Иначе яко трябва да смъмрят Галев за левашкия гол, който пусна... :(

Дано през втората част малко нашите понатиснат, че бяха като на разходка до този момент locomotive
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде ше натиснат бе? Нещо не го виждам... Каламбура не могат да му се видат очите, в центъра нещо не вър'ат нещата и там... Не виждам въобще как ще станат работите. Пак ще трябва да чакаме други да ни вършат работа.


А тия БНТ кога и да съм гледал мач на наш'те по техната прокажена телевизия, винаги дрънкат, ебати деградиралата телевизия, ебати чудото. comando



Tия почнаха да ни мачкат от първата минута на второто, дееба. 0025-box

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати въртележките може да станат с тоя резултат, ебати чудесиите... Добре, че Каламбура го вкара тоя гол. Laie_71mini Силно се надявам Черно море да загубят някъде 5-6 т. и Литекс да се спънат, защото чорбите с тая игра не виждам как ще ги бием. Следващият мач трябва да си върнем формата с головете, малко да си оправят самочувствието момчетата, че си ебало майката...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Кофти загуба в равностоен мач,селяните без положение ни вкараха два гола след наши грешки.....А тва да не се скандира името на играчите ни,а да се скандира това на УРОД е меко казано малоумие comando другия път скандирайте и Гошо Борисов biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

ГАЛЕВ да го махат на секундата ! ! ! !
1. От 40 метра му вкараха гол
2. При втория гол какво искаше да направи?!?Да хване топката или да избие?!?Е ..... направи средното - подаде я на Флуор и оттам се свърши!
angry2 angry2 angry2
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 25 Апр, 2009 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
ГАЛЕВ да го махат на секундата ! ! ! !
1. От 40 метра му вкараха гол
2. При втория гол какво искаше да направи?!?Да хване топката или да избие?!?Е ..... направи средното - подаде я на Флуор и оттам се свърши!
angry2 angry2 angry2


и кой да сложат,понеже от икономии Кайчо изгони Бонджулич.... black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 0:05    Заглавие: Отговорете с цитат

skoro shte si govorim s tezi xora za men tova skandirane edin put da ama poveche si e ebasi tupanarskoto
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 0:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Много, ама много блажна агитка се получи ! bb bb bb


http://gong.bg/category.php?team_tag_id=7
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 8:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Още ми кънти в главата новата песен! Вече толкова много години ходиме по села и паланки, но вчера агитката ни беше УНИКАЛНА!!! И ето, че и играчите го осъзнаха и дойдоха близо до нас както се прави! Не ме е яд за загубата, получи се готин трип и ако подкрпяме отбора всеки мач така.........ще е супер!!! Тея педали разни журналистчета пак на са отбелязали, че направихме домакинска атмосфера и селяните грам не ги чухме! Евалла на всички от агитката!!! agree Отново имаше много чоплещи семки, но тази тема не ми се зачеква! Те са разбирачи и гледат мача! blum2
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 8:54    Заглавие: Отговорете с цитат

евала и на Балдовалиев че втори мач по ред ни скъсва нервите. Деба и копелето 5 години ше го чакаме да стане футболист. тоя две врати една до друга ли иска за да вкара най накрая.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

тежка загуба,с оглед целите ни за 3то място и предстоящата програма.
не искам да коментирам играчите,виновен за загубата е целия отбор.не може вината да се хвърля на един или друг
ще си пожелая всеки от нас да си повярва и винаги да се събираме такава агитка каквата бяхме вчера.вижда се като има повече хора има и настроение.хората капацитети по футбол,семкари и треньори няма да коментирам.Те са срам за нашата публика
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре вече стига хранили тоя и оня след загуба!!! banned Праат се грешки, за които си плащаме ама това е играта в крайна сметка.

Мачът почти не съм го гледал,защото през това време се занимавах с нещо далеч по-полезно и приятно - да си подкрепям отбора без да коментирам кой треа да се смени, на кой да се подаде и т.н. Сеа като гледам репортажа...наистина два гола на Галев...и Балдо пак голяма дупка. Ама дайте сега да ги обесим.След силната серия идва слаба както се вижда, но поне е добре, че за разлика от други години и играчи, и треньори не дигат краката рано,рано, а поне казват че ще се борят до последно. След тия две загуби и с оглед програмата поне според мен си издумкахме шансовете за Европа, но от това не трябва да се правят трагедии. Тъкмо ще си починем една година и отборът ще може да се комплектова за един силен сезон след това. Но да видим....

За мен това обаче което стана вчера беше една огромна победа на всички ултраси.
ХОРА БЯХТЕ ВЕЛИКИ,УНИКАЛНИ, НЕПОВТОРИМИ!!!

Прекланям се пред всички дали всичко от себе си подкрепили отбора така както трябва.На моменти замалко да се просълзя. biggrin biggrin Верно е че можеше да сме още повече,но вчерашният трип и съпорт просто си бяха по учебник. Не искам да се изхвърлям, но в последните мачове забелязвам една много приятна тенденция,че започваме да приличаме на това което винаги съм искал да бъдем - стегната,организирана и фанатична агитка. Сърцето ми спря и при двата гола когато на никой не му мигна окото и не спря песента, нямаше псувни, нямаше хранене, а само 101% съпорт. ТАКА СЕ ПРАВИ!!! bb Бехме едно и затова и Ушев даде задна като се опита да се прави на отворен. Да продължаваме все в същия дух, да ставаме повече,по-добри и по-сплотени, и хич да не ви дреме от сдуханите клесари, които само ни срамят името. Те ще умрат в собствените си лайна!

ULTRAS LOKO FOR LIFE! САМО НИЕ! САМО ЛОКО! 0010-loko 0020-marc3 0021-a0553 0016-loko-shampion 0014-lokooo 0006-acabbb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

абе всичко си беше супер
дреме ви за резултата нема ли нещо снимки .видео че от холандия вече ми искат .
аре качвайте фотосите.
и не се съмнявайте ние верно сме си велики ма трябва винаги да сме сплотени като вчера.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Има уникални кадри, които в момента се обработват и ще бъдат качени..
И в тази връзка...крайно време е да накараме НФК да престанат да си мъкнат голямото знаме на гостувания.Излагаме се. В сектора на снимките неква масова лудница...а отпред знамето на НФК angry2 angry2 angry2 bad bad bad Смех и позор... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 11:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Има уникални кадри, които в момента се обработват и ще бъдат качени..
И в тази връзка...крайно време е да накараме НФК да престанат да си мъкнат голямото знаме на гостувания.Излагаме се. В сектора на снимките неква масова лудница...а отпред знамето на НФК angry2 angry2 angry2 bad bad bad Смех и позор... comando








да аз съм съгласен с тебе нищо че съм от тех ма преди всичко съм си ултрас .или па просто да го слагат в другия край там кадето си се събират те люпачите на семки - клесавци немам думи много ме дразнят.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum