Локо(Сф)-Спортист(Своге)-14.08.09(петък)-18:00.ст.Локомотив
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 10:39    Заглавие: Локо(Сф)-Спортист(Своге)-14.08.09(петък)-18:00.ст.Локомотив Отговорете с цитат

Двата тима не са се срещали за първенство
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами мача е 3-0 АЙДЕЕЕ ЛОКООО!!!! clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

не се навивай толко много.като гледам наще момченца каква звездомания ги е разтресла,току виж проспали и този мач.чак след берое се сетили,че без борба не става.то ако ставаше можеше аз и ти да излезем на терена и да няма смисъл да им пълнят джобовете с пари на наще ленивци.нищо чудно да направят нова издънка та да изгонят чичо ви кука
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 14:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Търе, убеден съм че друга приказка ще говорим след поредната ни победа над говедата ...

Отделно за тоя мач - реално мисля че над 2-0 ще ги бием ... друг вариант не виждам ... clapping

Вдигнете главите, сезона тъкмо започна ... ! ЩЕ ШИЕМ ВСИЧКИ ! biggrin bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя мач или изразителна победа или кур! Тоя фалстарт треа да се избие някакси, защото иначе не ми се мисли. Само да не се закучи мачът и да почне някаква мъка, че тоя филм сме го гледали 100 пъти. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Отбора е добър...отделни едници ни ебават като например Галев нищо не става от него страшна паника страх го е такова чувство имам... не е за 1 вратар момчето мойте уважения ама Не го бива black_eye


Рачмо ако предпочиташ да биеме Левски и да ни бият села и паланки и отбори като морето да играят с ПСВ аз не предпочитам angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тоя мач или изразителна победа или кур! Тоя фалстарт треа да се избие някакси, защото иначе не ми се мисли. Само да не се закучи мачът и да почне някаква мъка, че тоя филм сме го гледали 100 пъти. angry2


Дано, дано да излезем от тази дупка-на мача с Берое единствено Дерек ми хареса. Другите-все едно за първи път се виждаха. Не знам.....Окука да направи промени: димо, дяков, кичо и галев-ПЕЙКА!!!!! да се даде шанс на другите.....
Върнете се в началото
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
Metala написа:
Тоя мач или изразителна победа или кур! Тоя фалстарт треа да се избие някакси, защото иначе не ми се мисли. Само да не се закучи мачът и да почне някаква мъка, че тоя филм сме го гледали 100 пъти. angry2


Дано, дано да излезем от тази дупка-на мача с Берое единствено Дерек ми хареса. Другите-все едно за първи път се виждаха. Не знам.....Окука да направи промени: димо, дяков, кичо и галев-ПЕЙКА!!!!! да се даде шанс на другите.....


Да не забравяме че и Бандаловски беше СУПЕР ЗЛЕ....дано да биеме с голям резултат и да мачкаме наред после!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pussy_killah
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

STEFAN написа:
fortinbras написа:
Metala написа:
Тоя мач или изразителна победа или кур! Тоя фалстарт треа да се избие някакси, защото иначе не ми се мисли. Само да не се закучи мачът и да почне някаква мъка, че тоя филм сме го гледали 100 пъти. angry2


Дано, дано да излезем от тази дупка-на мача с Берое единствено Дерек ми хареса. Другите-все едно за първи път се виждаха. Не знам.....Окука да направи промени: димо, дяков, кичо и галев-ПЕЙКА!!!!! да се даде шанс на другите.....


Да не забравяме че и Бандаловски беше СУПЕР ЗЛЕ....дано да биеме с голям резултат и да мачкаме наред после!


Вярно че и Бандата беше зле,ама все пак не е играл 8 месеца,докато КИЧО и ДИМО не искам да ги виждам даже и в резервите. aggressive2
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ако преди 15 години някой ми беше казал че ще играем мач от първенство /не контрола/ щех да го обява за луд. biggrin

според мен мача е троен biggrin некво специално хорео няма ли да има?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

ами преди 2 някой да ти беше казал,немаше да поверваш
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
Отбора е добър...отделни едници ни ебават като например Галев нищо не става от него страшна паника страх го е такова чувство имам... не е за 1 вратар момчето мойте уважения ама Не го бива black_eye


Рачмо ако предпочиташ да биеме Левски и да ни бият села и паланки и отбори като морето да играят с ПСВ аз не предпочитам angry2


ЗА МЕН Е ОТДАВНА ЯСНО, ЧЕ ГАЛЕВ НЕ СТАВА ЗА ВРАТАР! Но се уморих да пиша тук за това...дано О-Кука се ФАНЕ в ръце и си пусне другото добиче-Левашки.....не го знам и него....само знам, че в контролите не е бил слаб и головете които са му вкарали не са били негови.....Иначе се чудя друго: в последната контрола с "Балкан" се вижда "ОТЛИЧНОТО ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ" между Кичо и Галев - единия едвам я рита, а другия не може да реагира и автогол....Питам аз: а бе само ние привържениците ли виждаме това какво става и кой става и кой не, просто да се хванеш за главата!!! Но вина има и Окука: не му стана ясно кой какъв е и за какво се бори.......и това си е. comando
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

STEFAN написа:
fortinbras написа:
Metala написа:
Тоя мач или изразителна победа или кур! Тоя фалстарт треа да се избие някакси, защото иначе не ми се мисли. Само да не се закучи мачът и да почне някаква мъка, че тоя филм сме го гледали 100 пъти. angry2


Дано, дано да излезем от тази дупка-на мача с Берое единствено Дерек ми хареса. Другите-все едно за първи път се виждаха. Не знам.....Окука да направи промени: димо, дяков, кичо и галев-ПЕЙКА!!!!! да се даде шанс на другите.....


Да не забравяме че и Бандаловски беше СУПЕР ЗЛЕ....дано да биеме с голям резултат и да мачкаме наред после!


За БАНДАТА си прав, НО:
1. Момчето има талант, но е след контузия и го е страх да се натоварва и да влиза яко и на скорост...
2. Определено е загубил игрова практика
3. Шпишич го нема цел мач по крилото в защита - и Бандата беше оставен сам да покрива...
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 19:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Форти, прави ми впечатление, че само се коментира защитата и вратаря, като ще добавя че по принцип сте прави. Но защо не коментирате, че до 10мин. трябваше да водим с 3:0, а защитата ли трябваше да вкара тези голове??? Това недоразумение Балдо да сяда на пейката, преди да го продадат някъде за жълти стотинки, както и селянчето от Павликени - Димо. Не искам да спестя критики и към Звезделин Камбуров, защото точно тези тримата плюс положението на Дяков решаваше мача в наша полза и то с разлика!!! А не сега заралии да ни се подиграват, независимо че с тази игра изпадат и след 7-8кръга ще имат 5-6т.!!! Мисля, че Илиян Гаров вече е титуляр, в центъра на защитата - Кайо и Рендето, отдясно - Бандата, а на вратата - Десняшки. Наблюдавам също, че отборът прави куркапан, както на Окука, така също и на негрото, заради Списич, защото сега и той сяда на пейката. Ако второто полувреме играеха повече с негрото, той сам щеше да реши мача!!! Ама не - Димо та Димо, дееба лекето селско!!! Ама и той сяда пейката за сметка на Златински. За Балдовалиев нямам думи - по добре нищо, отколкото да го плювам, защото ще пиша сигурно цяла нощ!!! Аре стига, че вдигнах кръвното!!! Ако съм на Окука ще ги разпилея тези неблагодарници и звезди!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Форти, прави ми впечатление, че само се коментира защитата и вратаря, като ще добавя че по принцип сте прави. Но защо не коментирате, че до 10мин. трябваше да водим с 3:0, а защитата ли трябваше да вкара тези голове??? Това недоразумение Балдо да сяда на пейката, преди да го продадат някъде за жълти стотинки, както и селянчето от Павликени - Димо. Не искам да спестя критики и към Звезделин Камбуров, защото точно тези тримата плюс положението на Дяков решаваше мача в наша полза и то с разлика!!! А не сега заралии да ни се подиграват, независимо че с тази игра изпадат и след 7-8кръга ще имат 5-6т.!!! Мисля, че Илиян Гаров вече е титуляр, в центъра на защитата - Кайо и Рендето, отдясно - Бандата, а на вратата - Десняшки. Наблюдавам също, че отборът прави куркапан, както на Окука, така също и на негрото, заради Списич, защото сега и той сяда на пейката. Ако второто полувреме играеха повече с негрото, той сам щеше да реши мача!!! Ама не - Димо та Димо, дееба лекето селско!!! Ама и той сяда пейката за сметка на Златински. За Балдовалиев нямам думи - по добре нищо, отколкото да го плювам, защото ще пиша сигурно цяла нощ!!! Аре стига, че вдигнах кръвното!!! Ако съм на Окука ще ги разпилея тези неблагодарници и звезди!!! angry2 angry2 angry2
agree aggressive2 comando АЙДЕ ПО СПОКОЙНО С ДИМО biggrin
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum