Локо(Сф)-Спортист(Своге)-14.08.09(петък)-18:00.ст.Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 7:21    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя димо да фаща първия рейс за село и да не се е върнал в софия
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 7:51    Заглавие: Отговорете с цитат

добре бе дееба,като бабичките пред блока сме,
едно и също,Димо сега ли го забелязахте?Има сигурно 100 мача за локомотив в А група,толко си може и тва е.Не е само в него вината.Камбуров може всичко да направи миналия сезон ,ама сега ако ше ходи като Кака нема да стане,довечера ако Галев пак е титуляр не знам вече.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе,бате. Аз ще застана ако шеф ми ме преотстъпи за един мач. А и "публиката" повече ме обича. air_kiss air_kiss air_kiss bb bb

Мачът е след 8 часа. Имам един огромен апел, най-веч към колегите тартори:

АКО НЕЩО СЕ ЗАКУЧИ ДА НЕ ПОЧВАМЕ С КЛЕТВИТЕ И ХРАНАТА ПРЕДИ КРАЯ НА МАЧА, ЗА ДА НЕ СЕ ПЛЯСКАМЕ. aggressive2 acute

Каквото има да казваме/показваме - след края. И да се опитаме да затворим устите на "спецовете" които в 10-та минута вече са онодили майките и на половината отбор.

П.С. Димо ни е най-техничния играч,но просто според мен му бъркат местото като пост. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Не бе,бате. Аз ще застана ако шеф ми ме преотстъпи за един мач. А и "публиката" повече ме обича. air_kiss air_kiss air_kiss bb bb

Мачът е след 8 часа. Имам един огромен апел, най-веч към колегите тартори:

АКО НЕЩО СЕ ЗАКУЧИ ДА НЕ ПОЧВАМЕ С КЛЕТВИТЕ И ХРАНАТА ПРЕДИ КРАЯ НА МАЧА, ЗА ДА НЕ СЕ ПЛЯСКАМЕ. aggressive2 acute

Каквото има да казваме/показваме - след края. И да се опитаме да затворим устите на "спецовете" които в 10-та минута вече са онодили майките и на половината отбор.

П.С. Димо ни е най-техничния играч,но просто според мен му бъркат местото като пост. biggrin


Дано да бием днес!!!! Тази победа ни трябва да тръгнем като хората!!!! Айде ЛОКО!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти добре че си на работа неска, щото иначе наистина щехме да бием. biggrin biggrin biggrin acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Не бе,бате. Аз ще застана ако шеф ми ме преотстъпи за един мач. А и "публиката" повече ме обича. air_kiss air_kiss air_kiss bb bb

Мачът е след 8 часа. Имам един огромен апел, най-веч към колегите тартори:

АКО НЕЩО СЕ ЗАКУЧИ ДА НЕ ПОЧВАМЕ С КЛЕТВИТЕ И ХРАНАТА ПРЕДИ КРАЯ НА МАЧА, ЗА ДА НЕ СЕ ПЛЯСКАМЕ. aggressive2 acute

Каквото има да казваме/показваме - след края. И да се опитаме да затворим устите на "спецовете" които в 10-та минута вече са онодили майките и на половината отбор.

П.С. Димо ни е най-техничния играч,но просто според мен му бъркат местото като пост. biggrin



между другото уникално добър пост.димо е за нападател ,ако не се лъжа в на4алото не го ли пускаха именно като такъв.после лев бек са лево крило и нз си кво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ти добре че си на работа неска, щото иначе наистина щехме да бием. biggrin biggrin biggrin acute



"Надежда"
Ще реши ли Ангел Бончев треньорския проблем на Гигов?
14 август 2009 | 11:11
От: SportLine.bg
размер на шрифта: a a a | разпечатай
София. Ултиматум за три поредни победи поставиха шефовете на Локомотив (Сф) пред играчите вчера, а от днес започва да тече броенето на дните на Драгомир Окука. Ако "червено-черните" се провалят в някой от мачовете - със Спортист днес, с Локомотив в Мездра или с Пирин у дома, няма да получат никакви премии, а сърбинът най-вероятно ще бъде натирен, защото ръководството на клуба иска тимът да влезе с 9 точки в дербито с Левски в петия кръг на първенството. Срещата между шефове и футболисти се проведе вчера, като на нея не присъства Николай Гигов.
Новаците от Своге наточиха зъби да развалят сметките на Локомотив още днес. Треньорът Александър Александров обяви, че тимът му вече се е отърсил напълно от напрежението, което го бе сковало в дебюта срещу Славия точно на стадион "Локомотив". Там като началник на Спортист пък дебютира Ангел Бончев. Куриозното е, че той е тенис-партньор на Николай Гигов, но днес може да му реши треньорския проблем с някой хикс.
СХЕМИТЕ
Локомотив (Сф) ще промени схемата за разлика от загубата в Стара Загора. Домакините ще излязат доста по офанзивно с 4-4-2. Двамата в атака ще са Камбуров и Асамоа. Спортист отново ще заложи на дефанзивното 4-5-1, с наситена средна зона и с един нападател в лицето на Мирослав Антонов.
КОНТУЗЕНИТЕ
С травми в Локомотив са Ваня Дзаферович, Румен Горанов и новото попълнение Звонимир Станкович. В състава на Спортист с изключение на вратаря Александър Стоянов, който претърпя вирусно заболяване, всички останали футболисти са налице.
В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Локомотив загуби с 1:2 гостуването си на новака Берое. Спортист пък завърши 1:1 със Славия в дебютния си мач в елита.
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Усещам разгромна победа от 5-0 ... bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 13:27    Заглавие: SAMO LOKO Отговорете с цитат

ТРЯБВА ДА БИЕМ ЗАДАЛЖИТЕЛНО ДНЕСКА И ТО С РАЗЛИКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 15:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Сцената е подготвена. Чакаме да излязат клоуните! biggrin

Ефала на всички замесени. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 15:56    Заглавие: само локо Отговорете с цитат

само така метъл.никва аванта на клоуните aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Поредният мач, който ще искаме да забравим колкото се може по-бързо.


Или пък не?

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

БИХМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2009 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

всичко е ясно.всички играят контра на окука.доколкото дочух от някои хора днес на стадиона дните му са преброени.в мездра е възможно да сме с друг треньор
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 15 Авг, 2009 4:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе как така бе? Нема такива работи, тия къде не им се играе директна брадва и да си ебават майката, ако трябва само с юношки да доиграваме (!!!). Оня Димо днеска и на мене ми скъса нервите - ако не меша бърка, а ако меша пак бърка. Отзад защитата, как вика Дебелия, дантела, ама проядена от молци. Кичо май едно отиграване нямаше, добре, че Кайо го върнаха отзад, макар и от него да започна изравнителният гол. В средата на терена имаше ли някой, моля? На Асамоа топка не му подават цял мач, а пак ни извади с дузпата, щото ако нямаше дузпа какво правиме? А ако не беше влезнал тоя гол от далеко, просто не виждам как щяхме да бием.

И още нещо, за транспаранта - те ви пак галене с перце и гъзене. Идеше ми да сляза на терена и да почна да ги шамаросвам един по-един.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum