Литекс-Локомотив(София)-25.04.2009(Събота)-18:00 часа.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 27 Апр, 2009 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Като лалам аз от две години че статуса на тарторите никъф го нема, никой не ме слуша. За тва - да се знае кой,къде и как води и ако не спазва неговия тон - санкции. Но за това трябва много солидарност на лидерите... bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 29 Апр, 2009 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове, играчите ни са много са доволни от подкрепата и мисля, че това е пътя да промениме нещата и да започнат да ни оценяват труда на трибуната! Това което направихме в Ловеч трябва да продължи всеки мач със същия хъс както викахме в събота!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

За викането на имена на футболисти,които за момента играят в Локомотив,аз съм против.Изключение прави само Кайо,който няма к'во да го коментирам.За футболисти,като Урош,които са направили много за Локото и са показали,че уважават тоя отбор по некъв начин,съм за да се вика,но не и в случаи,като тоя мач,когато играят с/у нас и правят добри отигравания.Аз викнах два пъти за него-началото на 2-рото,когато застана на вратата и втори път,признавам си,изпуснах се когато фана некъв удар(и аз толкова гледам мача).И за Кайо,като дойде при нас.
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
За викането на имена на футболисти,които за момента играят в Локомотив,аз съм против.Изключение прави само Кайо,който няма к'во да го коментирам.За футболисти,като Урош,които са направили много за Локото и са показали,че уважават тоя отбор по некъв начин,съм за да се вика,но не и в случаи,като тоя мач,когато играят с/у нас и правят добри отигравания.Аз викнах два пъти за него-началото на 2-рото,когато застана на вратата и втори път,признавам си,изпуснах се когато фана некъв удар(и аз толкова гледам мача).И за Кайо,като дойде при нас.


а)ние сме пълни идиоти
б)ние сме полуидиоти
с)абе идиоти сме си

без коментар.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Не сме идиоти, а сме разпасани. Вземе ли се решение от тарторите да не се скандира - значи не се. И който прекрачва - бой! aggressive2 Ама докато има разни като Метушев дето само развалят дисциплината или некви други дето си мислят "тия ли ще ми кажат" и се разминават безнаказано ще е така.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

айде са метушев бил виновен.глупости.тва е 4е на буферите в последно време тва им остна да се радваме на игра4и като урощ,кайо и т.н. всеки фен,ултрас,привържаник ходи на ма4овете на отбора си за да гледа любимия си отбор/игра4. от мухата слон напраихте .....

УРОШ УРОШ УРОШ ГОЛУБОВИ4

ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС ! ! ! ! 41259_808
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Метушев е събирателен лирически образ на всички тия, дето са с мисленето "тоа ли ще каже" angry2 aggressive2 . Тия дето скандират имена,при все забраната,дето си позволяват да подемат песни без да са с мегафон у ръцете,тия дето стоят извън "кошарата",въпреки че им се казва да са вътре, тия дето нарочно не пеят само щото тоя дето води им вика че са смотани и т.н., и т.н., и т.н.Щото клес са зло...ама и тия с това поведение и мислене не са добро. И треаше чак от Австрия да дойде човек и да ви каже - "Или спазваш, или се отказваш" bye comando congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

аре стига сте дрънкали за глупости.метушев не ви е виновен
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
аре стига сте дрънкали за глупости.метушев не ви е виновен


Не говоря персонално за него бе. Не че и той понякога не се е репчил и не викал за ....Самет Ашимов. biggrin biggrin black_eye Говоря за тенденцията... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
аре стига сте дрънкали за глупости.метушев не ви е виновен


Не говоря персонално за него бе. Не че и той понякога не се е репчил и не викал за ....Самет Ашимов. biggrin biggrin black_eye Говоря за тенденцията... comando



аааа тука сте си виновни ВИЕ мом4ета ! щото организацията е кръгла нула преди ма4а.като тартори трееше преди ма4а да напраите един разбор кво ше се вика и кво не,както треньора прави разбор на отбора преди ма4.ако бехте го напраили и се бе решило примерно за урош да се вика в края на полувремето ( както предложи 4ико ) си4ко щеше да е то4но и тези който искаха да скандират името му доволни и тези които не щат нямаше да се дразнят по време на ма4а.второ, си4ките знамена за две пръ4ки който се вдигаха - никъв синхрон, никва организация половината се търкаляха по земята ....и т.н. на метала преди ма4 не дава дума да му кажеш камо ли здрасти, 4ико секи път идва 20 мин преди ма4а а търо е потънал бумащина и бюрокрация .......за това :

УРОШ УРОШ УРОШ ГОЛУБОВИ4 !!!!! acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи като те видя следващия път направо си носи гипса!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Аман от лаладжии. Отстрани всеки може да дава акък, ама никой не ще да се нагърби да бъде тартор. connie_29 Ти па на приказки си шампион. "Аз ше докарам еди колко си човека, аз корео, а тва, аз онова" Така че айде като ще знаеш толкова много да правиш и по много. black_eye blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен не ми е ясно що се у нас се оглеждаш.то че си имаме много трески за дялане си имаме.ама така игнорираш пилата който също е тартор и именно той отговаря за тази част.рачмо и цецо също са част от ръководството на агитката.ма то в тази държава е така.вика се само по този който работи
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Начи като те видя следващия път направо си носи гипса!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Аман от лаладжии. Отстрани всеки може да дава акък, ама никой не ще да се нагърби да бъде тартор. connie_29 Ти па на приказки си шампион. "Аз ше докарам еди колко си човека, аз корео, а тва, аз онова" Така че айде като ще знаеш толкова много да правиш и по много. black_eye blum2


метъл пак ни си прав, съжелявам ако съм засегнал някой, но ето аз примерно винаги съм изявавал желание да помогна с нещо и отговорът е : да го духаш ....... ти тва не можеш,ти от тва не разбираш секи път ме изкарвате 4е нищо не мога ,а и 4е не трябва даже, щото така съм иззимвал правата на тарторите ???!!! ем то 4овек ве4е по4ва да се 4уди как хем ви сърби хем ви боли ? 1000 пъти съм казвал 4е основата ( пилата не съм го забравил 4е е тартор ) е у вас . при вас е и хляба и ножа ,така 4е не ми се сърдете просто си казвам мнението.ето сега например защо да не се предложи на ма4а с ментетата да не се вика 4исто локо ,ами само песни с локо софия и 4ервено-4ерни,така да разберат мездренци кой е локомотива и да не се създава впе4атление 4е се едно викаме за тех ! освен това според мен е задължително тарорите да събират аитката на кратък разбор преди ма4а и да казват на всеки 4овек какво ше прави,кое знаме кой ше вее и кой къде ше застане !така биха се избегнали доста фалове и недомислици ! айде по-спокойно и САМО ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе булгарист, ти нещо много отворен го даваш май, а? Какви разбори искаш? Да изкараме един караоке екран да гледате какво да пеете ли? КОГАТО ИМА ЧОВЕК С МЕГАФОН, СЕ ЧАКА И СЕ СЛУША КАКВО ПЕЕ ТОЙ. Ако имаш желание за някоя песен, отиваш и му казваш "така и така", щото по време на мач понякога се засича и някои от песните ти изфирясват от главата. С тоя тон къде го държиш си за шамари не, ами за шутове. Внимавай само да не паднеш първият пример на това, което Дебелия казва. black_eye

Когато това не се спазва, ами некой си отгоре реши да викне нещо, а другите отдолу са поели друга песен, става един голем КУР. rtfm Слушаш и гледаш този с мегафона - ТОВА Е! rtfm

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2009 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

абе булгарист,аз съм на обратното мнение.напротив ТРЯБВА ДА СЕ ВИКА ЧИСТО ЛОКО.ЗАЩОТО ДРУГО ЛОКО НЯМА.ТЕ ДА СИ УТОЧНЯВАТ ОТ КЪДЕ СА
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum