Локомотив София - Пирин,събота 29.08.09 18 часа Надежда
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 20:33    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да пожелаиа на вси4ки верни фенове, НА ЛОКОТО, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ преди вси4ко виарваите и се подкрепиаите , оби4аите локо 0002-fenove и бадете винаги така гласовити и предани на отбора, много хора тука се подиграват на нас феновете от провинциата.... но аз на никои не сум се обидил, или засегнал оби4ам си локо и винаги сте го оби4ам , ниамам вазможноста да сум близо до лиубимиат локомотив но, винаги сте ми буде на сарцето този отбор. много малко хора тука ме познават за което не се сурдиа на никого. садбата ми е отредила да не сум много по бьлгариа , за което сажелиавам connie_29 ако ниакои сум обидил или просто си е помислил 4е се базикам не е така, просто сум по темпераментен и емозионален на тези мом4ета ЗАСПАЛАН ПАРЦАЛА ПИПИ , на вас сушто пожелавам да сте живи и здрави един ден сте се запознаете с мен , но както и да е , оште един пут се извиниавам на хората които сум обидил по ниакакув на4ин . САШО ТЕБ ТЕ УВАЖАЖАМ ОТ ДУЛГИ ГОДИНИ blum2 а за фанелката на локо , дето постоианно ме базикате си ми е ме4та от дете да имам фанелка на локо, но това сега е друга тема бадете живи и здрави и оби4аите безрезервно 0014-lokooo
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе щи дам една фанелка ако тва е толко въпроса бе. Чай да се опаричим малко.

И нищо че е оффтопик ще потвърдя че се бъзикаме с феновете от прованса защото има за какво. Другите отбори хората им от провинциаята са сериозни и са сила, а нашите никакви ги няма. chicken Щото само с тихичко обичане и стискане на палци не стават нещата... Треат си жертви, ходене и викане. И манталитет. biggrin

В събота ми се иска да понапълним трибуната...ще стане ли? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Авг, 2009 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

много ми се иска , ама ве4е ниама да сум в булгариа bad но обештавам като си доида маи месец да сум с вас аиде само 0002-fenove 0011-loko2 0010-loko 0008
Върнете се в началото
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

DODKO32 написа:
много ми се иска , ама ве4е ниама да сум в булгариа bad но обештавам като си доида маи месец да сум с вас аиде само 0002-fenove 0011-loko2 0010-loko 0008


Абе пич ти нарочно ли пишеш с краката или к'во ?
Върнете се в началото
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе щи дам една фанелка ако тва е толко въпроса бе. Чай да се опаричим малко.

И нищо че е оффтопик ще потвърдя че се бъзикаме с феновете от прованса защото има за какво. Другите отбори хората им от провинциаята са сериозни и са сила, а нашите никакви ги няма. chicken Щото само с тихичко обичане и стискане на палци не стават нещата... Треат си жертви, ходене и викане. И манталитет. biggrin

В събота ми се иска да понапълним трибуната...ще стане ли? boredom
Интересно твърдение,явно само едното викане за теб е всичко...Страхотна логика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми отбора се нуждае от подкрепа, която се изразява с пеене нон стоп и ходене из цялата страна!
Имаме предостатъчно и такива дет ходят да люпят семки и такива дет псуват и недоволстват непрекъснато! Има и трета група дет ги няма никви, но кат чуят за ходене в Европа са първи, даже искаха да ходят и в Италия да гледат сбирщината на Мърко! comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 16:33    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ми отбора се нуждае от подкрепа, която се изразява с пеене нон стоп и ходене из цялата страна!
Имаме предостатъчно и такива дет ходят да люпят семки и такива дет псуват и недоволстват непрекъснато! Има и трета група дет ги няма никви, но кат чуят за ходене в Европа са първи, даже искаха да ходят и в Италия да гледат сбирщината на Мърко! comando
Тва намек ли трябваше да бъде?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Ппосто е факт! И тъпото е, че по форумите сме силни, а когато тряаа да се иде на мач ни нема никви!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ппосто е факт! И тъпото е, че по форумите сме силни, а когато тряаа да се иде на мач ни нема никви!
А добре,щом е така ще видя за бъдещите ви тениски кой ще Ви мисли дизайна.Айде със здраве от мен,щом нищо не съм направил и съм бил безполезен,явно някой хора са в пъти по полезни от мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 19:25    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ми отбора се нуждае от подкрепа, която се изразява с пеене нон стоп и ходене из цялата страна!
Имаме предостатъчно и такива дет ходят да люпят семки и такива дет псуват и недоволстват непрекъснато! Има и трета група дет ги няма никви, но кат чуят за ходене в Европа са първи, даже искаха да ходят и в Италия да гледат сбирщината на Мърко! comando



краси виж кво ще ти кажа....запази си мненията за себе си най-добре....няма дерби с големите отбори в Надежда на което не сме дошли.Всеки такъв мач сме в агитката и подкрепяме отбора до последно....всяко едно ходене до София ми стъпва на мен лично 60-70 лв....в момента не мога да кажа,че съм финансово независим...та тези пари са важни....тва,че сме изявили да ходиме да гледаме мача на националите е било единствено,че на сносна цена мога да видя стадиона и музея на Гранде Торо,а не куцата формация на Мъри.Конкретно за това кой какво е дал на агитката мога да ти кажа.че направих със собствени средства 1000 бр.календарчета....със запалките и фланелките съм поемал голяма част.....провери колко пари съм превел по сметката на Насо....не считам,че трябва да афиширам тия неща.....ама айде моля те да си не мерим ония работи......Ще се радвам никой друг от агитката да ти не споделя мнението и да си го запазиш....на теб ти е простено....човек като прочете какво ти е мнението за Окука и всичко е ясно.....айде бъди жив и здрав!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Eй, ей, ей...ще ви плескам всичките! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Станахте като малките деца,бате, и пак извадихте линийките да си ги мерите. Аре стиа.

Всеки е наясно кой какво е дал и какво не. Целта е да се дава повече и да дърпаме напред като агитка. А и за това е форум всеки да си дава мнението. Не го обръщайте на личностна основа,щото няма смисъл.

И чакам плевенчани да се организират на местно ниво по-сериозно и да застанат зад знамето си поне 20-30 човека. bb air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Eй, ей, ей...ще ви плескам всичките! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Станахте като малките деца,бате, и пак извадихте линийките да си ги мерите. Аре стиа.

Всеки е наясно кой какво е дал и какво не. Целта е да се дава повече и да дърпаме напред като агитка. А и за това е форум всеки да си дава мнението. Не го обръщайте на личностна основа,щото няма смисъл.

И чакам плевенчани да се организират на местно ниво по-сериозно и да застанат зад знамето си поне 20-30 човека. bb air_kiss


отбора като играят като 11 мъже както чорбите тая вечер в Москва и 100 ще станат....ама за тия наще лигльовци тва е бройката....5-6 мазохиста....ама верни....ВИНАГИ ВЕРНИ biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

гледан филм-
15 фена имаме кой от кой по голям и с по голем кур...
angry2
трагедия...


прогноза за мача 2:0 clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг, 2009 21:18    Заглавие: Отговорете с цитат

сефте air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 28 Авг, 2009 16:44    Заглавие: Отговорете с цитат

с некое свежо попълнение както сега "грандовете" са в групите и ще се морат яко и ще играят мачове доста сгъстено,можеше да мислиме за нещо повече от място в челната тройка, а не да се чудиме за разни караници и простотии и типично по български да се насираме постепенно и то прави agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum