ЦСКА-Локо Сф-23.05.09 17:00ч Ст. Васил Левски сектор Б
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

ДОбре4е беше Румен Горанов 4е му се навикахме с гопето като идиоти да дойде при нас и дойде мом4ето и след него и останалите acute acute acute Дано секи мач да идват така biggrin acute
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

СПРЯХА ПРАВАТА НА СЪДИЯТА НА ЦСКА - ЛОКО СОФИЯ


Съдийската комисия на Българския футболен съюз спря временно правата на съдията Георги Игнатов, който свири мача ЦСКА - Локомотив София.

След столичното дерби, което завърши при резултат 1:0 в полза на червените, от лагерите и на двата отбора изригнаха срещу арбитъра.


Ето и съобщението по случая на сайта на БФС:

„По разпореждане на Председателя на СК при БФС - Димитър Момиров, се спират съдийските права на Георги Игнатов до следващото заседание на комисията на 02 юни 2009 година.

Тогава ще бъде подробно разгледано неговото съдийство на мача „ЦСКА” - „Локомотив” /Сф/ от 28 - и кръг на „А” ФГ.”

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

след дъжд качулка да ви еба пичката лелина
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде гигата пусна корени.Иначе за мачо евала за играта на отбора, ама за добра игра точи не се дават. beee
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

след 3 кръга ше му върнат правата,пълен олигофрен-ясно е че цска немат шанс за титла и тъп съдия си рита книжката angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Абсолютен малшанс.Мисля 4е сами си се бихме.От толкова много канене за тоя ма4 накрая наистина сами си се бихме.Радвам се оба4е.От доста време насам се радвам след загубa от животните......първия полусезон ги изпуснахме ,сега ги надиграхме, но глупаватa грешка на марков реши ма4а в крайна сметка.Доста хора се оплакват от съдията, аз невиждам какво толкова трябва да му се сърдим.Всички съдии сa некадърници и като цяло винаги съм очаквал такова поведение от тях. Пак потарям съдията нямаше да ние виновен ако си бяхмe вкарали положенията.А те наистина бяха много. Мисля си 4е ако съберем 4истите положения от миналия сезон и ма4а сега този с 4орбата са над 20. Над 20 положения и да вкараш само 1 ,мисля 4е е съвсем закономорно да се простиш с победата.За мен най-фолемия виновник или по-скоро длъжник на отбора се казва ЗОРАН БАЛДОВАЛИЕВ. Това македонско мекере за пореден път усра и неусиаемото така да се каже.Абсолютно лайно, пълен некадърник,нещастен лигльо,педераст. Този футболист няма нито един важен гол,нито един гол срещу животните и заради неговата лигавщина пред гола се простихме поне с едно равенство.Абсолютно несъредото4ен и без капка сърце,този игра4 никога няма дa бъде 4аст от локомотив,да вкарва на сливен,хебър и козлодуй на майак му у задния двор, нещастник ! Силен ма4 за Галев, който според мен догодина ве4е ще можеме да раз4итам напълно.За съжаление в защита бих отли4ил единствено Сави4 , който без да вдига много шум този сезон е най-добрия ни защитник.изнасяше топката,включваше се напред,въобще НОМЕР 1 за мен в ма4а праскоата беше прекалено изнервен,марков прекален разсеян при гола ина4е спе4ели доста единоборства,но ве4е годините и казват думата и си миля 4е догодина няма мястове4е в титулярния състав.ки4о добрев незнам какво да кажа,това е жалко подобие на футболист.в халфовата линия вси4ки изнесоха ма4а там като единствено спиши4 разо4арова с несигурните и туткави разигравания ина4е отли4ен 6 за вси4ки кайо,димо,дяков и т.н. свършиха си работата.за съжаление камбура го бяха гепили двама души и не го пуснаха цял ма4, но постоянно се движеше ,искаше топката и я отиграваше добре.второто полувреме даже се бе върнал отзад за да помага на защитата и халфовете.
Най-висока оценка от вси4ки оба4е заслужава треньора ни ! евала кука евала Окука.Този 4овек изцяло промени физиономията ни спеиално за ма4овете с Цска,левски.На тези ма4ове ве4е не отивам със свито сърце ами с непукизъм и само4увствие на буфер зашото моа да о4аквам вси4ко.Тази година този 4овек НАПЪЛНО НАДИГРА ДВАТА ГРАНДА 4-те ма4а които се играха.второто полувреме окука остави двамата ни нападатели в игра което му праи 4ест ,4е не е страхливец и 4овека може да носи отговорност за действията си. За съжаление по трибуните отново голям брой отсъстващи което ли4но за мен е необяснимо.Доста клес ,което пък бе озада4аващо 4е не по4наха да псуват отбора след края на ма4а а ръкопляскаха, което за мен си е жива метаморфоза. ЕДНО ГОЛЯМО ЕВАЛА ЗА МАЛКИТЕ ПИ4ОВЕ ( макар 4е те ве4е са си големи железни4арски юнаци ), които бяха доста на брой и не спряха да подкрепят отбора.
И последно. Може би в4ера се слу4и нещо което нека някой от по-дъртите ако се сеща да ми гo припомни .ФУТБОЛИСТИТЕ ДОЙДОХА ДА НИ ПОЗДРАВЯТ СЛЕД МА4А.но не така отдале4 ,ръкопляскайки ама ръкувайки се с нас.АЗ СИ МИСЛЯ 4Е ТОВА БЕ ГОЛЯМАТА ПОБЕДА ЗА НАС.това отдавна не се бе слу4вало и дано продължи напред и по този на4ин се првърнем в парен 4ук и да се създадат едни добри взаимоотношения между нас,защото ТАКА СЕ СТАВА ОТБОР.споед мен в4ера футболистите ги болеше най-много и утеха и признание те потърсиха сред нас ,феновете.
САМО ЛОКО !


Хубав пост, Булгарист!!! Подкрепям!!!! и за мен беше смайващо, ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ дойдоха футболисти при агитката!!!!! Между другото, извинявам се, че пак ще се правя на треньор, НО аз не видях Дяков с нещо да беше по-добър от Румен Горанов, и според мен догодина - от към зентрални халфове ще има яко конкуренция-поне 4-ма-Кайо, Румен, Иво и Светльо Дяков!!! За мен Кайо игра за 4 -ма!!! Голям играч!!! Аз лично си мислех, че няма да е във форма при нас, а то той е най-постоянния играч в отбора!!! Евала!!! Второто полувреме и като централен защитник се справи перфектно!!! Единствено за Балдовалиев донякъде не съм съгласен с Булгариста- Балдо, че е лигня и му липсва хъс е факт!!! Но папоследък е в добра форма и специално с ЦСКА игра добре според мен-голямо количество верни отигравания, пласиране и т.н. Верно, че май симулира дузпата вместо да продължи да играе след като мина играча на прасетата, НО.....това е - маке! Сега е важно, ако може отборът да се запази и да се купят играчи на тия постове, които споменах в предишния пост.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

След като мина бая време от този мач и премислих нещата, ми е все същата ядна мъгла. Яд ме е щото по-слаби чорбари аз не помня и вместо да им разпорим дзурлите ги реанимирахме. С наш автогол, с наше неумение пред гола, с наша страхливост, и с вездесъщият наш карък. И с техен съдия. biggrin Или па не техен, а морски, както се оказа в последствие. Но това не е толкова важно.
Не знам ама тоя уикенд ми беше като машина на времето. В петък едни три банди ме върнаха 15 години назад в красивите ми концертни спомени. Ден по късно некви футболни реалити звезделинчовци и един папурко със свирка ме върнаха 15 години назад в кошмара на животинските дербита от средата и края на 90-те.

Отново зеещите трибуни на Васил Левски, пак автогол, некви малоумни отигравания, дважди по-малоумни пропуски, недаване на дузпа (само се чудя как на тях не им дадоха), измислен червен картон, нерви и карък. Просто пъзела се подреди.
Че нашите играха, играха.Но играха недъгаво. Това е точната дума. И без концентрация. Така не става...

За съпорта съм раздвоен, но все пак не се посрамихме. В сектора ще се въведе диспиплина ако ще и турско да стане, ако ще това да минава и през шамари.Защото като сме заедно и спазваме правилата сме сила. Като всеки се помисли за величина обаче сме ташак... boredom comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
След като мина бая време от този мач и премислих нещата, ми е все същата ядна мъгла. Яд ме е щото по-слаби чорбари аз не помня и вместо да им разпорим дзурлите ги реанимирахме. С наш автогол, с наше неумение пред гола, с наша страхливост, и с вездесъщият наш карък. И с техен съдия. biggrin Или па не техен, а морски, както се оказа в последствие. Но това не е толкова важно.
Не знам ама тоя уикенд ми беше като машина на времето. В петък едни три банди ме върнаха 15 години назад в красивите ми концертни спомени. Ден по късно некви футболни реалити звезделинчовци и един папурко със свирка ме върнаха 15 години назад в кошмара на животинските дербита от средата и края на 90-те.

Отново зеещите трибуни на Васил Левски, пак автогол, некви малоумни отигравания, дважди по-малоумни пропуски, недаване на дузпа (само се чудя как на тях не им дадоха), измислен червен картон, нерви и карък. Просто пъзела се подреди.
Че нашите играха, играха.Но играха недъгаво. Това е точната дума. И без концентрация. Така не става...

За съпорта съм раздвоен, но все пак не се посрамихме. В сектора ще се въведе диспиплина ако ще и турско да стане, ако ще това да минава и през шамари.Защото като сме заедно и спазваме правилата сме сила. Като всеки се помисли за величина обаче сме ташак... boredom comando


хаха верно,остава бате са на изборите да изберат Виденов за премиер и кур за прогреса biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 26 Май, 2009 10:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Независимо, че загубихме мача, а с това и някаква надежда за класиране в Европа, показахме на всички, че наистина в момента сме най-добрият отбор!!! Аз за първи път виждам как мачкаме свинете, почти цял мач и то с човек по-малко!!! Страхотни положения, просто нямахме шанс пред гола!!! И стига сте ревали за некадърност и прочие, гледайте внимателно положенията и ще видите, че бяха изиграни перфектно, просто малшанс!!! Също за сефте виждам играчите да дойдат да ни поздравят след мача на оградата, ако някой си спомня друг такъв случай за последните години, нека се обади!!! Нещата между нас и футболистите явно се изглаждат, трябва да продължим тази линия на поведение!!! Изключвам държането на трите майни - Златински (македонско мекере), Балдъралиев (същото маке-лайно) и за огромно съжаление - Камбуров, след края на мача!!! Голямо евалла на РУМЕН ГОРАНОВ!!! За съдията нямам думи, просто още един нещастник-лизач, който няма повече да смее да стъпи на нашият стадион да си прави обиколчици на тренировъчното, защото лично аз ще го еба на центъра на игрището пред жена му и детето му, а после ще го заплюя!!! Толкоз от мен, продължаваме напред, всички на стадиона в неделя да си направим шоуто!!! bb agree chicken acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Май, 2009 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаааа наистина от фенска гледна точка този мач ще се запомни с това идване до оградата. За 15 години активно фенство не си спомням такова нещо. Сметайте колко сме назад като клуб. dash2 dash2 flag_of_truce
Но май бавно си напредваме. Ега стане традиция, а не е било просто опит за замазване на очи. comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Май, 2009 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

всички са дошли само златинеца балдо и камбура ли не са дошли да поздравят? обяснете че не бях.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Май, 2009 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

JOPETO написа:
всички са дошли само златинеца балдо и камбура ли не са дошли да поздравят? обяснете че не бях.


по спомен дойдоха :Гошо Марков,Галев,Дънди,КАйо,Кичо,Горанов,Златински не помна - мисля че дойде.Други не помна,Камбуров пръв се скри в съблекалнята на бегом comando .
абе пак добре.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Май, 2009 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
JOPETO написа:
всички са дошли само златинеца балдо и камбура ли не са дошли да поздравят? обяснете че не бях.


по спомен дойдоха :Гошо Марков,Галев,Дънди,КАйо,Кичо,Горанов,Златински не помна - мисля че дойде.Други не помна,Камбуров пръв се скри в съблекалнята на бегом comando .
абе пак добре.


по добре от нищо
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря 27 Май, 2009 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Златински не доиде със сигурност, но все пак добре е да се научат да ни поздравяват така след всеки мач, а пък ние трябва да си го заслужим с подкрепа през цялото време clapping
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum