Локомотив(Мз)-Локомотив(София)23.08.09.18ч.Мездра,ст.градски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми тои е капитан biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 14:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Zaspalan написа:
Много ясно че са го изгонили то и на тренировки му отговарят ебават го.... Сам ша си тръгне за съжеление acute


Eeeee ми то ако е така,значи чичо ти Кукан е за ебан. То това да си тренер,хеле пък тука,не е само да си чертаеш схеми на "наш'та" система 4-4-2" или да гледаш да не ти изневерят средните хора отзад. black_eye biggrin Като не можеш да въведеш дисцип си чао. Ама той знае че и шефове и т.н. са против него, Гигата си има некви любимци дето си праат каквото си искат и така...
Аз имам два въпроса:

-защо след като Камбура е отказал да играе в Ботевград не последва нищо?
-и Рендосания какъв се явява че ще сбира отбора да им чете като поп. Ние капитан немаме ли си? chicken bye


Ами май въпроса ти е риторичен...А и капитана знаеш кой е.....така че, положението е "кон-каруца". Дано срещу ПИРИН излеземе от тая дупка, защото идва и мача с Говедата
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен ще си проличи що за отбор сме с някой голям отбор ... и ще видим дали играем добре или просто когато им се цъка ...

там ако загубим ... значи верно сме в дупка, а не защото ги мързи да играят
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Рендето ли е верно бе ?!?! Тоа кой го е оставил да бъде капитан бе?!? Баси...верно нещата не са добре.

Следващите два мача всичко ще се изясни... bye boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 15:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Според мен ще си проличи що за отбор сме с някой голям отбор ... и ще видим дали играем добре или просто когато им се цъка ...

там ако загубим ... значи верно сме в дупка, а не защото ги мързи да играят


глупсти на търкалета,и на 200% да и граем с/у левски е нормално да загубим,дано не се случи че не ми се мисли тогава какво ше е и тука и въобще секи как ше са го натиснали комплексите и ше храни bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето я и истината за Мездра. Окука е крещял на играчите първите 3мин., излязъл е извън нерви и за да не почне да ги шамаросва, защото малко е останало, е излязъл навън, точно когато ние го видяхме и скандирахме името му, а той ни махна с ръка!!! После Иво Тонев е взел думата и го е избил на чуства, т.е. имат ли чест и достойнство и така ли ще защитават емблемата на клуба, не се ли срамуват, поне малко и от нас-феновете. И това също около 3мин., след което също е излязъл. След което щафетата са поели Георги Марков и Камбуров, които са побеснели и са насрали, почти всички, но най-вече Златински, Дяков, Списич, Кичо, Вальо, Бандата и др., било е мазало, защото знам Рендето, като е ядосан на какво е способен. За Камбура не очаквах, че ще се изяви в тази светлина, но отново голямо евалла за лидерските му качества. След което видяхте какво стана първите 15мин. на второто полувреме. Това обаче не говори добре, щом футболистите помежду си ще си решават нещата. Явно има групички, които играят курвачка на Тренера. Само не разбрах защо Кичо и Вальо дойдоха след мача при нас, дали защото бяха гузни или търсеха причини, защо някои от феновете ги псуваха цял мач??? Сега на мача с Пирин ще си проличат доста неща, но ми е болно че толкова добри футболисти опорочават нашият ентусиазъм и надежди за нещо по-добро!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалкото е че имаме отбор и пак ще прецакат всичко заради некви тъпи интриги,по-зле са от жените,ебати футболистите angry2
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 18:41    Заглавие: Отговорете с цитат

така е като играят некви духачи и некви фешън лимончета ша си ядеме ноктите тоя сезон black_eye

барем Рендето и Камбура са вряли и кипяли във футбола и имат няква чест с ония путки нищо добро не ни чака bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2009 18:57    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен трябва едно хубаво да се сбият и да си изяснят проблемите.не може рендето дето е на 37 да играе на ниво и да не му тежат тренировките,а на другите примадони да им тежко.всичко ще се разбере скоро време.идват трудните мачове.а щом почнахме да се плашим от пирин в софия явно нещата са мега зле
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Гена кой го снесе това инфо? Ти разказваш все едно си бил вътре деееба blum2 И щом го избиват на чувства да им пратим едни мариачи другия път...за атмосферата.
Значи след като се знае кои са лежачите има два пътя - или те се фащат у ръце и играят, или шут в гз. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

hah i az bqh propusnal 4e rendeto e ve4e kapitan O_O ne e istina, za nego kakvo da kaja...ne e ot nai inteligentinte igra4i v otbora biggrin Ina4e napylno syglasen s Metala trqbva da se pritiskat igra4ite koito si pravqt grupi4ki a ne trenera comando
(izvinete za latinicata no imam problemi s kompa ne6to mi kra6va neprekysnato i dori kirilicata ne raboti :/ )
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 18:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Гена кой го снесе това инфо? Ти разказваш все едно си бил вътре деееба blum2 И щом го избиват на чувства да им пратим едни мариачи другия път...за атмосферата.
Значи след като се знае кои са лежачите има два пътя - или те се фащат у ръце и играят, или шут в гз. acute


От абсолютно сигурно инфо вътре в съблекалнята. И съм склонен да вярвам, че е било така! Но нещо много ме притеснява относно отношението на играчите помежду им!!! angry2 И най-вече на отношението на играчите към нас!!! Преди 5-6 години, в съблекалнята колеха и бесеха Рендето и Дончо - в резултат пълна нула, докато не дойде Бай ти Гроздан (Великан) да ни спасява!!! После знаем много добре кои и под чий натиск го изритаха. Сега, когато всички фенове подкрепяме Окука, историята пак се повтаря, дано да не съм прав!!! angry2 angry2 angry2 Аз предлагам, да изчакаме още 1-2 мача, за да видим накъде вървят тенденциите, а после да скачаме "трупешката". И то целенасочено към определени хора, а не Гигов, Тонев и сие, да са ни виновни за всичко!!! Тези селски измекярчета да се хващат у ръце и да играят, затова им плащат!!! angry2 angry2 angry2 Ако не искат - разтрогване на договорите и аут завинаги!!! angry2 angry2 angry2 Нека после да си ходят в Бирои и да се кефят на най-великата публика!!! ТОВА Е ЛОКОМОТИВ СФ!!! clapping clapping clapping Ако някои чужденчета и селянчета от Македония са объркали адреса - "Sorry, get out of here!!!". Това е пътя за отбора!!! agree И през годините все нещо ми нагарча, че футболистите ни, не мислят как да си вземат премиите и да имат повече изяви с мачове в чужбина за купите, отколкото да играят КУРКАПАН И СЕчЕНО на феновете (най-вече), на треньорите, на ръководството и помежду си!!! В случая, отборът не заслужава феновете си, колкото и да сме малко, но поне сме верни докрай и никога няма да изоставим отбора, най-вече заради името и емблемата!!! 0014-lokooo 0035-00004 0017-bierfass00 0038-00007
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

От цялата работа това което си правя като извод е, че треа тарторите на агитката да си имаме един разговор с някои хора от отбора на 4 очи и то без посредничеството на клуба. Докато се вайкаме на И.Т. и той ги привиква да им дърпа ушите показно за пред нас ще издишаме и това е. bye chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

поговорихме си след Мездра бе бате,
проблем възниква че особено на гостувания целата пасмина сме на куп и некой като викне "Кичо,играй бе да ти...." излиза че аз и ти сме го псували,а то не е така и трее да се обесняваме като ученички.
принципно работа не фенклуб е и навсякаде по другите отбори,само тука не е веднъж в седмицата да има среща между футболисти и фенове.Освен да въведеме практика ние,няма кой- с повечето футболисти се имаме ...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми другия начин е да пребием всеки клес който храни и това е. Аз не знам докога трима гашници ще продължават да ни излагат като публика! aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum