ЦСКА-Локо Сф-23.05.09 17:00ч Ст. Васил Левски сектор Б
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 23 Май, 2009 19:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма такова нещо ... тръгваме нагоре ... и секс по животните !

САМО ЛОКО !... ТОВА НИ Е СЪДБАТА >>> иначе няма да е интересно !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportal.bg/video.php?video_id=14632
http://sportal.bg/video.php?video_id=14616 -говедото от вчера angry2 angry2 bad
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Европата замина освен, ако не вярвате в чудеса и от 2 мача Морето да вземат 1 точка, демек равен и загуба с евреите и Миньор! Всичко си еба майката и сме си виновни изцяло ние..........недопустимо е да има6 7 голови положения и да не вкараш нито едно! Това си е некадърност, а не малшанс! Относно подкрепата можеме много повече!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно - некадърност си е ... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

ФЕН НА ЦСКА УДАРИ ИВАН ПАСКОВ С ПРЕДМЕТ ПО ГЛАВАТА, БЕШЕ ЗАДЪРЖАН

Запалянко на ЦСКА, който седеше в Сектор "А" на Националния стадион "Васил Левски", удари с предмет играча на Локомотив София Иван Пасков, съобщава БГНЕС.

Бранителят на столичните "жезеничари" беше ударен, докато се прибираше в тунела минута преди края на полувремето.

Пасков получи втори жълт и респективно червен картон, заради влизане в краката на Руи Мигел.

В момента, в който Пасков влизаше в тунела, привърженик на "червените" хвърли предмет по него и той удари играча по главата.

Защитникът побесня и тръгна на саморазправа с фена на "армейците", но бе издърпан от органите на реда, които влязоха в сектора на домакините и задържаха виновника за инцидента.


Супер нещастна публика са тези ... banned chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, Ивайло Петров стана Man Of The Match направо, вие - некадърност било...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Е, Ивайло Петров стана Man Of The Match направо, вие - некадърност било...


абсолютно Пифа направи поне 3 невероятни спасявания,изчистиха от голлинията,две дузпи особенно тази на Балдовалиев бе 100%....и това всичко с 10 души...За мен ги надиграхме тотално.Второто полувреме чорбата само лежа и бави времето....С мачове като вчерашния може да се гордеем.Майната на Европа да вървят морето и да ги видим кво ще направят....Важното е,че пак доказахме че сме най-добри в момента в БГ и това и слепите го виждат.....Запазваме състава,три,четири нови попълнения и догодина да видим кой ще ни спре????
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
.....Запазваме състава,три,четири нови попълнения и догодина да видим кой ще ни спре????


Абсолютно. И Окука го каза след мача - догодина с 2-3 нови попълнения и ще се борим за титлата.

Въобще ако не бяхме проспали първия полусезон щяхме да сме на 10 точки пред Левски и ЦСКА.
Щото аз не мога да се сетя отбор от последните 10-15 години, който да е мачкал Левски с 3:0 на Герена и с 10 човека да натиска ЦСКА цяло полувреме в решаващ за ЦСКА мач за титлата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

не може да излизаш 2 пъти срещу вратаря на цска,и тва не е беласица да имаш още 300 шанса за гол angry2 .
некой хора беха за гъби,тея чужденците където толко им се кланяме,че били "пичове" трябва да са 3 класи над Бг играчите-ше им еба майката боклуци black_eye .
тука чета всички медии ги троват чорбата кви са некадърници ама нас кво ни топли това comando ?
има потенциал отбора да,ама половината мачове излязоха без грам настройка и то отбори от долната половина на таблицата,а за мачове в Надежда още от надлеза гостите тряба да получават гол,не евреите нещасни да ни бият 2 поредни години и отбори като Локо Пловдив...

Гигов па реве от съдията,е нали е в изпълкома...сметай....? black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 13:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Догодина шампиони ама друг път! Гигов го знаеме и няма да се учудя ако разпродаде 3-4-ма основни играчи и да си ебаваме майката! Ама той е шеф той си прави квото иска и ние само си късаме нервите, а тях ги боли кура! Вчера сле мача играчите плачат-кво ми плачете вкарай им 2 гола и да се ебат в гъза! Ама ние пак реаниматори! angry2
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Съдията е е свирил "по съвест", каквото и да значи това.




... и колкото и очевидно да беше.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Май, 2009 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
venci написа:
.....Запазваме състава,три,четири нови попълнения и догодина да видим кой ще ни спре????


Абсолютно. И Окука го каза след мача - догодина с 2-3 нови попълнения и ще се борим за титлата.

Въобще ако не бяхме проспали първия полусезон щяхме да сме на 10 точки пред Левски и ЦСКА.
Щото аз не мога да се сетя отбор от последните 10-15 години, който да е мачкал Левски с 3:0 на Герена и с 10 човека да натиска ЦСКА цяло полувреме в решаващ за ЦСКА мач за титлата


Веднага некои съображение от мен!!!! Първо - отборът игра!!! Горд съм с начина по който играха и се вдигнаха и с 10 човека срещу свинете!!!! Второ-видеха се много неща отново- и трябва да се мисли за поне 3-4 попълнения, НО ТИТУЛЯРИ!!! А не за запълване на дупки!!!! За мен ни трябват десен халф, лям бек, вратар и един централен защитник!!!! Това е!!!! Иначе се гордея, че съм Локомотивец!!! Доживях отборът да не се притенснява да атакува и да играе спокойно и нападателно с говеда и свине!!!! Отборът в момента играе футбол!!! Просто много тъпи точки се загубиха и първия полусезон и втория, включително!!!!!! Но това: понякога трябва да паднеш, за да можеш да се изправиш..... clapping
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютен малшанс.Мисля 4е сами си се бихме.От толкова много канене за тоя ма4 накрая наистина сами си се бихме.Радвам се оба4е.От доста време насам се радвам след загубa от животните......първия полусезон ги изпуснахме ,сега ги надиграхме, но глупаватa грешка на марков реши ма4а в крайна сметка.Доста хора се оплакват от съдията, аз невиждам какво толкова трябва да му се сърдим.Всички съдии сa некадърници и като цяло винаги съм очаквал такова поведение от тях. Пак потарям съдията нямаше да ние виновен ако си бяхмe вкарали положенията.А те наистина бяха много. Мисля си 4е ако съберем 4истите положения от миналия сезон и ма4а сега този с 4орбата са над 20. Над 20 положения и да вкараш само 1 ,мисля 4е е съвсем закономорно да се простиш с победата.За мен най-фолемия виновник или по-скоро длъжник на отбора се казва ЗОРАН БАЛДОВАЛИЕВ. Това македонско мекере за пореден път усра и неусиаемото така да се каже.Абсолютно лайно, пълен некадърник,нещастен лигльо,педераст. Този футболист няма нито един важен гол,нито един гол срещу животните и заради неговата лигавщина пред гола се простихме поне с едно равенство.Абсолютно несъредото4ен и без капка сърце,този игра4 никога няма дa бъде 4аст от локомотив,да вкарва на сливен,хебър и козлодуй на майак му у задния двор, нещастник ! Силен ма4 за Галев, който според мен догодина ве4е ще можеме да раз4итам напълно.За съжаление в защита бих отли4ил единствено Сави4 , който без да вдига много шум този сезон е най-добрия ни защитник.изнасяше топката,включваше се напред,въобще НОМЕР 1 за мен в ма4а праскоата беше прекалено изнервен,марков прекален разсеян при гола ина4е спе4ели доста единоборства,но ве4е годините и казват думата и си миля 4е догодина няма мястове4е в титулярния състав.ки4о добрев незнам какво да кажа,това е жалко подобие на футболист.в халфовата линия вси4ки изнесоха ма4а там като единствено спиши4 разо4арова с несигурните и туткави разигравания ина4е отли4ен 6 за вси4ки кайо,димо,дяков и т.н. свършиха си работата.за съжаление камбура го бяха гепили двама души и не го пуснаха цял ма4, но постоянно се движеше ,искаше топката и я отиграваше добре.второто полувреме даже се бе върнал отзад за да помага на защитата и халфовете.
Най-висока оценка от вси4ки оба4е заслужава треньора ни ! евала кука евала Окука.Този 4овек изцяло промени физиономията ни спеиално за ма4овете с Цска,левски.На тези ма4ове ве4е не отивам със свито сърце ами с непукизъм и само4увствие на буфер зашото моа да о4аквам вси4ко.Тази година този 4овек НАПЪЛНО НАДИГРА ДВАТА ГРАНДА 4-те ма4а които се играха.второто полувреме окука остави двамата ни нападатели в игра което му праи 4ест ,4е не е страхливец и 4овека може да носи отговорност за действията си. За съжаление по трибуните отново голям брой отсъстващи което ли4но за мен е необяснимо.Доста клес ,което пък бе озада4аващо 4е не по4наха да псуват отбора след края на ма4а а ръкопляскаха, което за мен си е жива метаморфоза. ЕДНО ГОЛЯМО ЕВАЛА ЗА МАЛКИТЕ ПИ4ОВЕ ( макар 4е те ве4е са си големи железни4арски юнаци ), които бяха доста на брой и не спряха да подкрепят отбора.
И последно. Може би в4ера се слу4и нещо което нека някой от по-дъртите ако се сеща да ми гo припомни .ФУТБОЛИСТИТЕ ДОЙДОХА ДА НИ ПОЗДРАВЯТ СЛЕД МА4А.но не така отдале4 ,ръкопляскайки ама ръкувайки се с нас.АЗ СИ МИСЛЯ 4Е ТОВА БЕ ГОЛЯМАТА ПОБЕДА ЗА НАС.това отдавна не се бе слу4вало и дано продължи напред и по този на4ин се првърнем в парен 4ук и да се създадат едни добри взаимоотношения между нас,защото ТАКА СЕ СТАВА ОТБОР.споед мен в4ера футболистите ги болеше най-много и утеха и признание те потърсиха сред нас ,феновете.
САМО ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала на Окука... ама заучените положения са измислени преди години ... от 10 фала и нула гола ... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Май, 2009 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

верно ,евала на футболистите че ни поздравиха по този начин,и то след загуба която ги боли колкото нас,
трябва да се превърне в традиция. acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО


Последната промяна е направена от PILATA на Пон 25 Май, 2009 11:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum