Локо(Сф)-Спортист(Своге)-14.08.09(петък)-18:00.ст.Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Авг, 2009 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

да има няколко нови артикула
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Авг, 2009 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ами имали ниакои които може да ми продаде или изпрати фанелка на локото , опитвам от толкова време да си намериа ама все не мога
Върнете се в началото
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Авг, 2009 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

0014-lokooo от провинзиата е по4ти немеслимо да се намери , знам 4е това не е по темата ама как да влезна ж този 4астен които постоианно го споменавате acute
Върнете се в началото
Rumi
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Авг, 2009 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Много голями разбирачи се намериха, как може да говорите, че О.Боклука е голям треньор този не може да си нареди състава, как може на резервната скамейка да седят млади можещи момчета, а в същото време сърбите не могът да направят нищо и всеки мач са титуляри. Не само Димо, който от години се мъчат да го продадът, също така и Караджинов е пълна дупка не знам защо отново го взеха имайки достатъчно халфове не видях и г-н Камбуров да направи нещо, защо хулите само Балдовалиев.
Върнете се в началото
dani_svoboda



Регистриран на: 01 Авг 2009
Мнения: 85
Местожителство: sofia grada golqma

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 2:05    Заглавие: Отговорете с цитат

neznam to v petak 6te si pokaje
az poznavam ediniqt ot sustava na svoge ama tva ne e ot zna4enie
v petak sum na lice s o6te 2 novi populneniq malki sa ama sa zapaleni da stavat ULTRSI
ne mi se surdete prosto moyta 6tayga ne e kililizirana i nqma kak da pi6a na kirilica
mnogo se izvinqvam za koeto mersi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 6:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Додко,пиши ми на мен аз имам една и ще ти я пратя но пиши адреса acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

DODKO32 написа:
0014-lokooo от провинзиата е по4ти немеслимо да се намери , знам 4е това не е по темата ама как да влезна ж този 4астен които постоианно го споменавате acute



Ми ти оди още по другите сектори и че видиш частен у шестак. И аре стиа с тая фанелка. Това ли е най-важното? В това ли се заключава едното фенство?

Румиии...да не си гадже на някой от юношките? Щото тия ако на терена се бореха така за топката, както в Син Сити за мацките, щеше някой да ги забележи. Но тук затова е форум, за да има сблъсък на различни мнения.

Дани - ефала брато. Така треа. Зарибявка и водене на нови хора. Ще се видим утре. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pussy_killah
Гост





МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Rumi написа:
Много голями разбирачи се намериха, как може да говорите, че О.Боклука е голям треньор този не може да си нареди състава, как може на резервната скамейка да седят млади можещи момчета, а в същото време сърбите не могът да направят нищо и всеки мач са титуляри. Не само Димо, който от години се мъчат да го продадът, също така и Караджинов е пълна дупка не знам защо отново го взеха имайки достатъчно халфове не видях и г-н Камбуров да направи нещо, защо хулите само Балдовалиев.


Руми как точно реши че Окука не е треньор или както там ти го наричаш.Имам един въпрос към тебе.Искам да ми кажеш през последните 10 години от всички тренери минали през ЛОКОМОТИВ,при кой от тях отбора е играл красив,нападателен и резултатен футбол.Освен при ОКУКА.
Върнете се в началото
dani_svoboda



Регистриран на: 01 Авг 2009
Мнения: 85
Местожителство: sofia grada golqma

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ma4kay 6okoladite ale aleeee!!! JC-goalie JC-goalie JC-goalie viannen_01 41259_808
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

значи подкрепа за Локомотив 90 минути -няма как да е иначе.Беза псувни и глупости.Дига се плакат за О'гега и тва е...
Ако не дай боже се издънат или играят ганкиното след мача пред съблекалнята и те така. aggressive2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя Додко дебелака едно си бае въобще не е в час с реалния живот biggrin


Руми ти си кромид мозък като средносатическия локомотивец анцук плетенярки ч00% слушаш чалга и така направо напусни този форум няма да намериш съмишленици БАН bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rumi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

pussy_killah
Първо искам да се извиня за грешката при фямилията на г-н Окука не съм искалда го наричам така в началото когато прочетох визитката му много се зарадвах, че ще направим нещо по добро
Отговарям ти, че не съм толкова голям и не мога да ти отговоря за треньор, който налага нападателен футбол за последните 10 / десет години/, но пък не знам какво разбираш под нападателен футбол за мен това са отбелязаните голове, например при г-н Грозданов когато играеше Генков мисля, че тогава също се играеше нападателен футбол
Върнете се в началото
Rumi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Заспалан, дали съм кромит мозък или / пропит мозък/ не знам, но не си познал не обичам чалга музика и съм много по локомотивец отколкото ти си мислиш и това, че имам по друго мнение не значи, че трябва да ме наричаш с епитети без да ме познаваш, мисля, че трябва да си имаме уважение един към друг.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стига се яли бе! aggressive2

И още нещо малко в страни. Утре ни е първи домакински мач за сезона. Постарайте се всички да дойдете на стадиона формени - с тениски на клуба или групировките,летни шалове и т.н. Щото да не гледам пак картинки с джапинетки, плетньовки, влечки, хавайки, ризки с много надписчета или потничeта DIESEL и да трябва да драйфам върху преносителите им. bad bad bad banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2009 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

milanelo_1929 написа:
fen53 написа:
Форти, прави ми впечатление, че само се коментира защитата и вратаря, като ще добавя че по принцип сте прави. Но защо не коментирате, че до 10мин. трябваше да водим с 3:0, а защитата ли трябваше да вкара тези голове??? Това недоразумение Балдо да сяда на пейката, преди да го продадат някъде за жълти стотинки, както и селянчето от Павликени - Димо. Не искам да спестя критики и към Звезделин Камбуров, защото точно тези тримата плюс положението на Дяков решаваше мача в наша полза и то с разлика!!! А не сега заралии да ни се подиграват, независимо че с тази игра изпадат и след 7-8кръга ще имат 5-6т.!!! Мисля, че Илиян Гаров вече е титуляр, в центъра на защитата - Кайо и Рендето, отдясно - Бандата, а на вратата - Десняшки. Наблюдавам също, че отборът прави куркапан, както на Окука, така също и на негрото, заради Списич, защото сега и той сяда на пейката. Ако второто полувреме играеха повече с негрото, той сам щеше да реши мача!!! Ама не - Димо та Димо, дееба лекето селско!!! Ама и той сяда пейката за сметка на Златински. За Балдовалиев нямам думи - по добре нищо, отколкото да го плювам, защото ще пиша сигурно цяла нощ!!! Аре стига, че вдигнах кръвното!!! Ако съм на Окука ще ги разпилея тези неблагодарници и звезди!!! angry2 angry2 angry2
agree aggressive2 comando АЙДЕ ПО СПОКОЙНО С ДИМО biggrin

Димо е тъп като гълъб!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum