Феновете по света II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2011 17:17    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... евала им че скачат...

От друг коментар просто няма нужда.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Ное, 2011 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Един интересен пътепис на един frend ,който в момента е в Япония.
Ултрасите там ,отбора на Хокайдо ( червено-черни разбира се Smile ) Впечатленията, снимки и видео :

http://thehokkaidoadventure.blogspot.com/2011/11/blog-post_14.html



acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 10:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Мануел Фридрих от Леверкузен празнува с феновете след края на мача с Челси,биха с 2:1
култова снимка:


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Нечовешко просто: http://www.youtube.com/watch?v=ISl4N1X3X6I&feature=player_embedded


biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Нечовешко просто: http://www.youtube.com/watch?v=ISl4N1X3X6I&feature=player_embedded


biggrin



Taка става като не си пиеш хапчетата преди мач... bye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Бах... италианските шоу програми не мое ги стигне никой Smile

Metala написа:
pa®tci написа:
Нечовешко просто: http://www.youtube.com/watch?v=ISl4N1X3X6I&feature=player_embedded


biggrin



Taка става като не си пиеш хапчетата преди мач... bye biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 18:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Министър-председателят на България Бойко Борисов сподели в ексклузивно интервю за Спортно шоу Гонг, че до средата на месец декември най-вероятно Левски ще има нов спонсор, в лицето на много голяма външна банка.

- В предаването „Пред банята“, което правят моите хора Ники и Райчев при Кошлуков в ТВ7, каза, че търсиш спонсор на Левски, и това породи най-различни коментари, има ли напредък? Тодор Батков с интерес очаква някакво развитие, предполагам.

- Знаеш, че аз съм голям левскар и толкова ми е болно и обидно, когато малка част от публиката на Левски, заради това, че МВР си върши работата, се опитват да ме злепоставят и да ме обиждат. Но мога да кажа, че съм сигурен и то в много кратко време, Левски с президента си Батков, с Гонзо, с Баждеков, с всичките наши любимци, защото те и сега имат спонсор, ще имат и допълнително финансиране от много голяма външна банка.

- Това означава ли, че може да се случи още след Нова година?

-Аз искрено се надявам, че преди Нова година, до средата на декември ще сме финализирали договора, но повтарям, моята роля е само да помоля и убедя, което съм направил, че Левски е отборът на народа, с толкова традиции, без изобщо да подценявам ЦСКА, напротив и на ЦСКА съм помагал, и на другите клубове, с каквото мога. Аз имам потвърждение, оттук-нататък изобщо не се меся, това си е работа на техническото ръководство, на президента Батков, да се срещнат, да си подпишат договора, да си уточняват условия и всичко останало.

- Има ли напредък около проектите за стадионите с държавна помощ, защото повечето клубове берат душа буквално и за хубаво или за лошо, чакат и от теб, и от правителството някакъв тип помощ. Няколко президенти, с които говорих тази седмица, се чудят дали ще издържат финансово в кризата след Нова година.

-Всеки президент на клуб е затова президент, за да го издържа и това е за неговия личен имидж. И аз не знам, нито Барселона, нито Реал, нито някой голям клуб, президентът на клуба да се храни от клуба. Напротив, те дават пари за неговото развитие. Въпреки всичко, на много клубове вече помогнахме, а стадион Юнак съм го обещал, в момента, в който бъде продаден на борсата, парите да ги дадем за детско-юношеските школи на отборите.

- Обещаваш ли да дойдеш в студиото на Гонг през декември до Коледа, за да си поговорим един час за спорт. Имам много неща, които да те питам, и със сигурност има какво да отговориш и да те чуят хората.

- В тези предавания ми е най-приятно да ходя, защото действително сме направили много в спорта и то в такава тежка криза. И се надявам и през 2012 да продължим. Неслучайно и малко повече пари в бюджета дадохме за спорт. И между другото, ми дължиш, извинявам се, че си говорим на ти, но от толкова години сме приятели, и ако си спомняш, имаше само няколко спортни площадки в София, когато станах кмет, а сега има на 120-130. И си ми обещал да минеш, да ги видиш, да видиш как децата играят футбол, баскетбол денонощно. И аз съм сигурен, че тези вече поколения ще имат много по-големи успехи.

- Аз лично тичам на една такава площадка до нас, така че ето още един повод да си поговорим, благодаря ти и те очаквам в студиото на Гонг.

- Всичко добро.

bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 26 Ное, 2011 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Спонсор прекрати договора си с Ханза Рощок заради размириците срещу Санкт Паули

Основния спонсор на Ханза Рощок "Veolia" обяви ,че ще прекрати договора си с немския клуб след бунтовете на мача със Санкт Паули.

"Ние не виждаме смисъл да продължаваме спонсорския си договор с ФК Ханза Рощок. Инцидентите на срещата със Санкт Паули влиаят силно негативно на репутацията на клуба,а също така и на спонсорите. "

Немската фирма "Veolia" е основен спонсор и на друг тим от втора Бундеслига Динамо Дрезден.Ръководството на фирмата заплаши,че ще отегли спонсорирането и на този клуб.Вчера Немския футболен съюз извади клуба от турнира за Купата на Германия заради безредиците на мача с Борусия Дортмунд.


Тия верно яка греда с клубовете дето спонсорират.. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 27 Ное, 2011 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 27 Ное, 2011 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат




Направена от мен biggrin blum2 bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Ное, 2011 23:16    Заглавие: Отговорете с цитат



Водна топка...Добре ли е!??! bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 0:22    Заглавие: Отговорете с цитат

старо е тва,
последното мадритско дерби,
тея атлетико да фанат да се гръмнат,немало ги на Бернабеу,щото протестирали против скъпите билети banned




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 0:30    Заглавие: Отговорете с цитат

А па белият минет да вземат да направат нещо по-интересно от редовните разпънати две снадени платна... chicken blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

е за смехорията еспаньола толко,
тука ебавка малко,пуловете на играча ако забелязваш са червено бели biggrin
бе не е зле бе...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 03 Дек, 2011 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

некъв малък сръбски отбор


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Следваща
Страница 72 от 74

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum