Локомотив(Мз)-Локомотив(София)23.08.09.18ч.Мездра,ст.градски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2009 23:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Нема такъв слаб и идиотски мач. Идеше ми по едно време да сляза на терена и да ги нашамаря. aggressive2 ОчевАдно е че някои играят курвачка. Щото ако толко си могат наистина значи треа да си отидат начаса...

На мача с Пирин ще има интересни неща. Обещавам им.

А днес ми се искаше да сме поне двойно като бройка... black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

първото полувреме явно показаха там тартори мартори че ше прават квото си искат.Второто като влезна Димо,като се разтърчаха да си ебе мамата,мача или черно/бело тото или явна курвачка на Окука,
той не влезе в съблекалнята да дава наставления -явно ни беше на всички кво става въпрос-това па ако е отбор angry2 .
Игра-почти нищо не се вижда от тоя сектор black_eye .
добра подкрепа-доволен съм.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Треньорът на Локомотив (София) Драгомир Окука призна, че днешният съперник на тима му Локомотив (Мездра) е изненадал с представянето си.

"Играхме добре. Имахме още 2-3 добри положения и можехме да стигнем до по-голяма победа. Не съм доволен от играта от първото полувреме, но мачът се игра 90 минути", коментира наставникът на „столичните железничари".

"Локомотив (Мездра) ни изненада първото полувреме с една агресивна игра и смятам, че е само въпрос на време, за да спечелят точки", добави сърбинът.

"Далеч сме от добрата си форма. Можем много повече. Винаги е приятно, когато феновете ти скандират името", завърши Драгомир Окука
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 9:31    Заглавие: Отговорете с цитат

питаме се трябват ли ни такива победи къде със съдията къде без и положението да не се подобрява agree да казват какви са проблемите и целите има ли пари нема ли марица изток ни би едно време осмици ни слагаха дето се вика всичко сме преживели, така че на който не му се играе да си ходи и това е ще го преживееме и него bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 9:32    Заглавие: само локо-сф Отговорете с цитат

поредния слаб мач на отбора.според мене има нещо нередно в отбора.явно някакви разправии между футболистите .липсва колектива може би и от там идват проблемите според мене.някой ако знае нещо повече да пише.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Нема такъв слаб и идиотски мач. Идеше ми по едно време да сляза на терена и да ги нашамаря. aggressive2 ОчевАдно е че някои играят курвачка. Щото ако толко си могат наистина значи треа да си отидат начаса...

На мача с Пирин ще има интересни неща. Обещавам им.

А днес ми се искаше да сме поне двойно като бройка... black_eye


ЯВНО ИМА ПРОБЛЕМИ, ВИЖТЕ ГОНГ КАКВО КАЗВА:

РАЗПРАВИЯ В СЪБЛЕКАЛНЯТА НА ЛОКО СФ
Светослав Табаков 24 август 2009 13:58
Размер на шрифта: A | A | A |
Разправия в съблекалнята на Локо Сф

/© снимка: БГНЕС


Разправия в съблекалнята на Локо Сф Принтирай Разправия в съблекалнята на Локо Сф Изпрати
Сериозна разправия между играчите на Локомотив Сф се е разразила на полувремето на вчерашния мач с Локомотив Мездра. Столичните железничари се представиха безобразно слабо през първата част и губеха щастливо само с 0:1.

Футболистите са помолили старшията Драгомир Окука да излезе навън и са започнали спорове помежду си заради видимото нежелание за игра, което демонстрираха до момента. В същото време пък Окука обра овациите на столичната агитка, която за пореден път скандира името му, докато преди това отправяше обидни реплики към играчите.

Скандалът в съблекалнята даде резултат за 10 минути, когато Мартин Камбуров вкара два гола и обърна мача до крайното 2:1, което Локо Сф устиска с мъка.

Предната среща със Спортист Своге локомотивци пък играха само двайсетина минути, когато поведоха с 2:0, а последвалото отпускане доведе до 2:2 и все пак до друга измъчена победа с 3:2.

Футболистите от „Надежда“ недоволстват от методите на работа на Окука и най-вече от това, че той им прави тежки тренировки. Това поражда и съмненията за бойкот на играчите спрямо треньора. Клубните шефове обаче гласуват пълно доверие на сърбина.

Локомотивци получиха ултиматум от шефовете си след загубата от Берое в първия кръг, че няма да получат премии, освен ако не победят в следващите си три мача. Те наистина спечелиха с огромна мъка двубоите със Своге и Мездра, но за да вземат бонусите, трябва да победят и добре играещия Пирин в следващия кръг, което се очертава нелека задача.

Междувременно дългогодишният международник в Локомотив Сф Никола Добрев почерпи колегите си по случай своя 80-годишен юбилей.
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 16:48    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
първото полувреме явно показаха там тартори мартори че ше прават квото си искат.Второто като влезна Димо,като се разтърчаха да си ебе мамата,мача или черно/бело тото или явна курвачка на Окука,
той не влезе в съблекалнята да дава наставления -явно ни беше на всички кво става въпрос-това па ако е отбор angry2 .
Игра-почти нищо не се вижда от тоя сектор black_eye .
добра подкрепа-доволен съм.



Аз гледах репортажа на РИНГ. Значи, в 81 мин. Мездра изтърваха едно чисто, и Камбура се хвана за главата и почна да крещи нещо на защитата!!! Аз така не съм го виждал!!! Не знам дали се е видело от трибуните, НО на репортажа се виде ясно, че нещо отбраната и другите НЕ МЕЛЯТ!!!! Кайо, С МЪКА требва да призная, че според мен, заедно с Рендето и Прасковата са в основата на т.нар. "ЗАВЕРА АНТИ-ОКУКА"!!! На 90% съм сигурен.
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това Пилата го е качил вече! не го качваите 1000000 пъти biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Авг, 2009 17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

като цяло много слаб мач.абсолютно незаслужена победа,но все пак победа.първото полувреме-БЕЗОБРАЗИЕ,едно от най-слабите за последните 25 години откакто ходя по стадионите
ясно се видя,че като искат могат,но и аз не знам вече какво става в нашия отбор и от какво са недоволни тези играчи
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 0:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-важното е че някакси се добрахме до 3те точки acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Рендето взел думата от треньорите


Капитанът на Локо София Георги Марков призна, че на полувремето в Мездра е казал някои неща на висок тон към своите съотборници. "Не е имало скандал. Казахме си нещата каквито бяха, а именно, че ако играем така, няма да спечелим", заяви известният като Рендето бранител.

Той допълни, че конкуренцията за местата в зона Европа е голяма и Локомотив не може да си позволи отпускане.

"Не мисля, че случилото се се е отразило зле на нашия отбор. В цялата работа няма нищо лошо, най-хубавото е, че в крайна сметка успяхме да победим. Не сме гонили треньора. Той сам си излезе, както и г-н Тонев. Последният влезе, каза ни, че го е срам от играта на отбора, и излезе", разясни Марков.

Самият наставник на Локо София Драгомир Окука потвърди думите на ветерана в отбраната на "червено-черните". "Наистина бях само пет минути в съблекалнята, но никой не ме е гонил навън. Аз сам отидох на терена, тъй като трябваше да дам указания на Асамоа и Димо Атанасов. Иначе в съблекалнята останаха Данило Дончич и Димитър Васев, които продължиха да дават указания", коментира сърбинът.

Кво си измисляте па вие, никой не е гонил треньора acute
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ти какво очакваш да каже бе?
"с шутове и пестници ми посочиха вратата" bad
и това инфо показва какъв ташак са нещата.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се включа и аз - не мисля, че е станало нещо кой-знае какво. Понякога наистина има моменти, в които ръководителя е най-добре да остави подчинените си да си избистрят сами проблемите и да ги забравят. Ако успееш да им набиеш в главите, че са екип, че са отбор, че са едно цяло и т.н., стигаш до момента, в който колектива сам определя какво куца в отношенията и го решава. Дето се вика - "Който се цепи от колектива, колектива му го отцепва" biggrin

Та дали е имало ефект от това вадене на кирливи ризи, вътре в съблекалнята, ще се види още на следващия мач. ;)

А, че тъпите журналисти, в тая суша откъм новини, ще я експлоатират тая тема цяла седмица, е ясно. Има да четем преразказ с елементи на разсъждение до следващия кръг от първенството или най-малко до утре - щото после ще дъвчат "евроучастниците" ни ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ясно че са го изгонили то и на тренировки му отговарят ебават го.... Сам ша си тръгне за съжеление acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 14:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
Много ясно че са го изгонили то и на тренировки му отговарят ебават го.... Сам ша си тръгне за съжеление acute


Eeeee ми то ако е така,значи чичо ти Кукан е за ебан. То това да си тренер,хеле пък тука,не е само да си чертаеш схеми на "наш'та" система 4-4-2" или да гледаш да не ти изневерят средните хора отзад. black_eye biggrin Като не можеш да въведеш дисцип си чао. Ама той знае че и шефове и т.н. са против него, Гигата си има некви любимци дето си праат каквото си искат и така...
Аз имам два въпроса:

-защо след като Камбура е отказал да играе в Ботевград не последва нищо?
-и Рендосания какъв се явява че ще сбира отбора да им чете като поп. Ние капитан немаме ли си? chicken bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum