Литекс-Локомотив(София)-25.04.2009(Събота)-18:00 часа.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Верно е голямо знамето ... на нашия стадион си е ОК, ама на гостуването, където заема 2/3 от сектора - не, пък и беше си опънато точно където не бяха те ... интересно !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Верно е голямо знамето ... на нашия стадион си е ОК, ама на гостуването, където заема 2/3 от сектора - не, пък и беше си опънато точно където не бяха те ... интересно !



ма ти не си ли забелезал че винаги така става първо влизат мръсницата и още некой и хоп готово на най видното место пред най добрата атмосфера и после ........
неможе така требе да се говори с иван ма то па неостаха гостувания та май за другият сезон требва да има вече регламентирано ппрераспределение. на оградите .който вика и подкрепя да има прово на избор а който е клес да получи ограда която остане . то не че им пука на клесавците де ама. ......
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
ГАЛЕВ да го махат на секундата ! ! ! !
1. От 40 метра му вкараха гол
2. При втория гол какво искаше да направи?!?Да хване топката или да избие?!?Е ..... направи средното - подаде я на Флуор и оттам се свърши!
angry2 angry2 angry2



Няколко думи: слаб мач, отборът игра слабо, физическата подготовка издиша и не може с едни 12-13 играча да се прави отбор. Тия хора играят сряда - събота и просто си нямат деян да го правят - в средата на Кишо и отдясно Манлев ни направиха смешни!!! Иначе е ясно- Галев е невероятен бездарник и докато тоя ни е на вратата ще е така!!! Заради него според мен ще издъним сезона-не случайно е казано "Вратарят е половин отбор", а когато го нямаш си БЕЗ ПОЛОВИН ОТБОР!!! Ваня Дзаф 3 мач го гледам-много е зле....по-добър от Кичо, НО ПАК е много зле и не е за лев бек-направо го прават смешен. Лино Лопеш ВЕДНАГА да си бега към екзотичната страна от където е дошъл-тоя и в квартала не може да играе!!!! Никой не игра добре....ами дано да имаме див късмет докрая и си вземем мачовете, защото иначе Европа ще я видим ама друг път!!!
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 12:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Немога да разбера защо трябва да се вдигне един рейс хора, които по никакъв начин не се разбра, че сана мача! То това не е от вчера, но явно колкото и да ми се иска няма да сепромени! Добре, че се събрахме добра бройка агитка, иначе щеше да е мега срам!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

"Незнам" защо,ама като влеза в тоя централен и много се нерва.Са тоя не играл добре,оня па още по зле,а па третия направо е.иму майката!Еми дайте половинатра отбор да го махнат па да ни се ебе майката,тва ли е решението.Ако е това дайте да ги махаме тия и да стваме шампиони тая година.Да му еба майката стига сме си псували отбора по форуми и незнам си кво и най вече по шибания стадион.И кво като сме викнали два пъти за Урош а?Мога да ви кажа ,че след време ше се говори с преклонение за тоя човек,щото е направил много за тоя отбор.8 поредни мача без загуба в европа трудно ше станат без добър вратар,или някои го забравиха тва а?И човека отиде да играе не в некой столичен гранд а в Литекс.ЕВАЛА му правя на УРОШ.И на другия мач с литекс пак ше викам за него.А някои май забравиха и че направихме 7 поредни победи.И кво като сме паднали два мача.Те хората да не са роботи.И в тия два мача си играха колкото можаха,но могат и повече да,и за т'ва агитка като вчерашната брат.Подкрепа до дупка,докато не ти свърши въздуха.....Аре да спирам,че..... angry2
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

много силен съпорт...браво на всички... настроението беше на 6 както трябва да е винаги Респект най вече на малките които бяха на много високо ниво само Бакарди и жорето ми се губи от известно време ама ша се реваншират евала пичове viannen_89


Респект за Кайо най-големия дойде и се разплака трябва да му се направи някакво знаме за две пръчки примерно Велик е agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Немога да разбера защо трябва да се вдигне един рейс хора, които по никакъв начин не се разбра, че сана мача! То това не е от вчера, но явно колкото и да ми се иска няма да сепромени!


Ми то за това си има термин "ненужници". Щото след мача в лявата част на сектора имаш остатъци от факли и димки, а в дясната - кюспе!!!

Медал ти си ми мноо интересен. Като се самопровъзгласяваш за ултрас, какво правиш при клес? Или те са по-удобни, че не те карат да правиш нищо и може да си ултрасееш на приказки... biggrin biggrin comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 15:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
krasi написа:
Немога да разбера защо трябва да се вдигне един рейс хора, които по никакъв начин не се разбра, че сана мача! То това не е от вчера, но явно колкото и да ми се иска няма да сепромени!


Ми то за това си има термин "ненужници". Щото след мача в лявата част на сектора имаш остатъци от факли и димки, а в дясната - кюспе!!!

Медал ти си ми мноо интересен. Като се самопровъзгласяваш за ултрас, какво правиш при клес? Или те са по-удобни, че не те карат да правиш нищо и може да си ултрасееш на приказки... biggrin biggrin comando


УЛТРАСЕЕШ... 41259_808 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

не се занимавайте за глупости,

евала на всички вчера,уникални бехме редко срещани кухи куки,такива вече не останаха никъде в Бг biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 18:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Перфектен съпорт, аз се чуствам много доволен най - после работата 10 г дава резултат! За урош ще си говорим лице в лице - респект за мачовете му в Локо , НО ЦЕЦО НЕ МОЖЕ КОГАТО ОТБОРА СЕ МЪЧИ ДА ВКАРА И ДА ОБЪРНЕ МАЧА И НАТИСКА СЪС ВСИЧКИ СИЛИ , А ВРАТАТА Е ПРЕД АГИТКАТА И СЕ ЧУВА СЪПОРТА НИ , ТИ ДА ВИКАШ ЗА ЧУЖДИЯ ВРАТАР ПРИ ВСЯКО НЕГОВО СПАСЯВАНЕ !! angry2 ТОВА ЗА МЕН Е УЛТРА ГЛУПОСТ - МОМЧЕТАТА СЕ НУЖДАЯТ ОТ СЪПОРТ КОГАТО СА СЕ ВДИГНАЛИ НА ЩУРМ , А НИЕ ПРАВИМ СВИРКИ НА УРОШ( И КУРА МУ Е ВРАТАР ) МОЖЕШЕ СЛЕД МАЧА ДА ГО ПРИВЕТСТВАМЕ !
Сега за Галев - 2 слаби мача , ама нали искаме наши юноши да се налагат, нали искаме хора със сърца - а Вальо е такъв, да му дадем шанс , все пак за 8 мача има допуснати 7 гола.
Нищо не е свършило , шансове има още не само ние имаме трудна програма . Пък и в сезон когато бием 2 пъти говедата и единия път е класика да не съм ви чул да мръхтите , нали искахте да бим левски и прасетата - когато е факт само съпорт му е майката - иначе се превърщате в хората които осмивате в постовете си !!
Респект за Горанов и Кайо - първия накара всички футболисти да дойдот до нас да ни поздравят , а втория - червено - черно сърце !!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Aз си мисля, накрая на сезона и трите отбора да вземат да са с поравно точки. Напълно е възможно, а най-хубавото е че заради гола на Каламбуров ще сме пред Лилякс, както ще сме зад Черно море заради техния гол на нашия стадион, да му го тура.

За съпорта - първото полудреме се чувахте довлоно, второто не толкова, а селтиците комай немаха и човек агитка, само некакви псувни от А сектора им се чуваха.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно скандирането за УРОШ мисля, че няма нищо лошо, а някои хора го направиха политически проблем! Даже Венци си позволи да го нарече УРОД, вратарят дето има основна заслуга ЛОКО да броди 3 години из Европа!!! Венци, евалла за плевенската бригада дет я имате, но не си прав според мен! И ако идвате и по често на мачовете ни в БГ ще е ОК!
Точно когато беше, зад нас тогава викнахме и идеята беше да ни чуе и Голубович се обърна и се поколони, което беше и идеята! Немога да разбера кога може да се вика за някой и кога НЕ! 5 човека подехме за Урош и сега се обсъжда това ншаше "престъпление", а накрая на мача с чу мощно РУМЕН ГОРАНОВ! Нали нямаше да викаме за играчи! Точно пък Румен Горанов не се е доказал с нищо, но..............! Относно Вальо-много се опасявах, че ще дойде момента в който ще почне да пуска голове тип Владо Манолков! Нищо против момчето....ама все си мисля, че ни трябва здрав и оптен вратар!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Метуша е прав благодарение на Урош играхме 3 г в Европа и маса хора твърдят че е най-добрия вратар който са гледали и аз съм с тях ФАКТ!!!
викнахме и човека се обърна и ни поздрави така че където и да играе винаги ще има приятни спомени от неговата игра.... така че Чико верно не прай от мухата слон и гледай малко по позитивно на нещата clapping




Галев: Републикански шампион Юноша буфер....ама нищо не става от него явно Манолков го тренира щото първия гол на Литекс беше идентичен с един гол на Бъдема дето вкара на Манолков на армията дано наиситна стане промяна щото виждам как след няколко мача баланса ще му стане отрицателен

След тоя хубав съпорт вчера пак мрънканици пак недоволни пак ядене на нокти стига ве жалко става

bb black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

абе самоооо локоооооо бе нахуйницииииииииииииии !!!!!!!!!!!!!!
на следваЩия lex_03 ма4 СИ4КИИИИИИИ!!!!!!!!!! СИ4КИИИИИИИИИИИИИ!!!! И ЯКО ВИКАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 26 Апр, 2009 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен най важното е че УЕСКИ ни станаха абонати Smile
за това се върнах на стадиона не ми пука за някакви загуби от убити селтачета
са наред са прасетата като почнем и тях да трескаме ще съм супер доволен браво на всички


аз мразя уески и цска обичам ЛОКО СОФИЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum