Никола Котков
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Юни, 2009 19:37    Заглавие: Никола Котков Отговорете с цитат

Днес докато бяхме на гробищата се възроди една стара и забравена идея - да се направи мемориал/паметник/бюст на Никола Котков. През декември е рожденната дата на Котето. Мисля, че можем да спретнем нещо.

Възложено е на Метъла да разпита какви пари би струвало една мемориална плоча с лика му. Другият човек, който трябва да разпита е бате Бойко.Той ще види как стоят нещата с направата на бюст.

Позиционирането - най-добре би паснал там където преди е имало неква чешма, точно до входа на А сектор,откъм тревната площ до кафето на Бойко. Няма да трябват много усилия за направата на всичко, което включва почистването на района, излизаване на определено количество бетон, освежаване на мястото, колчета и тн.

Парите- за мен най-добре е да се направи без никакво финансиране на клуб(реално такъв не съществува, по-скоро биха се изсмели на идеята- друго си е да направиш адски смешна плоча до пазача). Ще се събират пари от дарения, от нашите организации ... първо трябва да се види какви пари ще трябват.

Идеята е след евентуалната направа на този бюст/паметник да се направи такъв и за Начко.Но всичко с времето си.

Въпросът е дали имаме силите да го направим ... аз лично не виждам никакъв проблем. Просто трябва да намерим правилните хора, които да направят "нещото" и с малко усилия, хора, време и пари ще го осъществим, все пак това е Никола Котков !

ЧАКАМ МНЕНИЯ И ИДЕИ, като нямаме клуб поне ние да задействаме нещата !

!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Юни, 2009 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко извън темата:
http://sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video_id=15407
това е престъпление angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
На никой от наще измислени геройчета ли не му дреме...? ДОКОГА? Всички лайнарчета са заети с изборите, нали. Медйните звезди от Националната Федерация на Клеса (НФК) и тях ги няма. Иначе на маса всички сме големи буфери и "Помните ли КОТЕТО и НАЧКО и СЛАВНИЯ червено-черен тим..." СРАМ и позор за всички които се наричат локомотивци и най-вече за "Шефе, шефе..."?
P.S. Евала на тези, които бяха в уречения час и място!

Не видях темата и сеобърках и писах тук... преместете мнението плс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

адмирации за темата и идеята,ама това по силите ли ни е?

разберете че не може 15 човека да огреем навсякъде,нищо не завършваме като хората,което сме започнали и само се караме помежду си bb

не съм против,ни най малко-ама дайте трезво да седнем и да помислим и като финансиране и прочие.

Мястото къдто ще се сложи евентуално помислете че не ни е бащиния и нямаме нотариален акт за него...

И защо ще изключваш фактора клуб,откъуде накъде ,нали всичко почва и свършва с Гигов... comando стига е хранил некви плужеци,да цака за барелеф на Котарака,морално е длъжен...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Адмирирам идеята,но и аз вчера заявих че сме прекалено малко действащи хора, с прекалено голямо жеалние за много неща и малко възможности.
Иначе ще проверя за цените и ще докладвам. За местото също мисля че е подбрано перфектно, като имаше идея да се направи с опция да има место след време да сложим и една плоча за Начко.

Аз предлагам DHV да се заемат с проучването и реализацията на постамента. А ако някой от клуба, налело със смешкото Лозанов нещо се разсмърдят ще ни дойде дюшеш,защото ще ги качим направо по вестниците. И без това нищо не праат и треа да си траят.

А пари не мисля да искаме от клуба. Там сега ги вълнуват избори, комисионни и т.н. И Пила - там горе не знаят морал и дълг как се пишат и никога няма да направят паметник на друг освен на Гигсън. bye chicken connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто ще си видим приоритетите ... и ще се отделят важните неща ...

а иначе ДХВ ако са съгласни да видят по-детайлно как стоят нещата ...

не мисля, че ще е толкова трудно ... имаме бая ученици в агитката, лято е... свободно време ...

иначе никога няя да му дойде времето ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

другото което си мисля е че ЛЕГЕНДА като Котарака заслужава много повече от плоча,плоча за някой по обикновен играч на Локото или фен,за Величието Котков трябва да е паметник или поне бюст acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
другото което си мисля е че ЛЕГЕНДА като Котарака заслужава много повече от плоча,плоча за някой по обикновен играч на Локото или фен,за Величието Котков трябва да е паметник или поне бюст acute


Според мен си треа цял мемориал...ама в момента има два балона и един фаянс във входа да си ги гледа пазача. Така че според мен един такъв проект, макар и не мащабен е стъпка напред. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила, естествено, че бюст е най-добре ... но като сума нз дали ще е посилна ...

неко който може да разпита clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

идеята е добра,незнам дали ни е по силите да го направим.но очаквам да ни направят спънки.100% съм сигурен
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2009 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
идеята е добра,незнам дали ни е по силите да го направим.но очаквам да ни направят спънки.100% съм сигурен


Еми екстра! Само ще ни дадат материал да ги качим по медиите. Мисля че е крайно време обществото да разбере в какво безхаберие тъне едно голямо име във футбола. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2009 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето какво за барнали онзи ден за Начко:


Като махнем това че има правописна грешка и че не знам тая пача Фандъкова какво прави там, кажи речи ни е подобна визията и за паметник на Котето на стадиона. Само че ми се ще да е без тия червени тухлички наоколо и някакси под наклон,но това ще кажат художествените спецове. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2009 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

къде видя правописна грешка bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2009 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
къде видя правописна грешка bb


големия - треа да е с пълен член! Като се говори за Начко с празен не може!!! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2009 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
venci написа:
къде видя правописна грешка bb


големия - треа да е с пълен член! Като се говори за Начко с празен не може!!! biggrin


чисто правописно е правилно написано.....в памет на КОГО???? acute Иначе за другото си прав agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2009 19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

кво ти пречи па Фандъкова не мога да разбера?

земята там е общинска собственост ,тя е зам.кмет на Столична община...

както ви казах това което е замислено на стадиона нямаме нотариален акт за него... boast
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum