Локомотив София - Пирин,събота 29.08.09 18 часа Надежда
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Авг, 2009 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стига караници
това ми звучи като:балдъзата подарява на младото семейство веф.бабата и дядото шарен телевизор рубин,а свекъра и свекървата по две родопски одеяла

ТРАГЕДИЯ И ТО ПЪЛНА
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Авг, 2009 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно нема лошо да си дискутираме и да си посочваме грешките. Но ми се иска да си мерим нещата чрез доказване, а не врътване в стил "аз няма да си играя повече с вас".

И Венци не съм съгласен че активността на някой трябва да е производна на успехите на отбора. Сам се убеди че това е мит. И в Европа и след победи над говедата все си бяхме тия. В крайна сметка ние сме от Локомотив не заради титлите и купите,а защото сме вярващи в една идея...Или поне така ми се иска да е. beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 29 Авг, 2009 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци и Пипо,не му се сърдете на Метушката(Джуджан).Мисля,че няма впредвид точно вас а говори по презумпция...! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Съб 29 Авг, 2009 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

моиат 4овек АСАМОА Е голиам JC_doubleup viannen_89 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2 0021-a0553
Върнете се в началото
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 29 Авг, 2009 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

имаше и интервю с него, ама не мога да го намеря.Ако някой го намери да пише bb
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 1:21    Заглавие: Отговорете с цитат

а иначе УШЕВ-ите пак сe доказаха, на полувремето тръгвам аз да ходя от В до А сектор и един ушев седи на пътя между двата сектора и ни изгони, заедно с всичките други, които бяха тръгнали натам angry2 angry2 angry2 ! На въпроса "защо не ни пускаш?" се отговори както нормално отговорят ушев-ите - така ни наредиха шефовете angry2 black_eye

ПС: за мача нищо не мога да кажа, то ще си проличи нататъка как играем. САМО МОГА ДА КАЖА ВЕЛИК, БРИЛЯНТЕН АСАМОА !!!! clapping
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 7:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и той нищо не игра първото ,но изригна и след гола направи няколко пробива,само че няма кой един свестен пас в коридор да му пусне...Само Кайо в тоя състав ги умее тези работи но и той горкия едвам ходи след 60 мин.Дано Марчо го уредят някак си щото идва денят на големия ни мач на Гейарена и пак треа да се правят фланелки с таблото.... acute bye !Слабо първо полувреме и прилична игра около 20-25 мин.през второто,гарнирана с тотално издъхване последните 15 мин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 8:49    Заглавие: само локо-сф Отговорете с цитат

най важното е че взехме трите точки.иначе се вижда че играта на отбора не върви както миналата година.усеща се напрежението и и го няма настроението в отбора като че ли.ако това се промени ще трагнем на горе.а за асамоа какво да кажа- направи супер гол.има доста потенциял в това момче особено ако му дават правилни топки доста отбори ще берат ядове с него. clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
а иначе УШЕВ-ите пак сe доказаха, на полувремето тръгвам аз да ходя от В до А сектор и един ушев седи на пътя между двата сектора и ни изгони, заедно с всичките други, които бяха тръгнали натам angry2 angry2 angry2 ! На въпроса "защо не ни пускаш?" се отговори както нормално отговорят ушев-ите - така ни наредиха шефовете angry2 black_eye

ПС: за мача нищо не мога да кажа, то ще си проличи нататъка как играем. САМО МОГА ДА КАЖА ВЕЛИК, БРИЛЯНТЕН АСАМОА !!!! clapping


Абе тарикат, като ти толкова зор си вземи билет за А сектор и си ходи там ... ебати ... полицията все виновна ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
crosser написа:
а иначе УШЕВ-ите пак сe доказаха, на полувремето тръгвам аз да ходя от В до А сектор и един ушев седи на пътя между двата сектора и ни изгони, заедно с всичките други, които бяха тръгнали натам angry2 angry2 angry2 ! На въпроса "защо не ни пускаш?" се отговори както нормално отговорят ушев-ите - така ни наредиха шефовете angry2 black_eye

ПС: за мача нищо не мога да кажа, то ще си проличи нататъка как играем. САМО МОГА ДА КАЖА ВЕЛИК, БРИЛЯНТЕН АСАМОА !!!! clapping


Абе тарикат, като ти толкова зор си вземи билет за А сектор и си ходи там ... ебати ... полицията все виновна ...


Като не знаеш кво говориш bye
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

не лоша игра тоя път,доволен съм от черния и Камбуров -гори в играта и се бори човека.
п.с. дубъла ни паднал с 7:1 ,обаче кои играят,кво играят,Левашки само знам че е вратар,ама ако няма никва защита пред него и Буфон да е.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Труден мач за нас,добре че бихме. Тия Пирин въобще не са слаби много отбори ше берат ядове с тех,за малко и ние да гризнеме дървото.Много ми хареса Дерек Асамоа,невероятен футболист,нещо се е преебал та е доидел в България biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед 30 Авг, 2009 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИРИН РАЗГРОМИ ЛОКОМОТИВ СЪС 7:1 ПРИ ДУБЛИТЕ
30 август 2009 15:03 Размер на шрифта: A | A | A |




Принтирай Изпрати Отборът на Пирин разгроми Локомотив София със 7:1 в среща от четвъртия кръг на първенството при дублиращата група.


"Орлетата" откриха резултата още в осмата минута, чрез Александър Дюлгеров. Заран Златковски се възползва на два пъти от грешки в отбраната на "червено-черните" и прати топката в мрежата, за да направи резултата класически.


През второто полувреме головата фиеста на благоевградчани продължи и стражът на гостите Юлиан Левашки четири пъти трябваше да вади коженото кълбо от мрежата си, след попадения на Гърков, Шопов, Таиров и Кацимерски.


Почетното попадение за "железничарите" бе дело на Иво Иванов. Това е втора победа за дублиращия отбор на Пирин от началото на първенството.


След разгрома от Миньор на старта на шампионата с 1:9, момчетата на Стефан Гошев победиха Литекс с 4:0, а мачът със Славия от третия кръг бе прекратен след 30 минути игра при резултат 0:0 заради буря в София. Срещата ще се преиграе на 2 септември (петък) в София.

Ако ще продължават така по-добре да няма дублиращ отбор.Неможе така да се срами името Локомотив angry2
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 8:58    Заглавие: Отговорете с цитат

нещо да кажете за Галев тоя ма4 разбира4и , а ? bb
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 10:45    Заглавие: само локо-сф Отговорете с цитат

аз винаги сам твърдял че галев има качества.просто е младо момче още и му трябва време и мачове .според мене трябва да се подкрепя от агитката .ако не баркам той нали е от школата на локо-сф.в момента защитата ни е големия проблем-много е тромава нещо .не е като миналата година.ето бандаловски още не може да влезе в форма от тая контузия а миналия сезон ги правише луди.жалко че станкович и дзаферович чак за другия сезон ще играят.ако нямаме контузии депе да им е яко на някой отбори acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum